Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A fogamzásgátló abbahagyása fórum

A fogamzásgátló abbahagyása (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
274. nikletty (válaszként erre: 273. - Nikletty)
2010. febr. 5. 18:50

Szóval azt akartam írni, hogy rendben megjött annak azért örülök, mert tán minden okés, reméljük így is marad, és így is lesz.

És mindenki rendben lesz!


Szerintem a pattiknak idővel el kell múlniuk!

2010. febr. 5. 18:49

Sziasztok

nekem most múlik el lassacskán a menzi, épp 28 napra megjött, ezt volt az első tabi mentes hónapom. Szóval örülök is meg nem is, mert alapvetően baba miatt tettem le.

Szerencsére no patti, meg egyebek, menzi több, folyósabb, pirosabb volt, viszont kicsi PMS-t tapasztaltunk menzi előtt hisztisségben, meg érzékeltem ciklus közben puffadás, meg ilyeneket, de lehet semmi köze semmihez, csak én próbáltam peteérésre kombinálni, szóval néha ezt-azt érezni vélek valamit a petefészkeknél, de lehet csak túl ráfigyelek.

Ebben a ciklusban gondoltam majd kis cickafark teát inni, ártani nem árt az tuti.


Babarózsa azóta megjött?

Dreena84 nálad mizu?

ÜDv

272. SzSzV
2010. febr. 4. 18:33
Nekem az arcomon van elég sok pattanás mostanság! :(
271. agis
2010. febr. 3. 20:11
Én abbahagytam a gyógyszert, kb fél éve, a ciklusom teljesen rendben van, viszont a hátam tele lett pattanásokkal. Bízom benne, hogy csak a tél miatt van, de attól tartok, nem:(
270. SzSzV (válaszként erre: 268. - 5e48d37001)
2010. febr. 3. 20:05

Szia, köszönöm a válaszod:)

Bár nem nagyon örülök neki hogy minden hónapban inni kell de ha kell hát iszom!

De ha a menszi alatt nem iszom akkor már nem is 28 hanem 35 napra jön csak meg kb!

Kíváncsi leszek mert nekem elvileg jövőhét hétfőn kellenne megjönnie, érzek előjeleket, remélem meg is jön időben!

269. 5e48d37001 (válaszként erre: 263. - Babarózsa84)
2010. febr. 2. 10:49

Ne keseredj el,lehet jobb,legalább ürül a szevezeted addig is.

Nálunk fél év alatt jött össze a baba,pedig előtte soha nem szedtem tablettát.A végén már hőmérőztem magam,és úgy sikerült.

268. 5e48d37001 (válaszként erre: 247. - SzSzV)
2010. febr. 2. 10:46

Szia:)

Én úgy tudom minden hónapban kell.Az első 2 hétben cicka fark utána palástfű,menszi alatt nem kell.

A "mi hatásos hajhullás ellen" topikban,Nikike használja mert most hagyta abba a tabit és pontban 28 napra megjött neki semmi görcsel.

2010. jan. 30. 19:57

Köszönöm lányok! Nagyon aranyosak,kedvesek vagytok!

Sok puszi nektek!


Ja,és nagyon köszönöm a jeleket!:)

266. SzSzV (válaszként erre: 263. - Babarózsa84)
2010. jan. 30. 08:49

Szia Babarózsa!

Nagyon sajnálom de akkor jobb is így!

De drukkolok hogy minél hamarabb megjöjjön a mensid és minél hamarabb összejöjjön a baba is!:)

Szép hétvégét!

265. nikletty (válaszként erre: 263. - Babarózsa84)
2010. jan. 30. 08:31
És kívánom, hogy akkor most már minél előbb megjöjjön a piri néni...
264. nikletty (válaszként erre: 263. - Babarózsa84)
2010. jan. 30. 08:30

Szia Babarózsa!


Örülök, hogy azért jól vagy, ne is csüggedj, sajnos akkor még nem teljesen kész a babóka kuckója (tabi után sajni ez ugye természetes), hogy be tudja fogadni őt, no de hamarosan kész lesz, és be fog költözni a babóka is!


Továbbra is csendben drukkolok!

Puszi

2010. jan. 30. 06:53

Jó reggelt lányok!


Csak szeretném tudatni, hogy sajnos mégsem lesz baba. :(

A napokban több tesztet is csináltam, s mindegyik egyértelműen --- lett. . . elkeseredésemben felkerestem a dokim, és tegnap este el voltam nála.

Bebizonyosodott, a + teszt ellenére (ami valószínű a hormonok játéka lehetett)nem lát babát.

Talán nem is baj, mert a méhnyálkahártyám elég vékony, úgyhogy most addig mindenképpen várnunk kell, amíg meg jön a menzeszem. Ma tartok a 36. ciklusnapomon, s egyelőre semmi jele menzinek.

Szóval ez van, igazából annyira nem vagyok magam alatt, hiszen csak a hónap közepén döntöttünk a babaprojekt mellett.

A dokim ajánlja a 3 hónapot kivárni a fogigátló után, mert azt mondja, nem mindenkinek regenerálódik azonnal a méhe, a hormonjai. . . szóval elvileg még 1 hónapot kellene várnunk, de legalább a menzeszig.

Tehát amint megjön végre pirinéni, mehet megint élesbe, addig meg csak gyakorlunk!:)


Mindenkinek köszönöm a szurkolást!Ne aggódjatok, tényleg semmi baj, talán még jobb is. . .

Most megyek, mert meló van ma.

Szép hétvégét!


Gabi

262. kicsi80 (válaszként erre: 260. - C6560fb39d)
2010. jan. 28. 20:51
Problémám nekem se volt soha, csak azért hagyom abba, hogy kiderüljön hogy minden rendben van e plussz hormon nélkül.Amúgy én is 10 éve szedem.
261. kicsi80 (válaszként erre: 259. - Nikletty)
2010. jan. 28. 20:50
Köszi kipróbálom azt is. Tartottam tőle mert sokan írták hogy a Pharmatex termékek csípnek.
260. c6560fb39d (válaszként erre: 256. - Kicsi80)
2010. jan. 28. 14:29
Nekem semmi gondom nem volt,(nincs is) a Tri-regollal 10 éve szedem,és fogom is még egy darabig.
259. nikletty (válaszként erre: 256. - Kicsi80)
2010. jan. 28. 14:26

Szia

ha már ilyen helyi fogamzásgátlót szeretnál használni én inkább pharmatex krémet ajánlanám, nekünk ez egész jó volt, nem kell várni vele míg elolvad meg ilyenek és nem csípett, mint amit a kúpokra gyakran mondanak.

És látom babát terveztek, úgy hogy a kisebb Pearl index nem gond...

258. kicsi80 (válaszként erre: 257. - Csipkerózsika)
2010. jan. 28. 14:02
Szia. Én már évek óta szedtem, és semmi bajom nem volt tőle még az elején sem. Valamennyi hízás igen, de az nem biztos hogy attól:)De most abbahagytam mert jó lenne tudni, hogy rendben működnek e a dolgok, aztán majd már babával is próbálkoznék.
257. Csipkerózsika (válaszként erre: 256. - Kicsi80)
2010. jan. 28. 13:52

Szia! Én azt szedtem, de csak 3 hónapig. Folyton fáradt voltam tőle, kiszáradt mindenem - tényleg mindenem! - és folyamatosan LÁZAM volt. Ja, és híztam is tőle. (Hamarosan megjelenik egy cikkem erről a csodás történetről.)

3 hete hagytam abba, azóta egyre jobban vagyok,- már csak egypár plusz kiló emlékeztet az esetre - nekem egyáltalán nem okozott tüneteket az abbahagyása, de hát nálam a hozzászokás sem történt meg, így nemigen nyilatkozhatok...

Talán csak annyi, hogy utána kijött néhány pattanásom, de az nekem mindig szokott lenni havikor.

256. kicsi80
2010. jan. 28. 11:51
Sziasztok! Van köztetek olyan aki a Tri regolt hagyta abba? Én mától nem szedem és éedekelnének a tapasztalatok! Illetve használ e valaki Patentex hüvelykúpot? Ezzel kapcsolatos infók is érdekelnének!
255. Csipkerózsika (válaszként erre: 251. - Babarózsa84)
2010. jan. 27. 18:56
Gratula!
254. SzSzV (válaszként erre: 251. - Babarózsa84)
2010. jan. 26. 20:37
Szia Babarózsa! Én is gratulálok nektek:) és várom a továbbiakat!:)
253. nikletty (válaszként erre: 251. - Babarózsa84)
2010. jan. 26. 08:47

Szia!!!


JJJJJJJJJAaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjj, de jóóóóóóóóóóóó!


Örülönk Neked, nagyon! Ügyik vagyok, heheheehehe :)

Majd még gyere vissza, és számolj be!!!

Ééés, esetleg adatlapodra tegyél majd képet!!!

Istenem, úgy örülök neked!!!

Pusszancs

2010. jan. 26. 08:24

Babarózsa!!!!!!!:)))))))))))


GRATULA!!!:)

2010. jan. 26. 08:18

Jó reggelt lánykák!

Teszteltem! ++++++ !!!

Igaz halványabban, de jól kivehető!:)

Olyan boldog vagyok:) Menzinek semmi jele!

2 nap múlva csinálok még egyet, s ha az is + lesz, akkor jövő héten orvos.

Jajjjj el sem hiszem!

2010. jan. 26. 08:11

Köszi lányok a sok tanácsot, ki fogom próbálni a teákat!:)


Amúgy tegnap volt a melóhelyen üzemorvosi vizsgálat, megkérdeztem a dokit arról, h. szerinte várjak-e még vagy menjek el nődokihoz, és azt mondta, szerinte nyugodtan várhatok, mert idő kell, míg rendeződik a szervezet. És nagyon örült, h. abbahagytam a gyógyszert...


Anonima, ez mindenképpen biztató!:))) Akkor mire kitavaszodik, a testem is újra kitavaszodik...juhúúúúú!:)))

249. Babarózsa84 (válaszként erre: 248. - Nikletty)
2010. jan. 25. 20:13
Itt vagyok!:)
248. nikletty (válaszként erre: 224. - Babarózsa84)
2010. jan. 25. 20:10

Babarózsa!

Majd gyere...

247. SzSzV
2010. jan. 25. 19:59

Sziasztok!

Anonima, köszönöm az infót és mint írtam szerencsére magamon már észrevettem hogy elégé kezd visszajönni az étvágyam:) Tabi előtt elég jó volt, sőt lehet hogy még túl jó is és mindketten nagyon szenvedtünk már a tabi eme hatásától:( de most már a párom is örül a dolgoknak:)

A cickafark és palástfű teát minden hónapban kell inni vagy csak 1 hónapban? Olvastam már én is róla de ezt még nem tudom!

Drena, valószínű hogy nem tetszik a párodnak a gumi de majd csak megbékéltek vele, főleg ha a libidód is visszatér majd:) Nálunk mint írtam szerencsére nincs baj a gumival, tabi előtt is azzal védekeztünk 5 évig és semmi baj nem volt vele soha de az tény hogy jobb érzés nélküle:)

Szerintem is várd meg míg most meg kéne jönnie és ha nem jön akkor menj csak dokihoz!

Nekem amúgy a cickafarkfű tea hozta meg a mensimet!

246. nikletty (válaszként erre: 242. - 337ac1489c)
2010. jan. 25. 09:39

Szia Drena,

hát magamat ismerve én a helyedben bejelentkeznék a dokihoz már...

de mivel írod, hogy 3 hete késik tehát lehet hogy mostanság megjönne, így egy menzi maradna ki, ezt esetleg megvárhatod, ha most sem jön, akkor már mindenképp mennék dokihoz, hogy nézzen meg, adjon valamit, ami segít kicsit gyorsítani, aztán ha megjön besegíthetsz a teákkal is.

Ez az én véleményem.

Üdv

245. 5e48d37001 (válaszként erre: 244. - 5e48d37001)
2010. jan. 25. 09:23
Közben utánanéztem,ha megvan az utolsó menszeszed időpontja onnan számolva megtudhatod,hogy nálad most milyen idő van és ahhoz igazítva kezded inni.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook