Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 1 vega hét indításnak, aztán torna és odafigyelés a kajára a célig fórum

1 vega hét indításnak, aztán torna és odafigyelés a kajára a célig (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
375. Melcs25
2011. máj. 4. 07:56

Sziasztok csajok!

Tudom eltűntem,de újult erővel újra itt vagyok!! :)

A naplóitokat folyamatosan olvastam!!

És nagyon nagyon ügyik vagytok!!!

Nekem voltak kilengéseim,de igyekeztem kordában tartani az étvágyam :)

Változások történtek az életemben,ezért nem tudtam igazán koncentrálni a dolgaimra.

64 kg körül voltam mikor legutoljára írtam nektek,most 66,3 vagyok. Szóval még mindig van min dolgozni :)

Remélem nem haragszotok,hogy eltűntem,de mától ismét jelentkezem.

Ja és ha van kedvetek,a elkezdtem a napló írást.

Ha érdekel bennetek,olvassátok!!!

Puszi

2011. ápr. 20. 15:02

:) Hidd el, hogy kétszer ennyit is ki fogsz bírni, hogyha belejössz :) Meg az még csomó idő, de bakker ahhoz képest hogy pár hete írtad hogy negyed óra után halál, ez zseniális!!! :)


Komolyan mondom, hogy a kitartásod nem semmi!


Én is ma rohanok futni :D Majd olyan 6tól kb... :)

373. Guccsy
2011. ápr. 20. 14:33
nagyon jól esik amit írtál!!!!Köszi Dorka.
2011. ápr. 20. 13:20

Guccsy, baromi jó vagy!!! 40 perc az nagyon szép teljesítmény!!! Komolyan nagyon büszke vagyok Rád!


Melcs, én most ettem szilvásgombócot...és kiderült, hogy a gyomrom még mindig nem viseli túl jól a szilvás kajákat.. :D

371. Guccsy
2011. ápr. 13. 08:46

Sziasztok!!!


Néha én is megingok,de az a lényeg,hogy utána kompenzáljam.Próbálom sportba,vagy a másnapi kajába.Viszont nekem mióta csináljuk a fogyit a nehéz kajáktól fáj a hasam.Szó szerint szarul vagyok utána.

Van saját erdőtök?


Tegnap képzeljétek sikerült 40percet futni.Ami távba 5,5km jelent.Úgy örültem neki.

370. Melcs25
2011. ápr. 11. 10:26

Sziasztok!

Jó pár napja nem voltam,nagyon másfele kellett koncentrálnom.

Nem is foglalkoztam a cigi lerakással. De nem tettem le róla,csak ismét elhalasztottam. :(

A hétvégén ettem minden csuda-csuda finomat.

Dorka említette hogy mennyire kívánja a szilvás gombócot. Nos én is nagyon szeretem és régen ettünk. Pénteki ebédünk meg is volt. Jó pár gombóc lecsúszott :)Estére egy tányér leves és egy fél zacsi gumi gyümölcs volt. :)

Szombaton egész napoztam,vettem reggel 4db 350 g-os kaukázusi kefírt.3 óránként megittam egyet,egész nap nem voltam éhes.Időm sem lett volna tartalmasabbat enni. Estére párom sonkát,tojást főzött.Előhúsvét :) Este 10 után ettünk,ilyenkor már nem szoktunk,de olyan illatok voltak hogy csuda :)

Vasárnap erdőre mentünk a családdal egész délelött pakoltuk a fát,hajolgattam,emeletem,arrébb dobtam :) Végre fizikai munka!! Mozgás!!

Ebéd finom vasárnapi anyu főztje. Délután kutya sétáltatás. Vacsi egy kakós csiga,egy nagy sajtos pogi,és egy kis sztracsi fagyi.

Iszonyatos :)

De ma mérlegre állva 64,8 dkg voltam tehát csupán 40 dkg jött fel,ami lehet izom,mert még a fenekembe is izomláz van :) Jó érzés.

Ma lightos napot tartok,semmi gyomor terhelő kaja.

Aztán folytatom tovább amit elkezdtem.

Pár nap múlva sokkal több időm lesz mindenre,és a cigi sem fog kísérteni,nem kell bámulnom a dobozokat nap mint nap :)

Guccsy köszönöm a jó tanácsokat,találtam egy fini cukormentes,nem totál mentolos cukorkát,ami úgy érzem segíteni fog a leszokásban. Egyik helyettesítője lesz. :)

369. Guccsy
2011. ápr. 7. 13:31

Melcs

Sztem is jó ötlet a napló,mert van benned egy bizonyítási vágy mások felé is.Ad egy löketet az biztos.


Ez a cigi nagyon nehéz dolog,de hidd el még jobban jársz ha most teszed le,mint mondjuk terhesen.Gondold végig mikor kell annyira a cigi.Gondolok itt a kávéra.Olyankor találj más elfoglaltságot a kezednek.Írd össze miért lenne jó letenni és legyen nálad mindig.Vagy mikor megkívánod csinálj 5 felülést,vagy igyál citromos vizet,hogy a kedved is elmenjen.Én legalábbis így próbálkoznék.

Ez a te tested és te is irányítsd.Erős vagy és megcsinálod.Sportolj sokat,mert utána biztos nem lesz kedved cigizni.

Biztos nehéz munka mellett,de erőt kell venni magadon.

368. Melcs25 (válaszként erre: 367. - Dorkakoma)
2011. ápr. 7. 11:16

Köszi Dorka!

A kajával nincs gond,azt jól tartom. A mozgást kell elkezdenem.

RR-től van több dvd-m, BA-tól is van egy,meglátom mivel kezdjem. Majd átfutok rajtuk :)

A cigit végleg le akarom tenni!!!

367. Dorkakoma (válaszként erre: 366. - Melcs25)
2011. ápr. 7. 10:46

Igen, erősnek kell lenned, és a mozgás..sajnos elengedhetetlen!


DE!!!


Melcs, ne felejstd el, hogy kb a fogyásban 70-80%ban a kaja játszik szerepet..hiába mozogsz sokat, ha nem figyelsz oda, és sajnos hiába eszel keveset, ha nem mozogsz...


Figyelj oda az étkezésekre, és EMELLETT mozogj! Mert különben plöttyedt leszel..én RR vagy BA tornáit ajánlom, mert akkor izmosodsz is, fejlődnek az izmaid meg a testrészeid..és az szép :)


a dohányzásról meg mondj le, ha nagyon nehéz, akkor csak nagyon ritkán pl. bulikon vagy nem tudom...de jobb ha totálisan leteszed!!!

366. Melcs25
2011. ápr. 7. 09:34

Sziasztok!

Guccsy megnéztem az oldalt. Hát... Beírtam hogy egy hete nem dohányzom. És ledöbbentem amit láttam :( Persze cigizek még mindig.

Ma olyan elmélkedős napom van. Mi mindent tehetnék meg magamért,a páromért,a családomért a jövőnkért. Nem húzhatom tovább hogy leteszem a cigarettát. Bármennyire is nehéz lesz.

Ugyebár januárban nem cigiztem 3-4 hétig,és már kezdtem jobban érezni magam,viszont ettem mintha muszáj lett volna. Így a karácsonyi plussz kilókra jöttek még fel,így lettem 69 kg-os.

Na most ott tartok hogy hogy hétfőn 64,7-et mértem,ami szupi. De hát mi lesz ha a kajához nyúlok kínomban???!!! :(

Abban bízom hogy annyira jól ráálltam a helyes táplálkozásra hogy nem fogok zabálni.

Plussz dolog: a MOZGÁS!!!TORNA!!!

Hiába fogyok ha nem formásodok. Tiszta löttyedt vagyok :(

Neki fogok állni és nem leszek lusta és nem keresek kifogásokat!!! Remélem :)

Nos hát most itt tartok elméletben. Mit gondoltok? Jó lenne ha megerősítenétek, és továbbra is segítenétek :)

Ma egész reggel sikersztorikat olvastam itt is,és RR honlapján. Főleg a mozgás rész érdekel,nagyon tetszik és lelkesít,amiket olvastam :) És Ti is nagyon jól nyomjátok!! Nem értem magam miért nem tudok neki állni. De rendszert kell vinnem az életembe,kell hogy legyen időm és energiám mozogni.

Holnaptól szeretnék naplót írni. Ma még felkészülök testben és lélekben. De holnap új nap virrad rám,egy füstmentes élet kezdete!! Erősnek kell lennem!!!

365. Melcs25 (válaszként erre: 364. - Guccsy)
2011. ápr. 6. 16:15

Köszi Guccsy!!

Megnézem!!!!

364. Guccsy
2011. ápr. 6. 10:54

[link]


Melcsi ezt most találtam.Lehet,hogy ösztönözne.

363. Fenife
2011. ápr. 5. 14:33

Köszi a tanácsokat csajok. Igyekszek figyelni majd ezekre.


Ma amúgy elég viharos idő van, úgyhogy lehet a benti torna marad. A kicsik úgyis edzésen lesznek, nem hiszem, hogy sok kedvük lenne még utánna velem jönni. Az edzőjük tuti kikészíti őket. :-)))

2011. ápr. 5. 11:27
nem csak a légzés fontos a futásnál...persze az is..hanem hogy milyen tempóban nyomod. Mert hogyha egyenletes tempót diktálsz, de még kényelmeset, az a tuti. A futásnál (ha fogyni akarunk, márpedig fogyni akarunk) az a lényeg, hogy nem kell rohanni. Elég ha kocogsz, de mondjuk ne csak 5 percet..a futásnak nem a rohanás a lényege, meg hogy minél gyorsabban fuss..hanem hogy szépen nyugodtan és sokat :)
361. Guccsy (válaszként erre: 359. - Fenife)
2011. ápr. 5. 08:36

Én is 71,4 vagyok.:))))


A légzésre figyelj akkor elméletileg nem kellene kiköpni a tüdőt.Szülés előtt én is ezért nem szerettem futni,vagy mert az oldalam kezdett el fájni.De vmiért most már jó légzéstechnikával futok.Én arra gondolok,hogy szülés közbe jöttem rá,mert ugye ott is kell figyelni.

360. Guccsy (válaszként erre: 358. - Melcs25)
2011. ápr. 5. 08:33
gratulálok.Ügyes vagy nagyon.Persze azért nehéz lenne x hónapig megvonni magunktól minden jót.
359. Fenife
2011. ápr. 5. 08:11

Jaj, de jó, hogy megvagytok.


Hát én amilyen jól indultam (-3kg) azt visszaszedtem a nem odafigyeléssel, majd újra leadtam. :-) Hintázok :-)))


Most 71,4-nél járok, ez jó érzéssel tölt el.


Tegnap elmentünk futni a kicsikkel. Soha nem futottam még sportból, de vágytam rá. hát az első 100 méter után már azt hittem kiköpöm a tüdőm. :-) A kicsik simán lesprinteltek. A távot így inkább sétával meg kocogással teljesítettem.


Este viszont újra nekivágok...Bízom benne, hogy csak a kezdet lesz nehéz.. :-)

358. Melcs25
2011. ápr. 5. 08:03

Sziasztok!

Dorka jól megy :)

Vasárnap kicsit bűnöztem,este ettem egy friss csokis kiflit pár,és pár szem gumimacit :)

Kicsit mérges voltam magamra,de úgy gondoltam belefért. Egy héten egyszer ehetek egy kis nasit :)

Tegnap reggel mérlegre álltam és 64.7 -et mutatott :)))

Múlt hét hétfőn 66 kg voltam. Kicsit furcsállom is :) De nagyon örülök!!!

2011. ápr. 4. 15:56

és Melcs hogy haladsz?


és Te Fenife?:)

356. Melcs25 (válaszként erre: 354. - Fenife)
2011. ápr. 4. 13:41
Én is vagyok. :) csak dolgozok. A hétvége is nagyrészt munkáról szólt. :(
2011. ápr. 4. 13:18

Neeeem itt vagyunk :)


Én legalábbis itt vagyok :) És minden rendben, a hétvége totál bűnbe-esés, de nem baj, új hét új erő és napféény :D

354. Fenife
2011. ápr. 4. 07:45

Halihó!! Sehol senki? Mindenkit beszippantott a Tavasz? :-))))


Mi újság Veletek?

353. Guccsy (válaszként erre: 352. - Dorkakoma)
2011. márc. 31. 20:46
már megoldottam köszi.
352. Dorkakoma (válaszként erre: 344. - Guccsy)
2011. márc. 31. 16:49

hogy érted Guccsy?:)


Van egy honlap (ha rákattintasz a vonalzómra kijön) és ott kell beírkálni meg kiválasztani minden félét :)

351. Guccsy (válaszként erre: 349. - Fenife)
2011. márc. 30. 20:27
Ez nagyon érdekel.Sejtem,hogy milyen,de várom,hogy megnézhessem.
350. Fenife (válaszként erre: 348. - Melcs25)
2011. márc. 30. 15:58
Este felnézek majd dumcsizni, meg beszámolót tartani. Addig is puszi!
349. Fenife (válaszként erre: 346. - Guccsy)
2011. márc. 30. 15:57

Nem könnyű szerkezetes, hanem egy kész angol mobilház. (3 m * 11 méter kötött szerkezetű) Olyan mint egy hatalmas vasúti vagon, csak házikó formában. Ha érdekel lesd meg a mobilházas naplómban.


Ahogy érek írom majd a kajámat is, csak legyen egy kis szusszanásnyi időm. Örülök, hogy bejött Neked is.

348. Melcs25
2011. márc. 30. 15:54

Sziasztok!

Melóztam tegnap egész nap,ma délelött.

Azt vettem észre,hogy így 3kg val könnyebben sokkal több az energiám!! Nem vagyok fáradt!!! Olyan szinten legalábbis nem,mint szoktam meló után!! :))És úgy gondolom ebben nagy szerepet játszik a sok zöldség és gyümi amit megeszek. Diéta előtt egyáltalán nem ettem nyers zöldséget,vagyis tavaly nyáron ettem természetesen,de akkor kenyér és felvágott mellé!! Most pedig csak úgy natúran :) Klassz!!


Fenife!!

Örülök hogy jelentkeztél!!!

Majd számolj be hogy haladtok a férjeddel!! :))


Guccsy,Dorka nagyon jók vagytok mozgás terén !!!

Csak így tovább!!!

347. Guccsy
2011. márc. 29. 19:08

Dorka kezdek olyan örült lenni,mint te.:))))

Ma Norbiztam és most este elmegyek futni.Na persze csak lightosan (anyásan:)).Annyira jól esik a mozgás.De sztem holnap pihizek,bár holnapra meglesz a Zumba.Lehet,hogy belekukkantok.


Fenife neked meg köszi,hogy ajánlottad.Nagyon tetszik ez a diéta.!!

346. Guccsy (válaszként erre: 345. - Fenife)
2011. márc. 29. 08:28
Gondolom könnyűszerkezetes.Így olvasva olyan furi,hogy úgy hozták a házat.:)))Mi is gondolkodtunk benne,de egyenlőre maradunk a fenekünkön.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook