Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt már ilyen nálatok? Létezik olyan, hogy kb 8 hetes terhesen nem látszik a petezsák? fórum

Volt már ilyen nálatok? Létezik olyan, hogy kb 8 hetes terhesen nem látszik a petezsák? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 14. 16:36
Csináld még a hármas PCOS kezelést.(met, sport, diéta) kell jopár honap amig ehlyre áll. A legtöbb nönek ettöl helyre áll és sokaknak spontán összejön a baba, ha meg nem még mindig lehet menni egy kis rásegitésért. Ezt a biopsziát mért akarja csinálni? A nyálkahártya miatt?
2012. máj. 14. 14:34
Sziasztok Csajok! nem tudom vagytok e még itt, reménykedem, és leírom a velem történteket, mert elég sok minden történt velem az utóbbi időben. Szóval, március 27-re volt időpontom a nőgyógyászati endokrin szakrendelésre, mindenféle vizsgálatot elvégeztek, vérvétel, 2 pontos inzulin rezisztencia, cukor vizsgálat, és ultrahang vizsgálat is. A cukor szintem teljesen normális, amit az inzulinról már nem mondhatok el. A 0 perces inzulinom 29,6, a 120 perces 36.7, mondanom sem kell, mind a kettő a megengedett érték felett van, megállapították az inzulin rezisztenciát, írtak fel rá merckformint napi 2*850-et. Az ultrahang eredménye sem túl jó, rengeteg apró meg nem repedt tüsző a petefészekben, ami egy idő után cisztává alakul, ráadásul a méhnyálka hártya nagyon vastag, 12mm, vaskos. A Doktor úr szerint a biopszia szinte elkerülhetetlen, hogy kizárjuk a méhnyálka hártya daganatot, amitől nagyon félek, mert az orvos is megmondta, hogy nagyon veszélyes a babavállalás szempontjából, és nem is szokták csinálni olyan nőknek akik még nem szültek, vagy nem feltétlenül fontos. Szóval most itt járok. A hormon vizsgálat eredményére még kb 2 hetet várnom kell. Ha a hormon eredménye meg lesz, akkor bebizonyosodik, az eddig csak feltételezett PCOS. És tudjátok, most már értem, hogy a babám miért halt meg, az is kész csoda volt, hogy ilyen sokáig kihúzta szegény. Mellesleg megtaláltam életem párját, akivel tervezzük a jövőt, már össze költöztünk, és akármikor jöhetne a baba, csak ugye amíg olyan az egészségügyi állapotom, addig nagyon kevés esély van rá. Ja és menstruációm egyáltalán nincs, ez is nagy gondot okoz, nincs peteérésem sem, jelenleg proverát szedek, hogy indított menstruációm legyen.
216. irgum-burgum (válaszként erre: 215. - A9b70dd3f6)
2012. márc. 28. 10:55
Sok sikert kívánok mind a munkahelyen mind a magánéletben.Remélem sikerül rendbe hozni az életed és az egészséged is rendbe jön.Kívánom találd meg az igazit és legyen nagyon boldog családod.pusz
2012. márc. 27. 18:40

Sziasztok csajok! Vagyogatok, visszamentem dolgozni, a szakmámban sikerek és kinevezések vártak rám. Szóval nem unatkozom :) A magánéletem kész káosz. Miután meghalt a baba szakítottam a párommal, mert rájöttünk, hogy minket már csak a baba tartott össze,így elengedtük egymás kezét, és próbálunk boldogulni az életbe, bár most iszonyatosan nehéz. Igaz a multhéten az unokahugom elvitt bulizni, és megismerkedtem egy naghyon helyes, aranyos pasival. lehet idővel megint normális lesz az életem, bár ezt még ma nem tudom elképzelni, csak élek, napról napra, nem gondolva a multra, és nem gondolva a jövőre. Ma voltam egyébként endokrin kivizsgáláson, pénteken kell mennem vérvételre, mert fölborult nagyon a hormonszintem a szülés után, elkezdtem erősen szőrösödni, és a menstruációm sem állt helyre, szóval pénteken inzulin rezisztenciát, és egy csomó más vizsgálatot végeznek még, és remélem legalább fizikálisan rendbe jövök :)

Hát ennyi pár mondatban a velem történtek :)

Köszi, hogy még mindig érdeklődtök irántam, nagyon jól esik :)

2012. márc. 23. 14:34
Nyihi mi újság veled?Hogy telnek a napjaid?
2012. márc. 6. 08:15
Hogy vagy Nyihi?? Sikerült már visszamenni dolgozni?
2012. febr. 25. 01:51

Köszönöm lányok, tényleg. :)

Az új lakóról egyelőre hallani sem akarok, most még úgy vagyok vele,hogy ilyen fájdalmat még egyszer nem akarok átélni, szerintem beletelik egy időbe, amikor újra vágyni fogok egy pocaklakóra. :)

211. *GG*
2012. febr. 24. 14:06

Most olvastam végig a fórumot...

Nyihi! Nagyon sajnálom,ami veled történt! Sok erőt kívánok,hogy feldolgozd a feldolgozhatatlant. :(( Kívánom,hogy mielőbb új lakó költözzön a pocakodba,akire a kis angyalkád vigyáz majd odafentről.

2012. febr. 24. 09:53

Drága Nyihi!

Nagyon sajnálom,ami veled történt.

Őszinte részvétem.

Sok erőt és kitartást kívánok én is.

209. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 208. - A9b70dd3f6)
2012. febr. 24. 08:15
Nyihi! Írjál csak ide bármikor! Hidd el, itt "társakra" találsz és próbálunk vigasztalni!
208. a9b70dd3f6 (válaszként erre: 207. - 728bc799e2)
2012. febr. 23. 21:37
köszönöm, aranyos vagy :)
2012. febr. 23. 19:46

Nyihi!

Nagyon sajnálom, őszinte részvétem!

206. 728bc799e2 (válaszként erre: 192. - 3f5c7e70e6)
2012. febr. 23. 19:44
gratulálok!
205. a9b70dd3f6 (válaszként erre: 204. - Kexem)
2012. febr. 23. 12:13
Köszönöm szépen, tényleg nagyon nehéz, próbálom összeszedni magam.
204. Kexem (válaszként erre: 197. - A9b70dd3f6)
2012. febr. 23. 11:33

Kedves Nyihi!

Sajnos én is a 18. héten vesztettem el a babáimat (ikrek voltak). Együtt érzek veled és nagyon sok kitartást kívánok. A következő időszak nehéz lesz, de lesz idő, amikor már úgy fogsz tudni visszagondolni a terhességedre, mint a legboldogabb időszakra az életedben, minden bonyodalom ellenére is. Akkor már tudni fogod, hogy a babád jó helyen van az égben, és a szívedben örökké élni fog.

Ne add fel a reményt!

2012. febr. 23. 11:09
Köszönöm lányok, jól esik,hogy mellettem álltok, és lehet,hogy lesz még olyan éjszaka amikor nem tudok aludni, idejövök és kiírom magamból minden bánatom. Mert tudjátok, a nappalok még el is telnek, viszonylag, azt mondhatom tudom jól is érezni magam, de jön az éjjel, a csend, képtelen vagyok aludni, és iszonyatosan gyötrődöm. Annyi sok nehézségen keresztül mentünk, harcoltunk és mégsem sikerült. Már 1 hete történt. amint lehet vissza megyek dolgozni,talán a munka jót fog tenni.Remélem egyszer talán még lehetek boldog, bár ez nagyon távolinak tűnik most.
202. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 197. - A9b70dd3f6)
2012. febr. 23. 09:57
Nagyon sajnálom....Sok erőt és kitartás!
201. picixy
2012. febr. 23. 09:49
Szia!Annyira sajnálom!El tudom képzelni,hogy min mész keresztül.Nagyon sok erőt kívánok neked!És hidd el minden rendbe jön.Nagyon sok szerencsét a továbbiakban.
2012. febr. 23. 08:26
Őszinte részvétem a picurka miatt.Légy nagyon erős.
199. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 197. - A9b70dd3f6)
2012. febr. 23. 07:11

Istenem Nyihi drága!! Fogadd részvétemet! Tudom, hogy semmi nem vigasztal és egy szó sem esik most vigasztalónak!

Sírjál és gyászolj ameddig érzed, hogy kell és szükséged van rá!

Az idő az egyetlen gyógyír!!!


Ha úgyérzed, bármikor írj!!!


ölellek!!

198. 171925f409 (válaszként erre: 197. - A9b70dd3f6)
2012. febr. 23. 07:03

Jaj nagyon sajnálom:(((((LÉgy erős kitartást kivánok:(((

Nem is tudom mit mondhatnék:(((

2012. febr. 23. 00:05
Sziasztok csajok! Össze kellett szednem az erőmet,hogy tudjak írni, most is nagyon nehéz, és nagyon fáj, de a műtét előtti éjszakán elveszítettem a babámat. Nem tudom szavakba önteni mit érzek, úgy érzem megbolondulok, hogy nem bírom ki ezt a veszteséget. Nagyon sokan mellettem állnak, az unokatestvérem, pl itt alszik nálam,hogy ne legyek egyedül, anyukám szabadságot vett ki a munkahelyén,hogy napközben se érezzem magam egyedül, de tudjátok amikor eljön az éjszaka és csend van, akkor megőrülök, nem bírom elviselni, legszívesebben meghalnék, úgy érzem így nincs értelme az életemnek, ekkora fájdalmat egyetlen ember sem érdemel, és mégis hányan megyünk rajta kerestük naponta, havonta évente.:'( Köszönöm,hogy aggódtatok miattam, nagyon kedvesek vagytok. Kisdoca örülök a babádnak, jó egészséget kívánok, boldog babavárást, és egy gyönyörű gyereket.
2012. febr. 22. 16:07
Hàt én is remélem.
2012. febr. 22. 15:42

Köszönöm!


írtam neki, de még nem kaptam választ!! Remélem semmi bajuk.

194. scorpian (válaszként erre: 192. - 3f5c7e70e6)
2012. febr. 22. 10:45
Gratulálok a kis pocaklakóhoz
2012. febr. 22. 08:43

Drága nyihi!

Mi újság?

Jól vagytok?

Nagyon aggódunk.

2012. febr. 22. 07:37

Vagy csak még nincs neki miről írni?! Hátha.... Csak semmi baj ne legyen! Írok neki privátban!!!


Különben bár nem ide tartozik, de nálam viszont....pocaklakó van!! :)

191. temmp (válaszként erre: 190. - Ba7da9cfc0)
2012. febr. 21. 18:37
én tartok tőle, hogy nincsenek jól, mert Nyihi, többször is belépett már péntek óta, de nem írt. és biztosan oka van :((
190. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 181. - A9b70dd3f6)
2012. febr. 21. 15:55
Mi történt? Jól vagytok?
2012. febr. 18. 11:22
Mi újság?Hogy sikerült a műtét?Sokan szorítunk nektek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook