Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Yi-Ya termékekről vélemények fórum

Yi-Ya termékekről vélemények (beszélgetős fórum)


4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 55Judit)
2022. márc. 31. 17:21
Köszönöm a válaszod. Azt elárulod mi az a természetes eredetű kiegészítő amire most átállsz?
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 27. 07:32

Több éve használjuk fiammal együtt több terméküket is. Én már 15%-os kedvezményezett vagyok.

Bár a készítményekkel elégedett vagyok, ezeknél többet étrendkiegészítő nem tudhat. Viszont most elkezdtem átállni a természetes, növényi eredetű kiegészítőkre. Ezekben nem ember által összeállított hatóanyagok vannak, hanem a természet által az ideális arányban tartalmaznak mindent. Vitaminokat, enzimeket, nyomelemeket, egymás hatását úgy támogatva ahogy azt kell. Úgy érzem, ez hatásosabb. Van még amit szedek a Yiyából is, de úgy érzem elhagyom hamarosan.

2. biológus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 27. 07:19

Szia!

Én használok. Saccharomyces boulardii-t, és meg kell mondjam, ez legalább ér valamit! Hamarosan elkezdem használni az Lgg nevű probiotikumot is, ami szintén Yiya gyártmány.

Nagymamám is szed tőlük Q10-et, d3k2-t, időskori problémákat csökkenteni. Szerintem jó termékek.

2022. márc. 26. 08:54
Sziasztok! Használ valaki Yi-Ya táplálékkiegészítő termékeket? Érdekelne a véleményetek, tapasztalatok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook