Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A fogamzásgátló abbahagyása fórum

A fogamzásgátló abbahagyása (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
2009. okt. 7. 21:23

szia


én 6 évig szedtem fogamzásgátlót nekem azért irták fel hgoy rendbeszedje a mensimet mert nagyon görcsöltem mindig meg összevissza jött meg és 10-12 napig szokott tartani, ígyí hát elkezdtem szedni.


mikor úgy gondoltuk hgoy kb 1-2 év múlva jöhet a baba abbahagytam a tabletta szedését, hiszen mindenkitől azt halottam hgoy általában 1-,1,5 év mire sikerül a baba, hát ez nálunk nem így let hiszen a tabletta abbahagyása utáni 3. hónapban már jelentkezett is a mi kis legangyobb lányunk, persze nagoyn örültem neki............


hát ez a mi történetünk ,szerintem semmi biztosat nem lehet tudni :)

2009. okt. 7. 21:13
Igaz én nem ezt a gyógyszert szedtem, de én is abbahagytam és előtte én is a rendszertelen menszim miatt kezdtem el szedni. Nekem 3 hónap alatt ürült ki a szervezetemből a bogyó, mert utána kezdett el rendszertelen lenni. Először 2 hetet késett, most meg már 2 hónapot. Most vagy rendszertelen lesz, vagy rendszeres, de akkor úgyis kapok valami hormont. Mi is majd szeretnénk babát, és ezért hagytam abba, hogy idő előtt ürüljön ki a bogyó. Mi úgy 1-2 évet szeretnénk adni a kiürülésnek, hogy biztos ne legyen gond.
2009. okt. 7. 21:09
Szia!Én 4 évig szedtem a Lindynette-ét.Utána februárban abba hagyatam én is baba miatt.Következő év februárjában terhes lettem.Szóval pont egy év kellett hogy kiürüljön.De a dokim is mondta hogy kb. annyi.Abban az egy évben percre pontosan úgy betegettem meg,mintha szedtem volna.Én amúgy azért kezdtem el szedni,mert majd meg pusztultam mikor meg betegettem,a gyógyszer segített.
2009. okt. 7. 21:02

Sziasztok!

Már kb. 5 éve szedem a Yadine fogamzásgátló tablettát. A közeljövőben szeretném abbahagyni(igazából semmi gondom vele), mert szeretnénk majd kisbabát. Az egyetlen probléma, hogy nekem tinikoromtól fogva gondjaim voltak a mensesemmel, -nem jött rendszeresen meg-amivel gondolom nem is vagyok egyedül.Viszont! Nem szeretném, ha későn döbbennék rá, hogy egyből nem is fog sikerülni a baba. Jelen pillanatban még nem szeretnénk babát, de szeretném,ha a szervezetem felkészült lenne, s szeretném tudni, hogy mit történne a mensimmel, ha abbahagyom a tablettát.

Szóval! A kérdés tehát, hogy mikor hagyjam abba a szedését, ha kb. jövő ilyenkorra szeretnék már terhes lenni??? Ha bárkinek van tapasztalata, véleménye akár a terhességről, akár a tablettáról,... kérlek írjátok!Köszönöm előre is!

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook