Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volt férj szabályai fórum

Volt férj szabályai (beszélgetős fórum)


1 2
39. Tüsszy (válaszként erre: 30. - Semleges)
2019. márc. 2. 07:35
Nem a fórumíróra értem, de sok nőt irányít a férje pszichikailag.
2019. márc. 1. 13:11
Elváltatok,igy nem sok köze van ahhoz,hogy hova viszed a gyereket.Szerintem!!
37. selena78 (válaszként erre: 35. - Mimy63)
2019. márc. 1. 12:07
Ez így igen, de benne van az is, hogy baráti társaságba se vigye a gyerekeket. És ez már így érthetetlen.
36. Mezei Virág (válaszként erre: 26. - 4f5e1b17e5)
2019. márc. 1. 11:16

Ne törődj ezzel a kikötéssel szerintem. Tégy mindig a legjobb belátásod szerint!

Nincs miért dühöngened, sok év eltelt, az élet változik!

35. mimy63
2019. márc. 1. 10:11

Azért kiderült, hogy kicsit árnyaltabb a kép, mint az első hozzászólásnál. Apuka csak azt kérte, hogy amíg nem lesz komoly az új kapcsolat, inkább ne mutassa be a gyerekeknek, ne legyen az, hogy ma "x" pasi, holnap meg "y" pasi, két hét múlva meg esetleg "z".

Így már jobban érthető apuka kérése.

34. levarosbukta (válaszként erre: 1. - 4f5e1b17e5)
2019. márc. 1. 08:49
Ne haragudj de ez hülyeség!Nem érdemes még szót se vesztegetni rá. Ilyen szabályt meghozni és főleg meg betartani tömény marhaság.
33. birebora (válaszként erre: 32. - Winifredd)
2019. márc. 1. 05:02
Igazad van, ez egy bántalmazó kapcsolat volt vagy lehetett. És még mindig tart a volt férjtől.
32. Winifredd (válaszként erre: 1. - 4f5e1b17e5)
2019. febr. 28. 23:38

Ha mas osztja be az idodet, tarsasagodat, barmidet, te meg mindig egy bantalmazo kapcsolatban elsz, nem hagytad el. (En egy romma veres utan meg egyszer belementem egy elnyomo kapcsolatba, csak onnan gyorsabban szalltam ki.)


A birosag dont(ott), nincs hatalma feletted.

31. Amaunet (válaszként erre: 1. - 4f5e1b17e5)
2019. febr. 28. 20:42

Az exed talán attól tart, hogy a gyermekek valaki másban fogják megtalálni az apai szeretetet, amire szükségük van?

Féltékeny egy jövendőbeli apukára, a jelenlegi párodra?


Az 1-es lehetőséget tanácsolnám (a gyermekek érdekeit szem előtt tartva) amellett, hogy a későbbiekben oda vidd a gyermekeidet ahová úgy érzed viheted. Ne egy távoli ex szabja már meg, hogy a gyermekek hova és hova nem!

30. semleges (válaszként erre: 20. - Tüsszy)
2019. febr. 28. 19:02

De én az ilyen nőket, anyákat sem értem. Azt csinálják amit a férjük mond? A volt férjük? Nincs önálló gondolatuk, akaratuk? Egyáltalán mi köze hozzá? Na meg egyébként is!:)

És még felmerül a kérdés, hogy továbbra is benyelje-e. Nem hiszem el.

29. semleges (válaszként erre: 1. - 4f5e1b17e5)
2019. febr. 28. 18:53

Ne haragudj, nem találok szavakat. Mi vagy te, egy taknyos kölyök, vagy szellemileg fogyatékos, hogy a férjed által felállított szabályokat kövesd, úgy élj és még le is teremt ha nem fogadsz szót? Tudod mit? Megérdemled.

Véleményem: -nem építő, mert erre nem lehet- vidd a gyerekeket és ő is hadd vigye akivel akarja. Külön család vagytok. Gondolod ez a gyerekeknek így jó? Érje őket csak plusz inger és programok a te párod és a volt férjed párjától is. Miért korlátozzák egymást?

28. Guruljka (válaszként erre: 25. - 4f5e1b17e5)
2019. febr. 28. 18:36

De hát van tartós kapcsolatod! És, gondolom, eleve nem részeltetted volna a gyerekeidet a randizás elejéből.

Most már talán nem is okoz nagyobb gondot nekik Apa barátnőinek váltakozása. Hozzád, hozzátok mennek haza...

Mondd meg nekik, Apa is keresi az új párját. Te szerencsés vagy, már megtaláltad.


A gyerekeid apja a volt férjed, de nem az életed meghatározója.

2019. febr. 28. 18:17

Köszönöm az építő kritikákat!

És elnézést ha nem voltam teljesen érthető.


A gyerekekkel is megbeszéltük,mennek arra a programra.


Tudom,hogy nem kellene tovább nyelnem,illetve rá hagynom,csak azért mert a gyerekeim apja,de ezt még tanulnom kell..Nem egyszerű 😊

Mégegyszer köszönöm.

26. 4f5e1b17e5 (válaszként erre: 18. - Mezei Virág)
2019. febr. 28. 17:57

Elég nagyok 12 és 9 évesek.

Végig nyilt voltam,meg vagyok is velük.

Szerintem ez az alap,ha jó kapcsolatot akarok a gyerekeimnek.

Ez az egyezség/szabály csak szóban van.

A gyerkőcök tudnak róla,beszélgettünk erről tegnap is.Nem maga a program zavar.

Sőt! Vigye őket,ezzel sose volt problémám.

Inkább azzal amit irtam is,: úgy jönnek néha haza hogy apa egyik vagy másik barátnőjével voltunk.

És ilyenkor feldühít hogy ,a francba,csak nekem kellett ezt betartani?Miért zavarja már megint össze őket.

25. 4f5e1b17e5 (válaszként erre: 17. - 7cfde2cc62)
2019. febr. 28. 17:42

Több mint 4- éve váltunk.

Ez az egyezség/szabály akkor született.

Lényege az volt,hogy amíg tartós új kapcsolatunk nincs,addig ne hurcolásszuk a gyerekeket,ne zavarjuk meg a lelküket.Ne legyen az hogy hol ezzel hol azzal és csak lesnek,hogy akkor most anyának apának ki is az új párja.

Elnézést hogyha ezt nem írtam le elég tisztán.

24. Guruljka (válaszként erre: 18. - Mezei Virág)
2019. febr. 28. 17:31
Itt a kulcsszó. Most mekkorák a gyerekek?
23. Channa* (válaszként erre: 19. - Channa*)
2019. febr. 28. 16:46

Tehát, elolvastam újra a kezdő hozzászólást, amiben rod, hogy egyedül neveled a gyerekeidet, de a pároddal családként éltek.

Ez, hogy is van?

Mert ha együtt éltek (te, gyerekek és a párod), akkor még mindig nem értem, hogy együtt élhetnek a gyerekeid a pároddal, de közös program nem lehet? Vagy másokkal nem lehet közös program? És miért nem?


Én tuti nem foglalkoznék a szabályokkal. A gyerekeimmel úgy csinálnék programot, ahogy kedvem tartja, és nem zavarna, ha a volt férjem vinné a gyerekeket úgy, hogy van más is a társaságukban.


Mondom ezt úgy, hogy fogalmam sincs az ilyen helyzetről, csak gondolom így tennék....

22. Piroska52 (válaszként erre: 16. - 4f5e1b17e5)
2019. febr. 28. 15:58

na pont ezt nem kellene,

jobb a békesség,nyelek,

ne tedd,csak azért mert attól nem lesz jobb,

állj a sarkadra,

adnék neki olyan egyezséget a fal adná a másikat,

21. Mezei Virág (válaszként erre: 18. - Mezei Virág)
2019. febr. 28. 15:51
Ja, és elengedném a gyerekeket. És ha lenne alkalmam, én is szó nélkül elvinném őket társas, baráti összejövetelekre. Had érezzék jól magukat ! ;)
2019. febr. 28. 15:43

Ez annyira jellemző: a férfi mindig minden körülmények között megmondja, meg akarja mondani egy nőnek, hogy mit csináljon, mintha magunktól még menstruálni sem tudnánk.😠


Ne békákat nyeldess, tégy úgy, ahogy a gyerekeknek és neked jó.

2019. febr. 28. 15:33

A gyerekek kivel élnek?

Mert ha jól értem, akkor te a pároddal együtt élsz, és gondolom a gyerekek is veled vannak, van valamit félre értettem? A pároddal nem viheted a gyerekeket közös programra, de együtt élhettek?

18. Mezei Virág (válaszként erre: 16. - 4f5e1b17e5)
2019. febr. 28. 15:20

Le is van netán írva ez az egyezség, vagy csak szóbeli?

Amúgy tök mindegy. nem életszerű, semmi értelme, csak a te korlátozásodról szól. Letojnám! Mi az, hogy ez ügyben jobb a békesség? Neki mindent szabad, neked meg csak azt, amit ő megenged? Mi vagy te? Rabszolga?!

Ez nem normális dolog, nem kellene ennyire megalázkodnod egy ilyen embernek, még akkor sem, ha őkelme a gyerekek apja. Hozzád már semmi köze!

Ha a gyerekek már nem olyan kicsik, beszélgess el velük is erről az "egyességről. Nem árt, ha tudják. :(

Állj a sarkadra, és tojd le! Sok szerencsét kívánok neked!!!

2019. febr. 28. 14:55
Ha jól értem, már sok éve elváltatok - ez a "szabály"már az elején is idiótaság volt (neki nem, persze), de mostmár végképp túlhaladta az élet. Engedd el a gyerekeket ez nem is kérdés de mivel Te sem korlátozod, hogy ő hova viheti őket, így hozd a tudomására, hogy a Ti életetekbe ő se szóljon bele. Gyerekelhelyezés letudva, gondolom, ezt amúgy is csak szóban ígérted meg neki - mit tud ártani?
16. 4f5e1b17e5 (válaszként erre: 14. - Piroska52)
2019. febr. 28. 14:40

Igen és igen. :)

A gyerekek a fontosak.

Valahogy én is így gondoltam,s gondolom ezt a program témát.

Azért merészkedtem ide ezzel a témával,mert akik ismernek illetve a volt férjem ismerik megvan a véleményük : sokat engedek neki.

Arra voltam kiváncsi : idegen, engem nem ismerő emberek hogyan vélekednek erről.

És igen ,helyre kellene tenni a volt férjem..de itt megint a gyerekeket kell néznem Tudom hogy szeretnek,s nem is sikerülne neki ellenem hangolnia őket, Inkább az van bennem mindig,a gyerekeim apja.. jobb a békesség .és nyelek.

15. gabbbicica (válaszként erre: 11. - 4f5e1b17e5)
2019. febr. 28. 14:38

Akkor nem ertem, hogy kivel nem viheted a gyereket.


Mert azt irod hogy ferfitarsasaggal nem viheted. A párod nem férfitársaság?

14. Piroska52 (válaszként erre: 12. - 4f5e1b17e5)
2019. febr. 28. 14:12

ha tudod hogy a gyerekeknek ez jó lenne,akkor engedd őket hagy menjenek,és te is vidd őket ahová,és akivel szeretnéd,

a lényeg a gyerekek jól érezzék magukat,

a volt férjet meg ideje lenni kicsit helyrebillenteni,

13. dd9dec5381 (válaszként erre: 12. - 4f5e1b17e5)
2019. febr. 28. 14:07

Tényleg nem könnyű. :(

De nonszensz amit a férjed kér, gondolom nehéz vele szembemenned még most is.

12. 4f5e1b17e5 (válaszként erre: 6. - Dd9dec5381)
2019. febr. 28. 13:56

Kettő között félúton ? :)

Ne is hunyászkodjak meg de ne is lázadjak,ne keménykedjek ? Ezt hogy lehet kommunikálni ? Nehéz!

11. 4f5e1b17e5 (válaszként erre: 5. - Gabbbicica)
2019. febr. 28. 13:46
A jelenlegi párommal közösen csinálunk programokat, együtt élünk és családként megyünk mindenhova.
10. Guruljka (válaszként erre: 7. - 4f5e1b17e5)
2019. febr. 28. 13:44
Már nem kell a gyermekelhelyezés miatt aggódni esetleg, és szerencsére már nem is vagy egyedül.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook