Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 1 vega hét indításnak, aztán torna és odafigyelés a kajára a célig fórum

1 vega hét indításnak, aztán torna és odafigyelés a kajára a célig (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
195. Melcs25
2011. márc. 1. 07:02

Jó reggelt!

Dorka bizti lejjebb megy péntekig,amilyen kitartó vagy,de nagyon sokáig eljutottál így is mióta elkezdted!

Jó lehet ez a Norbis kick boxos dvd. Azon gondolkodom mivel kezdjem a mozgást,valami enyhébbel kellene. :)

Reggeliztem,ettem 2 szelet t.k. kenyeret,cs.mell sonkával és kaliforniai paprikával. Ma krumplis tészta lesz az ebédem csemege ubival.

Guccsy elhiszem hogy ebben a hidegben nem megy a futás :) De most már jönnie kell a jó időnek! :) Elég volt a télből!!!

2011. febr. 28. 22:28

Dede, már 6ossaé kezdődik a súlyom, de még a határon mozog..68.2 volt legutóbb pénteken sajnos..de most péntekre lejjebb fog menni, az tuti, mert nagyon odafigyelek, meg mozgok mint egy hülye...:)


Ma is megvolt a 45 perc kick box Norbival, ami állítólag 1000 kalóriát éget el..ezt mondja, hogy ez olyan intenzív edzés...:) Hát bízom benne hogy igazat mond, de ha nem, akkor is örülök, hogy ma is végig csináltam..


Holnap megyek életemben először táncra, remélem jó lesz :) de miért ne lenne jó?! :))))


drukkoljatok, bár addig még úgy is írok ide is, meg a naplómba is:))))


Guccsy, ilyenkor ilyen hidegben próbálj valami beltéri mozgást találni. Bár sokkal nehezebb rávenni magad az otthoni mozgásra szerintem, mint hogy kimenj a jó levegőre futni...

Ha jön a jóidő, megyek én is futni, és ugrálókötelezni fogok...az is hihetetlenül hasznos és jól leviszi a zsírpárnákat....:))) NAGYON VÁROM!

193. Guccsy
2011. febr. 28. 21:00
A futásból semmi nem lett.Lefagyok!!!!!
192. Guccsy (válaszként erre: 189. - Melcs25)
2011. febr. 28. 18:43

Én ma reggel ittam egy kávét.Délbe egy csésze fokhagymakrémleves,pirítóssal,zúzapörkölt jégsalival és ezt megettem most vacsira is.Egyenlőre ennyi.Ma megyek futni....


Nehéz visszaállni nyomorilag,nekem most nagyon kevés kajára van szükségem.A mai adagom a vega hét előtt az ebédem volt.


Fenife hogy van a gyomrod?Most bírja az étrendet?

191. Guccsy (válaszként erre: 188. - Dorkakoma)
2011. febr. 28. 18:39
Én is úgy tudom,hogy 6-sal kezdődsz már.
190. Guccsy (válaszként erre: 185. - Fenife)
2011. febr. 28. 18:33

Nagyon hideg van,nem is mozdulunk ki nagyon.Szerencsére kandallóval fűtünk,így olyan meleg van amilyet akarunk.

Ma este elmegyek futni,mert már van olyan rész ami nem havas.Mi a Tisza partnál lakunk,így jókat lehet futni.

189. Melcs25 (válaszként erre: 188. - Dorkakoma)
2011. febr. 28. 17:53

Dorka szorítok neked hogy sikerüljön amit megfogadtál magadnak,és így még boldogabb legyen a szülinapod!! :) Már 6-sal kezdődik a súlyod! Vagy én nem tudom jól?

Én mostantól hetente mérlegelek majd,eddig naponta tettem,gondoltam majd elrettent amit látok :) De csak mentek felfelé a számok. :( Ezentúl remélem csak lefelé fog :)

Sok erőt adtok ti is nekem hogy ne lankadjon a lelkesedés és ezt külön köszönöm mindannyiotoknak!!!!! Jó hogy támogatjuk egymást!!!

Guccsy hogy sikerült a mai napod? Vissza olvasok,mert azthiszem írtál már róla.

2011. febr. 28. 16:11

Guccsy, a jó link: [link] csak béna voltam és pont fordítva írtam be:D:D:D


Eleinte igen, lehet hogy nehéz a számolgatás, de ha van melletted egy számológép, meg egy mérleg akkor közel sem olyan vészes :) meg elég hamar bele lehet jönni :)


Melcs, tök jó ez a -2 kg..nem tudom, én sosem néztem hogy épp megvan e vagy sem. Mérem magam kéthetente, illetve majd most pénteken mérem magam, mert március elején muszáj, mert jön a szülinapom, és azt mondtam magamnak, hogy a szülinapig igenis el akarom érni azt, hogy 6ossal kezdődjön a súlyom. :) szóval pénteken kiderül...:)


Melcs, tök jó hogy visszatért a lelkesedésed!!!


Fenife, újra vágj neki, ha nehéznek érzed akkor csak figyelj oda arra hog mit eszel és mennyit és mozooogjatoook :))) Én ma is brutális edzést tervezek :)))

187. Melcs25
2011. febr. 28. 15:43
a vagyi az vacsi akart lenni :)
186. Melcs25
2011. febr. 28. 15:43

Sziasztok!

Most estem haza a munkából,aztán irány a konyha. Krumplis tésztát csinálok.

Ma müzlit reggeliztem t.k.-t,tízórai egy joghurt,ebéd t.k. kenyér sonka,gomba,sajt,melegszendvicsként 2 szelet,uzsi egy alma lesz,vagyi fitness gabpehely tejjel.

Nagyjából utánatok olvastam. :)

Dorka! Nekem a múlt hét eredménye -2kg,szombaton megjött aminek meg kell,gondolom azért annyi amennyi :)

De sokkal jobban érzem már most magam,van erőm,lelkesedésem a folytatáshoz! Holnaptól torna is lesz!

Gucssy nagyon ügyi vagy!

Fenife! Újra neki vágsz,ez klassz,sok erőt hozzá és kitartás!!!

185. Fenife (válaszként erre: 184. - Guccsy)
2011. febr. 28. 15:06

Mivel nekem inkább a fenekem - combom - csípőm a kritikus terület, így kimondottan a futást javasolták.


Csak ne lenne már ennyi hó...így maximum csúszkálhatok...


Guccsy, ha jól mondta a rádió akkor ma reggel a Ti városotok vitte a prímet a leghidegebbek sorában. Hogy bírjátok?

184. Guccsy (válaszként erre: 182. - Fenife)
2011. febr. 28. 15:00

Ez tök jó,jobb ha többen tornáznak.Édesek,hogy az áldásukat adták rá.Nekem is így könnyebb lesz.

Nálunk az is a baj,hogy nappal átjáróház a lakásunk,vki mindig jön.Persze ez nem baj,mert sokat vagyok egyedül,de csaknem tornázhatok,amikor ott vannak.:))Este meg futás lesz,utána meg felülés....De azért visszakérem a torna kazettáimat.:)))

183. Guccsy (válaszként erre: 181. - Dorkakoma)
2011. febr. 28. 14:58
Dorkakoma sikerült kinyomozni a linket,amit nem tudtam betölteni?Próbálom ezt a számolgatást,de elég nehéz.Lehet beszerzem a könyvet.
182. Fenife (válaszként erre: 180. - Guccsy)
2011. febr. 28. 14:58

Nikolám 12 éves, Fecóka 10. Mindkettőjükkel leültünk megbeszéltük, hogy mi lenne, ha...Ők meg áldásukat adták a dologra. :-))))


Ami az evést illeti, igen a tornatanár is azt javasolta, hogy mennyiség, a társítás és az időpont a lényeg. Mit-mivel-mikor és mennyit. Meg a sok-sok folyadék és mozgás.


Amúgy nekem a gyerkőcök hetente 2x karatéznak, mégis szívesen leállnak velem tornázni otthon. Bennük még aztán dúl a lelkesedés! (bennem sokszor nem annyira. :-)))

2011. febr. 28. 13:32

Hajráááá lááányok:)



Igen, most nehéz lehet nektek olyan szempontból, hogy ki kell tapasztalni, mivel tesztek a legjobbat magatoknak :)

Én tudom ajánlani a kcal számolást, DE ez NEM diéta, nem diétázni kell. Hanem szépen mindenfélét enni, csak azért mégis nyilvántartani hogy miből mennyit :)


Persze mindenkinek más válik be. Nekem nem jött be a szétválasztó diéta, az előre megírt étrendek, semmi ilyesmi..csak az, amit magamtól kitaláltam.


Sport..zumba..mondjuk nem az én stílusom..


De amit otthon tudtok végezni, azok az aerobic DVD-k, és amint elalszanak a gyerkőcök, szerintem nyomathatjátok..persze nekem még nincs manóm, és biztos könnyebben is beszélek, mert a nap végére mindenki hulla, de szerintem mozgás nélkül ez az egész semmit sem ér.. mert akkor oké hogy lefogysz, de formálódni nem fogsz..azonban ha mozogsz, az izmok ébren maradnak, nem lankadnak le, és szépen formálhatod is magad a fogyás közben :)

180. Guccsy
2011. febr. 28. 12:58

Nálatok mennyi idősek a gyerköcök?A lányod biztos élvezné,mert babázhat.:)))

A tornatanár mit tanácsol?Ez úgyis mindenki személyre szabja,mert vki ezért,vki azért rajong.Az önsanyargatás meg hosszú távon nem működik.

179. Fenife
2011. febr. 28. 12:48
Ami az étrendet illeti, sok dolgot végig olvastam, de csak arra jutottam, hogy a tapasztaltok alpján fogom rendezni. a lényeg úgyis z adagokon és a rendszerességen van.
178. Fenife (válaszként erre: 177. - Guccsy)
2011. febr. 28. 12:47

Igen, gondolom.


Októberben abbhagytam a fogamzásgátlót, mert szeretnénk egy 3. kismanót + elkezdtem rendszeresen tornázni. A tornatanárnő szerint a hormonok és a zsír izommá alakulása együttesen okozza, hogy először nehezebb az ember. Ezért kell a teljes életmód váltás, hogy szépen beálljon a szervezet az új dolgokra.

177. Guccsy (válaszként erre: 174. - Fenife)
2011. febr. 28. 11:10

Én még mindig bizonytalan vok.Egyenlőre még nem ettem semmit.:))Azzal biztos nem hízok.Ebédre fokhagymakrém levest csináltam,rakott bolognaival.Sztem az utóbbiból is eszek egy kis kockával és zöldség salival.A napi 5 étkezés sok gyümi,zöldséggel tuti marad.Próbálom számolni a calóriát,hogy tisztába legyek az adagokkal.Egyenlőre én is futok,mert az gyorsabb(időbe) és este is lehet mikor elalszanak a gyerekek.Most kipróbálom a Zumbát,írta egy csaj,hogy nagyon jó.De nekem vmi olyan kéne,amit amikor idő engedi csinálhatom.Pldul kondi,itthoni torna.

Azt tudod,hogy mitől hízhattál?

176. Guccsy (válaszként erre: 173. - Dorkakoma)
2011. febr. 28. 11:04

Jaj nagyon köszönöm.Ez jól esett.Nagyon rajta vagyok,hogy sikerüljön megszabadulni a kilóktól.

Én 3 kg-ot fogytam,de nagyon félek,hogy ez a sok víz ami kijött belőlem.78-ból 75kg vagyok.Én jól bírtam,és jól is esett.A vége fele már mondjuk szenvedtem,főleg mikor csak citromos víz volt a reggeli.De sztem kibírható,persze amikor főzöl,meg más illat megcsap akkor nehéz.Nekem a kávé és a hús hiányzott a legjobban.Az édesség nem.Ma reggel az első kávém maga a mennyország volt.:DD

175. Fenife
2011. febr. 28. 07:59
nao = nap :-)))
174. Fenife (válaszként erre: 173. - Dorkakoma)
2011. febr. 28. 07:59

Jó reggelt Mindenkinek!


Dorka! Mivel én szerdán csatlakoztam így 3 nao volt össz vissz amit csináltam. Az nagyon jó volt, ezért mivel a hétvégén megbomlott a vega vonal, ma újrakezdem.


Igaz a hétvégén is ésszel ettem, egyedül az a bizonyos kemencéből épp kivett házikenyér nem illett a képbe, de sebaj..


Fogyni kilóban ennyi idő alatt még nem tudtam, de lagalább nem is híztam tovább mi nálam nagy szám, ugyanis az elmúlt 5 hónapban közel 5 kilót híztam. Ez a tendncia legalább megállt, most azon vagyok, hogy meg is forduljon.


Tornázni hetente egyszer csoporttal járok, amúgy meg otthon a gyerkőcökkel nyomom, ja és alig várom, hogy elolvadjon a hó és futni tudjak!!!


Remélem mindannyian ilyen elszántak vagytok!


Kíváncsi lennék, hogy ki milyen "módszerrel" folytatja?

2011. febr. 27. 22:33

Guccsy! TE EGY ZSENI VAGY! De komolyan mondom! (bocsi hogy leszülinapoztam a névnapot, csak arra emlékeztem hirtelen...)...:)


Én is megírtam a magam naplóbejegyzését, kicsit brutálisan hosszúra sikerült, de a hétvégémről szól, amit én irgalmatlanul elcsesztem....de hát ez van, igyekeztem azért kompenzálni...:))


Remélem Melcs, Fenife nektek jól megy-ment ez a hét!


Leírnátok a kg-ban a változásokat - ha vannak, meg hogy hogyan bírtátok ki ezt a hetet???:)))


Kösiiii, jóóéjt :)

172. Guccsy
2011. febr. 27. 19:16
Na vége az ünnepségnek és én nagyon meg vagyok elégedve magammal.Nagyon keveset ettem,magamhoz képest.Viszont csak 12ó-mostanáig megittam 3liter ásványvizet.:))Ez azért kellett,mert annyira kívántam mindent,de csak ittam,ittam.Nyugodt szívvel fekszek le aludni.
171. Guccsy (válaszként erre: 170. - Fenife)
2011. febr. 26. 22:02

a káposzta se egy jó dolog,ilyen téren.:((


Sajna nem tok segíteni,nem tom mi jó rá.

170. Fenife (válaszként erre: 169. - Guccsy)
2011. febr. 26. 22:00
Igen nagyon puffadt a hasam, meg irtó kemény. Majd szét durranok már kb. másfél hete. A diéta előtt, alatt is így éreztem, pedig azt hittem attól jobb lesz. Na mindegy, majd csak elmúlik....
169. Guccsy (válaszként erre: 168. - Fenife)
2011. febr. 26. 21:25

Enye-benye!!:))De legalább őszinte vagy.Az a lényeg,hogy ne falj.!!!

Mi a baj a gyomrodnak,nem lehet,hogy felpuffaszt?Én a mogyit már teljesen lecseréltem a mandulára.Fáj tőle a hasam.

168. Fenife
2011. febr. 26. 21:10

Szép estét!


Bevallom őszintén, én ma nagyon nagyot bűnöztem. Kaptunk friss forró kemencés kenyeret, mely legyőzött engem... De nem adom fe! Hétfőn újra kezdem, mert nagyon jónak tartom ezt a diétát és nagyon élveztem is, igaz valami baj csak van a gyomrommal, de ez egy másik történet....


Szóval..sietek utánnatok csajok!

167. Guccsy
2011. febr. 26. 19:47

névnap,csak a férjemék akkor is csinálnak tortát,persze gyertya nélkül.:))


Jó szórakozást!!!!

166. Dorkakoma (válaszként erre: 165. - Guccsy)
2011. febr. 26. 18:52

ÜGYES VAGY GUCCSY!!!! Hogy az öntetet nem kérted rá!


És a torta miatt is gratulálok!


Én ebédeltem (bár nagyon nagyon kevés) sültkolbit, 66 grammnyi krumplipürét és csomó céklát...És mivel ma reggel fél6ra sikerült hazaérnem, így az egész napot-délutánt átaludtam...szóval nemrég ébredtem és ismét megéheztem, mert ma jön a Karaoke-est 2. felvonása, és így muszáj talpon maradni :))))


Szép hétvégét nektek, Guccsy, jó szülinapozást :) (és a tortából egyél nyugidtan szerintem, csak mondjuk ne 2 szeletet hanem csak 1et:), a torna pedig elhatározás kérdése..áááá megvan miről fogok írni:) )

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook