Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volt férj szabályai fórum

Volt férj szabályai (beszélgetős fórum)


1 2
9. 8c6da3d030 (válaszként erre: 8. - 8c6da3d030)
2019. febr. 28. 13:44
g*
8. 8c6da3d030 (válaszként erre: 7. - 4f5e1b17e5)
2019. febr. 28. 13:44
Gondoltam,hogy a gyerekek miatt mentel bele,de mar hagyd ezt,eld az eleted a fyerekekkel ugy,ahogy neked megfelelo,es ne szabalyozzon be mas. Sok sikert.😊
7. 4f5e1b17e5 (válaszként erre: 2. - 8c6da3d030)
2019. febr. 28. 13:41
Lehet hogy ostobaság volt - tudom hogy az volt,inkább ezt mondom a mai eszemmel...ehez kellett pár hasonló akciója .- De akkor amikor váltunk nem akartam vitákat veszekedéseket,elég sokmindenbe belementem,csak a gyerekek ne igyák a levét,illetve ahogy csak lehet békésen elválni.
2019. febr. 28. 13:35

Itt az idő véget vetni a kettős mércének, meg ennek az amit szabad Jupiternek... hozzáállásnak a volt férjed részéről.

De hogy okosat is mondjak, ideje megtanulnod az asszertív kommunikációt. Ügyesen, keményen!

5. gabbbicica (válaszként erre: 1. - 4f5e1b17e5)
2019. febr. 28. 13:33

Engedd, es ezentul te is pont igy csinald.


Biztos, hogy nem fogadtam volna el ezt a szabalyt.


Es a jelenlegi paroddal szerencses vagy, mert a masik oldalon se tudna sok ember elfogadni, hogy csaladkent elek vkivel, de a programokban nem vehetek részt....

4. Guruljka (válaszként erre: 1. - 4f5e1b17e5)
2019. febr. 28. 13:33

Elváltatok.

Semmi köze nincs ahhoz, hova viszed a gyerekeiteket. Mármint a normális társadalmi keretek között.

A mostani pároddal összekerülve, már végképp értelmét vesztette a régi követelés, habár régen sem volt értelme. Már másik, önálló család vagytok!

2019. febr. 28. 13:28

Hogy mi?

Én az exem felrugnám ha igy próbálna szabályozni..

2019. febr. 28. 13:25

Ha neki szabad,akkor neked is. Nem is ertem,milyen hulye kikotes ez.. Azt sem ertem ilyenbe hogyan tudtal beleegyezni. Oda es azzal viszed a gyerkocoket ahova,es akivel akarod.

Szoval engedd,de te is vidd ferfi tarsasagba a gyerekeket ha ugy alakul.

2019. febr. 28. 13:19

Sziasztok.

Építő hozzászólásokat kérnék...

Elváltan nevelem a gyerekeimet. A volt férjem anno kikötötte,hogy nem vihetem társasággal e gyerekeket sehova- érts -főleg férfitársasággal,de barátokkal sem,tehát ha programot szervezek akkor csak én és a gyerekek.Azóta van párom vele családként élünk.A béke kedvéért belementem,és a gyerekek egyébként is szereztek ismerősöket a suliból.


Most adódott egy program amire a volt férjem elvinné a gyerekeket de barátnő és ismerősei társaságában.(belépőt a barátnő kapta ingyen)

Nem egyszer észrevettem,hogy az általa hozott szabályokat mintha csak nekem kellene betartani.sokszor tudom meg utólag hogy "apa egyik barátnőjével mentünk". Ha szóba hozom simán leteremt,hogy: mert elakarom tiltani tőle a gyerekeket.Nincs olyan barátnője,csak haver barátnők.stb.

Nem így van,sosem tiltottam és nem is tenném hiszen az édesapjuk.Csak bánt hogy én anno figyelembe vettem amit kért.

Szóval...A program jónak igérkezik,a gyerekek élveznék. Semmi bajom magával a programmal,inkább a volt férjem hozzáállásával.

Tanácsot kérek

1. engedjem a gyerekeket,megint nyeljem a békát.

2. ne engedjem a gyerekeket-ezzel magamra zúdítom a volt férjem haragját,és a gyerekeknek is rosszul esne,bár megértenék.

3. viheti a gyerekeket ,de nem a társasággal.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook