Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 1 vega hét indításnak, aztán torna és odafigyelés a kajára a célig fórum

1 vega hét indításnak, aztán torna és odafigyelés a kajára a célig (beszélgetős fórum)


135. Guccsy (válaszként erre: 133. - Dorkakoma)
2011. febr. 25. 11:09

Jaj ne is írd.Megnéztem a hölgyet.Azt nem értem,hogy egy naplónak sztem nem arról kéne szólni,hogy fikázzuk a másikat.Akkor csináljon olyan jellegű naplót.Megírhatja a véleményét,de nem ilyen stílusba.Ne foglalkozz vele.


Azok receptjét én szívesen venném.

134. Melcs25
2011. febr. 25. 10:59

Szia Dorkakoma!

Igen felkészülök a főzésre, a ruhacsipeszt már előkészítettem,így kevésbé fogom érezni a fincsi illatokat. :) Az orrom bánja majd :) Viccet félretéve, pozitívan állok hozzá!!!

Reggelire nekem elengedhetetlen a szénhidrát,és így a napom is jól kezdődik. De csak is keveset,parival,ubival,paprikával,valami felvágottal.

Este mindenképp natúr jughurt lesz,sokáig minden vacsira azt ettem,vagy kaukázusi kefírt. Nagyon szeretem mindkettőt.

Sok helyen olvasom hogy vacsorára soványhúst,vagy halat esznek salátával,szerintem jó ötlet Guccsy! Én inkább maradok a pohár joghurtnál,mert hátha túlzásba esek a husival,mondjuk zöldséget bármennyit lehet enni sztem. :)

Én is hagyományos módon főzök,de szeretném átvariálni egészségesebbé.Vettem egy könyvet úgy 2 hónapja:Ínyenc konyha,cukorbetegeknek és fogyókúrázóknak. Nagyon megtetszett,de a párom lehurrogott hogy én csak főzzek hagyományosan. Sok recepthez szójatejet,szója joghurtot használ,ez mondjuk idegen számomra,t.k.liszt,édesítőszerek,szóval még nem főztem belőle. :(

De érdekel a dolog,csak ennél legyen egyszerűbb :)

Milyen receptek tudsz Guccsy?

2011. febr. 25. 10:42

Tök jó ez így szerintem!!! :) De tudjuk én hülye vagyok :D:D:D


A magyaros kajákat is tudod kíméletesebben csinálni:) Én nem mondanék le soha a jó kis magyarosa kajákról :)))

132. Guccsy
2011. febr. 25. 10:34
Én is hasonlóra gondoltam.Csak én sztem a reggelit felváltom kávéval és pár szem korpavit keksszel vagy vmi hasonlóval.Tízórai,uzsi gyümi.Ebédre a főzött kaja,csak mértékkel.Vacsi vmi saláta husival,hallal.Vagy joghurt keksszel.Vmi lightos.A recepteket majd meg kell nézni,mert én eddig a jó ismert magyaros ételeket csináltam.Most pár barátnőm ajánlott könnyen elkészíthető nem olyan drága recepteket,ami egészséges is.
2011. febr. 25. 10:34

Melcs, fogd fel úgy, hogy nem lesz őrület, hanem simán kibírod. Ha így állsz hozzá, és nem túráztatod magad előre, sokkal jobban kibírható :))


Ha fontos a reggeli, akkor mindenképp reggel egyél CH-t, kenyeret meg ilyesmiket :) Szerintem :)


A joghurt vacsira jó ötlet!:)


Lányok, mennyi is van még nektek hátra? pár nap nem?:) Már nem sok :)

130. Melcs25 (válaszként erre: 129. - Guccsy)
2011. febr. 25. 10:00

Akkor is szuper vagy,ha nem is izzasztó dolgot csinálsz!! Jó hogy inkább mozogsz,ahelyett hogy nasiznál!!! Főleg késő este!!! Szupi!!!

Igen gondolkodom. Én mindenképp napi ötszöri étkezésben töröm a fejem. A tízórai,és uzsi csak egy gyümi lenne vagy zöldség valami könnyű. Reggelire talán t.k. kenyérből szendvics,vagy fitness gabpehely tejjel,utóbbit vacsira is gondolom,vagy egy pohár joghurt vacsira. Az ebéd ugyebár bármi,amit épp főzők páromnak is csak keveset. Na de még nem tiszta a kép. :)

Találtál valami jót a neten? Van valami elképzelésed?

Most megyek bolba,postára, veszek csirkemellett páromnak az lesz vacsi. Kebabosan. Nehéz lesz megállni,mert imádom!!!!És ha már jönnek majd az illatok!!! :))) Őrület lesz :)

129. Guccsy (válaszként erre: 128. - Melcs25)
2011. febr. 25. 09:46

Olyan 22 ó körül.Mikor végre leülök tv-t nézni.Akkor előjön,hogy vmit csak nasizni kellene.Na akkor rámegyek a Leg magicra,amikor meg érzem a combom akkor már el is megy a kedvem a nasitól.:)Vagy a lábamat emelgetem.Ne ilyen izzasztó dologra gondolj.

Gondolkodsz a jövő héten?Én egyre sürübben.annyit böngészek a neten,hogy mi lenne a megfelelő.

128. Melcs25 (válaszként erre: 127. - Guccsy)
2011. febr. 25. 09:41

Köszi. Én is képes vagyok benyomni egyszerre egy táblával a csokiból. :) De ez már a múlt. Bízom benne,magamban. A tornát hétfőn elkezdem. A teázás pedig egész nap megy :)

Éjszaka? Gondolom akkor van időd. :) És még energiád is van hozzá,ez igen.

127. Guccsy (válaszként erre: 123. - Melcs25)
2011. febr. 25. 09:27

Ügyi vagy.Kitartást.Igen,elhiszem,hogy hiányzik.Én képes vagyok egy ültő helyembe 1 tábla csokit megenni.

Pont ezekről szeretnék végérvényesen lemondani,de nehéz.Én éjszaka most nasizás helyett tornázok,vagy kortyolgatok teát.

126. Guccsy
2011. febr. 25. 09:22
ennyit=annyit :))
125. Guccsy (válaszként erre: 122. - Fenife)
2011. febr. 25. 09:14

Ma reggel pont én is erre gondoltam,hogy ha ennyitől nem vagyok éhes akkor minek is eszek/eszünk ennyit .Nekem 4 nap kellett.:))


Ákos az 2,5 éves.Stella meg 14 hónapos.

124. Melcs25
2011. febr. 25. 09:13

Fenife!

Tetszik amit írtál,imádom a karalábét. Hogy én erre nem gondoltam... És a napraforgó is jó ötlet! Ügyi vagy!

Mit dolgozol?

123. Melcs25
2011. febr. 25. 09:11

Sziasztok!

Guccsy nagyon ügyes vagy hogy megálltad az esti bundás kenyerezést! :) Elhiszem hogy reggel nagyon éhes voltál,szerintem sem gáz hogy narancsot reggeliztél.

Megmondom őszintén nagyon vágyom egy kis szénhidrátra. Tegnap elég nehéz napom volt. Felhúztak a munkahelyen.Most kicsit oda vagyok,de igyekszem kitartani.

122. Fenife (válaszként erre: 121. - Guccsy)
2011. febr. 25. 09:04

Na, azt hittem hószakadás csak itt van és minden egyéb helyen tombol a tavasz.. :-)


Nem nagy átalakításra gondolj. Tegnap pl. sehol nem tudtam mandulát venni, így azt úgy ahogy van kihagytam, ma viszont hoztm magamml egy zacsi natur napraforgó magot, mert azt tudom magamról, hogy nagyon jó béltisztító.


A másik, hogy eléggé savas leszek a sok gyümölcstől így m délelött ok a gyümölcssali, délutánra viszont nyers karalábét hoztam felkockázva. Szeretem is, bele is illik a képbe...


Amúgy én is nagyon jól érzem megem. el is gondolkodtam, hogy ha ennyi táplálék is elegendő, akkor tényleg felesleges mgamba nyomni annyi kalóriát...


És lőn egy új gondolkodásmód kezdete... :-)))


Mekkorák a gyerkőcök Guccsy?

121. Guccsy
2011. febr. 25. 08:42

Jó reggelt!!

Tegnap a férjemmel sikerült jó későn megérkeznünk.Így a vacsorát kihagytam,anyósom meg a gyerekeknek bundás kenyeret sütött.Ami persze a legkedvesebb kajáim közé tartozik.Nem győztem inni zöld teát,az illatokat meg szellőztetni.De kibírtam és tök büszke vok magamra.Persze ma reggel csak citromos vizet kellett volna inni,de én olyan éhesen keltem,így benyomtam egy narancsot.De sztem ez egyáltalán nem gáz.

Nekem ez a vega hét eddig nagyon tetszik.Nem éhezek és tökre feltöltődtem energiával. Csak ne szakadna a hó.

Fenife hogy alakítottad a saját képedre.Gondolom a mogyit kihagytad.:))

120. Fenife
2011. febr. 25. 08:11

Sziasztok!


Jó reggelt mindenkinek! Második nap.... Egész jól vagyok. Ha nem is fogyok sokat, legalább könnyebbnek érzem magam a zöldségektől, gyümölcsöktől.


Igaz, bevallom töredelmesen, a leírt diétát csak útmutatásnak használom, kicsit a saját "képemre" formáltam, meg arra, hogy egész nap melózok...

2011. febr. 24. 19:07

Köszi Melcs:)


Tök jók vagytok hogy így bírjátok, Fenife neked is soksoksok kitartást :)))


Én remélem hogy jobban leszek, szerintem jobb lesz ez már holnapra is :) Egy kis lándzsás utifű...báá..annyira undorító....:S

118. Melcs25
2011. febr. 24. 16:51

Sziaztok!!! Vagyok vagyok,most estem haza a munkából,hulla vagyok. :( De mindenképp beakartam nézni hozzátok :)

Fenife! Örülök hogy köztünk vagy,velünk tartasz,és hogy az utazás is jól sikerült. Kitartás a diétához!!!

Nagyon nehéz volt ez a másfél nap meló a diéta mellett de betartottam mert kitartó szeretnék lenni :)) Bár a levestől már undorom van :)

Nem tom meddig bírom még :)

Én is a zöld és a csalán teára esküszöm!! A szenna teáról még nem is hallottam :)Régen mate teát ittam az is nagyon jó.

A mogyoróból valóban soka csészényi adag,nekem sem esett jól.

Na most visszaolvastam nagyjából amit irtatok,nagyjából írtam erre arra de nagyon szét vagyok csúszva ,úgyhogy el is köszönök,holnap veletek leszek! Egész nap! :)

Sziasztok!!!

Dorkakoma jobbulást!!

Guccsy így tovább!!!

117. Fenife
2011. febr. 24. 14:57

Igen utánna néztem azóta én is kicsit, háát...


Valóban az a nagy igazság, hogy minden ember és minden szervezet másképp reagál. Csak maradok én a saját tapasztalatoknál, hátha...Bár lehet, hoyg bújkál bennem valami, azért vagyok ilyen nyűgös.


A cickfarkfű és az édes kömény is többek közt emésztést könnyítő és szélhajtó teák. (meg pl. az első mensi görcsre is nagyon jó) Én folyton úgy érzem mintha ki akarnék durranni azért iszom, de néhány napja már ez sem segít.


Ami viszont nagyon jó, az, hogy elkezdtem "rendszeresen" mozogni. Reggel 10-15 perc bemelegítés, este pedig majdnem 40 percet hsizmoztam + ab trainer (comb-fenék)


Nálatok mi a helyzet?


Melcsy eltűnt? :-)))

116. Guccsy
2011. febr. 24. 14:05
Most utána olvastam.Itt az a lényeg,hogy 12ó-ig gyümi utána lehet normális kaja csak külön a fehérje és a szénhidrát.Meg az időre kell figyelni.
2011. febr. 24. 12:57
Fenife! Én ismerem a testkontrollt, annak is hasonló az alapja mint amit én csinálok.. :) Szerintem jó lehet. Bár én híve vagyok a saját ötleteknek, mert így könnyebb betartani :)
114. Guccsy (válaszként erre: 112. - Fenife)
2011. febr. 24. 12:43

Nekem is elég fél csésze mogyoró.Ma egyenesen nem esett jó,így alig ettem azt is az alma közbe.

A leves nekem szerencsére bejön.

Én nem ismerem a testkontrollt,de most alszanak a gyerekek majd böngészek a neten.

Szerencsére ma nincs más dolgom.Kivételesen nem úszik a lakás.:))

Nővérem használta sűrűn a szennateát.Én egyszer ittam,de semmi hatása nem volt.Én a csalán,zöld teát iszom,az is jó méregtelenítésre.A többi tea amit este ittál az mire jó?

113. Fenife
2011. febr. 24. 12:31
Valaki ismeri a testkontrolt? Van reális alapja azzal folytatni a következő hetet?
112. Fenife (válaszként erre: 104. - Guccsy)
2011. febr. 24. 12:30

De valóban salaktalanító, de ha este iszom akkor egész éjjel nem bírok aludni, így meg 10ig jártam a mosdót és kész. :-)


Amúgy épp most ebédeletem, de valami ngyon nincs rendben. De csk gyümit ettem, az jó is volt, meg ügye a folyadék, de a mogyoró, jaj, az nagyon rosszul esett. Mintha ki akarna pukkadni a hasam... Szerintem rengeteg az az egy csésze.


A leves jó volt, bár gyanús, hogy egy hétig ki fogom bírni ezt az ízt. Lehet helyettesítem majd más zöldség és gyümölcs levessel.

111. Guccsy (válaszként erre: 110. - Dorkakoma)
2011. febr. 24. 12:12
Őszintén nem ismerem a fogyikat,eddig mindig magam találtam ki.Majd megnézem a műsort,kíváncsi vok rá .
2011. febr. 24. 12:03

Köszönöm :)


Igen, igyekszem én is sokszor 1 órát edzeni, a 45-60 perc az átlagos...:)


Nem tudom, nekem ez az Update azért hibádzik, mert baromi drága és szerintem könnyebb ha az ember normláis kajákat eszik...:) Nekem így jobb :) De persze akinek ez jött be és sikerült, akkor gratulálok mert a módszer mindegy ha az eredmény tartós :)

109. Guccsy (válaszként erre: 108. - Dorkakoma)
2011. febr. 24. 11:21

Igen a sportot.Ez jó sok idő.Ráadásul intenzív.Most megnéztem a naplódat ott olvastam,hogy 40 perc csak a tréner volt utána még "találkoztál" Rékával.Tegnap láttam egy kis filmet amin Réka lefogyasztja Rába Timit.Azok is 1-1,5 órát edzettek hetente 4-szer.Nem semmi.

Március 7-től meg a tv2-n a Shobert család update-s kajákat fog főzni.Ha jól emlékszem 17:30-kor fog kezdődni.

2011. febr. 24. 11:05
mármint hogy hogy bírom én... :) a sportot.. :) ez kérdés.. :D
2011. febr. 24. 11:05

Hogyhogy bírod Guccsy??:) Csak vékony szeretnék lenni és élvezem hogy mozgok :)


Hát nagyo köhögök meg fáj a fejem..de a köhögés a rossz, tudod ez a száraz fulladós...talán már kicsit jobb mert kezd felszakadozni..ma nem is mentem dolgozni..majd megyek dokihoz is délután...

106. Guccsy
2011. febr. 24. 10:09

Szia!!!


Szegénykém.Mi a baj?Jobbulást!!!


Hogy bírsz ennyit edzeni,hihetetlen.!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook