Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 1 vega hét indításnak, aztán torna és odafigyelés a kajára a célig fórum

1 vega hét indításnak, aztán torna és odafigyelés a kajára a célig (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
225. Guccsy
2011. márc. 4. 08:46

Jó reggelt!!!


Dorka nagyon ügyike vagy.A tegnap esti tornámból semmi nem lett.20ó-kor kidőltem.Nagyon fáradt voltam.De a kaja kevés volt,majd ma remélem lesz energiám tornázni.

2011. márc. 3. 23:05

na gyerekek..én ma elégedetten fekszem le...voltam másfél óra táncon, majd most fejeztem be 45 perc Rubint Rékát...:))))


Jóéjt mindenkinek!

223. Guccsy (válaszként erre: 222. - 5181a192ee)
2011. márc. 3. 19:31
Megcsináltam a dvd-t.2*20 perc popsi,has,comb és zsírégető gyakorlatok.Csak tegnap kezdtem,sztem azért keltem így.
222. 5181a192ee (válaszként erre: 221. - Guccsy)
2011. márc. 3. 18:40
Mennyit tornazol ra?
221. Guccsy (válaszként erre: 220. - Dorkakoma)
2011. márc. 3. 17:07
Add önmagad!!-5 kg/hét
2011. márc. 3. 15:42

Melyikre tornáztál??:))


Nekem most Norbi kick box utána meg Réka után volt izomlázam...:))) de már elmúlt szerencsére :)


Majd remélem holnap megint lesz a mai tánctól :)

219. Guccsy (válaszként erre: 218. - Dorkakoma)
2011. márc. 3. 15:38

Azon voltam tegnap.Kötelező az újraélesztés,stabil oldalfekvés bemutatása.A többi tétel.Sztem annyira nem gáz,mert sok a szituációs dolog,amit józan paraszti ésszel is meg tudsz csinálni.viszont sok a rizsa.Pldul felhúzom a gumikesztyűt,helyszín biztosítása stb.ami alap és azért nem mondod a tételedbe.De sztem ne parázz tőle.


Jaj én ma reggel voltam rosszul az izomláztól.Réka "barátném"nagyon kemény.:)))

2011. márc. 3. 15:33

:D Guccsy, a tánc eszméletlen jó volt..bár nekem izomlázam MÉG nem lett, a barátnőmnek nagyon volt..mondjuk azért elég sokat mozgok:) Szerencsére :)


A jogsi..már totál rosszul vagyok...remélem sikerülni fog, mert nagyon nagyon szeretném már..túl akarok lenni az egészen, elegem van már mindenből ami ezzel kapcsolatos..még van az EÜ is, attól is rettegek...:S Te voltál már azon? Az milyen?!...:S

217. Guccsy
2011. márc. 3. 15:31

Elolvasta és tök jó,hogy szupi.

Én is csinálom a jogsit.Nekem is már csak a forgalmi vizsga van hátra.Nagyon szurkolok majd neked.Én is voltam már ehhez hasonló fürdőbe és most irigykedve olvastam,jaj de elmennék én is.

216. Guccsy (válaszként erre: 213. - Dorkakoma)
2011. márc. 3. 15:27
persze,a tánc milyen volt?
215. Guccsy (válaszként erre: 214. - Fenife)
2011. márc. 3. 15:26
persze,érdekes,főleg,hogy mezőgazdasági ország vagyunk.
214. Fenife (válaszként erre: 212. - Guccsy)
2011. márc. 3. 12:58
:-))) Ez jó... Bár azért privátban megvan a véleményem a cukor áráról, na meg a szétzilált magyar gyárakról..
2011. márc. 3. 12:57

Sziasztok!:)


Kicsit el voltam tűnve, behavazott a sok munka..:S Meg vidékre kellett tegnap utaznom, stb...


Guccsy, március 8.án van szülinapom, jövőhét kedden :)


Tegnap alig ettem, majd miután a aSzéchenyi fürdőből a barátaimmal kimásztunk, fél 11kor este benyomtunk egy hambugert... :D:D:D:D


NEM BAJ ennyi belefér :D

212. Guccsy (válaszként erre: 210. - Fenife)
2011. márc. 3. 08:44

A szomszédom se bírta ezt az étrendet.Büszke lehetsz a férjedre,remélem bírni is fogja.:))Nálunk ma spenót lesz tükörtojással.Apának meg szilvásgombóc,erre ő mondta,hogy süssek már egy kis nutellás palcsit is.Magamba köszike,de kibírom.Még szerencse,hogy a natúr palcsit szeretem legjobban.Hallottátok,hogy a cukor vásárlást korlátozni fogják.Biztos nekünk akarnak segíteni.:))

Dorka melyik nap van a szülinapod?

211. Guccsy (válaszként erre: 209. - Melcs25)
2011. márc. 3. 08:41

Ma reggek egy hatalmas izomlázzal keltem és olyan éhes voltam,hogy a mellettem fekvő kisfiamat is megettem volna.:)))


A vacsit kihagytam,mert nem voltam éhes,helyette nyomtam egy Rékát.


Ügyik vagyunk!!!!Csak így tovább.

210. Fenife
2011. márc. 3. 08:25

Szép reggelt mindenkinek!


Már amennyire szép lehet 10 cm frissen hullott hóval....


Mivel tegnap reggel már nagyon rosszul voltam fel kelett adnom a szigorú étrendet. Viszont! A férjemmel rátaláltunk egy mindkettőnk számára tetsző, betartható és jónak tűnő életmód rendszerre (jobb kifejezést nem találok :-) és mai naptól azt kezdtük el közösen. Nagyo jó, hogy végre sok év után belátta, hogy egészségesebben kellene élni és még ő ajánlotta, hogy a kezembe d minden döntést, nem ellenkezik mit teszek az asztalra! Komolyan isteni érzés!


Mozgás minden nap van igaz van amikor csak reggel 15 perc, de heti kétszer + 1 óra torna délután, meg tegnap elkértem a gyerkőc ugráló kötelét.... úgyhogy ha csk addig be nem kopog a gólya nyárra dögös házaspár leszünk! :-)))


Remélem Nálatok is minden rendben!

209. Melcs25 (válaszként erre: 208. - Guccsy)
2011. márc. 3. 07:17

Jó reggelt!

Gratulálok a vizsgádhoz Guccsy!

Csak úgy megszoktam hogy írtok sokat :)Hiányzott, hogy nem volt mit olvasni :)

Tegnap 2 sz . t.k. kenyeret ettem,tízóraira egy joghurtot,ebéd melegszecsó 2 sz tk kenyérből,uzsi 2 kiwi,vacsira franciasaláta kenyér nélkül magában :)

Kedden tornáztam Norbi egyik duci DVD-jére,3×20 perces én 40 percet csináltam,kezdetenek jó volt :)

208. Guccsy (válaszként erre: 206. - Melcs25)
2011. márc. 2. 20:37

Nem beszélünk.Én ma nem voltam.Vizsgáztam és sikerült.Úgy örülök.Délután 14ó-ig csak puffasztott rizst ettem,mert gyomoridegem volt.Utána egy kis tejszínes brokkolit krumplipürével.Ennyi.

Ma este még nyomok egy tornát.


Köszönöm a dvd segítségéket,felajánlásokat de az uram megígérte,hogy megszerzi nekem.Szombatra már én is nyomom ha minden jó megy.:DD

207. Melcs25 (válaszként erre: 203. - Guccsy)
2011. márc. 2. 17:17
Tetszik ez a kis tájékoztató. A francia saliba is tettem sok zellert,persze akkor még ezt nem olvastam,csak a recept írta :)
206. Melcs25
2011. márc. 2. 17:14

Sziasztok!

Dolgoztam,ezért nem tudtam benézni. Elkészült a párom által rendelt francia saláta :) Gondoltam gyors felugrok. Nem sokat irogattatok. Talán privátban beszélgettek?

Pussz nektek

205. Dorkakoma (válaszként erre: 203. - Guccsy)
2011. márc. 1. 16:58

EXTRA LIKE!!! NAGYON NAGYON TETSZIK!!! EZENTÚL ZELLEGUMÓT FOGOK RÁGCSÁLNI:D:D:D


Egyébként pont miközben ezt olvastam, mandarint tömök az arcomba...:D

204. Guccsy (válaszként erre: 202. - Fenife)
2011. márc. 1. 16:19
Nyugi egyszer vége lesz majd ennek a hétnek is.:)))
203. Guccsy
2011. márc. 1. 16:18

fogyiba leghatékonyabb étel:-Uborka (96%-ba víz),

-Paradicsom(fogyasztásával elősegítheted az izmok kiépülését is, ráadásul antioxidáns tulajdonságának köszönhetően meg is tisztítja a szervezetedet)

-a narancs és a grépfrút mellett a mandarin megemésztése is több energiát igényel, mint amennyit a gyümölccsel beviszel a szervezetedbe.

-zeller(Egy átlagos, 30-40 grammos tömegű zellergumó elfogyasztásával mindössze 5-6 kalóriát viszel be a szervezetedbe, ám a megemésztése során 150 kalória ég el. A zeller emellett értékes ásványianyag-forrás, a népi gyógyászat pedig vízhajtó tulajdonsága révén ismeri.)


Ezt most olvastam,gondoltam megosztom veletek!!!

202. Fenife (válaszként erre: 200. - Guccsy)
2011. márc. 1. 15:28

Azt küldtem el amit már priviben megbeszéltünk. Lehet reklámnak vette és azért törölte innen.


A levest én is imádom. Finom is , laktató is. Most meg épp narancsot ettem répával. Nem bírom a magvakat. :-(


Oké-oké, hogy újrakezdtem, de még csak kedd van... Jajajjj....

2011. márc. 1. 15:27
Nem tippelek :) A mindenttudó könyvem leírja :) Benne van minden. Tényleg minden. Tök mindegy hogy ki főzi. :) Sosem tippelek, grammra pontosan lemérem, és beszorzom az adott kalóriaszámmal, ami a neten is fent van. Bár szerintem a könyv sokkal jobb:)
200. Guccsy (válaszként erre: 198. - Dorkakoma)
2011. márc. 1. 13:34

Nagyon kedves vagy,lehet,hogy élek a lehetőséggel.A kick boxos Norbi az mindenféleképpen kellene,mert szeretem az intenzív dolgokat.A Bíró Ica is a szövegét tekintve nagyon gáz,de a torna végére kivagyok,mint a ....

Rékának is örülnék,majd megnézem nekem melyik van meg.Odaadtam még régen nővéremnek,majd visszakérem.Nem hiszem,hogy használja.

Ha nem te főzöd a kaját,honnan tudod hány kalória?Vagy akkor tippelsz?


Fenife ha lesz kedved írd újra.:))Én a hosszú szöveget mindig másolom először.A vega hét miatt el se tudom képzelni,hogy ne egyek levest.Persze tészta nélkül.:)

199. Fenife
2011. márc. 1. 13:05
Az én hozzászólásom meg eltűnt :-((( Érdekes...
198. Dorkakoma (válaszként erre: 196. - Guccsy)
2011. márc. 1. 12:11

Sziaaa:)


Én átmásolom neked azokat a DVD-ket és odaadom, ne viccelj :) Semmiből nem áll:)


Rékából bármelyiket ajánlom, a napi 20per cönmagadért jó, ami mégjpbb az a légy fitt és mit tudom én milyen azis nagyon jóó:))))))


Béres Alexandra sem rossz, de nekem már RÉka jobban bejön...:)


Norbi ultra gáz, de nagyon hatékony a mozgásforma, csak röhögnöm kell azon amiket mond..rényleg nagyon gázos... :))))

Kellék...én lábsúly kézsúlyt használok, Rékához néha kell gumikötél, de ha nincs az sem baj, anélkül is nehéz. Súlyzó nem árt ha van, de minden kellék nélkül lehet ezeket csinálni!:)


Mézzel a kávét?:) Én már annyira megszoktam h nem édes, és így is fincsi :))) de majd kipróbálom:)

197. Guccsy
2011. márc. 1. 07:26

HAJRÁ DORKA!!!!!!!

Hidd el leszaladnak azok a fránya kilók.:))))

196. Guccsy (válaszként erre: 194. - Dorkakoma)
2011. márc. 1. 07:25

Jó reggelt!!!!


Ma reggel farkas éhesen keltem.Úgy látszik,hogy azért nem volt szükségem reggelire,mert az esti nasi telített annyira.Na sebaj 100-szor inkább reggel eszek,mint este.

Futás helyett itthon nyomtam egy 20 perces intenzív mozgást.Plussz felülés,leg magic....Hétvégén hazamegyek anyuékhoz és elhozom a súlyzóimat.Ha meg megjön a fizu nézek én is vmilyen torna kazit.A Rubint Rékás nekem is megvan.Dorka melyiket ajánlod?Sztem a Norbisat megveszem,mert vmi intenzív kellene.Kell hozzá vmi kellék?

Dorkakoma képzeld a mai kávémat mézzel iszom és nagyon fini.:)))

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook