Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A fogamzásgátló abbahagyása fórum

A fogamzásgátló abbahagyása (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
334. nikletty (válaszként erre: 333. - Little-girl)
2010. febr. 26. 20:22

sziasztok

igaz nekem anno a fogigátlóhoz akkor még semmi köze nem volt, de régen én 3 naponta mostam, de volt aki arra is azt mondta nekem, hogy gyakori, így elértem, hogy heti egyszer mosom, nekem a kulcs, az "önmegtartóztatás" volt, mivel hosszú hajam van, hát mikor már nagyon gáznak éreztem, így-úgy elkötöttem, stb, és egyre jobban bírta, most már nem okoz olyan gondot az utolsó napokban sem...

De talán közben kezdtem sampon mellé balzsamot is használni.

Hát nekem így ment.

333. little-girl (válaszként erre: 330. - Sorceress87)
2010. febr. 26. 17:27
Es milyen sampont hasznalsz?Nagyon szeretnem legalabb a 3 naponta valo mosast elerni,en 2 naponta mosom :(
332. little-girl (válaszként erre: 329. - 337ac1489c)
2010. febr. 26. 17:26
En nagyon szeretnem legalabb 3 naponta mosni,de ket nap utan feladom,nem birnek ki meg egy napot ilyen hajjal :( Szerinted segitene ha mondjuk probalnam lassacskan kevesebbet mosni,mondjuk 3 naponta ugy mint te,aztan 4 naponta,vagy felesleges szenvedes csak?Most probalok sampont valtani,hatha segit.Majd irok ha valami hasznalt!
2010. febr. 25. 06:12

sziasztok!


akik abbahagyták a fog. gátlót, nem maradt véletlenül vkinek lindynette 20-ból pár szem? 2-3 kb.


késleltetni szeretném...


légyszi, akinek maradt, írjon rám! nagyon fontos lenne!

330. sorceress87 (válaszként erre: 328. - Little-girl)
2010. febr. 22. 20:44
Nekem is jobban zsírosodik, és én is 3 naponta mosom, 4. nap már elég ramatyul néz ki.
329. 337ac1489c (válaszként erre: 328. - Little-girl)
2010. febr. 22. 20:40

Szia!


Nálam sajna detto ez van:(((( 3 hónapja hagytam abba, megoldást viszont még nem találtam...mondjuk én amúgy is 3 naponta mosom:(

2010. febr. 22. 19:19
Sziasztok,azt szeretnem kerdezni,van-e itt valakinek olyan tapasztalata,hogy a fogamzasgatlo abbahagyasa utan zsirosodott a haja?En tavaly hagytam abba a szedest,de nagyon hullani kezdett a hajam,igy ujra szedtem.Most negy honapja vegleg nem szedem,nem hullik deugy egy honapja kezdett nagyon zsirosodni a hajam annyira,hogy ket nappal mosas utan ugy nez ki,mintha legalabb egy hete nem mostam volna :(( Most nemtudom,a lucerna miatt van-e vagy a fogamzasgatlotol.Van esetleg valakinek hasonlo tapasztalata? Es ha igen,mi segitett?Mert ez igy szornyu :( Koszonom.
327. kicsi80 (válaszként erre: 326. - Nikletty)
2010. febr. 18. 08:30
Szorítok. Én a héten voltam nődokinál más ügyben, és kiderült, hogy peteérésem van, remélem ez jó jel, mert csak jan-ban hagytam abba.
326. nikletty (válaszként erre: 325. - Kicsi80)
2010. febr. 18. 08:25

Szia !!!!!!!!!!

:):)))))

Hiába a fiúk már csak ilyenek... nagy csendben gondolkoznak, nem mint mi, hogy csomót tépjük a szánkat, aztán a tettek mezejére lépnek! Hehehe :)

Szorítsunk egymásnak, és hogy tabi után minél előbb kész legyen a szervezetünk!

Pusz

325. kicsi80 (válaszként erre: 308. - Nikletty)
2010. febr. 18. 07:16

Szia.

Hát kérdeznem se kellett, a múltkor mondtam, hogy gondolkodjon rajta, én már el is felejtettem,erre most azt mondta, hogy akkor most!! Úgyhogy mától már élesben megy!

324. nikletty (válaszként erre: 302. - Vkj77)
2010. febr. 17. 09:01

Szia

bocsi hogy visszakérdezek...

szerinted nálad mennyi idő kellett míg tényleg "kitisztult" a gyógyszer?

323. sorceress87 (válaszként erre: 322. - 5e48d37001)
2010. febr. 16. 15:28

Köszi a választ, amint tudok, elmegyek orvoshoz.

Ez elég durva azért, h ekkora súlyokat emeltettek Veled...

322. 5e48d37001 (válaszként erre: 320. - Sorceress87)
2010. febr. 16. 15:18

Ezt nem merem így leírni,csak magamból indultam ki.Nekem a 2. mutatta ki egyértelműen a terhességet.

3 hónapos terhes voltam mikor barnás folyásom jött,de a méhszáj a zárva volt.Sokat dolgoztam akkoriban,a munkahelyemen nem voltak tekintettel arra ,hogy Én kismama vagyok és 20 kilónál nagyobb súlyú kartonokat is emeltettek velem:((.

Szerencsére nem lett baj,csak jelzett a szervezet jó lenne lazítani.Táppénzre mentem.

Szerintem menj el orvoshoz,minél előbb!Ha még negatív a teszt akkor is.

2010. febr. 16. 14:28
Nekem egyértelműen negatív volt a teszt, és már 13. napja sz@rakodik ez az izé...És pont akkor kezdődött, amikor meg kellett volna jönnie.
320. sorceress87 (válaszként erre: 319. - 5e48d37001)
2010. febr. 16. 14:26

Azt mondod h akkor nincs kizárva a terhesség?

Mert ha terhes vagyok mégis, akkor rosszat jelent ez a barnázás, nem?

319. 5e48d37001 (válaszként erre: 318. - Sorceress87)
2010. febr. 16. 12:00

Szió:)

Mikor teherbeestem pont olyan tüneteim voltak mint amikor meg kellene jönnie.Mell feszülés,és már annyi sikertelen hónapon voltunk túl,hogy nem is gondoltam ez terhességi tünet is lehet.

Az első tesztem nem volt egyértelmű,pár nappal később csináltam egy másodikat az 2 csíkos volt.

A tesztek megbízhatók,viszont neked Lehet menszesz előtt van peteérésed pár nappal,mert nálam így volt.És akkor nem egyértelmű az eredmény,mert nincs még jelen olyan intenzíven a terhességi hormon a vizeletben.

318. sorceress87 (válaszként erre: 317. - Nikletty)
2010. febr. 16. 10:53

Múlt csütörtökön csináltam egy tesztet, de negatív lett. Vagy csinálnom kéne másikat is? Nem tudom, mennyire megbízhatóak ezek a tesztek. Amúgy nem észleltem semmiféle terhességi tünetet, de van akinek nincs is, anyumnak se volt semmi, legalábbis az első 1-2 hónapban.

Hát ha a héten se hagyja abba, el kell mennem a dokihoz...:(

317. nikletty (válaszként erre: 316. - Sorceress87)
2010. febr. 16. 10:29

Szia

Pfú, hát ez nagyon kellemetlen, remélem normalizálódik már a helyzet.

Hát ezt tenném: egy teszt, csak hogy biztosak legyünk, hogy nem baba miatt nem jön meg rendesen, aztán ha elmúlik okés, és reméljük jövő hónap rendben lesz, ha nem múlik, akkor én elmennék dokihoz, nem maradhatsz így, csak te tudod meddig "tűröd" a barnát...

Aztán lehet kipróbálnám tényleg a cickát, igen azt mondják, hogy segít helyre rántani a dolgokat, többen is írják, egy próbát megérhet, első két hét cicka, aztán palást, utana is tudsz olvasni neten, áll. így a leghatásosabb, de önmagukba is jók lehetnek.

Majd írj!

Szorítok hogy jobb legyen

2010. febr. 15. 21:30
Nekem már 12 napja van ez a barnázás, de mostmár nagyon zavar, el fog múlni? Remélem nincs semmi komoly, csak a hormonjaim szórakoznak velem...Nem akarok orvoshoz menni, ha nem muszáj, mert nagyon drága egy vizsgálat, most nem fér bele a keretbe. A cickafark amúgy beállítja a ciklust?
315. SzSzV
2010. febr. 14. 08:31
Először ittam a cickafarkfű teát, de mindig csak akkor jött meg ha megint elkezdtem inni! Most legutóbb is úgy jött meg de addigra már olvastam itt hogy az első 2 hétben cickafark(így azt ittam tovább még 2 hétig) majd a második 2 hétben palástfű tea! De valahogy úgy érzem nekem a palástfű tea jobb és utána olvastam lehet csak azt is inni! Nem tudom mi lesz majd így de kipróbálom mert valahogy úgy érzem a szervezetemnek az jobb!
314. nikletty (válaszként erre: 313. - SzSzV)
2010. febr. 13. 22:23

Hogy érted, hogy maradsz a palástfűnél?

Pontosan mit és hogy fogyasztasz/fogyasztottál?

313. SzSzV (válaszként erre: 311. - Nikletty)
2010. febr. 13. 22:03

Szia!

Igen a 28 naphoz képest írom, hétfőn kellett volna és pénteken jött!

Nem bánom én, sőt örülök hogy jön csak furcsa mert sose voltam az a nagyon vérzős fajta!

Igen beváltak de szerintem maradok a palástfű teánál!:)

Puszi.

312. nikletty (válaszként erre: 310. - SzSzV)
2010. febr. 13. 21:21
Hm, ezek szerint beváltak a teák?
311. nikletty (válaszként erre: 310. - SzSzV)
2010. febr. 13. 21:19

Szia

4 nap késés tán még belefér, főleg ha 28-hoz képest írod.

Ne bánd, hadd tisztulj!

Pusz

310. SzSzV
2010. febr. 13. 20:03
Sziasztok, pici késéssel de tegnap megjött így most csak 4 napot késett és rengeteg van! Szerintem ennyire még sose volt meg de szerencsére nem görcsölök csak délelőtt egy kis ideig nagyon picit!:)
309. kicsi80
2010. febr. 11. 13:25
Köszi. Hát valószínüleg igazad van, a végén kiderül, hoyg én vagyok még bizonytalan, de hát idén már 30 leszek, mire várjak még?
308. nikletty (válaszként erre: 307. - Kicsi80)
2010. febr. 11. 12:38

Szia

Hát, te ismered őt jobban.

Nekem a párom kimondta, hogy akarja, jöhet amikor én kész vagyok rá. Meg abból is látom, ahogy más kisbabárka néz, meg beszél a dologról, ha olyan a szitu, hogy mi majd, meg szerinte úgy lesz, úgy csinálnánk, stb... Így nincs kétségem.

Lehet párod is így van, nem erőlteti, nem sűrgeti, pasik nyugodtabbak ezen érzésekkel, mint mi, és ezt tényleg olyan dolog, hogy te vagy akinek tényleg rá kell mondani az Áment.

Szóval szerintem, ha nem ódzokik, ha megkérdezed, hogy mi lenne, ha jövő hónaptól zöld útja lenne a picinek, meg úgy érzed közösek a céljaitok, szerintem okés az ő részéről is, biztosan.

No meg, ha közösen döntöttetek a tabi letétele mellett, ő is tudja, és nem vétózta meg, nem rosszalta, akkor biztosan nyílt a dologra.


Puszi

307. kicsi80 (válaszként erre: 306. - Nikletty)
2010. febr. 11. 08:18
Hát igen ő azt mondja, hogy felőlem jöhet, csak ez egy kicsit úgy hangzik nekem, hogy felőlem lehet krumplipüré ebédre. Csak ez egy kicsit komolyabb dolog. Én valami nagyon határozott döntésre várok tőle, vagy egy hapsitól ne is várjak ilyet? Vagy csak én lihegem túl? Már nem tudom.
306. nikletty (válaszként erre: 304. - Kicsi80)
2010. febr. 10. 15:27

Szia

én is így voltam...

aztán meguntam a filózást, és rábíztam a páromra, mert odaáig jutottam, ha védekezünk máshogy és mégis úgy sikerülne a baba úgyis akarnánk, akkor így minek a szórakozzunk...

és hát igen, ki tudja mennyit várat magára... így nem is bántam meg!

305. nikletty (válaszként erre: 302. - Vkj77)
2010. febr. 10. 14:55

Szia

nem ítéllek el, ez a te döntésed, ahogy te érzed, mered... megértelem, hogy 3 gyerkőc után... csak felelősséggel döntesz...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook