Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A fogamzásgátló abbahagyása fórum

A fogamzásgátló abbahagyása (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
244. 5e48d37001 (válaszként erre: 242. - 337ac1489c)
2010. jan. 25. 09:19

Cickafarkfű teat és palástfű teát ki kellene próbálnod.

A pco-s topikba nagyon sokan isszák.Nekik egyáltalán nincs menstruációjuk és már sokaknak segített.Ösztrogént tartalmazz,félidőig cickafarkfű teát isznak,félidőtöl a menszesz végéig meg palástfű teát.Ez progreszteronn termelést serkentő tea.A progi hormon volt lenyomva zéróra a tabival,serkenteni kellene a petefészkeket a termelésre.A progi indítja be az egész rendszert,a peteérést és a menstruációt.

2010. jan. 25. 09:15

Szia SzSzV!

Sajnos nálam is megvan a libidócsökkenés:(Semmin sincs rám hatással.Én a dianne35-töt szedem.Ez a Balera őse.A balera is acetát tartalmú fogigátló.Ezek az acetát félék megakadályozzák,hogy a tesztoszteron bejusson a véráramba.Ezektől lesz szép a bőr,a haj és ezektől nincs libidó és 0 szexuális vágy.Most voltam nődokinál és azt mondta,nagyon pusztító szerek:(3 hónap amig kiürűl a szervezetből.Viszont utána hatalmas szexuális étvágyunk lesz,ahogy a tesztoszteron újra tobolni kezd.Csak még benne van a szervezetünkbe az acetát és még mindig blokkolva van a tesztoszteron.

Szóval kitartás,rendbejövünk:)

242. 337ac1489c (válaszként erre: 241. - SzSzV)
2010. jan. 25. 07:29

OK, nem adom fel:)


Ez mindenképpen pozitív!:)


Bár most is kb. a béka segge alatt van, utoljára múlt szombaton (tehát több, mint egy hete!) volt eksön...és azt vettem észre, mostanság inkább az orális dolgokra van párom ráállva, ahogy elnézem, nem szereti anniyra a gumit... Persze nem mondja, de elég egyértelmű...és tény, h. nekem is jobb érzés volt nélküle:(


Amúgy szerintetek menjek el a nőgyógyihoz h adjon vmi gyógyszert, ami meghozza a menzeszt vagy várjak?

241. SzSzV (válaszként erre: 240. - Nikletty)
2010. jan. 24. 19:57

Sziasztok!

Nagyon sokat számít, pedig én nem is gondoltam volna, ha tudom lehet el se kezdtem volna, sőt biztos, előtte is vagy 5 évig óvszerrel védekeztünk és azzal soha semmi baj nem volt, leszámítva hogy a bogyó kényelmesebb!

Én már annak is örülnék ha legalább 6 hetente megjönne mint előtt mert nálam általában az volt a rendszer!

Drena, mielőtt abbahagytam nekem is a dienille-t írta fel a dokim de azt már el se kezdtem, úgy látszik most azt írják mindenkinek!

A libidóm változását én is csak nemrég kezdtem el észre venni és én már augusztusban abbahagytam tehát ne add fel!!!!!! Biztos ennek is idő kell!

2010. jan. 24. 16:58

Szia Drena, SzSzV

nagyon remélem, hogy helyre áll a libidótok, mindent bele! Tuti, hogy a tabi sokat számít, én is tapasztalom!!

Hát akkor úgy néz ki, hogy tabi után menzi fronton az várható ami szedése előtt is jellemző volt...

2010. jan. 24. 15:21

Nekem is rendszertelen volt gyógyszer nélkül a menzeszem...


Én kb. 6 évig szedtem a tri-regolt és 2009 elejéig semmi baj nem volt a libidómmal...sőt, a bnőim mind nimfónak tituláltak:P

Aztán kb. egy éve egyszer influenzás lettem és akkor kb. egy hétig nem szexeltünk párommal...és ott kezdődött a hanyatlás...:(


Még szedtem egy dbig ezt, aztán váltottam a mercilonra, majd vmi dienille vagy mi következett, de ekkor már annyira 0-án volt a libidóm, h. jesszus!


Így nov-dec-ben abbahagytam...sokkal nem lett jobb...:(

238. SzSzV
2010. jan. 24. 11:38

Persze hogy megkérdezheted, én először 2 évig szedtem Yadine-t majd 1 évig Belarát, ami elvileg mindkettő alacsony hormon tartalmú!

De nálam valószínű hogy az is közre játszik hogy előtte se volt normális a mensim!

237. nikletty (válaszként erre: 236. - SzSzV)
2010. jan. 23. 20:17

SzSzV, Dréna, megkérdezhetem, hogy mit szedtetek, melyik tabit???

Most arra vagyok kíváncsi, hogy most ez ennyire egyéni, hogy ki-hogy reagál utána, vagy lehet, hogy magasabb hormontartalmúbbat szedtetek?


Pusz

236. SzSzV (válaszként erre: 233. - 337ac1489c)
2010. jan. 23. 19:35

A libidóm még nekem se teljesen olyan mint a tabi előtt volt de már tapasztalható a javulás és észre is veszem magamon hogy ahogy telik az idő egyre jobb lesz!:) És ennek a párom is örül:)

Így tényleg nagyon parás, először mikor már 2 hónapja nem jött meg én is nagyon féltem hogy terhes vagyok, annyira rágörcsöltem a dologra hogy már hányingerem is :S de aztán a teszt után megnyugodtam!

235. nikletty (válaszként erre: 234. - 337ac1489c)
2010. jan. 23. 13:07

Örülök, hogy az lett az eredmény, ahogy neked megfelel!

Akkor azért én elmennék dokihoz, rakja rendbe a ciklust, adjon tanácsot ilyesmi, hisz ez így tényleg para...

Szió

2010. jan. 23. 12:29

No, megcsináltam és negatív lett!:)


Megnyugodtam!!!:)

2010. jan. 23. 09:03

NIkletty, tegnap nagyon ráparáztam erre a dologra, úgyhogy ma veszek is egy tesztet (sosem csináltam még ilyet...:S), baromira izgulok...!:( remélem, negatív lesz!:((( Igazából véádekezünk, de ha őszinte vok, volt olyan, h. egyszer-egyszer egy kicsit becsusszant...:( És ugyebár az előváladékban is lehet cucc...:S


Aztán 7főn irány a doki, h. indítsa már be vmivel ezt az egészet (egyszer már kaptam gyógszert meg e-vitamint is kellett szednem, h. megjöjjön...)


SzSzV!


A libidóm nekem is kb. 0 volt, viszont még mindig nem az igazi, bár azért már tapasztalható javulás:) Örülök, h. neked helyreállt!:)


Én is abban reménykedem, h. csak a rdsz. helyreállítása miatt késik...csak így olyan parás...:S

232. SzSzV (válaszként erre: 226. - 337ac1489c)
2010. jan. 22. 21:27

Sziasztok!

Én augusztusban hagytam abba a tabit és azóta csak 2-szer volt meg és én is úgy érzem mint ahogy te is írtad, nálam is vannak azok a tünetek és olyan mintha valaminek már nagyon ki kéne törnie! De úgy látszik nálunk több idő míg helyreállnak a dolgok odabent!

De aminek a legjobban örülök hogy mióta nem szedem a tabit sokkal jobb lett a libidóm, mert a gyógyszertől 0 volt!:(

231. nikletty (válaszként erre: 230. - 337ac1489c)
2010. jan. 22. 20:27

Hát,ha nem vagy ráállva a témára nem biztos hogy észre veszel bármi jelet is, illetve az egyezhet menzis jelekkel is azt hallottam... kinek-hogy...

De van akinek egyáltalán nincs igazán tünete.

De ha védekeztetek, gondolom akkor nincs baba... de azért ellőttem volna egy tesztet...

Szóval akkor majd írj mi volt dokinál!

230. 337ac1489c (válaszként erre: 228. - Nikletty)
2010. jan. 22. 19:31

Nem csináltam...inkább jövő 7en megyek dokihoz:S

Hátha ad megint tabit, ami megindítja.


2007-ben, amikor egy fél évre egyszer abbahagytam, volt, h. 2 hónapig sem jött meg...:S


Viszont akkor eléggé kicsapongó életet éltem, bár védekezéssel, de volt, h. kicsit sokat ittam:P és akkor aztán igazán frászban vtam...de hál' istennek nem lett gond:)


Meg azért a terhességnek lennének jelei, nem?:O


Most nyugtassatok meg:)

229. nikletty (válaszként erre: 224. - Babarózsa84)
2010. jan. 22. 19:26

Huh, most esik le hétfő-kedd nincs is olyan messze hiszen... :)

Nekem a még bő egy hét ...

Üdv!

228. nikletty (válaszként erre: 226. - 337ac1489c)
2010. jan. 22. 19:24

Szia


pattik csak elmúlnak...

Amúgy tesztet csináltál?

Ha negatív, ha nem, ennyi késés után én elmennék dokihoz.

Majd írj!

227. nikletty (válaszként erre: 224. - Babarózsa84)
2010. jan. 22. 19:21

Szia


csak próbálj türelmes lenni, minél később tesztelsz annál biztibb... kimaradt menzi előtt semmiképp szerintem, persze kiváncsi az ember!

Gondolok Rád, legyen, amit szíved kíván!

Ok, majd gyere!

2010. jan. 22. 17:43

Helló lánykák!


Örülök, h. többen pozitív változásokról számoltok be...!:)


Nos, nálam csak kicsi változás van, a libidóm talán csak kicsit lett jobb, sokkal nem...:S Az óvszer sem az igazi sajna:(


A bőröm sokkal pattanásosabb.


Az első hónapban menetrendszerűen megjött a menzeszem, most másodszorra viszont már 3 hete késik, viszont a tünetei valamelyest megvannak már vagy két hete: tiszta ragya vok, fel vok puffadva, kicsit idegesebb, érzékenyebb vok és úgy testem egészében azt érzem, mintha bennem rekedt volna vmi, aminek ki kéne már törnie, mert csak gyűlik és gyűlik...:S


Szerintetek menjek el a nőgyógyihoz vagy várjak még?


Terhességre utaló jelek hál' istennek nincsenek.

225. tepsifüles (válaszként erre: 222. - Babarózsa84)
2010. jan. 22. 17:41

Szia!


Köszi szépen!!! Majd ,,megnézem magamnak" :D

224. Babarózsa84 (válaszként erre: 223. - Nikletty)
2010. jan. 22. 17:31

Szia!:)


Már nagyon izgatott vagyok.:P

Elvileg hétfő-kedd körül kellene NEM megjönnie!:)

Remélem nem is fog!:)

Már nagyon tesztelnék,de tudom,hogy úgyis - lenne.

Majd beszámolok jövő héten!:)


Szép hétvégét!

223. nikletty (válaszként erre: 222. - Babarózsa84)
2010. jan. 22. 17:18

Szia babarózsa!

Hogy vagy?


Képzeljétek lányok, ugye első hónapom tabi nélkül (most leszek 19. cn-on), és sokkal jobb az együtt lét, a cickóim sokkal aktívabbak, érzékenyebbek, valahogy jobban össze tudunk hangolódni a párommal :)

Valamiért viszont a hasam fura, puffadok, vagy mi a szösz, pár napja, időnként, nem tudom mire fogjam... van-e jelentősége... azért menzi is még arrébb.

ÜDv

222. Babarózsa84 (válaszként erre: 221. - Tepsifüles)
2010. jan. 22. 16:23

Szia!


Én dr.Pintér Jánoshoz járok Óváron, én teljes mértékben elégedett vagyok vele. Nyugodt szívvel ajánlom őt!

Sok sikert!

221. tepsifüles (válaszként erre: 218. - Babarózsa84)
2010. jan. 22. 15:07

Szia!


Amit kérdezni szeretnék az nem ide tartozik de megnéztem az adatlapodat és láttam h óvári vagy...én nem rég költöztem Hegyesbe és a segítségedet szeretném kérni nőgyógyász ügyben...Óváron van vagy hat, szerinted kihez menjek? Írtam már az Óváriak fórumába is de ott csak 1 lány írt vissza és ő Győrbe jár szal nem nagyon tudott segíteni... Hátha Te igen :)

Válaszod előre is köszönöm!!!! :) Sok sikert a baba projekthez!!!!

220. nikletty (válaszként erre: 219. - Babarózsa84)
2010. jan. 16. 19:32

Tetszik, hogy így egyetértünk!

Nekem is 3 mg, és én is max napi 1-re gondoltam, csak gondoltam ennél ugye nem gáz, ha valamiért még sem venném be valamikor...

Én is igyekszem rendszeresen gyümit enni.


Akkor szorítok! :)

219. Babarózsa84 (válaszként erre: 217. - Nikletty)
2010. jan. 16. 19:30

folsav...én is szedem már kedd óta,napi 3 mg-sat.

Te is nyugodtan szedjél be napi 1-1,5 szemet.

Rá van írva,hogy már akár hónapokkal előtte el lehet kezdeni,mikor mégcsak tervezés van.

Kimondott terhesvitamint én sem akarok szedni, nem akarok vitaminbabát. Max. akkor ha a doki fogja javasolni.Inkább eszek több gyümölcsöt,zöldséget,meg szedem a C-vitamint.

218. Babarózsa84 (válaszként erre: 216. - Nikletty)
2010. jan. 16. 19:27

OK! Szurkoljunk egymásnak!

Mi is úgy voltunk,hogy várunk még pár hónapot, de én már nem bírom,felerősödtek bennem az anyai ösztönök:P,na meg én sem akartam a nagyobb esélyt elszalasztani.:)

Párom aztán beadta a derekát, s úgy látom,mintha egyre jobban vágyna ő is rá.

Én már túl vagyok a középidőn, a nyák szerint már volt is peteérésem,szóval most várakozó álláspontponton vagyok:). Tök jóóó lenne.

Jövő hétvége felé lehet csinálok tesztet.

Írtam kicsit lejjebb a pozitív tüneteimről.


Sok sikert!

217. nikletty (válaszként erre: 10. - Babarózsa84)
2010. jan. 16. 19:25

meg láttom korábban kérdezted a folsavat...

Én azt most vettem... egy vitamin, ami igen fontos szerepet játszhat ilyenkor a baba fejlődésében, rendellenesség megelőzésében (vér-sejtképződés, gerinc-és agyvelő), én időnként be-bekapok egy szemet majd, azért nem akarok rákattanni, hisz hány nem tervezett, egészséges gyerek is rohangál... csak gondoltam, ha ennyit segíthetek, hogy egészségesebb legyen én megteszem... van aki már kismama vitamint is szed előtte, de az jóval drágább, meg azt ekkor még én nem tartom kellően szükségesnek...

Szió

216. nikletty (válaszként erre: 215. - Babarózsa84)
2010. jan. 16. 19:06

Igen, ez az első hónap hogy nem szedem, és nem is vigyázunk sehogyan sem, először furi volt mindkettőnknet, de tetszik :)

Igen, hallottam, és ezért sem akartam én több hó szünetet hagyni tabi után, ne már lecsússzunk a "nagyobb esélyről" ha tényleg igaz... eredetileg úgy volt nálunk, hogy még januárban tabi, febr 1 hó pihentetés, és márciustól kezdődött volna a projekt, de aztán nem bírtuk tovább...:P

Én most leszek a ciklus közepén, szóval még van idő nekünk, érezni nem igen érzek semmit (max 1-2x a bal oldalamat éreztem,meg tán változik a nyákom) Te?... te már kicsit előrébb lehetsz... esetleg titokban szurkolhatnánk egymásnak... majd néha rá kattintok adatlapodra, hogy mizu...

Remélem, hogy belátható időn belül sikeresek leszünk! Én nem várok azonnali eredményt, de vágyam rá, hogy idén karácsonykor pocakos lehessek :)

215. Babarózsa84 (válaszként erre: 213. - Nikletty)
2010. jan. 16. 16:48
Ja,és nem tudom hallottad,vagy olvastad-e,hogy a fog.gátló abbahagyása után sokkal nagyobb az esély a babyre.:P
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook