Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 1 vega hét indításnak, aztán torna és odafigyelés a kajára a célig fórum

1 vega hét indításnak, aztán torna és odafigyelés a kajára a célig (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
285. Melcs25
2011. márc. 21. 10:35

Hát csajok,lehet belevágok mégegyszer. Bár én nehezebben bírtam mint Guccsy. Ma bevásárolnék,holnap megfőzném a levest :) Holnaptól indulhatna.

Kerestem tegnap Norbi kick boxos Dvd-jét a boltban.Amit annyiszor emlegettek. Megvettem volna,de nem volt. :( Nah mindegy,hozzászoktatom magam az ugrálókötélhez,minden nap,mellette meg valami más DVD-t nyomok.

284. Guccsy (válaszként erre: 283. - Dorkakoma)
2011. márc. 21. 10:25

Dorka te tényleg elmebeteg vagy.:)))

Reggel 6-kor max.azért kelnék fel,hogy beindítsam a kávéfőzőmet.:))


a reggeli futás,torna után is sokkal jobban kezded a napod.Tele vagy energiával,csak a kezdett nehéz.Hidd el utána már hiányozni fog.

Hajrá még nem késő a strandon meg ott fogunk feszíteni.:DDD

2011. márc. 21. 10:02

Melcs, én is leszídlak! Igenis tornázz!!! :) Amíg tornázni vagy ozogni nem fogsz, addig lehet hogy fogysz de inkább plöttyedt leszel mint szép feszes!


:))))Tényleg tornázz, olan jó érzés..én ma 6kor felkeltem és 1 órát edzettem..(mondjuk én elmebeteg vagyok edzés téren :) )


Állj neki mégegyszer, ha így érzed, mi támogatunk és segítünk!!!:)

282. Guccsy (válaszként erre: 281. - Melcs25)
2011. márc. 21. 10:01

csatlakozz nyugodtan,akkor nekem is könnyebb lenne.Tök jó az ugrálókötél.Sztem hamarabb megcsinálod,mert tudod,hogy mennyi cal. égetsz.


Én a Norbit szoktam zúzni,mert tudom,hogy 1000cal.Ez nagyon éltet.

281. Melcs25
2011. márc. 21. 09:10

:) OKÉS!!!!

Tegnap vettem egy ugrálókötelet,kalóriaszámlálós. :) Párom nevetett hogy úgyse használom majd,minek megvenni. :) Nem volt drága,1300 Ft vagy 1200,nem is tudom pontosan. Ma kipróbálom. :)

Tudom hogy nem eszünk este rossz dolgokat,de nem tudtam ellenállni,gyenge voltam :((

Lhet nekem is neki kellene állnom mégegyszer. Majd meglátom.

Tök jó Guccsy hogy megcsinálod mégegyszer!!!

280. Guccsy (válaszként erre: 279. - Melcs25)
2011. márc. 21. 09:01

Sztem majd holnaptól kezdem,mert nem volt időm vasárnap boltba menni.De már ma szoktatom a gyomromat.Még meg akarok szabadulni 3kg-tól.Hátha így könnyebb lenne és akkor csak nekem is tartani kellene.


Ezt nem értem.Hogy nem tudod mit tegyél?figyelj oda,hogy mit eszel.Este már nem eszünk ilyeneket.(érezd magad leszidva :DD )

TORNA!!!!!!! :)

279. Melcs25
2011. márc. 21. 07:41

Sziaszok!

Pénteken disznóölés,mindent megkósoltam. :( Szombat kefír nap :) Úgyéreztem helyre hoztam a pénteket,tegnap vásárolgatás,vasárnapi fincsi ebéd,este nagy séta kutyussal,hazaérve kenőmájas,disznósajt friss zsemlével zártuk a napot a párommal. Akkor most mi van? Hát durva vagyok!!

Guccsy! Újra vega hetezel? Mától?

Dorka lehet Te is?

Én most nem tudom mit tegyek???

278. Guccsy (válaszként erre: 277. - Dorkakoma)
2011. márc. 20. 14:13
Ott van Melcs naplójába.
2011. márc. 20. 13:38

persze hogy le fog menni :)) ez tuti :) HAJRÁÁÁ!

Ez a vega hét pontosan micsoda?? írjátok le nekem részletesen kérleeek:) Lehet hogy csatalkozom:)

276. Guccsy (válaszként erre: 275. - Dorkakoma)
2011. márc. 20. 10:33

Én tegnap végig punnyadtam.Biztos az idő miatt.Délután elvitték a gyerköcöket,így apával mozis estét csináltunk.

Szerencsére a kilók nem akaróznak feljönni,de fogyni se fogyok.Jövőhéten elkezdem a vega hetet,hátha lemegy.

2011. márc. 19. 22:48
eltűűűntetek..halihóÓ!! kivel mi van?!?!
274. Guccsy (válaszként erre: 273. - Fenife)
2011. márc. 17. 14:23
érdekes csajszi vagy te.:))) Vagy legalábbis a gyomrod az.:)
273. Fenife (válaszként erre: 269. - Guccsy)
2011. márc. 17. 12:54

Hát ez az. A vega latt sótlan pörköletlen kellett , ez meg ügye sós, pörkölt, csábító....


:-)))


De nem veszek többet!!!! Amúgy meg én is ragyás lettem tőle, úgyhosz száműzetésbe kerül!

272. Melcs25
2011. márc. 17. 10:34

:)))) Jó jó tornázok,még ma!!! Gyors összedobom az ebédet majd és utána.

Én is várom a képeket!!!

2011. márc. 17. 10:27

Melcs! TORNÁZZ MOZOGJ!!!!!!!!!!! PARANCS!! :)))


Fenife, hajrá csak így tovább...én is szeretem a mogyorót, de tiszta ragya lesz tőle a fejem sajnos..szóval nem eszem ilyesmiket.


Guccsy, a képek holnap érkeznek!

Este csinálok párat és megkeresem a régieket...:))

270. Melcs25
2011. márc. 17. 10:13
Nyomom a takarítást!!! Kétszer akkora lendülettel!! :))
269. Guccsy (válaszként erre: 268. - Melcs25)
2011. márc. 17. 09:29

A takarítás is mozgásnak számít.:)))

TORNA EZERREL!!!!!!


Pldul tv nézés közbe csinálj lábgyakorlatokat.Azzal a nasit is helyettesíted.


Fenife ügyik vagytok.Hogy hogy mogyoró.A vega alatt nem voltál rosszul tőle?


Dorka jó mozgalmas héten vagy túl.Jaj egy kis bűnözés nem árt,az a lényeg,hogy kompenzálod.:)))

A fotót én is várom nagyon.

268. Melcs25 (válaszként erre: 267. - Fenife)
2011. márc. 17. 09:22

Értettem a parancsot! Kb 2 óra múlva teljesítem! Talán :) Most takarítok :) Nekem is sok elmaradásom van több téren is,így elmarad a mozgás. :(

Ne tarts otthon mogyorót!!! :) Helyette rágcsálj valami zöldséget vagy gyümölcsöt!!

267. Fenife (válaszként erre: 266. - Melcs25)
2011. márc. 17. 08:15

Melcsi mozogj! Ez parancs!!! :-))) Így jobb? :-)))


Amúgy nekem is mozgás hiányzik, nagyon sok dolgunk felhalmozódott így tegnap még a szokásos heti csoportos tornám sem volt meg.... Látod nekem is ez a vesszőparípám.


Ami a kaja részét illeti, az jól megy bár Feci komolyabban tartja én néha.néha még elcsábulok. Főleg a mogyoró az ellenségem. Egy marokkal az egész napos pontérték majdnem felét éri én meg esténként azt eszegettem. Tnulság: először nézd meg a pontokat ne utólag add össze mit fogyasztottál... :-)))

266. Melcs25
2011. márc. 17. 08:05

Szia Dorka!

Jó hogy kikapcsolódtál és a kilengések ellenére sem jöttek a kg-ok!! :) Sok sikert a folytatáshoz!!

Igyekszem én is odafigyelni,és bár lement az a kicsivel több mint 2 kg egy hónap alatt,mégis türelmetlen vagyok :))

Guccsy!

Igen,tudom hogy több súlyból hamarabb lehet többet fogyni,ezért nem is adom fel!! És azzal is tisztában vagyok hogy Te mozogsz is mellette. De én is fogok!!! Lehet már ma. Most délelőtt. Délutános vagyok ma. De biztos nem fogok. :( De miért nem? Parancsoljatok rám hogy mozogni igen is kell!! :)))

Fenife!

Veled mizu? Hogy haladtok a férjeddel?

265. Guccsy
2011. márc. 15. 10:10
Ja az durca,hogy kb.1 hónapja csináljuk,nekem fel se tűnt.Sokkal rövidebb időnek tűnik.
264. Guccsy (válaszként erre: 262. - Melcs25)
2011. márc. 15. 10:09
Köszike,azért ne felejtsd azt se el,hogy a több súly hamarabb lemegy.Nagyon boldog vagyok és ezért se adom fel.Ezt a vega dolgot mindenkinek ajánlom,mert nekem a lelkemnek is jót tett.
263. Guccsy (válaszként erre: 261. - Melcs25)
2011. márc. 15. 10:08
Rólam szerintem azért is olvad,mert ez a terhességi fölösöm.Azt gondolom könnyebb leadni.Én vacsira legtöbbször levest eszem,18-19ó között.Utána torna és fekvés.Sokat mozgok.De elhiszem,hogy neked nincs kedved,nekem se lenne.Én sokat iszok,sok gyümölcs.Mindent megeszek,de mértékkel.Főételeknél próbálok kevés köretet enni,levessel jóllakni.Ha nincs idő uzsizni bekapok pár szem mandulát és az elég.
262. Melcs25 (válaszként erre: 260. - Guccsy)
2011. márc. 15. 09:49

Igen ha nem eszek sokat se a rosszból,és aznap már csakis egészségeset. Bárcsak mozognék már én is!!! :))))

Kb. 1 hónapja kezdtük Guccsy! Csak úgy olvadnak rólad a kg-k!!! :))

261. Melcs25 (válaszként erre: 259. - Guccsy)
2011. márc. 15. 09:45

Guccsy!!!

Elmondhatatlanul örülök a sikerednek!!!!

Gratulálok hozzá!!! Nagyon nagyon ügyes vagy!! És a kitartásod is szuper! Egyszóval gratulálok!!!

:))) Bizti menni fog az a 3 kg!!Nem is tudom ez hányadik hetünk és lefogytál 6 kg-t!! Mikor kezdtük csajok? Majd vissza nézem de csuda jó!!Komolyan olyan boldog vagyok,úgy örülök neked mintha én tartanék itt!! :)))

Az a baj hogy én még mindig nem mozgok :) Ma szeretnék majd egy kicsit DVd-re de tegnap 14 óráztam ilyenkor egész nap állok két lépést tehetek jobbra és balra is a büfében.Szóval mozgok :) De ez nem izomra megy,formálásra. Csak a lábaim sajognak este de még reggel is :( És bedagadnak :( Nah de ne szomorkodjunk,inkább ünnepeljünk téged!! :)

Az milyen jó mikor észrevszik hogy fogytál és ezt a tudtodra adják!!!

Azt szeretném megkérdezni hogy vacsizni mit szoktál? Azon gondolkodom pár napja hogy lehet keveset eszek egész nap és ezért nem fogyok jobban mert tartalékol a szervezetem. Napi ötször eszem de elég keveset. Este csak egy kis pohár joghurtot,délután egy darab valamilyen gyümölcsöt,és este lefekvéskor sokszor nagyon éhes vagyok,de kibirom hogy ne egyek. Mit gondoltok? Vagy jó így és majd beindul?

260. Guccsy (válaszként erre: 258. - Melcs25)
2011. márc. 15. 09:03
Ez jó ötlet,mert a nap folyamán úgyis lemozgód.Én ha bűnözök egy kicsit nyugodt szívvel teszem,mert este beteszek egy szadi dvd-t és lemozgóm.
259. Guccsy (válaszként erre: 257. - Melcs25)
2011. márc. 15. 09:01

Sziasztok!!!


Én 78kg-mal indultam és tegnap álltam rá és 72kg vagyok.Szuperül érzem magam,tele vagyok energiával.Még 3kg és 6-tal kezdődik.Megyek vissza nemsokára dolgozni,így iparkodok,hogy egy számmal kisebb rucikba beleférjek.

Gondolkodtam,hogy megint egy pár napra megcsinálom a vega napot,mert nagyon tetszett.Lehet,hogy könnyebben lecsúszna a 3kg és utána csak tartani kellene,de ha tovább csökkene azt se bánnám.:)).Szombaton voltunk egy házibuliba és képzeljétek akikkel rég találkoztam nem ismertek meg.Persze a hajam is változott,de dicsérték az alakomat is.:)

258. Melcs25 (válaszként erre: 256. - Guccsy)
2011. márc. 15. 08:58
Ma reggel bűnöztem. :) Egy kakaós csiga egy pohár tejjel,de nem bánom. Szerintem jobb ha reggel eszek olyat ami bűnnek számít. :) Aztán úgyis odafigyelek a nap további részében! Persze csak egy héten egyszer eszek valami finomságot,de csakis reggelire,vagy a délelötti órákban. Így elkerülöm azt is hogy szenvedjek az édes ízekre vágyva. Nagyon édesszájú vagyok :)
257. Melcs25
2011. márc. 15. 08:54

Sziasztok! Vagyok csak melóztam szombaton és tegnap. Vasárnap meg nem netezek. :) Ma végre pihi vagyis megyek a konyhába főzni,aztán takarítás. Délután talán kert. Gyönyörű idő van !!! :)))

Dorka ma néztem a naplód de nem írtál a napokban! Minden oké?

Guccsy hogy állsz a kilókkal? Mérted?

Én ma ráálltam reggel. 66,6 vagyok :) Ugyebár 69-ről indultam. 2 kg ment le a vega hét alatt,azóta csak 4 dkg de nem bánom,napról napra vékonyabbnak érzem magam. Vagyis nem feszül a gatya :)))

256. Guccsy
2011. márc. 14. 09:42
Nagyon el vagytok tűnve,csak nem bűnöztök? :DD
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook