Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A fogamzásgátló abbahagyása fórum

A fogamzásgátló abbahagyása (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
304. kicsi80 (válaszként erre: 303. - Vkj77)
2010. febr. 10. 14:35
Hát nem lenne rossz. Bár még azt sem tudom eldönteni, mikor kezdjek élesben próbálkozni. Mert, ha tudnám, hogy elsőre összejön, akkor majd csak az év második felében, de mi van ha kell akár egy év is, akkor már késésben is vagyok! Úgyhogy kicsit tanácstalan vagyok még.
303. vkj77 (válaszként erre: 301. - Kicsi80)
2010. febr. 10. 14:23
Köszi jól.Bár amikor megtudtam kiborultam nagyon.Mármint azon a részén,hogy mi lesz velük,Bennem az élt,hogy koraszülöttek,inkubátor,egészségkárosodás,stb.Egyszóval nagyon féltem ettől.Nem magam miatt,miattuk.De összeszedtem magam.Mivel minden oké volt 37. héten 2700-2720-al születtek.Ami szerintem most nagyon nehéz az,hogy minden percben összevesznek.De amit mi ikresek mindíg hallunk,hogy milyen nehéz.Nehezebb,de ha úgy alakítod akkor bele lehet jönni.Nekem nem volt segítségem sem,de akár 5 perc alatt le tudom fürdetni mindkettőt stb.Ami különösen jó,hogy azok rémisztik szegény iker-terheseket,akiknek nincs is...Szóval mindent bele,és nem kell félni!!!!
302. vkj77 (válaszként erre: 300. - Nikletty)
2010. febr. 10. 14:15
Nekem nem volt rossz tapasztalatom.Bár addig ˝˝halál-biztos˝˝időben jött és kevés.Bár ezt az időt visszasírom.Viszont 10 évig szedtem.Persze előtte 1-2 évvel váltottam ˝˝korszerűre˝˝.Mivel tri-regolt szedtem.Bár azzal sem volt semmi baj,csak hát ...Viszont ilyen eredmény után (biztos elitéltek)sterilizáltattam magam 29 évesen.Azért,mert az egészségem miatt úgyis drága gyógyszert szedtem volna.3 gyerek után már szülni nem akarok,viszont azt a pénzt a gyerekimre tudom költeni.Remélem mindenkinek rendbe jönnek a dolgai,és amikor szeretné pozitív lesz a tesztje!Viszont tényleg idő kellett,hogy kitisztuljon a gyógyszer...
301. kicsi80 (válaszként erre: 298. - Vkj77)
2010. febr. 10. 14:14

Szia!

Hát én nem nagyon bánnám ha így lenne. Főleg, hogy idén már 30 leszek, úgyhogy nem valószínü már, hogy kétszer szülök. Úgyhogy ez az egy esélyem lenne, hogy két gyerkőcöm legyen. Mondjuk egy fiú, egy lány!! És akkor egyszerre lenne minden jó!! Hogy bírod amúgy?

300. nikletty (válaszként erre: 299. - Vkj77)
2010. febr. 10. 13:05

Köszönjük :)

Hallotam már ilyet, akkor te egy ilyen nagy szerencsés vagy!

Szeretnénk babát, és tudom, hogy ilyen is benne lehet a pakliban, ha így lenne, vállalnánk azt is, bár nem mondom, hogy nem rezelnénk be kicsit-nagyon :D

Gratulálunk!


És tabi után milyen tapasztalatod volt neked, míg pozitívat nem teszteltél, akkor úgy pár hó telt el és addig milyen volt a menzi?


Üdv:

299. vkj77
2010. febr. 10. 12:47
Sok szerencsét kívánok Mindenkinek,aki babát szeretnének.Csak annyit,amennyi nekem volt:)))
298. vkj77
2010. febr. 10. 12:44

Sziasztok!Nem olvastam vissza.Csak megosztanám veletek,ami velem történt a gyógyszer után.Bár azt el kell mondjam,hogy utólag sok mindent köszöhetek ˝˝neki˝˝.2005 januárban elutaztunk,és én úgy elraktam a gyógyszerem,hogy csak csütörtök után vasárnap vettem be.Szombaton együtt voltunk.Végülis késett 2 napot.Viszont ez idő alatt átértékeltük az életünket,mivel akkor azt hittem,hogy terhes vagyok.Mondjuk,biztos,hogy nem tartottam volna meg a gyógyszer miatt...

Végülis még utána beszedtem az utólsót,és május után el kezdtünk próbálkozni,mostmár babáért.Szeptember első napjaiban lett pozitív a teszt.Nagyon örültünk.Ami viszont a gyógyszer következményeinek tudható be,hogy egyből két petesejt ért meg,így most csodálatos ikreink vannak.:)))Csak azért írtam le,hogy ez is benne lehet a pakliban.

297. kicsi80 (válaszként erre: 296. - Nikletty)
2010. febr. 10. 12:25
Hát még csak 2 hete használom a hüvelykrémet, nekünk eddig bevált, szinte nem is vesszük észre, nem folyik,és nem kell vele várni. Hogy hatásos e az majd 2 hét múlva kiderül.:) Elég sokról hallottam, hogy e mellett lett terhes, de van aki 2 éve használja és nem volt gondja.
296. nikletty (válaszként erre: 295. - Kicsi80)
2010. febr. 10. 08:49

Tuti úgy lesz!

Majd gyere, te is számolj be.

Mi a tapasztalat a pharmatex-szel?

295. kicsi80 (válaszként erre: 294. - Nikletty)
2010. febr. 10. 08:05
Előtte rendesen megjött általában 28 napra. Remélem hamar visszaáll.
294. nikletty (válaszként erre: 292. - Kicsi80)
2010. febr. 9. 20:48
előtte milyen volt a menzid?
293. nikletty (válaszként erre: 292. - Kicsi80)
2010. febr. 9. 20:47
Igen, nem vigyázunk sehogyan sem...
292. kicsi80 (válaszként erre: 291. - Nikletty)
2010. febr. 9. 20:13

Szai.

Hát tulajdonképpen én is a baba miatt tettem le. Bár én csak az év második felére tervezem, de már 10 éve szedtem, és nem akartam, hogy ha esetleg gond van ,az csak akkor derüljön ki. Amúgy csak hüvelykrémmel védekezünk, úgyhogy lehet, hogy előbb becsúszik. Úgyhogy ha nem jön most meg, fogalmam se lesz, hogy mitől. Jönnek újra az ,,izgalmas,, hónapok:) Szóval te már rajt vagy a babaprojekten?

291. nikletty (válaszként erre: 290. - Kicsi80)
2010. febr. 9. 20:07

Szia!


Bizakodjunk, hogy nem csinált nagy kavarcot bennünk a tabletta.

Én tettem fel egy szavazás kérdést egyszer:

Fogamzásgátló tabletta abbahagyása után a menzim...


A többségnek itt normális lett, vagy jött a baba...

Én is baba miatt tettem le, és bizakodok nagyon, most első hónap után megjött 28 napra, remélem normális is lesz, és ha késik az majd csak baba miatt lesz! Bizakodok!

Én azt vettem itt észre, hogy mintha tabi után ugyanaz tér vissza mint ami előtte volt, persze biztosan némi átmeneti idővel, ami egyénenként más lehet.


Te mért tetted le?


Bízzunk a testünkben! Minden ok lesz! És sok segítség is van, ha kell! Minden rendben lesz!

290. kicsi80
2010. febr. 9. 19:06

Sziasztok. Van valaki egyáltalán aki abbahagyta, megjött neki rendesen azóta is folyamatosan?

Én több mint két hete nem szedem, egyenlőre nem igazán érzek semmi változást, de ahogy olvaslak benneteket, egyre jobban aggódom.

2010. febr. 9. 16:44
Köszi, én is ilyesmire gondoltam, remélem hamar helyreállnak azok a kis bolond hormonok:D
288. cini1 (válaszként erre: 287. - Sorceress87)
2010. febr. 9. 15:24
Szia! Tuti a hormonok játszanak velünk. Nekem is úgy volt hogy 2x megjött rendesen aztán most csak 33 napra és alig volt de iszonyat görcseim voltak! Talán kell még egy kis idő hogy beálljon a rend:D
2010. febr. 9. 15:18
Sziasztok! Pár napja kellett volna megjönnie, helyette kevéske barnás folyásom van, ez mitől lehet? Néhány napja ezt csinálja, 2 napja picit abbahagyta, azt hittem nem lesz több. Aztán együtt voltunk a párommal, utána meg elkezdtem vérezni, tettem is be tampont, mert azt hittem, megjött, de amikor kivettem, alig volt rajta vmi, és utána megint csak barnázott, de már kezdem unni. Tudja vki, h mitől lehet ez? Novemberben hagytam abba a fogigátlót, azóta már 2x megjött rendes időben.
286. SzSzV (válaszként erre: 284. - Csipkerózsika)
2010. febr. 7. 08:42

Örülök neki, nekem is először nagyon megvolt a teától de hiába ittam végig a 6 hetes kúrát utána még se jött meg és amikor már több mint 2 hónapja nem volt megint elkezdtem inni a cickafarkot és mikor megjött még mindig tovább ittam első 2 hétbe cickafark utána 2 hétig palástfű, remélem ez már jó lesz de ha mégse próbálkozok még tovább a gyógynövényekkel!

Én is pont azon gondolkoztam hogy amúgy úgy utáljuk ha megvan de most meg úgy várjuk mint a mesiást:) de ez természetes!

Tudtam én is hogy megkeveri a hormonokat de azért arra nem gondoltam hogy ennyit fogok szendvedni ha abbahagyom!:(

285. Csipkerózsika (válaszként erre: 283. - SzSzV)
2010. febr. 7. 01:11
Még jó hogy megváltoztatja a hormonokat... Hiszen az egész női működést meggátolja: a peteérést, az egész természetes ciklust. Abszolút természetellenes. Éppen ezért voltak ellenérzéseim már akkor, amikor még nem is volt semmi bajom tőle.
284. Csipkerózsika (válaszként erre: 283. - SzSzV)
2010. febr. 7. 01:09

A héten jött meg, végre rendesen megvan. Szerintem a tea is segített, meg én jógázok is, tibetizek. Úgy örültem neki, mint annakidején az elsőnek...

Ittam a teát, másfél csomag fogyott el kb. 1 hó alatt, pont mikor megjött még aznap meg utána napra maradt a vége. Az meg azért volt pont jó, mert így nem nagyon görcsöltem.

283. SzSzV (válaszként erre: 277. - Csipkerózsika)
2010. febr. 6. 10:42

Nekem is volt a legutóbbi mensi előtt hogy úgy néztem ki mintha terhes lennék, párom már meg is jegyezte karácsonykor, de akkor is már 2 hónapja nem volt meg! De aztán mensi alatt valamennyi lement! És azóta már volt mensid? Neked segített a tea?

Vettem a héten egy gyógynővényes könyvet és abba van több féle tea is erre!

De azért nagyon durva hogy mennyire meg tudja változtatni a hormonokat a bogyó!:(

282. SzSzV (válaszként erre: 279. - Nikletty)
2010. febr. 6. 10:37

Sziasztok!

Én is remélem hogy megjön mostmár időben!:)

Én mikor a Yadine-t szedtem fogytam majd 10 kilót, aztán a Belara alatt valamennyi visszajött de most hogy abbahagytam már megint híztam 4 kilót!:(

281. nikletty (válaszként erre: 277. - Csipkerózsika)
2010. febr. 6. 09:45

Szia

és azóta már jött menzi?

Tea segített? Már nem iszod?

280. nikletty (válaszként erre: 276. - SzSzV)
2010. febr. 6. 09:44
Jah, nekem is érzékenyebbek voltak a cickók, de inkább középidőben, nekem menzi előtt nem volt semmi velük, és valahogy az állaga, vagy hogy is mondjam, azt sokkal többet változik, valamikor keményebb, és tök tetszik, máskor meg olyan kis puha a tapintása és az nem szimpi... biztos az is változik a hormonokkal.
279. nikletty (válaszként erre: 276. - SzSzV)
2010. febr. 6. 09:42

Szia

Drukk, hogy jöjjön a menzi időben! Majd számolj be, remélem segítenek a teák!

Én nem vettem észre jelentős súlyváltozást, se tabi alatt, se most (1-2 kg mindig mászkál nekem fel-le).

Viszont simán el tudom képzelni, hogy az étvágyra hathat ez az egész.

278. nikletty (válaszként erre: 275. - Babarózsa84)
2010. febr. 6. 09:39

Szia

Nem nem védekeztünk, úgy döntöttünk, hogy nem tartunk pihit tabi után.

De egyre több felől hallom, hogy tartottak 3 hó pihit aztán elsőre meglett... most kicsit ebbe kapaszkodom, hogy 3 hó simán kellhet a testünknek, úgy hogy addig nem is várok semmit, a következő mérföldkő nálam a fél év (mert egy 27 éves ismerősömnek és párjának akinek tökjő sprema vizsgálata lett kellett ennyi idő és tabi sem volt előtte), 1-2 hó, aztán tuti kiharcolok valahogy egy hormonvizsgálatot, mert lehet bármi tünetek nélkül is. Ez a terv, de valahogy pozitívnak érzem a dolgokat. Tudom, hogy két csík miatt megyek majd dokihoz!

Babarózsa, most én is arra gondoltam, hogy míg nem lesz két babám (mert annyit szeretnék vállalni) nem akarok több tabit szedni, ez után már nem kell attól paráznunk mi van ha baba lenne, eddig azért fontos volt, mert iskolába jártam, nappalira, azt be akartuk fejezni előtte mindenképp aztán utolsó két év már levelező volt, no és hát szülők fejére sem akarunk mi gyereket vállalni, de már ezen sem kell aggódni... most így gondolom, aztán ki tudja mi lesz, mert aztán olyat is hallottam, hogy valaki direkt tabit szedett pár hónapig aztán utána sikerült babásnak lennie... annyi minden van.

277. Csipkerózsika (válaszként erre: 276. - SzSzV)
2010. febr. 5. 23:27

Én először fogytam kicsit. Utána rámjött egy csomó víz mielőtt megjött a mensim. Úgy néztem ki, mintha terhes lennék, még életemben nem voltak ekkorák a melleim. Remélem most lemegy és végre megkönnyebbül a szervezetem. Gyakorlatilag nem volt mensim 3 hónapja a gyógyszertől.

Én is ittam a cickafarkfű teát.

276. SzSzV (válaszként erre: 274. - Nikletty)
2010. febr. 5. 19:48

Nekem csak most nemrég jöttek ki a pattanások és biztos el fognak múlni csak szerintem így méregtelenít a szervezet!

Szerintem most nekem is meg fog jönni időben, már érzek előjeleket, a mellem is érzékeny pedig nagyon ritkán szokott az lenni de lehet hogy ezeket csak én beszélem be magamnak!

De most 2 hétig cickafarkot és utána 2 hétig palástfűt ittam, hétfőn kéne megjönnie!

Ti nem híztatok vagy fogytatok mióta abbahagytátok a tabit?

275. Babarózsa84 (válaszként erre: 273. - Nikletty)
2010. febr. 5. 19:01

Szia!


De jóóóó neked!

Nekem 1.hónapban meg jött 32 napra,most már a 42. napja semmi.:(

Én is érzek ezt-azt a petefészkeknél, előtte ilyesmi sosem volt. Én legutóbb nagyon szenvedtem a menzeszkor,szóval nekem fájdalmasabb volt jóval,mint tabival,de nem érdekel,többé nem fogom mérgezni magam,ez biztos.

Már egyáltalán nem védekeztetek?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook