Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 1 vega hét indításnak, aztán torna és odafigyelés a kajára a célig fórum

1 vega hét indításnak, aztán torna és odafigyelés a kajára a célig (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
255. Guccsy
2011. márc. 12. 07:42
Én jól vagyok.Tegnap 12ó-18ó-ig csavarogtunk a gyerekekkel.Estére jól ki is fáradtam,így betudtam ezt mozgásnak.Voltunk gyerekkoncerten is.Haláli,hogy tudják rázni magukat ezek a gyerekek.Ráadásul a többsége úgy nyomta.Jó volt őket látni.
254. Melcs25
2011. márc. 11. 11:10

Sziasztok!

Fenife utána olvastam a pontozós módszernek. És egész jó!! El lehet igazodni benne és mindent ehetsz csak mértékkel. Végül is én is ezt csinálom csak nem pontozok!! :)

Igen jön a tavasz. Tegnap délután elért a szele. Dolgoztam és hirtelen totál gyengeség,szédülés,bizonytalanság érzet,koncentráció csökkenés kapott el. Iszonyú rossz volt. :( Este 8 körül pedig a fejem fájdult,meg de úgy hogy totál kész voltam. Kikészülök frontváltozáskor főleg ha melegfront jön :( Ennyiből szeretema telet mert akkor nincs ekkora szenvedés emiatt. Olvasgattam itt a hoxán. Ajánlottak valami antifront kapszulát,vagy cseppet. Azthiszem kipróbálom.

A kajálással nincs gond,nagyon jól megy :)

Ti hogy vagytok?

2011. márc. 11. 10:34

sziasztoook :)


na itt vagyok..ma folytatom a naplóírást :) Végre kicsit magamhoz tértem! Nektek is csak így tovább csajok:)

252. Fenife
2011. márc. 11. 08:47
251. Fenife
2011. márc. 11. 08:46

Szép reggelt mindenkinek!


Melcsi! A "weight watchis" nevezetű táplálkozás az ami ennyire bejött. A lényege, hogy minden élelmiszernek és minden mozgásformának is van egy-egy pontértéke. (a mozgásoknak negatív előjelű) Bizonyos szempontok alapján ki lehet számolni, hogy kinek mennyi ont kell egy nap és azt tartva, lehetőleg 5szöri étkezéssel elkezdenek leolvadni a kilók. Gondolom összefüggésben van azzal, hogy ezáltal kiegyensúlyozatabban eszel, meg a pontok valamilyen szinten a kalóriáktól is függenek. Mindenesetre könnyű betartani és látom az eredményt. Persze a mozgás emellé is elengedhetetlen!


Ha valakit érdekel, mindjárt keresek linket. Itt a HOXÁN is rengeteg anyagot találtam.


Nálatok mi a helyzet? Lassan itt a tavasz!!!!!!!!!!!!

250. Melcs25
2011. márc. 10. 09:56
Fenife lemaradtam. Milyen pontozásos módszert követtek a férjeddel? Szuper hogy Ő is benne van! És gratula nektek!!
249. Melcs25
2011. márc. 10. 09:55
Ma olvastam Dorka a szülinapi ajándékodról. Tegnap beszélgettünk a párommal hogy kéne venni pulzus mérő órát. De mi olyan öv nélkülit néztünk az újságban :) Vajon melyik jobb,megbízhatóbb? Vagy mindegy? Tudtok valamit ezekről?
248. Melcs25
2011. márc. 10. 09:51

Szia Guccsy! Szerintem nem veszett kárba az eddigi munkád. Belefér egy kis bűnözes,főleg hogy sikerült nemet mondanod és nem etted meg az egészet egyszerre. Én is a kedvenc mogyorós roládomat kaptam a páromtól,a munkahelyemen adta oda kedd este,volt egy részeg b...ó vásárló,iszonyúan felidegesített,régen húztak már fel ennyire. Legszívesebben nekiestem volna a rudacskáknak,de aztmondtam ,tudod mikor fogok én más b...m miatt zabálni. :) Azóta is bontatlan. A párom mondogatja hogy nem is örültem neki. Hááát dehogynem.Arra tartogatom ha majd úgy igazán kívánom az édességet eszek belőle vagy kettőt,de csakis a délelötti órákban. :)

Amúgy jól haladok a fogyival,és jelentem hogy holnap mindenképp elkezdem a mozgást!!! :)

Ma borsólevest főzök,az lesz ebédre. Imádom,és nem kell mellé második fogás. Csak jó tartalmas legyen azt mondta a párom. :) Az lesz :)

Sok zöldség és egy egész csirke.

Ki hogy van? Hol tart? Milyen a kedvetek? :)

Én tegnap egész nap álmos voltam és ez ma sincs másképp :) Érzem a tavasz lehelletét!!!

247. Guccsy
2011. márc. 10. 07:54

Sziasztok tegnap sétáltunk egy nagyot a gyerekekkel,de a fiam úgy felidegesített,hogy azt hittem,hogy menten leütöm.Én nem tom,hogy most szándékosan játssza a butát,vagy tényleg ilyen buta.Pldul a zebra közepén megáll és elkezdi nézni az álló autókat.Hihetetlen.Este sikeresen neki is támadtam a nőnapi bonbonomnak.Szerencsémre sikerült hamar nemet mondani,de persze a bűntudat megmaradt,hogy az eddigi munkám kárba vész.Így ma jobban oda fogok figyelni.Igaz megyünk étterembe,ma van torkos csütörtök.

Fenife olyan büszke vagyok rád,az én férjemnek nem ment sokáig.Pldul tegnap este is nekiállt kaját rendelni,pedig ott állt a sali a hűtőbe.

246. Fenife (válaszként erre: 244. - Guccsy)
2011. márc. 9. 12:53

Privi ment. :-)


Amúgy ő inkább a centik híve. Örömmel tölti el, hogy az a nadrág ami eddig szűk volt rá, most kényelmes. Meg a közérzetén veszem észre, hogy kevesebbet panaszkodik nyomasztó érzésről vagy felfóvódásról..stb.


Szoktunk is viccelni, hogy amit mi leadunk azt rá kellene tenni a kicsikre. Az a heti 5 alkalom sportolás, nem engedi őket elhízni.

2011. márc. 9. 10:12

KÖSZÖNÖM SZÉPEN a köszöntéseket :)))


Hát mi tegnap éttermeztünk, jó volt nagyon, de végre itt a nagyböjt, így oda kell figyelnem :) sosem örültem még a nagyböjtnek :)

244. Guccsy (válaszként erre: 243. - Fenife)
2011. márc. 9. 09:42
Gratula ügyes vagy.Férjed?Vagy ő nem nézte?
243. Fenife
2011. márc. 9. 07:58

Juhééé!


Fogytam másfél kilót!!!


Tuti ez a pontozgatás. Nekem bejött!


Szép napot mindenkinek!

242. Guccsy (válaszként erre: 240. - Fenife)
2011. márc. 8. 17:35

:DDDD


Akkor tényleg nem kell sokat fogyni.Én is ki akartam menni a gyerekekkel,mert olyan szépen sütött a nap.Kimentünk és a kislányt kis híján elfújta a szél,így mentünk befelé

241. Melcs25
2011. márc. 8. 10:01

Köszi Fenife!!

Irigykedve olvasom hogy mennyit tornáztok :( Bevallom én a mozgást még mindig nem kezdtem el :(

Talán csütörtökön vagy pénteken.

240. Fenife
2011. márc. 8. 08:26

Jó reggelt lányok!


Látom két szülinaposunk is volt. Sok boldogságot Nektek!!!!


Én tegnap kimentem este nagy hévvel, hogy ugráló kötelezek. Rákészültem, felöltöztem MP3-ast beüzemeltem...majd röpke 3 perc után feladtam, mert a szél lefújt a teraszról. :-))) Mondjuk elgondolkodtató, hogy akkor nem is vagyok olyan súlyos, ha holmi szél csak így ide-oda pakolgat. :-))


Szóval visszaballagtam a szobába és lenyomtam 40 perc tornát. Jól esett.

239. Guccsy
2011. márc. 8. 07:48

Dorka Boldog születésnapot!!!!!

Jó éttermezést.Majd ha vége az ünnepeknek,akkor ismét jobban tudsz figyelni.


Melcs neked meg utólag Boldog születésnapot!!!!Az a torta járt neked,a szülinapos csak egyemn már a tortájából.:))

238. Melcs25
2011. márc. 8. 07:38
:) Akkor pedig élvezd ki a mai napot!! Egy évben egyszer van szülinapod :) Rúgj ki a hámból!! :)
2011. márc. 8. 07:33

sziasztok!


Melcs KÖSZÖNÖÖÖM :) Ma odafigyelés?!?!?! Áhh...este étterembe megyünk :))) kizárt h oda tudjak figyelni:)

236. Melcs25
2011. márc. 8. 07:17

Sziasztok!

Köszönöm Dorka!!!

Neked is nagyon nagyon boldog szülinapot!!!! :)))

Ne gyötörd magad a melegszendvics miatt!! Majd ma odafigyelsz! :)

2011. márc. 7. 22:11

elrontotttttaaaaam...ma este ellipszis trénereztem 42 percet (380 kcal) és hát utána benyomtam egy melegszenyót.......áááááá-...


Ti meg nagyon ügyesek vagytok!!!!!!:)))))


Melcs! Boldog születésnapot :)

234. Melcs25
2011. márc. 7. 16:46

Sziasztok!

Nem volt időm benézni a napokban.

Guccsy gratulálok a -kghoz!!! Nagyon klassz eredmény!!! :)

Én -1 kg val zártam a hetet :) Nagyon boldog vagyok,napi ötször eszem keveset. Már teljesen ráálltam.Nem vagyok éhes,és nem kívánok nasit sem :)

Kivéve a tegnap estét. Anyu gyümölcs tortát sütött szülinapomra. Abból ettem egy szelettel :)

Nagyon fincsi volt.

2011. márc. 7. 13:24
Én is jól vagyok köszönöm :) Bár tegnap este bevacsiztam, ma meg ebédeltem egy kis rántott camambertet....:))) De minden rendben, igekszem tartani a heti 5-6 edzést :)
232. Guccsy
2011. márc. 7. 13:13

Sziasztok


Kivel mi újság?Én elégé kibírom az új életvitelemet.Eszek mindent,de mértékkel,este meg csak levest.Szomszédasszony odavolt disznóvágáson és hozott át kóstolót,na azt hittem,hogy itt a vég és éjszakára bezabálok.Erre alig bírtam pár falatot enni.Nagyon örültem neki.Viszont ami a hátrány,hogy nem győzöm osztogatni a kajákat,mert ránk romlana.Vhogy át kéne állni a kevesebb kaja főzésére.

2011. márc. 6. 12:23
Köszönöm így ulag is..a srakozásom zseniálisra sikerült, hülyére ettük magunkat, de egyéáltalán nem durva kajákkal:) Régen röhögtem ennyit, majd szerintem a felel kaját le is táncoltam :)))
230. Guccsy (válaszként erre: 229. - Dorkakoma)
2011. márc. 5. 11:52

Köszike!!

Az a Mongol étterem engem is vonzana.Még nem ettem olyan kaját.Én ma délután elviszem a gyerköcöket a dédihez.Utána torna.De a buszra való fel-leszállás babakocsival is elég jó kalóriát éget.:)))


Dorka jó szórakozást mára!!!

2011. márc. 5. 11:26

Sziasztok!


Fenife, kitartást mára!!! Guccsy, nagyon nagyon gratulálok, szép eredmény nagyon!!!:)


Én most reggeliztem be 3 kiflit, de nem baj, mert ma megyünk a decathlonba anyával és a szülinapomra csupa jó dolgot foguk vnni, amik elősegítik a mozgást és a fogyást :)


Este meg megyek a barátaimmal a MONGOL étterembe, ami ugyanolyan mint a trófea..hát szép lesz.. :D

228. Guccsy (válaszként erre: 227. - Fenife)
2011. márc. 5. 09:02

Jó reggelt!!!


Jó munkát,már ha van ilyen.Örülök,hogy bejött a férjednek,így azért könyebb lesz.


Na nekem tegnap megjött és vhol olvastam,hogy akkor raktároz a szervezet vizet.Tegnap méreckedtem.4,5kg-tól sikerült eddig megszabadulnom.Álmomba se hittem volna és nem is éhezek.Centibe:Comb,derék,mell:-1 cm.Csipő:-2cm,Fenék.-2,5cm

Annyira örülök.:))))

Ezt nektek is köszönhetem.

227. Fenife
2011. márc. 5. 07:39

Szép jó reggelt mindenkinek!


Ma 12 órázok, úgyhogy mozgás nem igen lesz, de kaja fronton készültem!!!


Tetszik ez az új diéta, bejött nagyon mindkettőnknek. Apa is tök lelkes...


Tegnap kaptam egy farmert, gondoltam mekkora bálna méret tuti, hogy nagy rám...és tudjátok mit... épp, hogy jó volt! :-( Na az ilyen esetek mégjobban doppingolnak, hogy elérjem azokat a minuszokat!


Hajrá csajok Nektek is!

2011. márc. 4. 09:35

Jóóó regggeeeeelt :))


Nem baj hogy nem tornáztál, én helyetted is nyomtam :)))

Tegnap tényleg nagyon keveset ettem, de majd ma behozom, mert ma fogok csupa finomságot enni, és holnap meg megyünk szülinapozni a barátaimmal a Mongol étterembe..az kemény menet lesz.. :)))

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook