Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Küzd velem valaki mától? Mozgással és odafigyeléssel együtt menni fog! :) fórum

Küzd velem valaki mától? Mozgással és odafigyeléssel együtt menni fog! :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. jan. 16. 11:02

hé csajok!

Hát hová lett mindenki?

Remélem nem adtátok fel amit elkezdtetek?

Mert így nekm is rosszabb lesz véghez vinnem a fogyit.

2012. jan. 6. 19:58

Sziasztok.Bocsi ,hogy nem irtam eddig, de nem voltam itthon. Angliában voltam a szerelmemmel, és tegnap jöttünk haza.Csodálatos volt, bár sokat esett az eső.Hát a fogyival most egyelőre úgy állok, hogy lement 3 kg.Nem tudom minek köszönhető.Lehet csak a levegőváltozásnak?

Amúgy Buék mindenkinek

148. solyababa21 (válaszként erre: 147. - Lesteria)
2011. dec. 14. 13:54

Sajnos nekem is sok a feleslegem, de nem adjuk fel igaz:) :)

Most éppen beteg vagyok, egy elönye van h alig vagyok éhes és szinte csak teát iszom de azt édesítővel.

Tornával h állsz?

2011. dec. 13. 18:11
hát most kezdetnek 24 kilótól :D aztán tovább :) tudom, nagy a felesleg, de le fog menni, már lement több, mint 16 kiló :) Mizu?
146. solyababa21 (válaszként erre: 144. - Lesteria)
2011. dec. 13. 11:07

Szió:)


Persze h csatlakozhatsz:)

Mennyi kg-tól szeretnél megszabadulni?

Kitartás mindenesetre:)

145. solyababa21 (válaszként erre: 143. - Regginacska86)
2011. dec. 13. 10:59

Szia


Lett valami eredménye a zöld teának? Én is gondolkodom rajta h kipróbálom.

Cukros dolgokat én sem eszem, és ehhez már elég szépen hozzá is szoktam, amiről viszont nehéz lemondanom az a tésztás ételek , igaz durumlisztből vannak de akkor csökkenteni kellene az adagot

2011. dec. 10. 23:08
Hahó lányok! Csatlakoznék! :)
143. regginacska86 (válaszként erre: 142. - Solyababa21)
2011. dec. 7. 20:21

Szia!

Boldog Mikit neked is igy utolag.

Elkezdtem futni mar egy hete, eredmenye meg nincs, de nem adom fel.Szerencsere ha elhatarozom magam valamiben akkor azt veghez is viszem.Elobb utobb majdcsak meglesz az eredmenye.Cukros dolgokat egyltalan nem eszek es nem is iszok.Vettem kinai zold teat, meg csalant is.Egyutt iszom oket, na csalantol nem gyozok a mosdoba menni pisilni, a vizhajto hatasa miatt.Igaz ezeket mar korabban is ittam, mert en szeretem az izuket.

2011. dec. 6. 21:48

Hahó csajok boldog Mikit nektek:)

Egy kis csoki nem árt :) Hogy haladtok? Kitartás

2011. dec. 2. 09:20

Regi lehet enni, csak ésszel :)

Nekem ma fél kgmal többet mutatott a mérleg, pedig tartottam a tegnapi napot, sőtt a tornán felül volt elég sok privát testmozgás is ;)

Mindegy ma torna után jól felöltözök és elmegyek bringázni, mert az új telomra raktam fel sport alkalmazást és ki kell próbálnom :)

2011. dec. 1. 21:18

Sziasztok!


Nagyon eg a kepemen a bor amiert ilyen regen nem irtam ide.De marha sokat kellett tanulni a suliba, meg doliztam is.Szoval nem is tudom hogy kezdejem.Nem tudom mi van velem mostanaban, de amikor raalok a merlegre ossze vissza sulyokat mutat.raallok reggel nap kozben es kevesebbet mer nap kozben mint teggel.Aztan masnap is nezem es mar megint tobb 6 kg.Harmadnap nezem akkor meg 3kg val kevesebb.

Vagy most az en szervezetemmel nem stimmel valami, vagy a merlegem nem jo?

Erdekesm mert szerelmemnek meg mindig ugyanazt az ertekeket mutatja.Szoval nem tudom mi van.

Amugy megfogadtam egy jo tanacsot, nem eszem cukros dolgokat.Mondjuk ma csinaltam prezlis tesztat, mert nem szeretjuk a daras tesztat.Parocskam rakott ra annyi lekvart hogy eskuszom cukormergezesem lett tole, mar csak attol ahogy lattam hogy mennyi van rajta.En nem tettem ra se porcukrot, sem lekvart.

Imadom a salatakat is, vegul is minden evo vagyok, sosem ettem sokat.Szenvedellyel fozok, de utalok enni egyebkent, mert mindig buntudatom van ha eszem.

2011. dec. 1. 18:23
Izomlázam van,mint állat!:)Nem is olyan nehéz este nem enni...futás után nem is kívánom,csak inni..:)
2011. dec. 1. 09:10
üdv Crista :)
2011. nov. 30. 23:03
Ja,és délután öt után semmit sem eszem,de mivel gyomorsavas vagyok,este egy pohár tejet megengedek magamnak!:)
2011. nov. 30. 23:01
Sziasztok!Én kábé másfél hete láttam neki a dolognak!:)Már leadtam 3 kilót!:)Sajna szülés után rajtam maradt 13 kg,150 cm magas vagyok,63 kiló voltam,most 60,és az ötven kiló lenne a cél:)Én ugyanúgy háromszor eszek,csak fele akkora adagot,mint eddig,reggel aerobikozom,délután futok,karira,ha minden igaz,kapok szobabiciklit,azt majd délben csinálom:)Remélem sikerül,főleg így,hogy többen is csináljátok!Ne adjátok fel!:)
135. solyababa21 (válaszként erre: 134. - 872bedf78a)
2011. nov. 30. 22:07

Teljesen igazad van !!!! Ha elkezdtük ne adjuk fel, nem ér az egész annyit!!!!!!! Vannak mélypontok, én egy pár napig elég mélyponton voltam de azt hiszem , most újult erővel folytatom !!

HAJRÁ CSAJOK

2011. nov. 30. 09:03

Lányok lányok ne adjátok fel, főleg így kari előtt kellene bedobni magunkat, hogy karácsonykor bűntudat nélkül lehessen kajálni (ilyenkor bele kell sztem kalkulálni az a + 2-3 kg-t, ugy kell gondolkodni).

Ha tudtok, korizzatok! :) (én nemtok sajna, marad Norbi)

Most énis kihagyok 1-1 napot az 5ből, dehát ez van, emellett is fogyogatok :)

Végre sikerült rátalálnom újra a régi módszeremre, és agyban is itt vagyok már, ugyhogy ugyérzem menni fog :)

Én nagyon szurkolok Nektek is!!!!!! :)

133. solyababa21 (válaszként erre: 132. - Mamiii)
2011. nov. 29. 13:51

Teljesen meg tudlak érteni. Nekem ez most egy elég depis időszak... Én is még két hete heti 5-6szor tornáztam de most olyan nehéz rávenni magam :( Lehet írok pár motiváló mondatot és kirakom a tükörre, hátha segít

Neked meg nagyon sok erőt kívánok

132. mamiii (válaszként erre: 131. - Solyababa21)
2011. nov. 29. 02:10
Most én is ezt érzem. Valami nem stimmel... Stresszes vagyok nagyon, munkahelyet is váltok, nem egyszerű most az életem. 4 hónapig nagyon ügyes voltam, de most elhagyott az erőm. A kajáim még mindíg jók, csak a mozgásra nem bírom rávenni magam sehogy:( Párommal járunk sétállni, meg úszni is egy héten egyszer, de pár hete még minden nap zumbáztam. Lehet csak a stressz az oka tényleg. Remélem megoldódik.
2011. nov. 28. 21:20
Jó olvasni , hogy ilyen kitartóak vagytok.... de én úgy érzem kifogytam az erőmből :( Nem tudom mit kellene tennem , hogy újra erőt kapjak??
130. 872bedf78a (válaszként erre: 129. - Mamiii)
2011. nov. 24. 16:10
köszönööööööm :)
129. mamiii (válaszként erre: 128. - 872bedf78a)
2011. nov. 24. 15:38

Olvastam a naplódban is, hogy micsoda hőstettet hajtottál végre:) Pedig azok a gonosz kaják úgy hívogattják az embert...

Küldök is neked jelet, mert ügyi voltál:)

2011. nov. 24. 10:42

Képzeljétek csajok nem egyszerű akaratpróba elé állított az élet....

Holnapra csinálunk 2 hidegtálat meg egy szendvicstálat párommal a torra, és hát ugye segítek benne (párom amugy szakács). Tegnap kezdtük csinálni, megcsináltuk a túrókrémeket, kigolyóztuk a fasírtot, megsütöttük a töltötthúst....És semmit nem ettem 1 db sült fokhagymán kívül!!!! :) Pedig a töltött husinak nem egyszerű illata volt.... Olyan büszke vagyok magamra :)

127. mamiii
2011. nov. 24. 07:20
Jóreggelt!:) Szét fagytam, mire beértem dolgozni... Egész reggel azon jár az eszem, hogy milyen jó lenne egyet szaunázni. Ott jó meleg van:)
126. 872bedf78a (válaszként erre: 125. - Mamiii)
2011. nov. 23. 19:33
köszönöm :)
125. mamiii (válaszként erre: 124. - 872bedf78a)
2011. nov. 23. 11:26

A bagózás megvonásához gratulálok, így kell ezt csinálni!!!

Ezután már egy kis fogyi meg sem kottyan:)

2011. nov. 22. 11:17

sziasztok, végre sikerült beindítanom a folyamatot, bár ez annak köszönhető, hogy tegnap pl 1 almát délelőtt, 1 mandarint délután meg ebédet ettem, de már nagyon be voltam sokallva, hogy nem mozdulok előre.most gondolkodom rajta, h míg le nem megy az a 9 kiló aminek kariig le kell mennie, addig ugy csinálom, hogy egy nap amikor reggelizek, ebédelek és ezenkívül ha éhes vagyok gyümit eszek + 6 után már semmit, és egy nap amikor csak ebédelek és azonkívül csak gyümölcs, így nem hiszem, h éhezne a szervezetem + természetesen marad a gladiátor fitnesz is továbbra is, mert izomból nem akarok veszíteni, nem azért csinálom az egészet, h utána meg az legyen a bajom h plöttyedt vagyok :)

jah és holnap lesz 1 hónapja h nem bagózok :)

2011. nov. 21. 22:50
Köszi, de az az igazság h én nagyon könnyen hízok, szoval valamit valamiért... Az a 80 deka meg fél lábon és csukott szemmel is menni fog :) :)
122. mamiii (válaszként erre: 121. - Solyababa21)
2011. nov. 20. 21:25

Húúúú! De ügyi vagy! Na nálam ilyen sosem volt:) Én a baromi lassan fogyók közé tartozom.

Ment a lénap, bár egy cserpes túrórudit megettem. Párom hozta, nem szóltam neki a lénapról, mert nem szereti. És lebuktam volna, ha nem eszem meg. Ezen kívül csak tea volt... De 80 deka Karácsonyig és végeztem...

121. solyababa21 (válaszként erre: 120. - Mamiii)
2011. nov. 20. 19:20
Na h ment a lénap? Remélem minnél hamarabb beindul a fogyás!!! Nekem 2 hét alatt lement 3 kg:) Tiszta boldog vagyok
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook