Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vetélés-koraszülés veszélye fórum

Vetélés-koraszülés veszélye (beszélgetős fórum)

4. Guruljka (válaszként erre: 1. - Anita088)
2018. szept. 13. 01:11
Én megkérném a nőgyógyászt, hogy konzultáljon egy endokrinológussal a gyógyszeredről.
3. Margaret Margret (válaszként erre: 1. - Anita088)
2018. szept. 13. 00:52
Tényleg feküdnöd kell Anitám. Hallgass a dokira. Én nem vagyok szakorvos, mert tudod a lányom esetében nem tudtam segíteni. Az lényeges hogy ne stresszeld magad, próbálj többet ülni, feküdni, pihenni.
2. 0885be3643 (válaszként erre: 1. - Anita088)
2018. szept. 13. 00:28

Szigorú fekvès, csak wcre meg zuhanyozni kelj fel. Kisfiad mellé szerezz segítséget.Nagyszülök? Apuka nem tudja halasztani a mütetet? 23 vagy 24. heten harcold ki a tüdöerlelot. Es akkor mar korhazba is be kell menni,megpedig pices korhazba. Ha beindul a koraszules fontos hogy azonnal szakertoi kezekbe, inkubatorba keruljon a pici.


Endokrin reszhez nem ertek, de ha tenyleg lehet a problema oka, akkor harcold ki az idopontot, csinaltass magan uton vervetelt es kerj a lelettel telefons segitseget.

2018. szept. 12. 15:59

Sziasztok.

30 éves vagyok és a második babámat várom.Az első babánál nem volt semmi probléma csak egy hónappal előbb született.Most viszont a második babánál vannak problémák.19 hetes vagyok.A baba jól van,szépen fejlődik,jó a szívhang, viszont nekem erős görcseim vannak,fáj a derekam és volt egy kis vérzésem és barnás váladékom.Amikor ez jelentkezett rögtön orvoshoz mentem ahol az orvos azt állapította meg hogy fent áll a vetélés lehetősége,mivel a méhnyak értéke C:2100

Kaptam méhlazító gyógyszert és több magnéziumot kell szednem.Akkor felajánlották a kórházi felvétel,de ezt nem fogadtam el mivel itthon van a 2 éves kisfiam és az apukát is nemsokára műtik.Így próbálok itthon pihenni minél többet.

Közben rájöttem hogy lehet hogy a pajzsmirigy alul működés miatt is lett ez a probléma. Gyógyszert szedek rá, már több éve,de lehet hogy most kevés a napi adag, ami 75mg Letrox. Ez az adag az első babánál teljesen jó volt.

Vérvételre megyek a napokban,viszont az endokrinológushoz csak 3 hét múlva jutok el,mivel magánrendelés.Ha sima TB-s lenne akkor 3 hónapot kéne várnom,ami vicc.Így tanácstalanul várom a nőgyógyász tanácsát.

Volt már valaki hasonló szituációban?

Ti hogy intéznétek ezt a dolgot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook