Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vichy krémek hatékonysága fórum

Vichy krémek hatékonysága (beszélgetős fórum)


2009. dec. 8. 08:19

Sziasztok,

Én sokáig filoztam milyen krémet vegyek anyukámnak, 54 éves, a gyógyszertárban javasolták a Neovadiolt két helyen is, így ennél döntöttem. Viszont neki pár éve kijött nap allergiája a bőrén, és erre nem figyeltem. És sajnos ettől a krémtől is kipirosodott a szeme körül! Szerintem jobb ha a hipoallergén fajtákat választjuk a drága krémek közül is, azokban talán nincs annyi bőrre ártalmas anyag sem.

Remélem segítettem picit.

2009. okt. 26. 10:50

Sziasztok, én a Normaderm termékcsaládot használom, ami nem épp a mozgás és fitness kategóriába tartozik, de szeretném megosztani veletek a véleményem.

Amiket használok:

Vichy Normaderm mélytisztító gél

Vichy Normaderm Nuit/Night éjszakai krém

Vichy Normaderm Pro Mat nappali krém

Vichy dezodor, a fehér kupakos, 48 órás

Mindegyikkel maradéktalanul meg vagyok elégedve, a dezodor egyszerűen tökéletes, a krémektől és a géltől pedig az arcbőröm gyönyörű és problémamanetes lett. 1 hónapja haszánlom az éjszakai krémet kb, csodákat művelt a bőrömmel, ezért beszereztem a nappali krémet is, hogy nappal se csillogjon a bőröm, ne zsírosodjon. Ehhez épp ajándékba járt a mélytisztító gél, ami szintén nagyon jól jött. Bármivel is mostam meg az arcom ezekelőtt, ahogy megtöröltem a törölközővel máris csillogott a bőröm, pedig nem volt zsíros, akkor mostam épp meg, de ezzel a géllel végre nem csillogok, majd a nappali krémet használva egész nap matt és zsírmentes a bőröm. Éjszaka pedig továbbra is használom az éjszakai krémet, a bőröm hihetetlen változásokon ment át. Az a véleményem, hogy ha a problémás bőrre való termékek ilyen tökéletesen működnek, akkor tuti minden egyéb termékük is nagyon-nagyon jó. Minden pénzt megérnek.

2009. máj. 8. 11:30

Sziasztok!

Én is használtam a Lipometricet.Valamennyit segített,ha mozog az ember és még valamit használ mellé mert önmagában semmilyen drága készítmény nem annyira hatásos,mint amennyire gondolnánk,akármennyibe is kerül...

2009. ápr. 24. 09:40
húúúúúúú, engem is nagyon érdekelnek a Vichy krémek.
2009. ápr. 24. 09:03

Ez gyors döntés volt!

Ha rendszeresen csinálod,biztos,hogy jó lesz.Várom a híreket!!!

8. Suzi81 (válaszként erre: 6. - 764e80f0a0)
2009. ápr. 24. 08:56
Megvettem a krémet!!!! Tegnap szabin voltam és 2x használtam is azzal a masszírozóval,ami szuper. Remélem használ is. A tornázni is el kezedek intenzíven heti2-3szor remélem meglesz a hatás.
2009. ápr. 23. 18:40
sziasztok én ránctalanítót keresnék szemre arcra tudtok valami jót ajánlani???
2009. ápr. 23. 15:11
Igen,olyan is van!Vichy Liposyne Metric csomag,egy testradír,egy lipo-metric gél és egy maszírozó eszköz.Nálunk ez kerül 5930.-Ft-ba.
5. Suzi81 (válaszként erre: 4. - 764e80f0a0)
2009. ápr. 23. 15:00
Most hallottam egy akcióról 7.000,-Ft/tubus és most van akciós kiszerelésben. Kapsz hozzá ingyen valami masszírozót és tusoló zselét narancsbőr ellen.
2009. ápr. 23. 14:47
Több féle csomagolás van,5-10000.-Ft
3. diegóóó (válaszként erre: 2. - 764e80f0a0)
2009. ápr. 23. 14:40
Mennyibe kerül?Gondolom egy vagyon...!
2009. ápr. 23. 14:39

Igen,én a lányomnak vettem.Rendszeresen használja,kb 1 hét után észrevettem rajta a változást.

Én még tavaly kenekedtem vele,volt eredménye,de akkor én sokat tornáztam is.Úgy hatékonyabb szerintem.

2009. ápr. 23. 14:34

Sziasztok!


Érdeklődnék, hogy valaki kiprobálta-e a Vichy LipoMetric karcsúsító gélt. Minden hozzászólás érdekelne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook