Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vett már valaki Happy Nappers párnát? Milyen? Szeretik a gyerekek? fórum

Vett már valaki Happy Nappers párnát? Milyen? Szeretik a gyerekek? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 21. 12:15
Én is így gondolom,h nem sokáig fog vele foglalkozni és más "értelmesebb" dolgot is kaphatna helyette...Most én is láttam akciósan 4000-ért.
2013. okt. 21. 08:42
aranytalanul draga!
2013. okt. 21. 08:35
Tavaly nagyon kérte a lányom, rém drága volt. Most láttam 2800-ért, és kérdezetm, hogy kér-e. Már nem szeretne. Nem is bánom, hogy nem adtam érte tavaly annyi pénzt.
3. trapiti (válaszként erre: 2. - Jpatti)
2013. okt. 21. 07:34

8000-ért nem vettem, aránytalanul drága.

Most találtam féláron akciósat a neten, most kap egy ugyanolyat amilyen az unokatesójának is van. Kb. az utolsó plüss lesz amiért én pénzt adok :) de gondolom örülni fog neki...

2013. okt. 21. 07:26
Nálunk a minden csoda három napig tart kategória volt. Karácsonyra kapta a kislányom, volt nagy öröm, majd lassan feledésbe merült. Néha előveszi, de inkább nem. :) Nagyon drága ahhoz, hogy csak álljon a sarokban. Az árán vehettünk volna egy klassz társast. De a reklámok ugye.... Pedig mi alig nézünk tv-t, mégis elértek minket.
2013. okt. 21. 05:46
Vett már valaki Happy Nappers párnát? Milyen?Szeretik a gyerekek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook