Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszajön, ha elhagyott? fórum

Visszajön, ha elhagyott? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
25. grizus
2014. okt. 19. 18:32
Én adnék neki időt... bár elég nagy kínlódás ez így.
24. syria (válaszként erre: 11. - Vacsa)
2014. okt. 19. 18:32

Nem biztos. Lehet, hogy idővel lehiggad, és értékelni fogja a kitartást.


Ismerek két olyan párt, ahol a nő ki akart lépni a kapcsolatból, amivel végül is nem volt baja, csak jött az a bizonyos harmadik. A férfi hagyta elmenni - mindkét nő elköltözött -, s kivárta, amíg lecseng a fellángolás. Azóta is együtt van mindkét pár, tudomásom szerint jól.

23. grizus (válaszként erre: 18. - Ádám26)
2014. okt. 19. 18:31
Értem, az azért más.
22. Ádám26 (válaszként erre: 19. - Vacsa)
2014. okt. 19. 18:31
Hát igen.. Korábban még csak rá sem nézett senkire se :( Én biznék benne ha visszajönne.
21. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 12. - Ádám26)
2014. okt. 19. 18:30
Ezt annak vedd ami. 8 év után nagyon nehéz valakit elhagyni ha amúgy az kedves,rendes,jó volt és szerettétek is egymást. És ez nálatok nagyon igy volt. Neki sem lehet ám könnyü. Sőt. Pontosan tudom mit érez most.
20. tamtamano (válaszként erre: 13. - Féknyom)
2014. okt. 19. 18:30
Taníts Mester! :D
19. vacsa (válaszként erre: 12. - Ádám26)
2014. okt. 19. 18:29

De nem játszhat veled. Szeret-nem szeret.

Nem nyolc évet, hanem tizenhatot, huszat, harmincat élünk az igazival. Én is 18 voltam. Mindjárt 40 leszek. Együtt, szerelemben. Sosem bántanánk így egymást, ahogy ez a lány bánt téged.

Visszafogadod. Aztán ha majd megint nem tud ellenállni egy vonzó pasinak??

18. Ádám26 (válaszként erre: 14. - Grizus)
2014. okt. 19. 18:28
Igen gyakorlatilag 5 éve Pécsen együtt lakunk év közben
17. 5bb51a9aad (válaszként erre: 7. - Ádám26)
2014. okt. 19. 18:28
Ki van próbálva a módszer. :)
2014. okt. 19. 18:28
Nem fog. Véglegesen nem. Vissza megy egy időre ez szinte biztos,de nem marad veled. Mégha mondja is mégha ő akar is maradni akkor sem fog.
15. michelle.r (válaszként erre: 7. - Ádám26)
2014. okt. 19. 18:27
Tíz év múlva majd meséld el, hogy mi történt ;) Egy dolog biztos, aki nem tudja, hogy mit akar, az egészen pontosan tudja, hogy nem azt, ami éppen van. Aki nem tud dönteni, az is dönt.
14. grizus (válaszként erre: 12. - Ádám26)
2014. okt. 19. 18:26
Ez engem túlságosan emlékeztet az öcsém történetére. Elmegyek, visszajövök, többórás telefonok - ugyanez volt. Meg lehet ám unni ezt, illetve a tesóm a bizalmát veszítette el benne. Illetve, amikor együtt kezdtek lakni, kiderült, hogy nagyon nem megy. Bocs ha már írtad, de Ti laktatok együtt?
13. féknyom (válaszként erre: 8. - Tamtamano)
2014. okt. 19. 18:25
Megvannak a speciális módszereim.:)
12. Ádám26 (válaszként erre: 10. - Grizus)
2014. okt. 19. 18:24
Igen csütörtökön meg is mondtam neki, mikor rámirt hogy felhivhat e és 1 órát beszéltünk, zokogott elmondta mennyire szeret és hogy üres nélkülem a lakás,már a boltba lemenésről is én jutok eszébe és hogy a gyereket nem szereti...hogy 1 nap alatt nem változik ez meg... Egyébként nekem ő tényleg annyira fontos, hogyha tisztázná magában ezt visszajönne én biztosan visszafogadnám
11. vacsa (válaszként erre: 1. - Ádám26)
2014. okt. 19. 18:20
Ő nem szeret téged eléggé. Ha vissza is megy hozzád, ez a probléma újra és újra előjöhet.
10. grizus
2014. okt. 19. 18:19

Ez tisztára olyan, mint egy francia film.

A tesómnak volt egy olyan kapcsolata, ahol a lány gyakorlatilag párhuzamosan, illetve időről-időre együtt volt egy másik sráccal is. Csak közben ők is nagyon össze voltak gabalyodva, pedig a lány részéről nem szerelemnek indult, aztán az lett. Végül az öcsém kiadta a csaj útját. Az ám, de itt más helyzet van, mert Te visszavárod a lányt. Nos, azt tudom mondani, ez még addig mehet így, amig a lány rá nem jön, hogy Te vagy az igazi. Mint a mesében? És vissza tudnád fogadni? Akkor ez már tényleg tündérmese! És mi van, ha nem akar visszajönni, mert a másik "Az" igazi? Hosszú távon senki se jön ki jól egy ilyen háromszögböl sajnos.

2014. okt. 19. 18:18

Off: milyen jó olvasni, hogy egy srác ennyire őszinte es érzelmes.


Remélem a jövőbeli hölgyeid nem változtatnak meg rossz irányba.

8. tamtamano (válaszként erre: 6. - Féknyom)
2014. okt. 19. 18:17
Ezt hogy számoltad ki? :)
7. Ádám26 (válaszként erre: 4. - 5bb51a9aad)
2014. okt. 19. 18:16
:) Na ez a megoldás tetszene nekem is. Az előtted szólóval én nem értek egyet, hogy jön majd még 1 meg még 1 meg még 1. Az nem én vagyok.
2014. okt. 19. 18:16
57%.
2014. okt. 19. 18:15
Visszajöhet... De, van értelme így? Az ilyen huzavonából már nem szokott jó kisülni...
2014. okt. 19. 18:14
A lánynak mindkettőtök NÉLKÜL kellene eldöntenie kit szeretne. Lehet, hogy ez nem kivitelezhető, de el kellene mennie egy távoli városba modjuk 2 hónapra, és egyedül gondolkodnia, de ezalatt se telefon se levl. Semmi! Egy nagyobb jó érdekében néha szükséges radikális megoldást alkalmazni, és ez pedig az. Egyikőtök szíve és érzései sem játékszerek, a bizonytalanságnál rosszabb pedig a világon nincs. Így pedig mindhárman vívódtok.
2014. okt. 19. 18:12

Igen, lehet, hogy visszajön. De valószínűleg nem veled fogja leélni az életét. Túl korán találkoztatok, kiforratlan személyiség, mindig lesz egy másik, aki izgalmasabb lesz, mint az akit 8 éve megszokott.


Emlékezz erre úgy, mint egy gyönyörű első szerelemre. Aztán majd jön egy másik és egy másik és egy másik ;)

2014. okt. 19. 18:11
Jajj.
2014. okt. 19. 18:04

A kérdés, hogy vajon visszajön e miután elhagyott?

Nagyon sajátos helyzetben vagyok. 8 éve vagyok együtt a barátnőmmel. 18 évesek voltunk mikor összejöttünk. Nekem volt előtte jó pár barátnőm, de az első igazi szerelem ez volt. Még mindig az 8 év után is. A hibáival együtt vagyok képes őt ennyire szeretni. Na de a probléma.. Hát igen, az egyetemről nyáron hazajöttünk és mindenki hazaköltözött.Utólag megtudtam a legjobb barátnőtől, hogy a párom nem érezte, hogy tartunk valamerre.. Nem is tartottunk, de nem lépett fel akkor elég határozottan és csak távolodtunk egymástól... Aztán jött az a bizonyos fesztivál. Megismert egy srácot, aki gyakorlatilag ugyanúgy néz ki mint én. Bűntudat közepette elkezdett vele beszélgetni, aztán találkoztak ismerkedtek és hát ekkor fogalmazódott meg benne, hogy ezt nem teheti úgy h velem van. Szakitott amiből időkérés lett... 2 hét után visszaszereztem és elindultunk előre. Szóval újra együtt! A legtöbb jól működő kapcsolatban sincs meg a kölcsönös szerelemnek annyi ismérve, mint a miénkben volt. Tudjátok mire gondolok ugye? Amikor például megérinted, megsimogatod és látod a szemében a csillogást, vagy amikor este összebújtok és hiába kéne már aludni mert reggel korán keltek, csak beszélgettek, vagy amikor önfeledten szeretkeztek és nem havonta egyszer, vagy amikor nem tudsz aludni ha nem fekszik ott melletted, amikor minden poénodon nevet még egy veszekedés közben is, amikor a legjobb barátod is, vagy amikor egymás lelki támaszai is vagytok és igen amikor az a bizonyos csók az ugyanolyan finom mint a legelső volt. Na a mi kapcsolatunk az újrakezdés után újra ilyen lett :):) Nagyon jól éreztem magam ezekben a hetekben, hónapokban,hihetetlen jó volt, újra jöttek a most már közös tervek a közös programok, egyszerűen tökéletes lett.


Viszont itt jön képbe a srác,sajnos továbbra sem küldte el, de én már bíztam benne,nem foglalkoztatott, biztos voltam magunkban,arra nem gondolván, hogy ő már iránta is érez valamit... Hogy mit? Sajnos szerelmet, fellángolást, valami újat és intenzívet ami nem olyan igaz szerelem mint a miénk, de most erősebben hat. Igen újra szakítottunk, hiszen nem volt képes túllépni a srác iránt érzett fellángoláson és párhuzamosan vele is találkozgatott.Megcsalt! Hogy fáj e ? Nem, az, hogy megcsalt nem, az hogy 4 hétig hazudott igen. Hogy szeretem e ezek ellenére is? Persze, hogy szeretem és borzalmasan féltem őt. Ő is tisztában van vele, hogy rossz döntéseket hozott sorozatban. A szakításunk a megcsalást követően este 10-től másnap délutánig tartott. Együtt zokogtunk mint két kisgyerek. Az éjszaka közepén megbocsátottam neki, Ő azt mondta, hogy ugyanazt a szerelmet érzi irántam mint a kapcsolatunk elején és tudja, hogy óriási hibát követett el. Összebújtunk sírtunk, aztán szeretkeztünk, aztán ismét távolodtunk. másnapra pedig már úgy érezte, hogy amit a srác iránt érez intenzívebb. Aztán 1 óra múlva megint engem akart.majd így ment ez addig ameddig döntés elé állítottam. Nem minket választott.... Azóta keresett egyszer, hogy a gyereket nem szereti csak engem nagyon de a barátnőnek már megint azt mondta hogy nem tud dönteni, aztán még 2 üzenetet hagyott amiben leirta, hogy személyesen beszéljük meg meg egyet amiben azt mondta hogy szeret, ezekre nem válaszoltam a legjobb barátnő tanácsára, mivel közben neki teljesen mást mondott.. Esélyt akart adni a sráccal a dolognak.

Annyit tudni kell még hogy ez a srác nem túl intelligens, nem érti amiket a barátnőm mond neki és nem szereti a bonyolult dolgokat. A barátnőm pedig nagyon nagyon bonyolult és törékeny személyiség.

A fő kérdésezek alapján, mennyi az esélye annak, hogy visszajön? Én nagyon szeretem képes vagyok várni, persze közben a saját életem is igyekszem egyenesbe hozni.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook