Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vidékre szeretnék költözni, tudtok ajánlani helyet, házat, tanyát bármit. Ahol jó lakni - élni, kertészkedni, egészséges a föld a vidék .. fórum

Vidékre szeretnék költözni, tudtok ajánlani helyet, házat, tanyát bármit. Ahol jó lakni - élni, kertészkedni, egészséges a föld a vidék .. (beszélgetős fórum)


2013. febr. 9. 14:04
Mennyire vidékre ??
2013. febr. 9. 14:02
Jakabszállás 6700nm tanya, 51nm házzal, 3,8milla?
2013. febr. 6. 23:46

Biztosan van kiszemelt megye mint kiindulási pont. Vannak a neten is ingatlanos oldalak, ap.., jóf.., stb.

Látszat az csal. Mi se gondoltuk volna ennyi " építeni " való van egy 15 éves házikón..

Tudtam / tudtuk nagy fába vágtuk a fejszénket, ha belemegyünk. De hát én is szeretem a teret, frisslevegő. És lépni akartunk. Az is fontos hogy hány évesek vagytok, gyerekek otthon vannak, kirepültek.. Más méretút keresnék 2 gyerekkel akik kicsik, mint amikor már saját othona van nekik is...

Néhány dolog tuti : autó az jó ha van. Zártkertek is vannak szépszámmal, van ahol víz és villany van. De a fürdő és az onnan kijövő viznek kell hely. Nem biztos hogy aszfaltos az út, lehet csak zuzott köves.

Arra is érdemes figyelni hogy a telek és a rajta lévő bármilyen épület hány % nyi helyet vesz el a telekből. Zártkert / külterület, 3 %!

Hirtelen ennyi. Késő van ;)

2013. jan. 11. 09:29

Az árak nagyon változóak. De rengeteg eladó ingatlan van, így lehet válogatni. Nyilván messzebbről nehezebb, mert nem szaladgál az ember minden héten megnézni egyet.

Nézni kell az apróhírdetéseket és az ingatlanosok oldalait. Vannak jó ajánlatok.

12. Mari20 (válaszként erre: 9. - D878fb6317)
2013. jan. 10. 18:51

irigykedem....

kicsit csak, tudom sok a munka, de a Teremtőn kivül nincs más főnököd :)


körülnézek... köszönöm

árakat tudsz? egy tanya, vagy mégis mi mennyi

11. Mari20 (válaszként erre: 10. - Kszb)
2013. jan. 10. 18:49
köszike, utánna nézek
10. kszb (válaszként erre: 8. - Mari20)
2013. jan. 10. 18:45
én öttömösi lány vagyok, uhogy ezért ajánlottam azt a környéket :)
9. d878fb6317 (válaszként erre: 8. - Mari20)
2013. jan. 10. 14:06
Persze, Gyulán élek. A várostól 6km-re van egy tanyánk is.
8. Mari20 (válaszként erre: 5. - D878fb6317)
2013. jan. 10. 13:28

OLYAN AJÁNLÁSOKAT SZERETNÉK

ahol van tapasztalatod

esetleg laktál ott, vagy jársz oda ismerőshöz rokonhoz, és szivvel tudod ajánlani


mert azt tudom, hogy mindenki igyekszik a városba

menekül a vidékről...


én meg vidékre vágyom....

megtermelni a saját egészséges táplálékomat...

friss levegőn lenni

hallgatni a madár csicsergést

fát ültetni, saját komposztálót


kertészkedni

már nagyon várom....

7. tavasz007 (válaszként erre: 6. - Tavasz007)
2013. jan. 10. 13:10
vagyis van, hogy a fenebe ne lenne, csak az messze van!!!
2013. jan. 10. 13:10
Balaton felvidek! nincs annal szebb!
2013. jan. 10. 08:57

Gyula és környéke?


Körösök mentén biztosan találsz nyugodt helyet.

Nagy a tanyavilág, és remek üdülőövezetek vannak, ahol már elég sokan laknak is, nem csak nyáron.

4. kszb
2013. jan. 9. 19:08
Én Szeged körnéykét ajánlanám. Domaszék, Ruzsa, Ásotthalom, Mórahalom, Öttömös, Zákányszék..... Elég sok eladó tanya/ falusi ház van, elég olcsón. Összefüggő 30 hektáros erdőségek, nem ritka a közművesített tanya sem, tájvédelmi körzet a közelben, lehet gazdálkodni, egészséges levegő, és azért a város is elérhető közelben van!
2013. jan. 9. 14:57
Ajánlanám Zala megyében Pötrétét, zsákfalu, nincs forgalom jó levegő és vannak eladó házikók :)
2013. jan. 9. 14:16
privibe is irhattok, elöre is köszönöm.
2013. jan. 9. 14:15
Vidékre szeretnék költözni, tudtok ajánlani helyet, házat, tanyát bármit. Ahol jó lakni - élni, kertészkedni, egészséges a föld a vidék ..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook