Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Voltál már annyira depressziós, hogy öngyilkos akartál lenni? fórum

Voltál már annyira depressziós, hogy öngyilkos akartál lenni? (beszélgetős fórum)


2009. jan. 2. 22:15
hát végülis most rájöttem hogy ha összeszednék egy lányt akkor talán elfelejthetném azt a csajszit de honnan szedjek össze? fogalmam sincsen aza baj:S
2009. jan. 2. 21:52
Először is magadnak kell elhinned, hogy megérdemled hogy boldog légy, ezen tudsz segiteni magad is, pl. ahogy irtam egy másik témánál is, ha mondogatod magadnak hogy "ilyen és ilyen vagyok" (itt valmai pozitiv dologra gondolok, amilyen szeretnél lenni), naponta és perceken keresztül, akkor elég nagy belső változást lehet igy elérni. Én ezt szotam használni önbizalomnövelésre :)Pl. egy jó megerősités a kovetkező mondat: A legjobbat érdemlem és meg is kapom!
84. 9ac093e955 (válaszként erre: 81. - Magányosfiú)
2009. jan. 2. 21:16

ha úgy érzed untatod,akkor keress másik leányzót,de ezen ne idegeskedj.Annyi leányzó van,hogy egy idő után le sem bírod magadról kaparni:-)))))

Legyen több önbizalmad,mert szerintem abból van kevés Neked,de hidd el minden rendben lesz.

2009. jan. 2. 20:31
Lányok adjatok tanácsokat magányosfiunak!!!
82. csókica (válaszként erre: 81. - Magányosfiú)
2009. jan. 2. 20:30
Próbáld neki felvetni,hogy dobjon fel valami uj témát,mert olyan érzesed van,hogy már untatod őt,de beszélgetni meg szeretnél vele,mert jó vele társalogni.Ha meg ugy érzed,hogy nem megy, vagyi vontatott a beszélgetés akkor inkább keress másik lányt,mert a msn-ger valóban hasonlit egy valódi beszélgetéshez,és elég hamar kimerülhet a téma
2009. jan. 2. 19:45
értem és arra tudnátok edni egy tanácsot hogy ha msn en úgy érzem hogy már untatok valakit és mégis szeretnék velem beszélgtni csak félek hogy nehogy elege legyen belőllem akkor mit írjak neki?:S
2009. jan. 2. 19:22
Szerencsére nem, és ahhoz azt hiszem amúgy is gyáva lennék. Mindenki meghal egyszer, minek siettetni. Nem tudom milyen lehet a depresszió, bár nekem is vannak rossz napjaim, de biztos nem lehet ehhez hasonlítani. Mindenkinek Buék, és sok minden jót!
79. e2b5f0504e (válaszként erre: 78. - Magányosfiú)
2009. jan. 2. 19:17

szteroidokat ne szedj semmiképpen, az káros, azt olvastam hogy csökkenti a potenciát, szoval ha valaki már tizenévesen elkezdi szedni, 30 éves korára majd ki lehet tenni a vitrinbe disznek, mert másra nem jó :))))) A kondizás majd meghozza az eredméynét, csak kitartonak kell lenni, ahogy előttem irta vki, 2 év, addigra biztos fog látszani :) nem tudom mennyit edzel, de ha hetente néhány nap, akkor biztos lesz eredménye.

na látod, máris mennyi téma van, ami felkeltette az érdeklődésedet, ugye hogy már nem is jár az eszed annyira az öngyilkosságon? :)

2009. jan. 2. 19:11
kondizni igen kondizok már kb 1éve csak aza baj hogy nemtudok tökéletesen izmosodni sokan a szerektől izmosodnak a poroktól vagy akár szteroidoktólis ésha azt szednék azt nemtudom jólennee gondolkoztám már azon csak kockázatos nehogy valami bajom legyen vagy mit szedjek tömegnövelőt? énsem tudom a focival az a bajom hogy nem annyira szeretem
2009. jan. 2. 17:47
Néha "fenyegetőztem" az öngyilkossággal, de komolyabban még nem fordult meg a fejemben. Remélem nem is fog.
2009. jan. 2. 16:08
Elvesztés arról szólt hogy meghalt.De valahogy nem akar nekem sikerülni az új élet ebbe meg már belecsömörlöttem de látnék amúgy kiútat,de újra eszembe jutott az öngyilkosság de már nem figyelemfelkelltésként.Csak egyszerűen néha elfogy már a remény,amikor már csak teher vagy másoknak,amikor kéznyújtásnyira az álmaid de mégis azt a választ kapod majd évek vagy hónapok múlva lehet valami.Most valahogy ott állok hogy nem tudom hova menjek és merre de biztos pontot szeretnék.Én már semmi hasznosat nem teszek haladni nem tudok és itt segítséget nem kapok.Ahol kaptam volna ott várni kell.Itt sem élek szóval már nekem tök mindegy!!! de amúgy vannak igenis olyan helyzetek ahol még sok az ember reménye lehetősége...ez csak egy utolsó utáni megoldásnak azt hiszem jó.Én csak szenvedek a saját kis börtönömben évek óta.
75. Fiatal nő (válaszként erre: 72. - E2b5f0504e)
2009. jan. 2. 16:06

Ez valamennyire igaz. De erre magának kell rájönni, mi a jó neki. Úgy értem, hogy ne valakiket kezdjen utánozni, hanem magától ébredjen rá, mitől érzi jól magát a bőrében. Nem biztos, hogy neki pont az edzés hiányzik. Lehet, hogy 1-2 más illatú "parfüm", 1-2 más stílusú ruha, más frizura, ilyesmi. Ami szerinte jól áll neki. Nehogy elkezdje a "menő csávókat" utánozni... :-)

15 évesen én is magamtól alakultam át. Nem adott senki semmilyen tanácsot. Odaálltam a tükör elé (bár nagyon utáltam a képemet - és bevallom, most sem szeretem sokkal jobban, de legalább már elfogadom) és kicsit átformáltam magam. Olyanná, hogy magamnak tetsszek.

Én ezt tudnám tanácsolni, hogy kezdj el SAJÁT STÍLUST kialakítani, olyat, amit TE VAGY. Miben és hogyan érzed jól magad. Én is ezt tettem. Ki is lógok a nagy átlagból, pl. az öltözködési stílusommal (én inkább a klasszikus meg az elegánsabb vonalat követem - ami amolyan "üzletasszonyos"), de így legalább odavonzod magadhoz a hozzád hasonló embereket. És nem neked kell ismerkedni, hanem Ők mennek oda hozzád. Én is nagyon nehezen tudok kapcsolatokat kezdeményezni... Általában engem keresnek meg mások. De azokat tényleg ÉN ÉRDEKLEM. :-)

2009. jan. 2. 15:59
Sziasztok! Én már kétszer akartam de abban még az volt a belső szándékom hogy figyeljenek rám...Nem is komoly dolgot tettem.Fú de az egyiktől pánikba estem és elmentünk orvoshoz.Aztán nehézkesen de találtam az életben kapaszkodott reményt "szépet"...Igazából mindig van ilyen dolog körülöttünk.Éltem is jó mondjuk elég bezárkozva de nem akartam már meghalni.Később már szinte eszembe se jutott.Éltem aztán megtaláltam életem párját.Na most őt elvesztettem és még utána sem az volt a gondolatom hogy öngyilkos leszek pedig nagyon nagyon fájt.Hanem hogyan kezdjek új életet...merre menjek.
73. e2b5f0504e (válaszként erre: 63. - Magányosfiú)
2009. jan. 2. 15:16
Akkor is átbeszélhetitek mégegyszer azokat a dolgokat élőben is, meglátod élőben teljesen más lesz beszélgetni azokról, amit msn-en már megdumáltatok, mert msn-en keresztül nem biztos hogy pont azt mesélte el a szavaival amit szeretett volna, igy virtuálisan sokszor nem olyan érthetők a dolgok, mintha élőben beszélgettek. meglátod, elkezdtek azokról beszélni amit már tudtok egymásról, és mégis teljesen uj dolgokat fogtok megtudni egymásról!
2009. jan. 2. 15:14
Persze hogy nem a külsőség a legfontosabb, viszont akinek teljesen a béka segge alatt van az önbizalma, annak azzal lehet kicsit növelni, ha megpróbál jól kinézni, mert hiába mondják azt, hogy a külső nem számit, azért az is fontos valamilyen szinten, én pl. nem tudnék olyannal járni, aki nagyon rendes meg minden, csak éppen a külsejétől viszolygok.....ezt nem azért irom, mintha én egy olyan HP lennék akinek csak a külső a fontos, egyáltalán nem, viszont az önbizalmat azzal nagyon jol lehet fokozni, ha valaki a külsejét próbálja változtatni jó irányba. Egy idő után aztán kialakul az is, hogy nem csak a külsőtől fog függni az önbizalma...
71. Zsuzsa88 (válaszként erre: 70. - Fiatal nő)
2009. jan. 2. 14:46

Nem értettél meg...


Nincsenek barátai, a lányok nem figyelnek fel rá. Egy teljesen átlagos 15 éves fickó, akinek nincs önbizalma. Le kell, hogy foglalja magát valamivel. És ha edzeni jár, erősebb lesz, megjön az önbizalma is, és mindjárt oldottabban tud ismerkedni. Ha nincs mellette senk, hiába mondod neki, hogy sugározza ki magából azt, hogy milyen ő legbelül. Ha fél ismerkedni, fél attól, hogy mit fog mondani, nem tudja azt mutatni, amilyen valójában. És lehet, hogy Neked nem jönnek be sem a focisták, sem a kigyúrtak (kezdjük azzal, hogy egy 15-17 éves srác eleve nem lehet egy nagy izomkolosszus), de beszélgettél valaha 14-17 éves lányokkal? Minden ilyen korú lánynak tetszik, ha egy fiúnak kockás a hasa, és van némi bicepsze. Tavaly voltam Hip-Hop táncversenyen (nem akarok dicsekedni, de 2.-ak lettünk), kevert csoportban, és a srác, aki egy barátnőjével adott elő duó táncot, nem tudta levakarni magáról a 14-17 éves csajokat. Volt néhány olyan mozdulat abban a számban, ahol kicsit hosszabb időre kivillant a srác hasa - mikor kézen állva tett meg pár lépést, és egy, ahol direkt húzta fel a pólóját egy pillanatra. Látnod-hallanod kellett volna a közönséget!! Az "öltözőnk" egy kisebb tornaterem volt, ott volt az összes csapat, fiúk-lányok, és Tomi ahogy lejött a "porondról", úgy jöttek utána a tornaterembe a lányok, gratuláltak neki, körberajongták, és mindenki könyörgött, hogy mutassa meg még egyszer a hasát. 14 éves volt akkor, és de még milyen kockás volt a hasa... Neked lehet, nem jön be, de magányosfiú korosztályának hidd el, tetszik.

2009. jan. 2. 14:29

Akinek ilyenen jár az esze, az gyenge ember. Sosem tennék ilyesmit...


Egyébként én egyáltalán nem bukom a focistákra, nem tetszenek a kigyúrtak, nem fontosak a külsőségek, csak akkor kell ilyesmivel foglalkozni, ha az ember magának tetszik így. Ne mások kedvéért változz. Aki a külsődért szeret beléd elsősorban, az szerintem nem lesz tartós. A lélek szépsége számít. Azt kell megmutatni, sugározni. Azzal, hogy olyan dolgokat teszel, amiket élvezel. Tégy róla, hogy jókedvű és vidám legyél, akkor mindenki szebbnek látszik, vonzóbbnak, ha vidám. Nem kell ide semmi külön gyúrás meg izomkötegek... Aki erre esküszik, az még nem volt igazán szerelmes. ;-)

2009. jan. 2. 14:21
Sosem tudnék öngyilkos lenni csakis egy esetben, ha a kislányommal lenne valami...
2009. jan. 2. 14:20
Magányos fiú: Én 16 éves voltam, mikor öngyilkos akartam lenni egy fiú miatt. Előtte fel sem figyeltek rám a srácok, rút kiskacsának éreztem magam. Nagyon haragudtam mindenkire, mikor csak azt mondogatták, hogy a rút kiskacsából egyszer csodaszép hattyú lesz. Nem nagyképűségből mondom, de igy, lassan 21 évesen talán minden lelkiismeret-furdallás nélkül mondhatom magamról, hogy szép vagyok. Hidd el nekem, pár év múlva, 20-22 évesen úgy csavarod el a lányok fejét, hogy elég egy pillantás, és a lányok mennek oda hozzád, neked nem is kell csinálnod semmit. 16 évesen, mikor úgy éreztem, hogy életemben először igazán szerelmes vagyok, jártam egy fiúval. 3 hónapig voltunk együtt. Történt egy s más, aztán szakitott velem, minden magyarázat, minden ok nélkül. Nagyon szerelmes voltam, meg akartam halni. Úgy éreztem, nincs értelme, hogy tovább éljek, többé soha nem lesz az enyém. Szenvedtem, mint egy kutya, hetente mintegy 3 kilót fogytam. Aztán 1 hónap múlva egy diszkóban úgy levadászott egy nálam egy évvel idősebb fiú, hogy alig tértem magamhoz. Csak nézett rám azokkal a gyönyörű szemeivel, izmos karjaival átölelt, és megcsókolt. Elolvadtam... Ennek már több, mint 4 éve, és még mindig együtt vagyunk! Nagyon szeretjük egymást, az előző fiút bár nehezen, de elfelejtettem, és most a mostani fiúm a mindenem! Akár meghalnék is érte. De tudod, mondani szokták, akiért meg AKARSZ halni, az nem érdemli meg. Aki viszont megérdemelné, az nem fogja kiváltani belőled, hogy meg AKARJ halni. És ez nagyon igaz. Van 1 jó tanácsom. Már most, 15 évesen kezdj el edzőterembe járni, focizni. Higyj nekem, a csajok buknak a focistákra. :) Az ezdőterem pedig azért kell, hogy ha szép izmos karjaid lesznek, amikor megölelsz egy lányt, legszivesebben elolvadna a karjaid között. Kell kb. 2 év, hogy szépen megizmosodj, és igérem neked, 17 évesen dögleni fognak utánad a csajok! Neked csak választanod kell majd. Mindenki veled akar bulizni menni, meg akarnak ismerni, a közeledben akarnak lenni. Csak 2 év. Ennyit birj ki, aztán olyan bolgod leszel, mint még soha eddig. A csajok mindig panaszkodnak, hogy nagyon nehéz olyan pasit találni, aki rendes, és jól is néz ki. Adva vagy te. Bukni fognak rád a csajok. Lesznek köztük olyanok, akik csak szépek, de üresfejűek, lesznek olyanok, akik nagyon rendesek, de nem tetszenek (viszont belőlük lesznek nagyon jó barátok), és hidd el, találni fogsz olyan lányt, aki nemcsak gyönyörű, de az esze is a helyén van. Még rengeteg fantasztikus élmény vár rád, most kezdesz élni, ha most véget vetsz mindennek, akkor fentről azt fogod látni, hogy mennyi-mennyi mindenről lemaradtál, mennyi ismeretségről, mennyi jó nőről, és bánnál mindent. De ha megtetted, nincs visszaút. 2 év, hidd el, csak ennyi kell. Gyúrj, erősödj, a többi jön magától. Ez az én tanácsom. Sok boldogságot!
67. csókica (válaszként erre: 65. - Csókica)
2009. jan. 2. 14:00
Vihetsz neki kicsike plüssállatkát,és átadod,hogy első találkoztok emlékére,de nem kötelező,csak lehet hogy ebből is kiindulna valamiféle beszélgetés.
66. 9ac093e955 (válaszként erre: 64. - Magányosfiú)
2009. jan. 2. 13:45

Nekem egy 21 éves fiam van,tehát emlékszem mikor az első randijára készült. Izgatott volt,nem tudta mit vegyen fel stb....

Ők is találkoztak egy helyen,majd beültek egy capuccinora egy kávézóba. Emlékszem a fiam vitt egy szál rózsát a leányzónak rózsaszínt. Azt mondta Neki először sokkal jobban nézel ki,mint a fényképen,és ebből megindult a beszélgetés,mert a leányzó lereagálta,és utána már mindenféléről beszélgettek.

65. csókica (válaszként erre: 64. - Magányosfiú)
2009. jan. 2. 13:34
Találkozózót beszélsz meg vele az utcán,beülhettek moziba,vagy bementek egy nem drága szórakozóhelyre kávéra vagy kólára,/pressóba/Mondod neki hogy már elég sok mindent tudtok egymásról,mi az amit még akar tudni rólad.Ha történt veled menetközben valami érdekes sztori,elmesélheted neki.
2009. jan. 2. 13:24
ja igen és mostanában olyan hideg van van valakinek valami jó tipje hogy hova tudnám elhívni egy lányt ?
2009. jan. 2. 13:24
köszönöm szépen ezek sokat segítetek nekem ésha pl már majdnem mindent megbeszéltem velem akkor miről beszéljek emrtmár nagyon sokat beszélgettem velem msn-en és így ha találkozok vele nemsokat tudok az álltílános beszélgetésnél beszélgetni vele akkor mi ateendő?
62. 9ac093e955 (válaszként erre: 56. - Magányosfiú)
2009. jan. 2. 13:23

Jó lenne,ha nem lennél ideges,mert azt veszem ki a szavaidból,hogy eléggé aggódos típus vagy.

Az első randi mindenkinek nehéz,de hidd el menni fog a beszélgetés. Feltétlenül valamit kedves szóval köszöntsdd,"örülök,hogy megismerhettelek személyesen is,de szép szemed van,vagy hajad,vagy jajj,de csinos vagy stb...."

Utána úgyis minden jön magától,és biztosan találtok közös témát,és máris megindul a beszélgetés.

Nem kell izgulnod ez a lényeg,hidd el sikerülni fog.

61. 274c9996b8 (válaszként erre: 49. - Magányosfiú)
2009. jan. 2. 13:12

szia !

Az ember 15-evessen nagyon sokszor szivere veszi az elutasitast es ugyerzi hogy , nem erdemes elni ! 15-evessen elötted az elet es minden bizonyal nagyon sok jot es szepet tartogat a szamodra ! De semmi nem hullik az ölunkbe , tanulj szorgalmassan , esetleg probalj ki valamilyen sportot , ha muszaly keress 1 4-5-oras munkat hogy , legyen zsebpenzed ! Hidd el a lanyok is jobban fognak erdeklödni ha, egy vidam , elegedett fiuval allnak szemben ! (mint 1-olyannal aki csak nyavalyog.)

Ha van lehetöseged vegezd el a gyerekeknek valo agykontrollt ! Evvel elösegitheted a jobb bizonyitvanyt es hogy pozitivabban allj az elötted valo elethez ! SOK SIKERT NEKED !

2009. jan. 2. 13:10

Hidd el, a beszélgetés beinditása csak az elején nehéz, aztán ha egymásra hangolódtok, majd jön magától a többi téma! Az elején, amikor először találkoztok személyesen, mondd neki hogy milyen csinos vagy, élőben még sokkal csinosabb vagy, stb, mert ez jól esik a lánynak, és megteremti köztetek a jó légkört. Aztán ami még fontos, hogy ha magadról beszélsz, ne a negativumokat sorold fel, pl. hogy nem szeretek tanulni, nem tanulok jól, szerencsétlen vagyok stb, mert ez a másik felé negativ érzéseket sugároz, és ő sem fogja magát jól érezni veled. A beszélgetést lehet azzal kezdeni, hogy pl. hogy telt ma a napod, aztán kérdezd a hobbijárol, mit szeret csinálni, mi érdekli őt, kérdezheted a körülményeiről, hova, milyen suliba jár, mi szeretne lenni a suli után stb, csak arra vigyázz, hogy ne egyből a magánéletéről kérdezd, hogy hány pasija volt meg mióta nincs senkije stb, mert ez tolakódásnak tünik. ha jóban lesztek, ugyis jön magátol az ilyen téma is. Én egyszer találkoztam egy sráccal, igaz hogy ő maga irtóra nem jött be, de beszélgetni nagyon jó volt vele, mert egy percig se volt kinos csönd, mert kérdezgetett mindenről, hogy milyen állatot szeretek, mi a kedvenc szinem stb, és ez olyan jó volt, mert simán ment a beszélgetés, még akkor is, ha mint pasi nem tetszett. Ha pedig te is tetszel a lánynak, akkor egy jó beszélgetéssel sokkal közelebb kerültök egymáshoz!

Remélem, tudtam segiteni :-)

2009. jan. 2. 12:55
köszönöm ezt a jó tanácsot de segítsetek ebben kérlek többenis jó meghalgatni a tanácsokat és összegyúrni több tanácsbl eg y jót és akkor remélem több seélyem lessz köszönöm
58. csókica (válaszként erre: 56. - Magányosfiú)
2009. jan. 2. 12:20
Először is csipjed ki magadat,mikor találkozol vele,mondhatod neki,hogy örülök hogy személyesen is találkozunk.Mondjuk ez attól is függ mennyire lesztek egymásnak szimpatikusak.Nyugodtan kérdezheszt bármit tőle,amit még nem tudtál meg róla"csak azt ne kérdezd,hogy lefekszel velem"És az sem jó,ha bezenged neki,hogy nem szeretsz tanulni,mert ha tényleg alaposan belemerülnél a tanulásba,több dologgal tisztába lennél,és tudnál miről beszélni,pláne ha még ő is tanul.kérdezheted hogy mi a hobbija,kérdezheted a családjáról,ha akarod,szó-szót követketve befog indulni a beszélgetés.
57. csókica (válaszként erre: 53. - Magányosfiú)
2009. jan. 2. 12:13
Ne törekedjél arra,hogy minél előbb összejöjjön a testi kapcsolat,hidd el sokkal jobb ha szerelemből csinálod,mert az nagyon jó,és emlékezetes is.Az osztálytársaiddal meg ne foglalkozz,hogy ki kivel meg hányszor,mert sokszor sokan csak a szájukat jártatják,csakhogy nagyfiuk legyenek.De lehet,hogyha szerelmesek lesznek egy lányba,a lány visszautasitja őket,mondván te vagy az a srác ,aki mindent lányt le akar fektetni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook