Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vörösből szőke haj fórum

Vörösből szőke haj (tudásbázis kérdés)


4. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 20. 17:48

Az alapból is vörös beütésű hajnal nem egyszerű a szőke. Évek óta festett után főleg.

Ez a fodrász vállal orvosi eseteket is a függöny mögött?

2020. máj. 19. 14:12

Szia! :)

3 éve én is (padlizsán)vörösből szőkültem egy viszonylag vállalható, természetes árnyalatra (kb. 7-es szőkére), bár akkor a leszívatás nagyon jó opciónak tűnt... Szóval csak ebből a szempontból tudok nyilatkozni. :( Anno 2x is le lett szívatva a vörös, de így sem lett tökéletes; nagyon átütött a szőke alatt a színe végig, ameddig le nem nőtt. Ragaszkodó, az biztos.

// Esetleg nem lenne kíméletesebb opció, ha fokozatosan festenéd be a hajad egyre inkább szőkés árnyalatú vörösre? Mármint arra célzok, hogy ha mondjuk a végeredmény ilyen eperszőkés lenne. :) Talán nem érné akkora sokkhatás a hajad.

(Elnézést, ha félrefogalmaztam valamit.)

2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 19. 13:03
Nekem tizenèves koromban 3èvig volt fekete a hajam.Eredeti szőkèsbarna.Na a feketèt kiszivattam,erős rèzvörös jött ki,s azt festettem közèpszőke szìnnel.Pàr festès utàn kb 2-3 alkalom nem làtszik a vöröses àrnyalat.
2020. máj. 19. 12:41
Sziasztok! A hajam rézvörös (7-8-as mélységű lehet jelenleg). Szeretnék aranyszőkét vagy bézsszőkét, de a leszívatás nem opció. Egy fodrásztól azt a tanácsot kaptam, hogy fessem egyre vilagosabb szőkével, de arra nem kaptam valaszt, hogy milyennel... Tudnátok nekem segíteni? Volt, aki ezzel a módszerrel szőkült? Köszönöm szépen a válaszokat! 🤸

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook