Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a Debreceni klinikán szültek vagy szülnek, melyik orvosnál? fórum

Akik a Debreceni klinikán szültek vagy szülnek, melyik orvosnál? (beszélgetős fórum)


15. Jucuska25 (válaszként erre: 9. - 5befd1ebc8)
2011. jún. 28. 18:23

Szia,szerintem Erdődi Balázsra gondolsz,ő egy nagyon jó és rendes doki.Én holnap lesz egy hete h bent feküdtem a Klinikán 2 és fél hétig,nincs fogadott dokim de ő mindig bejött,megkérdezte hogy vagyok és még a folyóson is mondta h kitartás,rengeteg dokit megismertem,de ő foglalkozott velem a legtöbbet.

Juhász Gábort akartam megfogadni,de azt mondta h nagyon sajnálja de nem tud elfogadni mert rengeteg kismamája van,sajnálom a dolgot mert csupa jó jót hallottam róla.

14. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 12. - Encifinci)
2011. jún. 25. 13:53

amikor nem vette fel az 10éve volt,nincs is jelentősége olyan gyorsan szültem hogy fene bánta.....lehetett véletlen ő is ember,aludt wczett mittudomén.....

a másik eset fájt nekem hallani mint friss anyukának hogy el sem gondolkozott azon hogy esetleg ő is tévedhetett,valamit nem vett észre hanem óriási nagy mellénnyel flegmázott a szoba közepén:((((lehet csak hangulat ép rossz napja vagy akármi de nekem nem jött be emiatt sem....és más is mondott egyébként hasonlókat azóta.....mindegy is de szívből őt nem tudnám ajánlani....

13. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 11. - Zsuzsika83)
2011. jún. 25. 13:50

én szülés után varratszedésnél adtam pénz Juhászdokinak,addig semmit,akkor sem sokat,és azt mondta inkább egy nagy puszit adjak neki:))

Tudom hogy sok a kismama nála már,de én több mint 10éve találkoztam vele először,ügyeletes volt a szülőszobán és ő kapta el a túrbósebességgel érkező fiamat...az akit megkértem kisérje a szülésemet,nem vette fel a telefon szombaton korán reggel....

Fiatal volt még akkor,aztán úgy hallottam külföldön is volt valameddig és csinált más szakorvosit,oda jártam hozzá sokszor a sebészetre a második fiammal mert heti több napot ott volt...aztán jött vissza rendesen és lett sok sok kismamája aminek egyébként örülök,ha sürgős akkor még mindig fogad SOSben:)

Volt szobatársam akinek Szeverényi csinálta a császárt és Juhász volt még ott vele az tényleg tuti páros:))

12. encifinci (válaszként erre: 8. - 5befd1ebc8)
2011. jún. 25. 11:28

hát nekem pont más tapasztalatom van de igaz 8 évvel ezeletti.Telón is hívtam szülés előt,mikor beértem szóltak neki és 10 perc múlva ott volt,végig mondta mit mikért csinál,szülés után meg mnden nap bejött hozzánk.

de eltelazóta sok idő...

11. zsuzsika83 (válaszként erre: 10. - 5befd1ebc8)
2011. jún. 25. 11:03
Szerintem is, én közte és Juhász doki közt vaciláltam. Végül azért nem Juhász dokit választottam csak, mert nála rengeteg kismama volt már akkor Szeverényinél meg kevesebben. Meg a barátnőmmel én voltam bent, mikor Szeverényinél szült és számomra olyan megnyugtató nyugalom áradt belőle, pedig a barátnőmnek sem volt egyszerű szülése...Ja! És nem mellesleg, egy fillért sem fogadott el a szülésig soha!
10. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 2. - Zsuzsika83)
2011. jún. 25. 10:46
ő tuti doki:)
9. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 4. - 6795561eb7)
2011. jún. 25. 10:45

általában én csak osztályos dokiként találkoztam vele és haragudtam rá mert nem akart hazaengedni:))) de rosszat róla nem hallottam,dícsérte aki nála szült....



van még egy fiatal doki akit most nagyon szeretnek de nem ugrik be a neve Balázs az tuti.....

2011. jún. 25. 10:44
Majorral sem nekem nincs jó tapasztalatom,bár az enyém semmiség csak a telót nem vette fel mikor szülni akartam az elsőt,de nem volt baj megszületett nélküle is:)a hozzáállása nem tetszett szobatársamnál,aki járt magánba hozzá+ a klinikára+magánon ugye ultrahangra+klinikán ugyanaz csinálta az ultrahangot aki a magánrendelésen+áramlásit is csináltak neki......szülés után jó sokkal bejött nagymellénnyel hozzá...lehet csak akkor volt rossz napja de nekem emberileg nulla.....biztos sokan meg vannak vele elégedve ,az a lány többet biztosan nem szül nála és nem is ajánlja senkinek....én pedig ezt láttam abból a dokiból tehát nagyon nem jön be:(
7. encifinci (válaszként erre: 6. - Cimoka)
2011. jún. 25. 10:39

én nem magán rendelőbe jártem:)

Huu akkor neked nagyon sokba volt nem?

6. cimoka (válaszként erre: 5. - Encifinci)
2011. jún. 25. 10:02
Én is hozzá jártam magánba, s nála született a lányom, programozott császárral. Én is nagyon meg voltam vele elégedve. :) Még ott van a Klinikán. :)
2011. jún. 25. 09:23
sziasztok a téma engem is érdekel,ott szeretnék szülni.Én anno Dr.Major Tamásnál szültem nagyon jó volt.De nem is tudom ott van-e még
2011. jún. 25. 09:12
És Daragó Pétert ismeri valaki?
2011. jún. 25. 09:08
Dr Juhász Alpár Gábor ,3szor szültem nála és maximálisan ajánlom....viszont ha itt fönt beírod a keresőbe,több fórumot is ki fog dobni elég sok Debrecen Klinikai fórum van már sok tapasztalattal
2011. jún. 25. 08:58
Dr. Szeverényi Péternél szültem és több barátnőm is, nagyon ajánlom, de csak akkor, ha olyan orvost keresel, aki hagy mindent a saját medrében folyni. Nem császár és érzéstelenítő párti. Engem már más doki tuti megcsászározott volna, de ő hagyott időt nekünk, így szerencsére természetes úton születhetett meg a kislányom.
2011. jún. 25. 08:46
Ki melyik orvosnál szül vagy szült mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook