Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszajön, ha elhagyott? fórum

Visszajön, ha elhagyott? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
55. unom (válaszként erre: 54. - Ádám26)
2014. okt. 19. 19:50

A stílusod sugallja az "atyáskodást". "kis butus", "szeretted volna ah felelősséget tanul".

Nem ismerlek, csak az írásodból nekem ez jön le.

A "buta tini" az ő kifejezése?

Szerintem nem jó az a kapcsolat, amelyben a cél a másik megváltoztatása, nevelése.

2014. okt. 19. 19:47
Ezt nem apáskodásnak nevezném, végülis egy kapcsolatnak arról kell szólnia, hogy jobbá tesszük a másikat ami által mi is jobb emberek leszünk. Például én mellette lettem komoly ember, előtte csak egy kis komolytalan srác voltam akinek volt egy zenekara.. Ő ezzel nem elégedett meg és szerette volna ha megkomolyodok. Megtettem és jobb ember lettem, de ettől még ő nem anyáskodott felettem :) (persze ez az én véleményem) Egyébként teljesen egyenrangúak voltunk a kapcsolatban, ez alól talán az első 2 év képez kivételt. Természetesen tudom mi az, ami vonzza. A nyugalom. Amit az egész helyzet áraszt, nyilván ebbe beletartozik az, hogy nincsenek kötöttségek, illetve beszéltünk mostanában arról, hogy megijedt attól, hogy fel kell nőnie és a srác mellett picit "fura" de buta tininek érezheti magát...
53. vacsa (válaszként erre: 51. - Unom)
2014. okt. 19. 19:43
Egyetértek.
52. 2585941dc1 (válaszként erre: 1. - Ádám26)
2014. okt. 19. 19:41
Csatlakozom az előttem szólókhoz..majd igen később jöjjön vissza, mert most még neki ki kell tombolnia magát..ne akard vissza..most ne, mert te mész tönkre ebben..
51. unom (válaszként erre: 48. - Ádám26)
2014. okt. 19. 19:40

értem a példád, de ez megerősíti, amit írtam. Próbálod nevelni, valahogy nem érzem, hogy egyenrangú partnernak tekintenéd. "Apáskodsz" felette, így fejezed ki a szeretetedet.

Kérdezted, mi vonzza a másikban?

50. Ádám26 (válaszként erre: 49. - Naplemente.)
2014. okt. 19. 19:40
Nem fogom, holnap is úgy megyek csak le Pécsre összepakolni a cuccaim, hogy ő suliban lesz ameddig ott leszek és bár borzasztó nehéz megállni, de tudom, hogy nincsen értelme keresni. Viszont ugye a cuccaim 1 hetet össze lesznek pakolva bezsákolva a lakásban, ez biztosan nyomatékositja majd h tényleg nem leszek már ott
49. Naplemente. (válaszként erre: 31. - Ádám26)
2014. okt. 19. 19:34

Annyit se írj neki, hogy ez most nem fog menni.

Semmit sem!

Ő szakított, nem?

Ha azt hiszi, hogy mindig ott vagy neki a másik mellett is, akkor ez így lesz jó neki.

48. Ádám26 (válaszként erre: 47. - Unom)
2014. okt. 19. 19:19
Nem tudom, ez a kis butus ez nem gyerekességet jelent, hanem inkább érzelmi dolgokra értettem. Hogy mondjak egy példát 5 éve kapott tőlem egy kutyust karácsonyra. Szerettem volna ha picit felelősségteljesebb lesz és tudtam azt, hogy egy kutyus érzelmileg is erősiti majd. Na például kis butusság, hogy például sokszor megijed attól, hogy a kutyusunk már 5 éves és megszokta kérdezni tőlem hogy mi lesz ha meghal,meg hogy már nagyon öreg és ilyenkor nagyon sir. Ez egy példa volt, de több ilyen van.
47. unom (válaszként erre: 43. - Ádám26)
2014. okt. 19. 19:15
Lehet, épp ebből a "kis butus" szerepből szeretne kitörni. Érződik az írásodon, hogy nagyon szereted, de gondold végig: mi lehet az, amiért mást keresett? 8 év alatt az ember sokat változik, 18 éves korától pláne. Tulajdonképpen felnő.
46. Ádám26 (válaszként erre: 44. - Grizus)
2014. okt. 19. 19:14
Egyszerűen érzem, hogy ezt nem vehetem el tőle, ha van esélyünk az csak akkor, ha rájön, hogy arra van igazán szüksége amit tőlem kapott meg.
45. grizus
2014. okt. 19. 19:10
Azért tényleg nem szaladgál sok ilyen pali a világban, mint Te vagy, legalábbis tuskóból több van.
44. grizus (válaszként erre: 43. - Ádám26)
2014. okt. 19. 19:09
Valamiért mégis rákattant. Most meg akarja tapasztalni ezt is. Te pedig önzetlenül engeded... ez tényleg egy francia filmre hasonlít.
43. Ádám26 (válaszként erre: 42. - Grizus)
2014. okt. 19. 19:07
Igen nagyon féltem. Féltem, mert ő olyan kis butus.. Neki nagyon fontos az, hogy az első számú ember legyen annak az életében akivel együtt van, fontos neki, hogy azt a rengeteg dolgot ami bántja elmondhassa valakinek akiben megbizik..Fontos neki, hogy ne hanyagolják el. Ez a srác gyakorlatilag ilyen mának élő tipus, akinek a barátok a legfontosabbak és nem szereti a bonyolult dolgokat, de a barátnőm nagyon bonyolult lány.
42. grizus (válaszként erre: 40. - Ádám26)
2014. okt. 19. 19:02
És akkor most félted? Önzetlenül? Ó...
41. Briell14 (válaszként erre: 1. - Ádám26)
2014. okt. 19. 19:01
Sajnállak! Lejön, hogy Te tényleg nagyon szereted...
40. Ádám26 (válaszként erre: 39. - Grizus)
2014. okt. 19. 19:00
Rosszul fogalmaztam. Picit sérült lelkileg, de engem ez sohasem zavart benne, úgy kezeltem mint egy értéket amitől különleges.
39. grizus (válaszként erre: 38. - Ádám26)
2014. okt. 19. 18:58
Ez a törékeny dolog nekem kicsit sántít... Elhiszem, biztosan, de minden ember mindenkinek egy kicsit más arcot mutat, mert más hoz ki belőle. Lehet, hogy a másik sráccal nem is olyan törékeny. Most csak találgatok.
38. Ádám26 (válaszként erre: 37. - Grizus)
2014. okt. 19. 18:56
Igen és amúgy az is nagyon rossz, hogy előre látom, hogy nagyon szomorú lesz amikor csalódni fog ebben a srácban. És tudom, hogy mennyire törékeny
37. grizus (válaszként erre: 35. - Ádám26)
2014. okt. 19. 18:54
Hát igen, a szerelem fontosabb, mint a büszkeség. (Sade: Love is stronger than pride) Bizonytalan a lány, még nem dőlt el, mi lesz. Amig úgy érzed, várj rá, de ha eljön a pont, hogy eleged van, akkor már ne. Gondolom, az a legnehezebb, hogy el kell most engedned.
2014. okt. 19. 18:52
Nagy Lajosnak van egy jó kis karcolata,ha jól emlékszem,szerelmes férfi címmel.
35. Ádám26 (válaszként erre: 34. - Grizus)
2014. okt. 19. 18:50
Én is hihetetlenül nagyot csalódtam benne, magamban, kb mindenben. Viszont tudom azt, hogy ez értékesebb számomra annál, hogy a büszkeségemmel próbáljak választ adni.. Tudom a férfiak ritkán ilyen kitartóak. Nekem viszont a család a legfontosabb és nekem ő már lassan 8 éve a családom része :)
34. grizus
2014. okt. 19. 18:46
Nem tudom, bennem ilyenkor eltörne valami... dehát én én vagyok.
33. Ádám26 (válaszként erre: 32. - Shadow Angel)
2014. okt. 19. 18:45
Én azt érzem, hogy mélyen nagyon nagyon szeret, de hihetetlen bizonytalan és talán megijedt az elköteleződéstől. Szóval ezért is van ez a dilemmája, hogy nem tudja azt mondani, hogy nem adja meg annak a kapcsolatnak a lehetőséget. Azt érzem, hogy végleg csak egy csalódás után tudna visszajönni.
2014. okt. 19. 18:40
Szerintem visszamehet, akár véglegesen is, de nem holnap, nem a jövőhéten. Talán tényleg túl korán találkoztatok, s ki kell élnie magát még.
31. Ádám26 (válaszként erre: 26. - Naplemente.)
2014. okt. 19. 18:40
Igyekszem megállni, vasárnap óta én nem kerestem. A hét elején rám irt folyamatosan naponta 2-3 alkalommal, hogy most beadandót ir.. Meg szoktunk olyat, hogyha beadandót ir akkor megszokott kérni, hogy "babi mondjál mondatokat" de mondtam neki h most ez nem fog menni és akkor ugye ő keresett csütörtökön meg pénteken is. Azóta semmi és én se őt
30. féknyom (válaszként erre: 20. - Tamtamano)
2014. okt. 19. 18:37
Majd egyszer...talán.:)
29. vacsa (válaszként erre: 27. - 0f332c4ec9)
2014. okt. 19. 18:36
Persze hogy nem egyszerű. De a lány azt tette ami neki jó volt... Lehet sírdogálni, de senki sem kényszerítette.
28. 5bb51a9aad (válaszként erre: 27. - 0f332c4ec9)
2014. okt. 19. 18:35
Én is úgy érzem, hogy nem szándékos a bántás, inkább a lány bizonytalansága okozza ezt.
27. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 19. - Vacsa)
2014. okt. 19. 18:32
Nem direkt bántja. De nem egyszerü ám az ilyen.
26. Naplemente. (válaszként erre: 1. - Ádám26)
2014. okt. 19. 18:32

Ne jelentkezz, ne írj, ne válaszolj neki, telefont se vegyél fel, barátnőjével sem állj szóba legalább 1 hónapig.

Meglátod utána ott fog kaparni az ajtód előtt, de csak akkor, ha tényleg nem kommunikálsz vele addig.

Különben is ha hagyod magad újra és újra, akkor baleknak fog nézni és akkor meg azért nem fogsz kelleni neki.

De ha rám halgatsz, keresel egy rendes lányt!


Nekem is volt egy "nagy" szerelmem, pont ugyanez volt a helyzet.

Rendkívül sok fájdalmat okozott, aztán egy idő után nem tudtam hinni neki. Utólag deerült ki, hogy legutoljára az esküvője előtt éjszakán utazott hozzám 250 km-t, hogy kezdjük újra, hát nem mentem bele, akkora már elég volt.

A vicces, hogy azóta is nyaggat, hogy találkozzak vele még 25 év után is, mert nem tud elfelejteni.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook