Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 1 vega hét indításnak, aztán torna és odafigyelés a kajára a célig fórum

1 vega hét indításnak, aztán torna és odafigyelés a kajára a célig (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
315. Melcs25
2011. márc. 24. 09:06

Vagyis Guccsy neked drukkolok!!! :)))

Persze Dorkának is! :)))

314. Melcs25 (válaszként erre: 313. - Guccsy)
2011. márc. 24. 09:05

Drukkolok Dorka!

Kezdésnek nagyon jó a 10 perc futás! Aztán egyre többet bírsz majd!!!

Majd olvasom a Te naplódat is! Lehet én is irok majd naplót!

Már milyen elektromos cigit próbáljak ki???? :)))

Hát szerintem csak a mozdulat,és az a pár perc pöfékeléses nyugalom hiányzik. Gondolom azért a nikotin is,de sokszor már rosszul vagyok tőle. Ezt nem tudom elmagyarázni miért is,úgy érzem sok a tüdőmnek.

Csinálod a vega hetet?

313. Guccsy (válaszként erre: 311. - Melcs25)
2011. márc. 24. 08:06

Akkor egyenlőre agyalj,egyszer biztos leszel annyira dühös magadra,hogy nem fogsz rágyújtani.Próbáld ki ezt az elektromos cigit.Szted a rituálé vagy a nikotin hiányzik?

Annyira jó ez a jó idő.Nálunk délután jönnek Ákos barátai,így nagy pörgés lesz.

312. Guccsy (válaszként erre: 310. - Dorkakoma)
2011. márc. 24. 08:03

elkezdtem írni én is naplót.Hátha ösztönöz és könnyebb lesz átlátnom a dolgokat.


Ma megpróbálok számolni.Drukkoljatok!!!


ÜGYES VAGY?HOGY KIBÍROD!!!!!!HAJRÁ!!!!


Tegnap annyira büszke voltam magamra.Sikerült 11 percet futnom,megállás nélkül,majd karate Norbi 30 perc kardiója.Utána nem fájt semmim.Az idő kevés volt,de az én futásomhoz képest nagyon jó.Beszerzek egy olyan órát,már beszéltem a férjemmel erről.Szerencsére támogat és jövőhéten veszünk.:)))Azzal biztos elszántabb leszek,mert látom,hogy ég a zsír!!:))

311. Melcs25
2011. márc. 24. 07:50

Sziasztok lányok!

Cigizek egyfolytában,azt eszem kaja helyett :)

Tegnap egész nap az pörgött az agyamban a melóhelyen,hogy leteszem,egészségtelen,drága büdös és sokszor nem is esik jól. Szóval egész nap ezen kattogott az agyam ,persze közben szívtam is a füstöt.

Ma lesz mozgás megint csak,bár most még az ágyból sem tudok kikászálódni. :) De sok dolgom van,délután pedig szeretnék kertbe menni,mert nagyon jó időt mondott mára. Viszem az ugrálókötelet is. A lakásban sehol nem férek el vele :))))

2011. márc. 23. 23:24

:D


De ha kiszámolod h mennyit szándékozol megenni, és elkunyizza egy részét az jó, mert tuti h kevesebbet ettél :))


Én a cigivel jól állok :) szerencsére :)


Én ma nem sportoltam de már kéne..

309. Guccsy
2011. márc. 23. 20:48

Sziasztok!!!


Hogy álltok a cigivel?

Eddig sikerült minden nap tornázni és már hiányzik ha kihagyom.Ma elmegyek futni is.

A mérlegem behalt,így most már tuti vennem kell egy újat.Ugyanis egy nap alatt 3kg hízást mutatott.A kis piszok.

Ez a kalóriaszámlálás még mindig nem megy nekem.Pldul a reggelimet elkezdtem,de 2 falat után elkunyizta a fiam.Az hány kal? :))

2011. márc. 23. 09:45

Szia Cammie!



Te jó ég...de hogyan? Nem is kívánod a húst meg semmit?! Nekem ez nem menne..:)


Mennyit fogytál ezzel a módszerrel?:)

307. Guccsy (válaszként erre: 306. - 745c235007)
2011. márc. 23. 09:08

Szia!!!


Az igen,akkor nagyon megtetszett.Sikerült lefogyni is?

2011. márc. 23. 07:13

Sziasztok!!! :))


Én ilyen "1 vega hét indításnak, aztán torna és odafigyelés a kajára a célig" megfontolással kezdtem a fogyit és olyan jól sikerült hogy lassan két éve vega vagyok!!! :)))

2011. márc. 22. 14:54

Én ezt úgy fogom fel, hogy elhatároztam. Nem érdekel semmi és senki, én egészséges akarok lenni. Nekem ahhoz hogy jól érezzem magam nem kell hogy büdös legyek a cigitől, elvagyok nélküle is köszönöm :)



ez is fejben dől el:)

304. Guccsy (válaszként erre: 302. - Melcs25)
2011. márc. 22. 13:37

Sztem ezt ne így fogd fel.Aki sose dohányzott nem tudja milyen letenni,aki meg dohányzik az meg magából indul ki,hogy neki se sikerül.Inkább ilyenekre gondolj,hogy mennyi embernek nem sikerül és én megmutatom.Ilyen a fogyókúra is,ahhoz is hatalmas elhatározás kell és nem elég,hogy lefogysz utána meg kell tartani..

De te megcsinálod!!!!

Itt van Dorka is egymásból merítetek majd erőt.

2011. márc. 22. 12:00

Sziasztok, jó reggelt :)


Igen, Melcs, már én sem cigizek többet..:)


Én régen jártam boxolni..zsákot..na annál is kevés jobb dolog van..hihetetlenül izzaszt, fogyaszt és formál..én imádtam :) Most már csak a levegő püfölés van, de az is mókás :)

302. Melcs25 (válaszként erre: 301. - Guccsy)
2011. márc. 22. 10:40

Nincs akaraterőm letenni a cigit.Mindenkitől ezt kapom. Ilyenkor nagyon mérges vagyok,hogy én nem is vagyok gyenge,hát dehogynem. :) Tényleg csak egy tárgy. Össze kell szednem magam.

Jelentem volt torna!! Igaz csak 20 perc,ráadásul Norbi egyik ducitréningjére,de épp elég volt!!! :) Jól leizzadtam,és mivel nagyon régen mozogtam, úgy gondolom kell a fokozatosság. Azt tervezem hogy minden reggel,még munka előtt is!! Csinálok 20 percet,és ha már jobban megy akkor váltok erősebbre. Kivéve szombat,vasárnap,akkor úgyis egy egész nap meló,másnap pedig jövünk-megyünk a párommal. Most ettem egy kis tk gabpelyhet tejjel,ebéd pedig a leves lesz. Neki is állok megfőzni.

Guccsy tök jó hogy érzed a kezed. Norbinál,leginkább azokat a részeket szeretem amikor box ütések vannak. Jó püfölni a levegőt,és az egész tested bele kell vinni a mozdulatba! Szupi!!

301. Guccsy (válaszként erre: 300. - Melcs25)
2011. márc. 22. 09:12

Jó reggelt!!!


Végleg soha nem tettem le.Néha ha buli(1 évbe kb.2-szer) van és kedvem tartja rágyújtok.De ez nagyon ritka.Én állandóan ittam egy kicsit ha rá akartam gyújtani,meg ha megkívántam akkor ilyenekre gondoltam,hogy nehogy már egy tárgy erősebb legyen nálam, meg ilyesmi.:))

Tegnap megcsináltam Norbi karate dvd-jét.Egyedül a kezem fáj.Lehet,hogy azért,mert szabályosan ütöttem.

300. Melcs25
2011. márc. 22. 08:05

Ja és ebből az következik,hogy bár zöldséglevest főzök ,de nem a vega hetest,káposzta nélkülit,így nem kezdek bele a vega hétbe. Nekem most nem menne úgy érzem,de ma elkezdem vezetni kis füzetbe,mikor mit eszek és mit mozgok.

Guccsy kitartást a hétre,Mondjuk Te olyan jól bírtad mikor kezdtük,nálam jobban :) Bár betartottam,de megszenvedtem :)

299. Melcs25
2011. márc. 22. 08:01

Sziasztok!!

Cigiről annyit,hogy rágyújtottam amunkában :(

Guccsy hogy bírtad ki hogy ne gyújts rá? Mivel terelted el a gondolatod mikor kínzott a cigi utáni vágy?

Januárban ugye letettem 3 hétre kb. Én pótcselekvésként csak ettem meg ettem,ennek is köszönhetek legelább 3 kg plusszt.

Dorka akkor mostantól Te sem cigizel?

Fenife mi van veled?

Most indulok boltba. Egy zöldalmát reggeliztem,hazajövök torna lesz aztán az itthoni teendők. Zöldséglevest főzök,párom sült kolbászt kért vacsira,na azt én kihagyom,inkább levesezek :)

2011. márc. 21. 12:38
:)))
297. Guccsy (válaszként erre: 295. - Melcs25)
2011. márc. 21. 12:26

Durva én 9-10 év után tettem le.Most számoltam vissza.Nem is tűnt olyan sok időnek,hogy dohányzom.

Hatalmas akaraterő kell hozzá.Amikor anno letettem tökre tetszett,hogy hó végén mindig megmaradt a cigi ára.Persze azóta már beleolvadt a költségekbe.:((

2011. márc. 21. 11:17
én is dohányzom..sajnos..és szeretek is cigarettázni..DE! pont a barátommal beszéltük, hogy nincs semmi értelme..és letesszük...egyszer már sikerült egyik napról a másikra (mert szerintem máshogyan nem lehet), akkor több hónapra...hajrááá MELCS!
295. Melcs25 (válaszként erre: 294. - Guccsy)
2011. márc. 21. 11:11
kb. 3-4 éve de inkább 4. Pontosan nem is tudom. De utálom hogy cigizek.
294. Guccsy (válaszként erre: 292. - Melcs25)
2011. márc. 21. 10:49
Az tényleg qva nehéz.Mióta szívod?
293. Guccsy (válaszként erre: 291. - Melcs25)
2011. márc. 21. 10:48

akkor miért nem próbálsz répát vagy vmi olyat rágcsálni ami nem igényel annyira tányért.

Amikor én nem tudok a gyerekek miatt enni,répát rágcsálok,párolt brokkolit vagy amit épp csináltam.Pár falat és akkor kibírom az ebédig.

292. Melcs25
2011. márc. 21. 10:47

A cigi az egy nagyon gonosz dolog!! Valahogy mindig elér,mivel karnyújtásnyira van tőlem meló közben :)

Ma ismét elterveztem hogy nem szívok többet,kb egy órája szívtam el az utolsó szálat ami itthon volt. Délután 3-ra megyek melózni,addig nincs mit szívnom,ott meg már ki fogom bírni azért is.

291. Melcs25
2011. márc. 21. 10:43
Leginkább a melós napokon nehéz, ha 7 órázok az okés még ,de ha 14 órázok az nagyon hosszú,egész nap állok,és enni sem nagyon tudok mert mindig jön valaki,nincs ebéd szünetem.
290. Guccsy (válaszként erre: 288. - Melcs25)
2011. márc. 21. 10:41

Nem vagy lekésve semmiről.Még március van.

A cigivel hogy állsz?

289. Guccsy (válaszként erre: 286. - Melcs25)
2011. márc. 21. 10:40

az is nehezíti,hogy reggel olyan borult lusti idő van.Biztos nagyobb kedve lenne az embernek ha napsütésre kelne.

Nekem jobban bejön az esti torna,mert én estére agyilag fáradok le és felfrissülök mikor a testemet is lefárasztom.

288. Melcs25
2011. márc. 21. 10:40
Köszönöm hogy biztattok,és segítettek,és lecsesztek!!! :)))
287. Guccsy (válaszként erre: 285. - Melcs25)
2011. márc. 21. 10:38
akkor változtass rajta.Csak vacsira ne egyél nehezet.Melyik időszakba volt nehéz?
286. Melcs25
2011. márc. 21. 10:38
Reggel szeretnék tornázni,de hiába tervezem el este,reggelre lankad a lelkesedés,de sztem is hamar megszoknám,és örömmel csinálnám.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook