Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Www.gas.hu ... Gázfogyasztásunk... fórum

Www.gas.hu ... Gázfogyasztásunk... (beszélgetős fórum)


2011. jan. 6. 22:02

A fenébe ...most olvastam el, hogy az EMFESZ Kft tulajdona a Gas.hu, és mi novembertől kötöttük meg a szerződést velük....

Tényleg mi lesz ezután???

10. Dombrádi Ildikó (válaszként erre: 2. - LoLiNa)
2011. jan. 6. 21:52
Egy éve járta a falut a gas.hu képviselője, és akit tudott, rábeszélt a szolgáltatóváltásra. Én is átmentem. Aztán most itt van ni, megszüntetik őket. Hogy mi lesz ezután, nem tudom.
2011. jan. 5. 18:56
És most hogyan tovább????
2010. máj. 12. 17:30
Tavaly szeptemberben kötöttem velük szerződést, december elején végeztem a gázszolgáltatóval, nagyon nehezen adtak át, de türelmesek voltak, udvariasak, korrektek, most már minden megy, mint a karikacsapás. 81,-Ft körül fizetek m3-enként. Ők mindig kevesebbet fognak kérni, mint mások. Egyenlőre semmi gond.
2010. máj. 12. 11:37

Mi is átléptünk. Mindössze egy utolsó havi számla kellett hozzá, illetve személyes adatok, a gas.hu ügyintézője mindent elintézett. Kb. 1 - 1,5 hónap az átfutási idő. Ez idő alatt eljöttek leolvasni az óraállást mindkét oldalról, és már meg is kaptuk az új szolgáltatótól az első számlát.

Az előző szolgáltató idő közben felhívott és arról érdeklődött, miért pártoltuk el tőlük, és biztosak vagyunk-e a döntésünkben?! :-)


Egyelőre várjuk a további számlákat, utána átlagot vonunk. Drágább biztosan nem lesz. :-)

Állítólag olcsóbb köbméterenként kb. 20 Ft-al, bár most ők is emeltek, erről kaptunk egy levelet, de őszintén szólva nem volt még időm, kedvem tüzetesebben átvizsgálni ezeket a dolgokat. Igazából úgy gondolom, hogy a téli időszakban fog eldőlni igazán, hogy jól jártunk-e?!


Nagy előny viszont, hogy a számlák tisztábbak, és érthetőbbek, mint az előző szolgáltatónál, ahol nem tudtunk eligazodni a sok Megajoule között. :-)

2010. febr. 27. 16:40
Én is átmentem hozzájuk. Kb. köbméterenként 27,-Ft-tal olcsóbb. Januárban 240 m3 fogyott. Számoljunk utána... Egyszer kell csak elintézni.
5. csapó andrás (válaszként erre: 1. - LoLiNa)
2010. febr. 23. 16:34

Szia. Mi már rajta vagyunk az új rendszeren.

Nagyon egyszerű volt.Ha van kérdésed szívesen

válaszolok telefonon is. 06/30 2348271

4. 0cec113ec4 (válaszként erre: 1. - LoLiNa)
2009. máj. 19. 22:38
Én is kíváncsi lennék.
2008. febr. 28. 20:33
Én elolvastam a honlapjukon az ismertetőt,hát nekem nagyon bonyolultnak tünt,és ráadásul nekem kellene mindent intézni,a szolgáltató a kisujját sem mozdítja,és olyan soká történik a váltás,hogy eleve elment a kedvem az egésztől.Kiszámoltam,évi 15 ezret spórolnék vele,de a hosszú huza-vona miatt neki sem indultam.
2008. febr. 6. 21:19
senki?
2008. febr. 6. 10:30
Áttért már erre valaki? Mik a tapaasztalatok? Érdemes? Kockázat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook