Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » WARNING - Melyik orvosnál NE szüljünk. fórum

WARNING - Melyik orvosnál NE szüljünk. (beszélgetős fórum)


1 2
2006. szept. 30. 13:52

Szia Neoneander!


Átérzem, hogy ez mennyire rosszul eshetett nektek ez a stílus. Én is biztos elsírtam volna magamat, de azért ne indíts bosszúhadjáratot. Szerintem elég, ha messze elkerülöd ezt a dokit. Most képzeld el, mit érezhet az, akinek "elcseszik" a szülését, ami miatt a gyereke oxigénhiányosan születik... (ld.: sógornőm esete)


Attól még lehet jó doki, mert per pillanat nagyon rossz hangulatban volt, amit valószínüleg pártunk és kormányunk intézkedései idéztek elő... Elég szar dolog ma orvosnak lenni.

4. be52089f0e (válaszként erre: 2. - NeoNeander)
2006. szept. 27. 14:46

Szia !


Érdekelne, hogy milyen lépeseket szeretnél tenni az ügyben, hogy ez az orvosnak nem nevezhető megbánja tettét.

Akár priviben is megírhatod.

2006. szept. 27. 14:38

Ugyanitt Tarpai Attilát sem ajánlom.

Viszont a kórház nagyon jó, ott maradtam. Csak más orvosnál. Szülni is nála fogok :)

2006. szept. 27. 14:25

Dr. Szánthó József - Szent Imre kórház (XI. Tétényi út)


Ma voltunk ennél a vadbaromnál. Feleségemmel bementünk a Sz.Imrébe, hogy megtudjuk milyen lehetőségeink vannak, ha ott szeretnénk szülni. Mivel Csepelen nincsen kórház ezért mindenképpen másik kerületből kell választanunk. Végül leküldtek minket a nőgyógyászati rendelőbe ahol Dr Számthó fogadott minket, illetve csak feleségemet mivel engem nem engedett be (!?).


Kb 15 perc múlva sírva jött ki és elmesélte, hogy ahelyett hogy infókat tudott volna meg a "doki"végig osztotta az észt, hogy

- Minek ide jött, minek itt akar szülni

- Menjen máshova

- Miért nem csinált forradalmat amikor bezárták a csepeli kórházat (gondolom elszállt az agya a mostani balhék miatt)

Amikor a gátvédelem került szóba akkor közölte, hogy az a Délpestiben is van (nincsen mert megkérdeztük!) és menjünk oda.. Ja meg hogy tanuljon a feleségem mielött a gátvédelemról kérdezz.. Bakker BIOSZTANÁR!! full tudja ezeket a dolgokat.

Az egész stílusa lekezelő és goromba. Gusztustalan alak.


Amikor bementem hozzá akkor csak védekezett és terelte a témát. Mondjuk velem nagyon rosszal kezdett!


Most azon vagyok ,hogy elintézeem egy életre. Ja igen a nagy példálózásban kipofázta két betege bizalmas infóit is, gondolom ez sérti az orvosi etikát, meg a titoktartási fogadalmat. Tehát még lehet ezügyben is teszek lépéseket. [b]Egy életre eltiltatom a pályától az 1000.[/b]


Remélem ebből mindenki tanult és nem megy ehhez a köcsöghöz!

2006. szept. 27. 14:24
Akinek van, ide megirhatja rossz tapasztalatait egyes orvosokkal kapcsolatban, hogy mindenki okuljon belőle
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook