Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 1 vega hét indításnak, aztán torna és odafigyelés a kajára a célig fórum

1 vega hét indításnak, aztán torna és odafigyelés a kajára a célig (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
345. Fenife
2011. márc. 28. 21:30

Sziasztok!


Kicsit eltűntem, mert nagyon felgyorsultak a házunk érkezése körüli dolgok. Ma hajnalban megérkezett végre épen és szépen, már bent is áll a kertben, úgyhogy az első nagy csatán túl vagyunk.


Ma hanalban fél négykor már talpon voltunk, úgyhogy most már nagyon-nagyon fáradt vagyok....A testmozgást ajszem bepótoltam. :-)))) Ahogy erőt tudok venni magamon jövök csajok. Hiányoztatok ám!!!! Szép estét mindeniknek!

344. Guccsy
2011. márc. 28. 19:38
Dorka a naplóba a vonalzódnál,hogy írod be a fogyásodat?
2011. márc. 28. 16:47

Melcs, nagyon örülök hogy elkapott a lendület!

Guccsy, a tulipán..tuti gyönyörű lesz!!



Fenife hová tűűntééél????

342. Melcs25
2011. márc. 28. 11:39

Nagyon szép neve van a tulipánnak,bizti nagyon szép is :))

Nálunk sárga és piros van.

Nekem a kedvencem az estike,ami estefelé nyílik ki,olyan szép ha sok van egymás mellett,bokros,és sok szép virágocska rajta :) Lila színű,anyum már unja,de én akkor is elvetem a magjait,rengeteg van rajta ősszel. :)

Most hogy már nem a szüleimmel élek,duplán veteményezünk,pláne borsóból még triplán is mert imádjuk :)))

Krumplit egyáltalán nem kellett vennem a télen,annyi volt apuéknak és nagyon finom sárga fajta. Lehet így spórolni,na és sportolni is,veteményezéstől szedésig :)))

341. Guccsy (válaszként erre: 340. - Melcs25)
2011. márc. 28. 11:07
Én is arra gondoltam,hogy kint van a kertbe.Ügyi vagy,főleg a mostani árak mellett jók ezek a veteményesek.Nálunk most a nagy kincs az amszterdami fekete tulipán kinyílása.Alig várjuk.Attila hozott egy csomó tulipán hagymát.Biztos szép lesz.
340. Melcs25
2011. márc. 28. 09:55

Tényleg nem jelentkezik egyáltalán.

Ő is pontozik a férjével,segíthetnétek egymásnak.

Lehet most hogy kitavaszodott több munkájuk van.

Én is veteményeztem múlt héten a kertben. Borsót,dughagymát,fokhagymát. Aztán szépen jöhet a többi,csak tegnap egész nap esett :( Volt is nagy délutáni alvás!!! :))

339. Guccsy (válaszként erre: 338. - Melcs25)
2011. márc. 28. 09:44

Ez igaz!!!!

Csak így tovább!!!!!

Nem tom Fenifével mi van.Nagyon eltűnt.

338. Melcs25
2011. márc. 28. 09:41

Köszönöm Guccsy!

Neked is jár a gratula!!!!

Ennél jobban nem is indulhatna a hetünk!!! :))

337. Guccsy
2011. márc. 28. 09:38

Sziasztok!!!!


Gratula!!!Ügyes vagy!!!!!!

Az enyém 71,9kg.Én is nagyon boldog vok.a naplómba teljes méredzkedést csináltam nézzétek meg,azért nem írom külön ide le.

336. Melcs25
2011. márc. 28. 08:08

Jó reggelt!

Ma reggel a mérleg 66 kg-ot mutatott!!! :))))

Nagyon boldog vagyok!!!

335. Guccsy (válaszként erre: 333. - Melcs25)
2011. márc. 27. 19:13

Sztem ez is egy tök jó.Biztos fogyni fogsz lehet,hogy lassabban de tartósan.Én is a zöldségekre,gyümikre helyezem a hangsúlyt.A reggelire képtelen vagyok rászokni,pedig kellene.:(((

Hajrá!!!!!

334. Melcs25 (válaszként erre: 332. - Guccsy)
2011. márc. 27. 19:05

Torna múlt héten volt egyszer. :)) Csak :(

De holnap egészen biztosan mozgok! Aztán elég rossz a heti beosztásom de igyekszem!!

Guccsy pontozásos módszert kezded? Nekem is tetszik ez a módszer!! Csak jobban utána kellene olvasnom :)

Várom a mérlegeredményed,mihelyt házhoz érkezik a készülék!! :))

Holnap mérem magam én is!! Írom majd!!

333. Melcs25 (válaszként erre: 332. - Guccsy)
2011. márc. 27. 19:01

Azt követem a napi kajálással,amit elterveztem. Hogy 5-ször keveset eszek 3 óránként. Reggel 7-kor reggelizem,és így jól jönnek ki az étkezések.

Számomra az az egyetlen nagy változás,az elmúlt pár napban,hogy esténként mikor nem dolgozom vacsira jó adag salátát eszek (paradicsom,kaliforniai paprika,uborka,retek,saláta levél,csirke vagy pulykamell sonkával,vagy konzerv tonhallal,szardíniával,amiről teljesen lecsepegtetem a levet) Rájöttem hogy nagyon finom és jól is lakok tőle. :)))

Van hogy leöntöm pár kis kanál natúr joghurttal amibe fokhagymát zúzok, szeretem az összes fajta hagymát sőt imádom,de csak a fokhagymát bírja a gyomorom nyersen :(

Eddig is tudtam hogy szeretem a salátát,de mióta fogyózom egyszerűbb volt enni egy pohár joghurtot,de akkor mindig éhes voltam és nem igazán tudtam aludni. Ha a munkahelyemen vagyok akkor pedig fél literes kefírt eszek vacsira.

A salátával kell kicsit bíbelődni de megéri!! :))

A diéta előtt pedig a legegyszerűbb változatokat vacsiztam ,ami totál hizlaló és egészségtelen is,és persze pukkadásig :)

Na de várjunk csak,rosszul fejeztem ki magam,nem fogyózok és nem is diétázok, hanem életmódot váltok, egészségesebben étkezek!! Persze a legfőbb cél a kg-tól való szabadulás,de aztán meg is kell tartani.

Kicsit hosszú lett. :)

Akár napló bejegyzésnek is elmehetett volna :))

332. Guccsy
2011. márc. 27. 13:48
Az tök jó Melcs.Te most milyen teória szerint próbálsz megszabadulni a felestől?Tornával hogy állsz?
331. Melcs25
2011. márc. 27. 10:39

Köszi Dorka!

Valami elkapott szerdán és azóta úgy figyelek,hogy nem is ismerek magamra!! :))) Nem tudom miért de kétszer akkora erőt érzek magamban,mint mikor elkezdtük Guccsyval a vega hetet. :) Talán megéreztem a tavasz szelét.

De ebben ti is segítettetek! Köszönöm!

Ügyi vagy,hogy a finom csokira nemet mondtál!!

Hajrá csajok!!!

2011. márc. 27. 10:30

Nalátod Melcs :)


Látszik ez!!! Csak kitartónak kell lenni! Ez a legfontosabb!!!


Gratulálok :)

329. Melcs25
2011. márc. 27. 10:17

Köszönöm nektek!!! :)

Ma a párom is mondta,látszik hogy fogytam!! :)))

Nagyon boldog vagyok :))

Szép napot nektek!!

328. Dorkakoma (válaszként erre: 327. - Guccsy)
2011. márc. 26. 10:36

Guccsy, de aranyos vagy!!! Én is örülök mások sikereinek, tök jó érzés :)


Melcs, büszkélkedj csak!!! :) Bizonyítottm jót tesz :)

327. Guccsy (válaszként erre: 326. - Melcs25)
2011. márc. 25. 21:33

Köszike!!


Mit takar?Büszkélkedj.:)

Dorka az már mazoista.:)Guggolva,jesszusz,csak ne,hogy baja legyen a térdednek.Annyira örülök a súlycsökkenésednek.

326. Melcs25
2011. márc. 25. 17:28

Sziasztok!

Dolgoztam,fáradt vagyok,de az elmúlt két nap nagyon jól sikerült! :) A kajára nézve.

Én is szeretnék ellipszis trénert ! :)

Dorka ezt még nem is hallottam hogy guggolva trénerezni :) Majd ha egyszer lesz kipróbálom!! :)))

Guccsy köszi,és már el is olvastam amit eddig írtál! Tetszik!! :)

Dorka köszi hogy utána kérdezel az elektromos cigivel kapcsban,olvasgattam véleményeket róla van negatív is és van pozitív is. :) És azt is olvastam hogy mi is ez pontosan,néztem egy videót is ,furi hogy jön a füst,de nem fogy el a cigaretta :)))

2011. márc. 25. 10:38

szerintem a szobabicaj rém unalmas..mondjuk én annyira nem szeretek bringázni :)


Az ellipszis is HALÁLOSAN UNALMAS! DE! ha filmet nézel közben, akkor oks :)


énis futópadot akarnék leginkább..de mocsok drága..meg hová rakom?!?!?! :D

324. Guccsy
2011. márc. 25. 07:48

ennek akkor örülök.Komolyan gondolkodunk rajta és a férjecskémnek is tetszik.Ezért olvasok utána és kérdezlek.A szobakerékpáron is agyaltam,de mindenhova bicajjal megyek.Ezért azt biztos jobban megunnám.

De szívem szerint futópadot vennék,de olyan drága.:((

2011. márc. 24. 22:55

Én direkt úgy csinálom, hogy az izmomat is fejleszthessem közben. Nyilván valamilyen szinten lendületből csinálod, mint szerintem sok mindent :)


Biztos hogy részben igaz a cikk, de nem hiszem hogy ezt csak a lendület vinné. Nyilván neked kell taposnod...ez a futásnak és a biciklinek a keveréke, ezt szokták modani..szerintem ez igaz. Csak nem terheled vele a gerincedet. Ugyanúgy hajtod mint egy bringát (akkor az is lendületből van??) :) SZóval részben tuti igaz, a pulzus szám engem meg annyira nem érdekel, mert érzem hogy mi az a max amit ki bírok hozni magamból 1-1 edzés alatt..


én néha guggolva is használom, és a pihenő a normál testtartás a tréneren..ha guggolsz, csak a combod mozog...az nagyon nagyon brutális, komoly izomlázhoz vezethet..a karod is mozog, így eleinte nekem abban is izomlázam volt..:)


szerintem hasznos kütyü :)

322. Guccsy
2011. márc. 24. 20:25
Dorka olvastam egy cikket ahol azt írták,hogy az elliptikus tréner használata közbe lendületből csinálod és ezért emelkedik a pulzusszám.Erről neked mi a véleményed?Mennyire érzed,hogy az izmodat használod?
2011. márc. 24. 16:37

egyik ismerősöm vett elektromos cigit...de majd kifaggatom mi az eredmény...:)))


Guccsy, én is jelentkezem!

320. Guccsy
2011. márc. 24. 12:59
sikerült.:)))
319. Melcs25 (válaszként erre: 318. - Guccsy)
2011. márc. 24. 10:57

:) Akkor valamit elrontottam,na de most sikerült azthiszem :))

Köszönöm!!

318. Guccsy (válaszként erre: 317. - Melcs25)
2011. márc. 24. 10:47
Én jóváhagynám,de nem látom,hogy jelentkeztél volna.:D
317. Melcs25
2011. márc. 24. 10:01

:) Megértelek. Nem lenne semmi bajom a cigivel ha egy nap csak max 2-szer rágyújatnék,reggel meg este. Sok ismerősömnek ennyi elég. Na de én óránként szívom általában :)

Hát utána nézek a neten,mert én még nem hallottam az elektromos cigiről,kiváncsi vagyok rá,köszi a tippet!! :)

A gyermekvállalás nekem még odébb van,de ha tervbe lesz leszokom,jóval előtte az biztos!!! De addig is megpróbálom és csak sikerül!!!

Kértem hogy olvashassam a naplód,a jóváhagyod megköszönöm,de ha nem az sem baj!! :)))

Érdekel,hogy mikor mit eszel. :) Hogyan haladsz!!

316. Guccsy (válaszként erre: 314. - Melcs25)
2011. márc. 24. 09:32

Nem tom a való világba láttam,hogy azt szívják.Füstölt is.

Köszike!!!

Anno nekem is a feeling hiányzott.Mikor terhes voltam.Állandóan arra gondoltam,hogy vízparton koktélt iszok,nyugalom és egy szál cigi.Azóta se tudtam ezt megvalósítani,mert vagy terhes voltam,vagy szoptattam.Jó durca.:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook