Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen porszívót tudnátok ajánlani hatékonyságát illetően? fórum

Milyen porszívót tudnátok ajánlani hatékonyságát illetően? (beszélgetős fórum)


14. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Dare)
2022. szept. 7. 15:04
Na, milyet vettél bírja még?
13. Dare (válaszként erre: 12. - Bless the child)
2021. aug. 28. 15:25
Nagyon köszönöm!
12. Bless the child (válaszként erre: 11. - Papája)
2021. aug. 28. 15:10
Akció lejárta után még pár hétig meg lehet venni, utána visszaküldik a központba. Ma voltam Lidl-ben, ott vannak még a porszívók
11. papája (válaszként erre: 10. - Dare)
2021. aug. 28. 14:49
Sajnos a Lidl már nem akciós. Kb. fél évenként köszönnek vissza újra az akciós árúk.
10. Dare
2021. aug. 28. 14:46

Most aztán vagyok a dilemmába. Amúgy a Karcher WD 2 -t a neten nagyon megosztóan jellemezték. Sokan dicsérték is és nem is.

Mindenesetre utána lesek az ajánlott termékeknek. Köszönöm!

9. papája (válaszként erre: 7. - Bless the child)
2021. aug. 28. 14:41
Nekem sem sikerült a kezemnél levő cső szerelése, szétesett. A férjem viszont azonnal jól összenyomta és tökéletes.
8. papája (válaszként erre: 5. - Globus)
2021. aug. 28. 14:38

Igen, itt a Lidl szívási teljesítménye: 200 Airwatt.

Tesco: légszállítás 65l/s.


Nekem nem sokat mond, lényeg, hogy jól szív és egyszerű a tartályt kiüríteni.

7. Bless the child (válaszként erre: 4. - Papája)
2021. aug. 28. 14:35
A cső összeszerelése kicsit lehetne jobb, de ennyi pénzért ne várjunk csodát. A teljesítménye kárpótolja
6. papája (válaszként erre: 4. - Papája)
2021. aug. 28. 14:34
A Tescos Karcher WD 2 típusú és elírtam 12 l. tartály. Ez is száraz-nedves típus.
5. globus (válaszként erre: 4. - Papája)
2021. aug. 28. 14:33
Állítólag nem a teljesítménye számít, hogy hány wattos, mert az a fogyasztását jelzi, és néhány évvel ezelőtt maximálták jogszabályban. Már nem lehet több ezer wattosat venni. Hanem a szívóerő, hát ez az... amit diszkréten elrejtenek, és rá kell kérdezni.
4. papája (válaszként erre: 1. - Dare)
2021. aug. 28. 14:31

Ugyanezt szeretném én is ajánlani, amit Bless. 23-án volt 12.999-ért akciós a Lidlben. 1300 W teljesítményű 20 l-es tartállyal. Még tavasszal kinéztem magamnak, most döntöttem és jól tettem. Nagyon olcsó, nagyon jó. Soha mást.


Pillanatnyilag a Tescoban van hasonló 15.000 Ft-ért akciósan. 1000 W, 20 literes és ablaktisztítóval is fel van szerelve.

2021. aug. 28. 14:22

Én bosch logot használok évek ótamporzsákos,de én ehhez ragaszkodom.Miután tönkrement a régi bocsh logom,aztán is ugyanazt vettem.

én is minden nap takarítok,macska mellett muszáj,de még így is tökéletesen elégedett vagyok vele,végzi a dolgát,ahogy kell.

2. Bless the child (válaszként erre: 1. - Dare)
2021. aug. 28. 14:14
Porzsák nélkülit lecsereltem tavasszal egy lidlis száraz-nedvesre. Nekem tökéletesen megfelel. Ülőgarnitúrát is azzal takarítom, ritka nap, hogy ne porszívozzak. Jó erősen szív és az ára is megfelelő. Kutya, macska lakik velünk, rend es tisztasag van nálunk
1. Dare
2021. aug. 28. 14:03

Új porszívóra van szükségem. A régi megadtam magát. Én személy szerint a porzsák nélkülire esküszöm, nekem az vált be jobban, így most is abban gondolkodom. (De nyitott vagyok jobb minőség és teljesítmény ellenében a porzsákos felé is.)

Fontos, hogy mindenképp magas szívóerejű legyen, ez az elsődleges cél. Viszont nem értek hozzá igazán, hogy mennyi watt-os legyen. Minél magasabb számú, annál erősebb? Tehát 850-1000 Wattos már jónak számít?

Elsősorban szőnyeg/kárpit tisztításhoz fontos. Háziállat ugyan nincs, de fontos ettől függetlenül a szívóerő.


Rowenta, Bosh, Philips, ETA, esetleg nektek, ami bevállt...?

Árban max. 35-40 ezerig mennék.


KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook