Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt már ilyen nálatok? Létezik olyan, hogy kb 8 hetes terhesen nem látszik a petezsák? fórum

Volt már ilyen nálatok? Létezik olyan, hogy kb 8 hetes terhesen nem látszik a petezsák? (tudásbázis kérdés)


248. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 245. - A9b70dd3f6)
2012. szept. 30. 08:34

Szia,

örülök, hogy minden oké! Remélem most már majd többet hallunk felőled!

247. a9b70dd3f6 (válaszként erre: 246. - 3f5c7e70e6)
2012. szept. 29. 21:25
Most talán kicsit nyugisabb időszak következik, és lesz időm a gép elé ülni, és nem foglak elfeledni benneteket. :) kb. még 2 hónapig dolgozom, aztán el kezdünk készülni a baba érkezésére, babonából még nem vásároltunk semmit,de mire jön a baba, mindent be tudunk majd szerezni. :)
246. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 245. - A9b70dd3f6)
2012. szept. 29. 07:35

Na Hála Istennek!! Már nagyon hiányoltunk!!! A körmöm rágtam, hogy mi lehet veled!!


nagyon örülök, hogy minden jó és boldog vagy. Látod a babóca is tudja mikor kell jönni!! Vigyázz magadra nagyon és továbbra se felejts el minket!!

2012. szept. 28. 23:51

Sziasztok csajok! :)

Minden rendben van velem is és a babával is, legalább is eddig, de remélem, hogy így is marad.

Most járunk a 20. hétben, remélem komplikációmentes 20 hét következik még. Életemben nem voltam még ennyire boldog mint most. Időközben férjhez mentem, költöztünk, tehát tényleg a legnagyobb boldogságban várjuk a babánkat. :)

2012. szept. 25. 09:37
Jöhetne már valami hír róla! :)
243. temmp
2012. szept. 7. 17:49
Hogy vagytok? Minden ok a piccurral?
242. Dyus
2012. szept. 2. 20:26

Kedves nyihi!

Mi újság veletek? Jól vagytok? Beszámolót kérünk!:)

2012. aug. 9. 12:19

Nahát gratulálok nyihi!!!!!!

Sok egészséget kívánok nektek!

2012. aug. 3. 22:03
Én annak örülnék a legjobban, ha végig vinnénk a 40 hetet, mert akkor tudnám, hogy nincs baj vele, és nem fog a 20. héten itt hagyni. Egyre közeledik a 20. hét, és én egyre jobban félek, próbálom hessegetni a gondolatokat, csak azért mégis ott van bennem a múlt fájdalma.
239. sajert (válaszként erre: 238. - A9b70dd3f6)
2012. aug. 3. 21:32

Gratulálok.


Az, hogy most nagyobb, nem jelenti azt, hogy hamarabb fogsz szülni - mielőtt nagyon beleélnéd magam. A fiam VÉGIG minimum két héttel idősebb eredményeket produkált (lombik, így tévedés kizárva). Túlhordtam több mint egy héttel :-), és akkor is úgy szedték ki, hogy ő nem akart kijönni :-)). Jól érezte magát odabent. 55 cm és 4190gr-mal látta meg a kórházi lámpákat.

2012. aug. 3. 15:22
Ezen a héten 11+5 hetes a drágám :) Nagyon szépen fejlődik, makk egészséges, kis vasgyúró, a korához képest nagyobb is, ezért én azt feltételezem, hogy hamarabb fog jönni 1-2 héttel, de nem baj, csak egészségesen szülessen meg, legkorábban 36 hetesen, mert akkor már nem lesz semmi baja sem :) Fogok majd feltenni képet a babuciról, ha megszületik, ezt megígérem :) És fogok írni is néha majd a fejleményekről.
237. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 236. - A9b70dd3f6)
2012. aug. 3. 14:27
Na végre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulálok és csak így tovább!!!!! Jaj de jó!! Örülünk nektek de azért néha írj valamit magadról!!! És majd persze várjuk a pocakos-babás képeket. Mennyi idő most a babuci?
2012. aug. 3. 13:56
Sziasztok csajok, minden a legnagyobb rendben van, az orvosok szerint is. :) Sőt még dolgozhatok is, és február végén fogok szülni, február 25-re vagyok kiírva. Élvezzük a közös életet, boldogok vagyunk.
2012. aug. 1. 12:49
Engem is nagyon érdekelne! De 07.11 óta nem volt hoxán....
2012. aug. 1. 11:13
VAjon mi lehet Nyihivel?
2012. júl. 19. 11:19
Engem is érdekelne!!
232. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 230. - A9b70dd3f6)
2012. júl. 19. 10:26

Szia!


Mi a helyzet féltek? Minden oké?

2012. jún. 21. 13:34
reméljük a legjobbakat,és számolj be nekünk a fejleményekről:)
2012. jún. 20. 14:44
Köszi mindenkinek! Nem vagyok túl a nehezén, sőt igazából minden most kezdődik újból. Bevallom félek, nagyon félek, ugyan akkor boldog is vagyok. A párom tündéri pasi, szerintem ő sokkal jobban örül a babának mint én, nagyon boldog. Ez nem azt jelenti, hogy én nem örülök neki, csak én még nagyon ott járok, hogy hogyan sikerülhetett, hiszen amikor a baba fogant elvileg nem is volt peteérésem, és a doktor úr is azt mondta, hogy egyelőre nem ír fel semmiféle tablettát, mert 6 hónapig úgy sem lehet baba. Aztán most itt van az én kis csodám, Remélem még 8 hónapig itt is marad.
229. Dyus
2012. jún. 20. 13:46

Kedves nyihi0325!

Most olvastam a történetedet (az elejétől a végéig), megdöbbentő min mentél keresztül, de a legfontosabb hogy újra babát vársz.Nagyon örülök hogy rendeződni látszanak a dolgaid.Sok sikert, kitartást és boldog babavárást kívánok nektek!

2012. jún. 20. 13:15
Szia Nyihi,sajnálom amin keresztül mentél az enyém is hasonló a tiédhez:(Kívánom,hogy légy nagyon nagyon boldog.
227. temmp (válaszként erre: 224. - A9b70dd3f6)
2012. jún. 20. 12:47
Gratulálok a kis csodához!! :)))
2012. jún. 20. 11:06
Gratulálok a picikéhez.Örülök,hogy megtaláltad a boldogságodat.
2012. jún. 20. 10:45

Ó te ég! Nagyom örülök Nektek!

Gyorsan jött a baba az új pároddal! :)

Minden rendben lesz Veletek!

2012. jún. 20. 10:19
Képzeljétek csajok, valami csodálatos, felfoghatatlan dolog történt velem! Ma reggel Csináltam pozitív tesztet. Soron kívül fogadott az orvos, mivel az előző vetélés miatt veszélyeztetett terhes leszek, meg az orvos szerint is csoda, mivel nem igazán van menstruációm. Szóval bementem, megvizsgált, és már most látszik egy ici- pici petezsákocska. Persze ez még nem jelent semmit, a doktor úr szerint ne éljem még bele magam, de nekem már ez is öröm, mert nagyon féltem attól, hogy nem lehetek ismét terhes. Most már tudom, hogy lehetséges. A doktor úr szerint 5 hetes terhes vagyok, az utolsó menstruációm 3 hete múlt el, gyógyszerrel hoztuk elő. Ez azt jelenti, hogy akkor volt peteérésem amikor nem is menstruáltam. Szerintem ez is csoda....
2012. jún. 1. 22:40

Sziasztok lányok!

Kedden megyek orvoshoz, várom nagyon az eredményeket. Köszönöm mindenkinek a biztatást, szurkolást. A baba valószínűsíthetően az inzulinrezisztencia és a ciszta képződés miatt ment el. A párom egy tündéri pasi. Alig ismerjük egymást, de nagyon szerelmesek vagyunk, olyannyira, hogy a hétvégén kaptam egy nagyon szép gyűrűt. :) Tudom, sokan azt mondjátok, hogy ez korai még, de annyi mindenen átmentem az utóbbi időben, sokat sírtam, sok minden fájt, most végre őszintén, felhőtlenül boldog vagyok, és vele képzelem el az életem. Elhatároztuk, hogy veszünk házat, és a babát sem fogjuk gátolni abban, hogy jöjjön ha szeretne. Az orvosommal közben beszéltem ebben az ügyben, és azt mondta, ha a hormon eredmények helyre jönnek utána, gyakorlatilag bármikor érkezhet a baba. Úgy hogy a sok fájdalom után, végre ismét a fellegekben járok. A diétát, és a gyógyszert fojtatom, a sportot kissé hanyagolom sajnos, mert rengeteget dolgozom, és amikor este 10-kor haza érek, már nincs energiám nekiállni sportolni, de ha hétvégén nem megyek be, akkor próbálok tornázni is. Remélem azért nem lesz baj, tudom, hogy az az ideális, ha a hármat együtt csinálom, próbálom. Köszi, hogy velem vagytok, és elláttok tanácsokkal. A párom mondta, hogy ideje lenne kicsit lassítanom, mert most meg a sok munkába fogok tönkremenni, mert nem ritka, hogy reggel 6-tól éjjel 10-ig dolgozom. Tudom, hogy igaza van, de így még mindig könnyebb, mert az az idő, amikor csend van, az még mindig fájdalmas. Persze mikor ő velem van, akkor a legjobb. Na jó, azt hiszem túl sok zagyvaságot hordok itt össze, ezért kérlek ne haragudjatok, csak most tényleg örülök és boldog vagyok, de azt hiszem a babám elvesztése örökre bennem marad. És egy másik baba nem kárpótolja, csak talán egy kis megnyugvást hoz az életembe. Írjatok sokat, tanácsokat, véleményeket, nagyon örülök, amikor látom, hogy velem vagytok. Puszi nektek.

222. Shanee
2012. máj. 17. 13:45

Szia nyihi! végig olvastam a fórumot, a végét végigbőgtem, a legutolsó hozzászólásodon már mosolyogtam, szóval minden érzelmet kihoztál belőlem. Örülök, hogy rendeződtek/illetve folyamatban van a rendeződés/ a dolgaid.

ez a jó a hoxában, ismeretlenül is, de nagyon tudunk egymásnak drukkolni, együtt örülni, együtt sírni, és ez sokat számít.

221. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 217. - A9b70dd3f6)
2012. máj. 15. 10:36

Szia Nyihi!

Itt vagyunk, csak szerintem arra várunk, hogy te jelentkezz magadról!

Hát először is örülök, hogy hírt adtál magadról.

Másodszor! A párkapcsolatról. Ami elmúlt, mert úgy éreztétek, hogy múlnia kell, azt ne bánd. Így volt ez a rész elrendelve. Felnőtt emberhez méltóan viselkedtetek ezen a téren (is), hidd el, mindenkinek meg van a maga fele a világban!


Munkahelyi sikereidhez gratulálok! Azt hiszem a mai világban ez hatalmas örömet tud adni. Most amikor annyi a munkanélküli és rossz sorsú ember, ezért az előrelépésért igazán hálásnak kell lenned. Fogd fel kárpótlásul.


Pcos...Én is rengeteget olvastam erről, mert a vetélések után én is elkezdtem szőrösödni. Engem is kivizsgáltak, de hála Istennek nem volt semmi, így is felhívta az endokrinológus rá a figyelmemet, hogy később valószínű, hogy fel fog bukkani. Szerintem is biztatsára adhat okot, hogy már sikerült teherbe esned. Ne add fel a bizodalmadat a babában! AMint megtalálod a megfelelő embert, biztos beköszönt a gólya is!

Mondták, vagy valószínűsíted, hogy az inzulinrezisztencia miatt nem maradt veled a baba? Vagy mit mondanak erről? Biztosan használni fog a kezelés, ez biztos.


Legyél nagyon erős! És nagyon sok boldogságot az új kapcsolathoz! Persze továbbra is olvaslak! Majd írd meg a hormonvizsgálat eredményét!!

220. nikeri (válaszként erre: 217. - A9b70dd3f6)
2012. máj. 14. 19:31

Szia!

Végig olvastam a történeted...

örülök, hogy a párkapcsolatod rendeződött. Nekem valamikor 22 éve azt mondták nem is lehet valószínű babám. 2-évig jártam kezelésekre a szegedi klinikára (2 naponta). Annyit nem értek el, hogy megjöjjön a mensesem, peteérésem soha nem volt. (Petefészkem fejlődése az egyik kb.9-évesen leállt)Feladtuk, nem mentem többet, úgy éreztem a kezelések folytatásához idő kell, erőt kell gyűjtenem. Elkeseredésemben én aki csak abban hisz ami kézzel fogható, az akkori főnököm unszolására elmentem (tünk a párommal) egy ma már "világhírű" természetgyógyászhoz. 1-hétre rá amikor visszamentünk azt mondta 5 napos terhes vagyok aztán így tovább hétről hétre :- szó szerint kiröhögtem, de a főnököm mondogatta hidj neki... Aztán elkezdtem iszonyatosan hányni, vettem tesztet pozitív lett, dokihoz vissza szegedre aki megállapította 7-hetes vagyok ( természetgyógyász is pont ezt mondta előtte pár nappal amikor beszéltünk, és örömmel konstatálta, hogy elhiszem végre amit mond :) ) Ma 3 gyönyörű gyermekünk van 19,18,13 évesek.


Első és 3. terhességemnél rengeteg eü. probléma volt. (ikerterhesség-az egyik elhalt 18-hetesen. Másiknál 11-hetesen lepényleválás szülésig végig véreztem, feküdtem)


Ma sem tudom, hogy tudhatta mindazt ami várt rám, de előre mondta, hogy jó-jó de ezek ikrek és nincs minden rendben az egyikkel...

Szó szerint az első "páciense"voltam gyerek projekt terén,sokáig nyomon követtem a munkásságát (nem volt nehéz a fönőkömtől mindent tudtam, róla)Rengeteg emberen segített, úgy olyanokon akiknek nem jön össze a baba és sok más betegséggel kűzdőknek is.


Januárban felkerestem ennyi év után mert a kicsi fiamnak 14 fokos gerincgörbületet állapítottak meg, kaptunk 3-hónapot és fűző... Nem gyógytornáztunk, csak hozzá mentünk 4-5 alkalommal, 9,2 mértek múlt hónapban, amin a doki ledöbbent, mert fűzővel is ritka ennyi javulás, ne, hogy tornával (azt nem mondtam egyszer nem voltunk... :) )

Hitetlen vagyok mert nem látom mit csinál ( számomra semmit, hisz hozzá se ér az emberhez) De letojom azt a 2000 ft-ot, mert az eredmény mégis csak jobb lett :).


Ha esetleg érdekel, és szeretnél utána olvasni a neten, hogy ki ő, és miket milyen eredményeket és milyen eszközöket talált fel, melyet ma már a világon minden hol használnak gyógyászati eszközként, szívesen megírom priviben. Illetve találsz több történetet itt-ott amiket a nála járt emberkék írtak...


Sok erőt egészséget, és kitartást kívánok neked és párodnak. Remélem minél hamarann rendeződnek az egészségügyi problémáid.

2012. máj. 14. 16:36
egyébként igy hogy már volt egy terhességed biztos összejön majd ujra és ha rendben vannak a hormonok akkor nem is lesz semmi gond a babóval.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook