Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Forever slim/ Forever beauty tapasztalatok, hatékonyság fórum

Forever slim/ Forever beauty tapasztalatok, hatékonyság (beszélgetős fórum)


2022. febr. 11. 16:46

Megszívtam ezekkel a gépekkel. Ezért barátaimmal körbenéztünk a világhálón, magyarul és angolul is. Nézd mit találtunk:


Külföld, ebay: www.ebay.com/itm/363562854544?_trkparms=amclksrc%3DITM%26aid%3D1110018%26algo%3D...



www.google.com/search?q=panda+box+cavitation+&tbm=isch&ved=2ahUKEwiSu5jA-vf1AhUP...



Magyar: www.vatera.hu/panda-box-rf-ultrahangos-kavitacios-gep-3137132150.html

2022. febr. 11. 16:44

Kavitációs gépet otthon használni ellenőrzés nélkül nem biztonságos!

Elektrokozmetikai szolgáltatásokat csak is hivatalos szakképesítéssel rendelkező kozmetikus alkalmazhat!


Kavitáiós kezelések veszélyei: [link]

Egy amerikai nő arról beszélt, hogy egy barátnője otthoni kavitálás miatt kórházba került! Ő is felhívja a figyelmeket, hogy veszélyes: ne végezd otthon,ne légy felelőtlen!


Olvassatok, járjátok be a témát, ne csak magyarul, hanem angolul! Beszéljetek a háziorvossal ajánlja-e!

Kozmetikust is megkérdezhetitek, de, ha a kozmetikus is foglalkozik elektrokozmetikával, testszobrászattal, persze, hogy ajánlani fogja a saját szolgáltatásait. Minden, ami nem természetes, az vissza fog ütni! Ezek az erős ultrahangos frekvenciák hosszú távon nem csak a zsirt repeszti szét, hanem csontritkulást is okozhat. Ezek a módszereket milyen kutató csoport vizsgálta be? És évekkel később milyen a kivizsgált személyek egészségügyi állapota?

Ne áldozd be az egészséged pár centiért.

2020. aug. 25. 21:27

Szia!


Épp most tettem közzé egy másik csoportban, hogy van egy eladó Forever Slim otthoni kavitációs zsírbontó gépem. Ára: 90 ezer forint. Azért adom el, mert nem használom rendszeresen, + az árára most nagyobb szükségem van, mint a gépre.



Tapasztalatok:


Bivalyerős gép. Általában a 3-as fokozatot ajánlják. Én sokszor csak az 1-esen bírtam. Ha néha magasabbra is állítottam, olyankor kipirosodott a bőröm, de ez nem fájt, és másnapra a pirosság is elmúlt. Az egyéni érzékenységeken sok múlik. Egyéni tapasztalat: ha éhgyomorra csináltam, akkor a bőröm is érzékenyebb volt, és az epém is elkezdett morogni. Ha ettem előtte, akkor semmi ilyen probléma nem volt. De lehet, hogy nálad még ilyen különbség se jelentkezik.



Eredmény:


Elég jó. 2018 áprilisában vettem, de csak rendszertelenül használtam, mégis a 8. használat után már 3 centit lefaragott a derekamból. Az eladó mondta, hogy ez egyéni, van, aki már két használat után mérhető eredményt lát, van, akinél tíz-tizenkét használat után nem történik semmi, aztán egyszercsak gyors ütemben kezd csökkenni a derékkörfogata. Ez mindenkinél más. Az a legjobb, ha heti kétszer használod. Én max. 10 alkalommal használtam, de volt, hogy két-három hét is eltelt két használat között, ennek ellenére lett eredménye.



Ellenjavallat:


Menzesz idején nem szabad, magas vérnyomással se, máj- vese- és nyirokbetegeknek szintén nem ajánlott.



Átvehető: Budapesten a belvárosban. Ha írsz privátban, telefonon egyeztetünk. Érte kell jönni, mert nem tudom elszállítani.



Számlája megvan, de garanciája már lejárt, ezért adom jóval olcsóbban, én még 127-ért vettem. Gyári doboza nincs, azt otthagytam az eladónál, mert csak a doboza nélkül fért bele a kötélfülű szatyorba.

2020. aug. 18. 20:56

Akik használták, vagy jelenleg is használják a fenti készülékeket, mit tapasztaltak? Valóban hatásos? Mik a hosszú távú tapasztalatok?


Rengetegszer látom a reklámot, és kíváncsi lettem.


Átverés vagy sem?


Vloggerek/celebek nyilván pénzért az eget is eladnák, így ez a forrás nem hiteles.


Aki használta/ használja, ne kíméljen.


Akinek nincs tapasztalata, arra nemigen vagyok kíváncsi.


Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook