Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A fogamzásgátló abbahagyása fórum

A fogamzásgátló abbahagyása (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2009. dec. 15. 19:39

sziasztok

én már egy honapja hagytam abba a gyógyszert és furcsa modon semmiféle görcseim nem voltak mensi alatt viszont a böröm nagyon ragyásoik és nagyon gyorsan zsirosodik a hajam.plusz néha enyhe depi tör rám...jah naem höhullámok szoval eléggé megérzem a kihagyást...

2009. dec. 15. 17:06

Na ma megtapasztaltam milyen a menstruációs görcs tabletta nélkül... ZH előtt 2 órával kezdődött, és 1:55 percig tartott... 3 nospa sem segített, kivert a víz, sírtam, hasmenés, ájulás szélén... aztán ZH előtt 5 perccel elmúlt... Hát... nem volt kellemes. Már sorban álltam az orvosnál aszpirin injekcióért, sírva, de mindenki leszarta... :S

De legalább, ha egyszer szülök, nem fogok az első fájásnál összeeseni, addigra megedződöm. :D

182. 9bc5015697 (válaszként erre: 181. - Babarózsa84)
2009. dec. 14. 21:25
Igen, úgy. :)
181. Babarózsa84 (válaszként erre: 179. - 9bc5015697)
2009. dec. 14. 20:44

Asszem rájöttem:) Ugy ok az 5 hét, ha beleszámolod az utolsó menstruációs időszakot is.

Akkor én már 3 és fél hete nem szedem.

180. Babarózsa84 (válaszként erre: 179. - 9bc5015697)
2009. dec. 14. 20:41

Gratulaaaa!:)

Azt viszont nem egészen értem,hogy ha 5 hete nem szeded, akkor az több,mint 28 nap, azaz hogy-hogy csak 1 napot késett?

Egyébként én is többet eszem, s mintha jobban kívánnám a sexet, mint a tabi mellett,de ugye ez tök jóóóó:)

Nekem dec.22-én kell megjönnie, ha pontosan betartja a 28 napot..... nagyon örülnék , de azt sem bánnám csak most az egyszer, ha kibírná a karácsonyt.:P

2009. dec. 14. 20:32

Szaisztok!


Na már 5 hete nem szedem, és egy nap késéssel meg is jött ma. :) Jobb, sokkal, de rengeteget eszem, 2 kilót híztam... de nem vészes. És, a barátom is jobban kíván, pedig jobban szereti óvszer nélkül... Biztos bocsátom ki a feromonokat. :) Az én vágyam meg csökkent, de így a heti 3-mal találkozott az igényünk.:) És a közérzetem is jobb. Az evéssel meg igyekszem leállni. :) Meg semmi pattanás vagy ilyesmi.


Válasz a hajhullásra: Yadinet szedtem 5,5 évig, és nem hullik jobban, sőt... azon gondolkodtam, hogy most mintha dúsabb lenne a hajam... és nem szedek vitaminokat sem....

178. cini1
2009. dec. 12. 18:17
Nekem akkor is hullott, mikor szedtem a tabit. Asszem elkezdek valami bogyót szedni, talán a Biovannet...Borzasztó, mindig kell valami gyogyit szedni:)
177. 337ac1489c (válaszként erre: 176. - 5e48d37001)
2009. dec. 12. 18:09

Ahaaaa! Szóval a tri regol a ludas!


Ha belegondolok, kb. akkortól hullik tényleg, mióta arról átváltottam másra...:S

176. 5e48d37001 (válaszként erre: 175. - 337ac1489c)
2009. dec. 12. 17:55

Ez a hajhullás ez nagyon szomorú.

csajok Amitől hullik a haj az abbahagyás után ezek:

Diane35

Cypromix

Minerva

Balera

Tri-regor

Yadine

van egy g betűs is de most nem jut eszembe!Ezek a legbrutálabbak a hajra.

Ha ilyenről álltatok le akkor hajvitamin ezerrel,de ne Revalid mert az szart sem ér

Forcapil,Biovanne, Hair clinic

És fitoösztrogént amit a cickafark tea tartalmazz és a szója!

2009. dec. 12. 13:56

Sziasztok Lányok!


Jöttem beszámolni:)


No, ma van az a nap, amikor a gyógyszermentes hét, azaz a menstruációs hét első napja lenne... Egész héten éreztem, h. fel vok puffadva, ingerlékenyebb vok, éreztem belül is a dolgokat, éhesebb is vok, tehát tipikus menstruációs tünetek. Tegnap volt is vmi nagyon pici vérzés... Aztán mára ennek nyoma sincs...

Mondjuk még van egy hete, h. megjöjjön, remélem, meg is fog, nem akarom, h. rendszertelen legyen!:S


Változás viszont még mindig nem állt be semmiben:(


Sőt, nem tudom, mitől, lehet, h. köze nincs hozzá, de tökre hullik a hajam:(


Persze lehet, h. az augusztusi dauer miatt...

2009. dec. 10. 23:18
Vettem ma 100 ml ricinusolajat, kemény 310 ft-ba került az üveggel együtt, 2 üvegbe tették. Felkentem a hajamra, a szemöldökömre és a szempillámra. Nem tudom, milyen lesz éjszaka zacsival meg sapkával a fejemen aludni...:D A szememről biztos letörlődik majd. Na de nem akarom "off-olni" az eredeti fórumtémát, majd ha lesz vmi eredmény, beszámolok a szempilladúsítós fórumon, meg a naplómban, ami eredetileg fogyis napló, de már mindenféle van benne:)
173. 5e48d37001 (válaszként erre: 171. - Sorceress87)
2009. dec. 9. 15:48
Nem lesz zsíros a haj utána,ha jól kimossuk,a szempillámra minden este kenem reggel lemosom,a tojással még nem próbáltam,mert ott ügyelni kell a keverési arányokra mert különben kicsapódik a tojássárgája és nem lesz hatásos,de 1x kipróbálom úgy is.
2009. dec. 9. 15:45
Ja, most látom h írtál. Köszke!!!:D
2009. dec. 9. 15:44
Nem lesz tőle nagyon zsíros a haj, le lehet mosni? Olyat is olvastam, h tojássárgájával kell összekeverni, és kb 20 percig kell rajtahagyni, de úgy biztos nem annyira hatásos. Te hogy használod, és milyen gyakran? A szempillát is heti 1-2 alkalommal kell bekenni? Előre is köszi a választ, bocsi h ennyit kérdezek:P
2009. dec. 9. 15:44

[link]


Csigusz 79 naplója

169. 5e48d37001 (válaszként erre: 168. - 337ac1489c)
2009. dec. 9. 15:42

Igen,nekem most éjjelre volt fennt.de alig bírtam aludni.

2x mostam meg a hajam és utána rendesen balzsam.Lejött .

De csigusz ír róla naplótt,Tőle kaptam az ötletett Ő lexikee-től aki már 26 centinél tart 3 hónap alatt.

Megkeresem a linkeket,Ott minden le van írva a fotókkal együtt.

2009. dec. 9. 15:38

Szia Sorce!:) Meg többiek is!:) Bocsi, h. nem köszöntem, csak úgy meglepődtem a szeren!:)


Köszi, Anonima, én sztem csak a hajamra használnám...7 órát?:O vagyis éjjelre hagyjam törölközőben pl.? De úgy lejön...

167. sorceress87 (válaszként erre: 166. - 5e48d37001)
2009. dec. 9. 15:28
Hú, ez érdekes, erről még sosem hallottam, de ki fogom próbálni:) Köszi szépen!:)
2009. dec. 9. 14:45

Sziasztok!

A gógyszertárban veszem,ha kérdezik akkor mondani kell,hogy külső használatra.

Föl kell melegíteni a ricinusolajat, én meleg vízbe állítva szoktam. És egy vattapamacs segítségével vagy akár csak az ujjbeggyel felviszem a langyos olajat a fejbőrre kb 20-30 mililitert.Gyengéden belemasszírozom a fejbőrbe. Zacsit húzok rá, egy törölközőt, vagy kötöttsapkát, és rajtahagyom , néha hajszárítóval felmelegítem a pakolást. minimum 7 órát legyen rajta, de lehet több is. Nekem most 14 órát volt rajta. Hetente 1-2 alkalommal lehet csak alkalmazni a pakolást.

Sok sikert hozzá!:-)

a patikában kérjetek 100 milit úgy éri meg.

A szempillám fél centit nőtt tőle.

Azt meg úgy csinálom,hogy fültisztító pálcát nyomok az olajba,ekkor nem muszáj melegíteni és bekenem az egész pillát,a tövét is.Alul felül.Ne csucsogjon az olajtól.Ezt lefekvés előtt csinálom.A szemet nem károsítja,szemcseppeket is gyártanak belőle.

2009. dec. 9. 14:30
Hello Drenaa:D
2009. dec. 9. 14:29

Helóka!:)

Hát ez nem semmi, mennyit nőtt a hajad ennyi idő alatt!!! Mi is pontosan az a ricinus pakolás, és hol lehet ilyet kapni? Tényleg havi 240 ft?!! Ez nagyon felkeltette az érdeklődésemet:D

163. 337ac1489c (válaszként erre: 162. - 5e48d37001)
2009. dec. 9. 14:29
Ezt a ricinus-izét hol és milyen formában lehet kapni?:)
2009. dec. 9. 12:28

Szia:)

Igen,1 év a kúra,de a dianet max. 2 évig lehet szedni laborvizsgálatok mellett.Az 1 év az január végén fog letelni.

Egy kicsit izgulok,nem -e jön elő a fokozott hajhullás,de felkészülök rá.Heti egy ricinus pakolás,Lucerna kapszula,Elevit hair clinic:o)

Ja a ricinus pakolástól 11 nap alatt rengetegtt nőtt a hajam:) Az a lesz a poén,hogy rászokattam magam a tablettára,pedig egy ilyen havi 240 forintos cucc hozza rendbe a hajamat:)

Töltöttem fel képet a hajamról:)

2009. dec. 8. 21:43
És meg van határozva, h meddig kell szedned a bogyót ahhoz, h helyreálljanak a hormonjaid?
160. 5e48d37001 (válaszként erre: 156. - Sorceress87)
2009. dec. 7. 15:29
Teljesen átérzem a problémád,nálam ugyanez van csak fordítva.Azóta ömlik belőlem a cucc amióta bogyót szedek és 8 napig tart.Mikor nem szedtem semmit 5 nap után túl voltam rajta.
159. 5e48d37001 (válaszként erre: 157. - Sorceress87)
2009. dec. 7. 15:27

Hát... a hullás az teljesen megállt,de nem a diane35-től szerintem,mert a diane tájékoztatójában az áll,hogy a hajprobléma már a 3. hónaptól javul,nálam a 7. hónapban még nem volt válltozás.

Lehet magától kezd helyreráűzódni.Most ott tartok,ha úgy fésülöm a hajam már nem látszódik annyira fejbőröm.

De csajok nézzétek meg csigusz 79 naplóját!

1 hónapja keni a fejbőrét és a haját ricinus olajjal és már vagy 10centit nőtt a haja a ricinustól.Én a szempillámra kenem,az már több milit nőtt,a hajamra 2x kentem,másfél hét alatt nőtt kb. 2 centit,csak dúsúlni nem akar.

tudom,hogy most nagyon off vagyok denézzétek meg a naplójában feltöltött fotókat.döbbenetes!

158. Babarózsa84 (válaszként erre: 156. - Sorceress87)
2009. dec. 7. 13:41

Huhh...:(

Nekem sosem volt ennyire durva a menstruációm,mármint a mennyiség szempontjából.El sem tudom képzelni, hogy így ömöljön belőlem.:P Inkább már az volt fura,hogy alig-alig jött vmi, s már vágyom arra,hogy normálisan kitisztuljak.

Hát nagyon kíváncsi vagyok,hogy mikor fog megjönni. Nem igazán bízom benne,hogy időre, mivel nekem sem volt sosem rendszeres. Egyébként elkezdtem inni a cickafarkfű teát, állítólag rendberakja a ciklust...

Esetleg ha vkit érdekelne itt olvashattok róla:

[link]

157. sorceress87 (válaszként erre: 154. - 5e48d37001)
2009. dec. 7. 12:24
Jujj, így már értem... És javult már a hajad? Biztos nagyon meg voltál ijedve, anyukámnak akkor hullott ki sok haja, mikor pajzsmirigy problémái voltak, meg még ciszta is volt neki asszem az ínyében, emlékszem egyszer hajmosás után nagyon sírt, mert teljesen összegubancolódott a haja, annyi kihullott, és nekem kellett hirtelen kivágni a hajából egy nagy csomót, úgy sajnáltam:( Azóta már nőtt sok haja szerencsére.
156. sorceress87 (válaszként erre: 153. - Babarózsa84)
2009. dec. 7. 12:19
Én Milligest-et szedtem. Arra is azt mondta a doki, h attól nem lehet hízni, sőt, még lehet h fogyni is lehet tőle, de én híztam:S Most meg h abbahagytam és megjött, annyi cucc jön, h éjszaka pizsi és lepedőmosás volt....nagyon gáz. Úgy látom, visszatér minden a régi kerékvágásba, rendszertelen mensi, de ha van, az rengeteg:( Asszem még várok max egy-két hónapot,és íratok megint gyógyszert. Pont tegnap este mondtam Páromnak, h én már vagy 1-2-3 évig nem akarok szedni semmit, aztán ha meglesz az első gyerek, utána kezdenék el megint bogyózni. De az éjszaka eldöntöttem, h én így nem bírom ki évekig, h ennyire sok cucc jön, éjszaka ébresztőt állítgatni, h kelljek fel cserélni...ááá, nem....ez így nagyon szar. Majd ha szeretnénk babát, abbahagyom megint.
155. 5e48d37001 (válaszként erre: 151. - 337ac1489c)
2009. dec. 7. 11:42
Jaj!Nem akarok ijeszgetni senkit,az függ az egyéntől is,hoghy reagál a szervezet a gyógyszer abbahagyására.Nem biztos,hogy nálunk is ez lesz.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook