Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 1 vega hét indításnak, aztán torna és odafigyelés a kajára a célig fórum

1 vega hét indításnak, aztán torna és odafigyelés a kajára a célig (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
15. Melcs25 (válaszként erre: 12. - Dorkakoma)
2011. febr. 17. 11:29

Szia!

Gratulálok a fogyásodhoz,nagyon szép eredmény.hidd el eszem ágában sincs ezalatt az egy hét alatt 1-2 kg nál többet fogyni,(annyi bizti lemegy,de tudom az csak időleges) nem az a célom hogy minnél többet fogyjak egy hét alatt. Tudom hogy a kiéheztetném magam,raktározna a szervezetem ,de azért választottam ezt indulásnak,mert egyáltalán nem a koplalásról szól.Mégis segít eindulni.

14. bc142dce71 (válaszként erre: 12. - Dorkakoma)
2011. febr. 17. 11:23
gratulálok az eredményedhez.Teljesen igazad van.Sőt már olvastam arról is ,hogy minden héten csökkenteni kell a kalóriabevitelt.Azt sem úgy kell elkezdeni,hogy ma 2000 kcal holnap meg már 1200kcal.
2011. febr. 17. 11:17

tévedés,hogy vegán nem jut elég fehérjéhez a szervezet.Pl-lencse,szója,csicseriborsó...

Igaz a szénhidrát tartalmuk magas de a rosttartalom is.Ja és nem finomított ch van benne.Tudjuk azt is, hogy a sok állati fehérje (hús,tej)sem jó a szervezetnek.

2011. febr. 17. 11:16

Szia!

Szerintem nem ez a legjobb módszer ahhoz, hogy belevágj. Én nem vagyok a híve a drasztikus kezdésnek. Szerintem a fokozatosság sokkal többet ér. Inkább egyél húst is, csak mondjuk kevesebbet. Én az elmúlt 3 és fél hónapban 18 kg-tól szabadultam meg, és fokozatosan.

Ha a szervezeted érzi a hirtelen változást, sokkal inkább raktározásra fog beállni, mint hogyha szépen lassan vonnád meg magadtól a károsnak vélt tápanyagokat. A szervezeted nem biztos hogy megkönnyebbülni fog. Szerintem ha szépen lassan hagyod el a szénhidrátokat (pl. de akármi mást is) akkor többet érsz el. Lehet hogy lassabb lesz a fogyásod, de nem károsítod magad.

Sose akarj 2 hét alatt 10 kilót lefogyni..én erre jöttem rá az elmúlt évek tapasztalatai alapján.


De persze ha ebben hiszel és már eldöntötted, nagyon sok sikert kívánok, mert már az elhatározás is félsiker tud lenni, én tudom :)


Sok sikert :)

11. mannalány (válaszként erre: 6. - Bichi)
2011. febr. 17. 11:15

Én eszem kolbászt is, mákos tésztát is....lehet, hogy hülyének tűnök, de szerintem mindenkinek megvan, mitől hízik, mitől lassul az anyagcseréje...nem vagyok szakértő, ez nem kinyilatkoztatás, csak vélemény.

Nagyon szép, hogy Te is teszel az egészségedért.

2011. febr. 17. 11:12
Bolt= bolti:-)
2011. febr. 17. 11:11

Fehér kenyér, bolt, benne tejpor. Nutella, benne tej. Én magamról írtam, amióta nagyon figyelem miben van tej, önkéntelenül is egészségesebben eszem, mert muszáj.

Rólam tuti azért ment le a felesleg, mert kimarad a sok felesleges nasi, ízesített egészségesnek kikiáltott cukrozott joghurtok, műzli szeletek is....stb

8. Melcs25 (válaszként erre: 5. - Bichi)
2011. febr. 17. 11:05
Ezt a hetet arra szánom hogy megkönnyebbüljön valamelyest a szervezetem,aztán mint már írtam egészséges életmód kialakítása a cél.Ez csak a kezdőrúgás. Amit és amennyit össze-vissza ettem,igazi felüdülés lesz.
7. Melcs25 (válaszként erre: 3. - Mannalány)
2011. febr. 17. 10:58

Szia! Látom érted mire is gondolok :) Úgy érzem rengeteg rossz dolgot halmoztam fel az utóbbi időben a szervezetemben. Egyszerűen lestrapált vagyok,fáradékony,kedvetlen,és tudom hogy ennek az oka a sok egészségtelen dolog amit fogyasztok,az utóbbi időben.Nem egy hét alatt akarok fogyni 7 kg,nem vagyok híve az egészségtelen dolgoknak,rengeteg méregtelenítő diétát olvastam,ez az egyetlen ami szimpi. Alapja egy zöldségleves. Ha vége szépen fokozatosan visszatérek a normál táplálkozáshoz,és újra elkezdek mozogni,mert hiányzik.

mannalány gratulálok a babához,még ma igyekszem begépelni a heti menüt,érdekel a véleményed :)

6. Bichi (válaszként erre: 3. - Mannalány)
2011. febr. 17. 10:55
Tehát ha én mától csak lángost eszek, fehér kenyeret, mákos tésztát, kolbászt, nutellás kiflit, stb, de tejterméket nem, akkor fogyni fogok? Mert akkor most elég hülyének érzem magam, hogy ezeket kiiktattam az életemből :o)
5. Bichi (válaszként erre: 4. - Melcs25)
2011. febr. 17. 10:52

Tényleg nem közözködni akarok, de a méregtelenítéshez az egy hét mit sem ér, bár tényleg jó elhinni, hogy ha egy hétig kibírjuk zöldségen és gabonán, akkor mennyit teszünk a szervezetünkért, de sajnos ez csak egy tévhit.

Bár az is igaz, hogy ártani sem lehet vele. Vagyis ez sem igaz, mert íly módon is be lehet vinni elég sok "károsat".

De mindegy, ha az elhatározás már megvan, akkor sok kitartást kívánok a fogyásodhoz :o)

4. Melcs25 (válaszként erre: 2. - Bichi)
2011. febr. 17. 10:48
Ez egy méregtelenítő hét. Tudom hogy nagyon fontos a fehérje,és amint letelik,fogok enni fehérjét,normál egészséges étrendet szeretnék kialakítani.
2011. febr. 17. 10:46

A vega nem egyenlő a vegánnal!

Egy hét húsmentesség nagyon jót tesz a szervezetnek. Húst eszem, de évek óta nem eszem tejterméket, mert érzékeny vagyok rá. Nagyon jól tartottam a súlyom. Ha mindent kiiktat az ember, ami tejes, garantált a fogyás! Most szoptatok, így nem tudok Veled tartani, de érdekel az étrend:-)!

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Melcs25)
2011. febr. 17. 10:32
Miért kell ahhoz vega étrend, hogy fogyni tudj? Az édesség is simán lehet vega, és abból is lehet annyit enni, hogy hízzál, gondolj csak a sok gabonára, gyümölcsre, stb. Pont a sovány hús/tejtermék tudja igazán segíteni a diétát, és még változatos is. Arról nem is beszélve, hogy elég nehéz a fehérjebevitel vegán módon, pedig az nagyon fontos lenne, hogy ne a meglévő izmot, hanem inkább a zsírt veszítsd el...
2011. febr. 17. 10:23
Sziasztok! Jövő héttől belekezdek egy egyhetes vegetáriánus diétába. Sajna december óta többet eszem,ez meg is látszik +7 kg. Azért akarom megcsinálni kezdésnek ezt az egy hetet,hogy el tudjak indulni a csoki,túlzott szénhidrát,null mozgás elleni csatában. Ezerrel jön a tavasz,és nem akkor akarom elkezdeni,mikor már lekerül a nagykabát,arra szeretnék 2-4 kgmal könnyebb lenni,és jó úton haladni.Ha érdekel,és velem tartanál,begépelem a vega hét menüjét.Segítsük egymást!
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook