Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A fogamzásgátló abbahagyása fórum

A fogamzásgátló abbahagyása (beszélgetős fórum)


154. 5e48d37001 (válaszként erre: 152. - Sorceress87)
2009. dec. 7. 11:37
Körülbelül egy évig a diane előtt,végigmentem az összes hajvédő vitamin kúrával.Revalid,forcapil,biovanne,vargacepp,kovaföld kapszula stb...Sajnos semmi sem hatott,a szoptatás után megkopaszodtam és erre a ritkulásra már nem elég csupán a Revalid és a társai,és már nem volt erőm kisérletezgetni a hajszeszekkel és vitaminokkal,ahhoz már túl sok pénzem belement,hogy várjam a csodát.Ez hormonális ritkulás volt,és erre nem elég csak a hajvédő vitamin,hajszesz.
2009. dec. 6. 22:35

Egyébként azt én is észrevettem,hogy az arcom nekem is zsírosabb, azaz jobban fénylik. Nem tudom,hogy ez a tablettamentességnek köszönhető-e, de ha nálatok is jelentkezik ez a tünet, akkor valószínű.

A hajzsírosodást még egyelőre nem tapasztaltam.

A melleim mintha nekem is lejjebb mentek volna, de nekem egyébként is meg szokott duzzadni a menses alatt. A fogyásról meg annyit,hogy állítólag a Yadine-tól még fogyni is lehetett (volna), szóval remélem most nem hízok el.:)

Sorceress! Te mit szedtél?

152. sorceress87 (válaszként erre: 150. - 5e48d37001)
2009. dec. 6. 22:00
Érdekes, ilyenről még nem hallottam...hát, nagyon remélem, h nekem nem fog megritkulni a hajam:S De hajra fogigátlót? Annyiféle hajra kapható vitamin meg nem tom mik vannak drogériákban is, miért nem ilyesmit vettél?
151. 337ac1489c (válaszként erre: 150. - 5e48d37001)
2009. dec. 6. 18:51
Jesszus maris, ne ijesztgess!:O:O:O :)
150. 5e48d37001 (válaszként erre: 149. - Sorceress87)
2009. dec. 6. 18:47

Nem,Nekem van már babócám egyenlőre nem akarok másikat.Én a hajamra kezdtem szedni,de nem jött be,nem igazán használt rá semmit,és a hüvely gomba is mindig befigyel,libidóm zéron.Elegem van belőle,inkább abbahagyom.

9 évig védeketzünk megszakítással tabletta nélkül nem volt gáz belőle,úgyhogy nem félek a leállással,csak ez a hajhullás aggaszt,olyan sok nőnek megritkult a haja utána.:-(

2009. dec. 6. 18:41
Miért akarod abbahagyni a bogyót? Babát szeretnétek?
2009. dec. 6. 18:40
Én nem tapasztaltam hajhullást, remélem nem is fogok.
2009. dec. 6. 18:26

Sziasztok!

Én a diane35-t szedem,januárig még akarom folytatni,utána még szednem kell a yadine-t 3-6 hónapig mert a dianet le kell vezeti egy alacsonyabb hormontartalmú fogamzásgátlóval a dokim szerint,hogy ne jöjjenek elő bőrproblémák.

Én a hajhullástól félek nagyon.:S Nálatok még nem jelentkezett?

2009. dec. 6. 18:23
Ja, a hajam nekem is nagyon hamar zsírosodik, meg az arcbőröm is jobban "ragyog" a zsírtól:S
2009. dec. 6. 18:22
Háát, libidó ügyben van pozitív változás, meg a mellem lejjebb ment, aminek örülök, mert belefér rendesen az E kosárba... Ja,meg nem vagyok annyira fáradékony, vmivel jobb a közérzetem. Mást még nem tapasztaltam, a súlyom mehetne lejjebb, olyanra, amilyen tabiszedés előtt voltam, de az már magától nem fog lemenni, januártól kemény fogyi lesz, Karácsonyig már nem sok értelme van belevágni.
144. 337ac1489c (válaszként erre: 143. - Sorceress87)
2009. dec. 6. 17:33

Én is ebben bízok:)


Mert még semmi sem változott...vagyis, ahogy már lentebb írtam, több pattanásom lett, illetve hamarabb zsírosodik a hajam... Tehát pozitív változás még nincs...


Nálad pozitív változás?:)

2009. dec. 6. 17:23
Na csajok, pontosan egy hét késéssel MEGJÖTT!!! Nem mintha ennyire örülnék neki, mert utálom, de hát evvan:D Nálam már van változás, a héten kijött egy pár pattanás, de szerintem mensi után elmúlik, olyankor úgy szokott. Drenaa, még mindig nem érzel pozitív változásokat? Lehet h piroska után majd jobb lesz.
142. 337ac1489c (válaszként erre: 141. - Babarózsa84)
2009. dec. 6. 08:12

Szia!


Hát, egyelőre nálam sincs SEMMI változás, kivéve azt, h. pattanásosabb az arcom, bár már nem olyan drasztikusan, mint amikor abbahagytam, az első napokban...


Nekem jövő szombaton kezdődik a "menstruációs hét", vagyis szombattól péntekig vmikor meg kéne jönnie...kíváncsi leszek...


Meg arra is, mikor lesz már végre eredménye is annak, h. abbahagytam...

2009. dec. 5. 21:52

Sziasztok lányok! Valami fejlemény?

Én már 9. napja nem szedem a tabit...egyelőre komolyabb változást nem tapasztalok...se pattanás,se libidó-változás, szóval semmi extra.

A gumival való védekezés meglepően nem is olyan gáz. Gyümölcsízesítésűt vettünk, így nem érezni a kellemetlen gumiszagot. Szerintem ki lehet bírni, bár párom nem érzi úgy a dolgokat, ahogy kell, de azt mondja, ő is rosszabbra számított.

Drena! Neked mikor kell megjönnie?

Nekem elvileg dec.22-én...bár most az egyszer nem bánnám,ha pár napot késne:)


További szép hétvégét Nektek!

2009. dec. 2. 21:40
én is remélem, hogy nekem is tabi után is normális lesz. előtte is rendszeres volt. Sajnos ez az általános vélemény, ha előtte rendszertelen volt, utána is, mert a tabi csak a hormonokkal tartja karban ugye... evvan..:S
139. cini1 (válaszként erre: 138. - Sorceress87)
2009. dec. 2. 15:58
Remélem helyreáll.. Nekem tabi előtt rendszeres volt, remélem ez lesz most is:)
2009. dec. 2. 15:05
Sose volt rendszeres a tabi előtt, úgyhogy annyira nem vok meglepve...:)
137. cini1 (válaszként erre: 136. - Sorceress87)
2009. dec. 2. 15:04
Akkor az még nem olyan sok. Talán holnap:)))))))))))
2009. dec. 2. 15:02
Szombaton kellett volna megjönnie először a tabletta abbahagyása óta.
135. cini1 (válaszként erre: 134. - Sorceress87)
2009. dec. 2. 14:56
Hány napja nem jön meg?
2009. dec. 2. 14:51
Sziasztok! Nekem még nem jött meg most sem, tegnap csináltam egy tesztet, de negatív.
133. cini1
2009. dec. 2. 12:17
Sziasztok! Ma végre megjött, így a ciklusom 29 napos volt:) Most örülök!
132. 337ac1489c (válaszként erre: 131. - Sorceress87)
2009. nov. 30. 17:57

Az is lehet, h. egy kicsit ez is benne van.


De szerintem abszolút igazad lehet abban, h. túlságosan is rágörcsöltem...


Az mindenesetre biztató, h. idő kell még hozzá:)))


Köszi!:)

2009. nov. 30. 17:49
Vagy: vmivel dobjátok fel a szexet, hátha már kicsit unalmassá vált, és ezért nem kívánod annyira, nem?
130. sorceress87 (válaszként erre: 129. - 337ac1489c)
2009. nov. 30. 17:48
Olvastam, hogy miket okozott nálad is a tabi...:( Nekem sem jelentkeztek egyből a pozitív változások, két-három hét legalább kellett, de még van mit alakulnom, úgyhogy ne aggódj, csak türelem, és minden rendben lesz:) Lehet, h az a baj, h túlságosan vártad a pozitív hatásokat, és emiatt rágörcsöltél, vedd könnyedén a dolgokat, hátha az segít. Meg te több ideig szedted a gyógyszert, mint én, még az is lehet, h lassabban ürül ki a szervezetedből, bár ez nem biztos, hogy így van, fogalmam sincs. Ha még sokáig nem változik semmi, szerintem beszélj a dokival. Drukkolok neked!!!:)
129. 337ac1489c (válaszként erre: 124. - Sorceress87)
2009. nov. 30. 16:36

Szia!:)


Figyi, ezek a pozitív változások kb. mennyivel a tabi abbahagyása után jelentkeztek nálad?


csak azért kérdem, mert nekem ma van 17. napja, hogy abbahagytam és mintha mi sem változott volna...


Szexelni ugyanúgy nincs kedvem, sírni ugyanúgy sírok, van, amikor ok nélkül is, idegbetegnek idegbeteg vagyok, valahogy még mindig érzek magamban egyfajta blokkot...vagy ezzel menjek inkább dilidokihoz, mi?:))))


nem, most komolyan, én annyi pozitív hatást vártam a gyógyszerabbahagyástól, főként libidó-ügyben, de elég elkeserítő még mindig a helyzet...vagy csak türelmetlen vok? :)

A gond még az is, h. most már szegény párom sem kezdeményezi az együttlétet, mert gondolom nem esett jól neki a sok visszautasítás...:(((

128. e48ab364a9 (válaszként erre: 127. - Sorceress87)
2009. nov. 30. 16:30
Bízom benne, hogy neked (is) megoldódik, hasonló cipőben járok mint te. :-)
127. sorceress87 (válaszként erre: 126. - E48ab364a9)
2009. nov. 30. 16:28
Nem jártam vissza a dokihoz, a hízást meg nem akartam rögtön a tablettára fogni, mivel az étkezési szokásaim se túl jók, bár tuti, h a bogyónak is szerepe volt ebben. A dühkitörést nem kell túl komolyan venni, csak minden kis apróságon felkaptam a vizet. Tudom, h váltanom kellett volna előbb, de annyira nem foglalkoztam vele. Tartok pár hónap szünetet, aztán íratok egy másik fajtát, az hátha beválik majd.
126. e48ab364a9 (válaszként erre: 124. - Sorceress87)
2009. nov. 30. 16:13

Mikor visszajártál a dokidhoz nem mondtad neki, hogy mennyi mellékhatás kijött rajtad?

Már eleve a libidó csökkenés miatt váltanod kellett volna egy másik tabira, a hízásról már nem is beszélve.

Dühkitörések, huhh, hogy bírtad eddig?

Ne hari de szerintem te nem jó tablettát szedtél, attól függetlenül, hogy védett a nem kívánt terhességtől...

Ha para még a baba keress fel egy másik dokit és kérdezd meg tőle ezek a mellékhatásokat, mert tényleg nem kellett volna 3 évig húzni.

Kalappal!

125. cini1 (válaszként erre: 124. - Sorceress87)
2009. nov. 30. 16:08
Szia! Nekem ma kellett volna megjönnie...de eddig semmi. Kíváncsi leszek, hogyan fog alakulni a dolog. Majd jelentkezz, hogy Neked mennyit késett:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook