Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Voltatok már egynapos buszos kiránduláson tengerparton? fórum

Voltatok már egynapos buszos kiránduláson tengerparton? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. júl. 25. 23:01
Voltam már busszal kétszer is, igaz, nem egynaposon. A legrosszabb, hogy nem tudod kinyújtani a lábad. Az egyik úton a sofőrök meg a csoportkísérő is elég "érdekesek" voltak. Ennek ellenére bevállalok én is egy egynaposat még most a nyár végén...
44. szafaripók (válaszként erre: 41. - 5236d12e25)
2014. júl. 24. 09:17
Dózse...
43. gyopárka (válaszként erre: 41. - 5236d12e25)
2014. júl. 23. 09:22

köszi a választ,számomra a legnagyobb gáz az egész leírásban az idegenvezető

mivel egyedül mennék a biztonságérzetemnek fontos lenne hogy figyeljen

2014. júl. 17. 15:29

Egynapos kiránduláson nem voltam busszal csak,Görögországba voltam 2x nyaralni 10napot.

Kényelmetlen volt a 22-23 órás út./De olcsó/ :)

De egy közelebbi úti cél,mint pl a legközelebbi Horvát tengerpart,szerintem ok,főleg ha nem tudsz több naposra menni.

Mi is így "nyaralunk"az idén,többször 1 napos kirándulás,igaz mi saját autóval tesszük....

41. 5236d12e25 (válaszként erre: 36. - Gyopárka)
2014. júl. 17. 07:33

A busz egy sima magasított nem lerúgott busz volt 2 sofőrrel. 3 óránként álltunk meg kinyújtozni, wc-re menni. Ami vicc volt: Szlovénián keresztül mentünk fel Ausztriába Klagenfurtba, mivel ott az egyik panzióban már volt egy 8 fős csapat akiket felkellett vennünk és úgy le Velencébe.Ez a csapat eléggé "gáz" volt semmire és senkire nem voltak tekintettel. Mivel ezt az utazást nekünk barátnőmék intézték és úgy volt ők is jönnek (aztán a végén mi mentünk egy másik ismerős párral), mi nem tudtunk arról,hogy Velence után vissza megy a fél csapat Klagenfurtba és ott még eltöltenek 2 napot. A másik fele a csapatnak ahogy mi is Velencéből Horvátországnak hazajöttünk.Mi úgy mentünk férjemmel,és az ismerőseinkkel, hogy rajtam kivül mindenki dolgozott aznap, és éjjel semmit nem tudtak pihenni a buszon.

Amúgy mi a karneválra mentünk, reggel 8-tól délután 5-ig kisért minket a vezető, pontosítok rohantunk utána ő meg szinte senkire sem figyelt oda, volt aki a 2 sziget között fent maradt a vaporetton.Aztán délután 5 után szabad foglalkozás volt, mi 1 órával később elindultunk kisebb csoportban a Dózsa palotától vissza

a vonathoz.

2014. júl. 16. 17:37
Nem!
39. Fisica (válaszként erre: 3. - Zsana81)
2014. júl. 16. 13:44

Kétszer voltunk tengerparton (Portoroz, Crikvenica) 1 napos kirándulás alkalmával, mindenki azt csinált amit akart, vagy fürdött vagy szétnézett a környéken, nekünk mindkettő belefért.


Szerintem semmi rossz nincs az 1 napos kirándulásban, persze nem mindegy milyen messziről indul az a busz a tengerpartra :)

Egyébként Ibuszos volt mind a kettő.

2014. júl. 16. 10:22

részemről mert az állatkáimat nem szívesen hagyom magukra hosszabb időre...persze nincsenek maguk,fiammal vannak,de akkor is

viszont a kalandvágy még fel-fel lángol néha:)

2014. júl. 16. 10:19
egynaposon? az meg minek?
36. gyopárka (válaszként erre: 35. - 5236d12e25)
2014. júl. 16. 10:17

ez igaz, ha nem heversz el a parton, hanem mindent látni akarsz,úgy kimerítő

engem maga a busz érdekelne,az milyen volt?

mert én is gondolkozom akár egy karneváli járaton

Velencében már jártam,úgyhogy én már csak mértékkel mozognék:)

35. 5236d12e25 (válaszként erre: 2. - Kisj)
2014. júl. 16. 09:47

Mi voltunk 2 éve Velencében így buszosan, este indultunk reggel értünk oda. Egész nap futottunk, hajóztunk fényképeztünk, este indulás vissza, reggel otthon voltunk. Nagyon fárasztó volt, olyanok voltunk mint akit összevertek.

Aztán tavaly Görögországban nyaraltunk ott is lett volna lehetőségünk plusz buszos kirándulásra elmenni Athénba (400km-re voltunk tőle) 1 napos lett volna ez a kirándulás, majdnem minden napra volt valami kirándulás,természetesen a magyar utazási iroda álltal, amin keresztül mentünk nyaralni és ott Nei Poriban is volt irodájuk ahol nyaraltunk. De mi inkább saját magunk mentünk ide oda.

34. gyopárka (válaszként erre: 29. - Emagdi)
2014. júl. 16. 09:44

csak eszmét cserélünk, az nem baj:) igazad van különben, attól is függ az egész, kinek mik az elvárásai pl.a résztvevő embertársakkal szemben:)

na és ha valaki durván szélsőséges az nagyon gáz:(

33. gyopárka (válaszként erre: 26. - Szafaripók)
2014. júl. 16. 09:41
az igaz, hogy az emberek is benne vannak a pakliban:)
32. e49241a632 (válaszként erre: 27. - Emagdi)
2014. júl. 16. 09:41
Én is ezt akartam írni. Inkább a balcsi kényelmesen, nem filléreskedve 20 ezerből, mint a tengerpart alvás nélkül, izzadtan, koszosan ugyanennyiből.
31. gyopárka (válaszként erre: 27. - Emagdi)
2014. júl. 16. 09:39

ebben igazad van, de ha vágynak megérinteni a tengert:)

különben elég sokfelé jártam a világban és rájöttem Magyarországon minden megtalálható kicsiben, ami a világban nagyban...csodálatos földdarabra telepedtek őseink, tudták mitől döglik a légy:))imádom ezt az országot és hogy itt élhetek:)

most félretéve gondot,politikát:)

2014. júl. 16. 09:39

én a tíznapos nyaralás után úgy érkeztem meg, mint egy zombi. Ráadásul az idegenvezető lehúzott minket a listáról, így reggel 7 óra helyett este 7 órakor indult vissza a busz, úgy, hogy a szállásról már ki kellett jönnünk. A plusz egy nap miatt az összes valutám elfogyott,még wc-re is úgy kellett kunyerálni, hogy váltson valaki:D


Maga a busz: visszafelé egy anyuka megágyazott a földön a gyerekének, így éjszaka pisilni se tudtam kimenni, sírni tudtam volna. Ezen felül is iszonyú kényelmetlen, unalmas, fárasztó volt.

29. emagdi
2014. júl. 16. 09:37

de persze hülye vagyok, mit bizonygatom itt.

aki akarja, az elgondolkodik amit itt olvas, és más módot választ az utazásra.

aki meg nem akarja, az befizet, elmegy, aztán meglátja :)

28. emagdi (válaszként erre: 25. - Gyopárka)
2014. júl. 16. 09:35

akkor mindezt képzeld el úgy hogy nem alszol isztambulban semmit, hanem odaérsz holt fáradtan, ott körbenézel, még fáradtabb leszel, és indulsz vissza.

megéri?

27. emagdi (válaszként erre: 24. - Gyopárka)
2014. júl. 16. 09:33
persze, de akkor inkább menjenek le a balatonra, vagy a helyi strandra, és maradjanak ennyi pénzből három napot (kevesebb utazással), azzal is jobban járnak, mint egy ilyennel.
26. szafaripók (válaszként erre: 19. - Gyopárka)
2014. júl. 16. 09:33

Gyakorlatilag minden - ilyen hosszú útnál már mindennel baja lesz az embernek egy idő után.

Kényelmetlen volt, légkondi miatt nem volt ugye friss levegő és szellőztetés, volt egy párocska, ahol a pasi rosszul hallott, ezért ő is hangosan beszélt és a párja is. Volt, aki megivott egy-egy üveg sört, onnantól azt is szagolhattuk.

Szóval jó volt a program, élmény volt ott lenni, de tuti inkább vonattal vagy fapadossal mennék, busszal semmiképp...

25. gyopárka (válaszként erre: 22. - Emagdi)
2014. júl. 16. 09:32
voltam a 1990-ben egy légkondicionálatlan,egyszerű busszal Isztambulban 2 nap busz oda+3 nap Isztambul+2 nap busz vissza:)
24. gyopárka (válaszként erre: 18. - Emagdi)
2014. júl. 16. 09:30
nem biztos...sajnos megjártam a hadak utját, volt mikor évtizedeken keresztül megtehettem,aztán volt 6 év mikor betevőre is alig jutott,most ujra felfelé baktatunk:)...de tudom, ha van 20, akkor csak 20 van és nincs 30 vagy 40 bármilyen kedvező is az ajánlat, vagy bármennyire jobban megérné
23. emagdi (válaszként erre: 22. - Emagdi)
2014. júl. 16. 09:27
addig úgysem hiszed el hogy mekkora szívás:)
22. emagdi (válaszként erre: 19. - Gyopárka)
2014. júl. 16. 09:27
szerintem be kellene fizetned valami hosszú buszos útra, és meglátod :)
21. emagdi (válaszként erre: 20. - E49241a632)
2014. júl. 16. 09:27
az első pár órában biztos :))
20. e49241a632 (válaszként erre: 14. - Emagdi)
2014. júl. 16. 09:25
Hát igen. Én már ehhez öreg vagyok:D De a gyerekek lehet, hogy még élveznék.
19. gyopárka (válaszként erre: 15. - Szafaripók)
2014. júl. 16. 09:24
de miért, mi volt gáz?
18. emagdi (válaszként erre: 13. - Gyopárka)
2014. júl. 16. 09:24

na de minek? mikor ma már mehetsz olcsó fapadossal is kb bárhova, foglalhatsz neten olcsó szállást.

szóval hol éri meg ennyit szenvedni a kb semmiért, mikor azért már mindenkinek elérhető a tengerparti nyaralás (valamilyen színvonalon) több napra is?

17. e49241a632 (válaszként erre: 15. - Szafaripók)
2014. júl. 16. 09:24
kolléganőm ment többszöt így Velencébe, hát ő tudja:)
2014. júl. 16. 09:24
mondjuk kisj-nek igaza van, szivem lehet kicsit fájna hogy ilyen hamar ott kell hagyni,de nézzük mindenek a jó oldalát...azért megmártózni a tengerben, besszippantani a tenger illatát,szedni egy kis kagylót,kavicsot,homokot nem megvetendő:))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook