Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Veszteség, feldolgozás, elfogadás, lélek fórum

Veszteség, feldolgozás, elfogadás, lélek (beszélgetős fórum)

1 2 3
89. Vikyci (válaszként erre: 87. - Kamira)
tegnap 13:46

Én a hétvégéket utálom nagyon. Hét közben még aránylag hamar eltelik az idő, ovi, munka, vásárlás... mindig van tennivaló.

Hétvégére marad a házimunka nagy része, de közben akad idő leülni kicsit, amikor nincs kihez szólni. A gyerekek nálam még kicsik, velük nem lehet még beszélgetni.

Főzni se szeretek már, a gyerekek válogatósak, én meg már unom azokat a kajákat, amiket ők megesznek, de magam miatt nagyon ritkán főzőcskézek.

88. Egomanyus2 (válaszként erre: 87. - Kamira)
máj. 20. 07:45
Ezzel én is így vagyok, pedig lassan 15 hónapja ment el. Éjfélig nem alszom, 6 órakor már ébren. Csak úgy tudok elaludni, hogy szól a tv. A beszélgetések nagyon hiányoznak. De a fájdalom átalakult. Már nem emészt. Velem van, de ma már tudom kezelni. Azért még mimdíg nehéz. Vigyázz magadra! Szép napot!
87. Kamira
máj. 20. 00:13

Sziasztok!

Nem volt túl jó napom. Szörnyen hiányzik a férjem, mert ilyenkor mindig megbeszéltük mi bánt bennünket. Most nincs kihez szólnom. Nem tudok aludni.

86. Kamira (válaszként erre: 85. - Egomanyus2)
máj. 7. 22:19

Beszélgessetek sokat! Biztosan örül neki, hogy szólsz hozzá!

Nekem is az éjszaka okoz nehézséget, de kezdem megtanulni, megérteni, hogy már magam vagyok. Ez nem azt jelenti, hogy nem nehéz, hanem talán kevesebb a kérdőjel. Ma van 10 hónapja, hogy elment a férjem.

Légy erős!🧡😘

85. Egomanyus2 (válaszként erre: 84. - Kamira)
ápr. 28. 20:34

Köszönöm kérdésed, most jobban vagyok. Nagyon jót tett, hogy elmentünk kicsit itthonról. Persze rettenetesen hiányzik, de ma már csendesebbek a beszélgetéseink. Szeretek már Vele beszélgetni, csak akkor van baj, ha nem ad tanácsot. Az éjszaka még nehéz. Főleg, amikor felébredek és nem látom magam mellett. De más már a fájdalom. Ehhez azonban hosszú út vezetett.

Vigyázz nagyon magadra.Ölellek nagy szeretettel! 😘

84. Kamira (válaszként erre: 83. - Egomanyus2)
ápr. 28. 20:05

Most nagyon dolgozik bennem a bűntudat. Nehéz megbirkózni vele.

Igaz az, néha örülök annak, hogy fáj. Fájva gondolok az örömteli emlékekre. Egyszerre szépek és szomorúak ezek nekem.

Te hogy vagy?

Szintén vigyázz magadra!

83. Egomanyus2 (válaszként erre: 82. - Kamira)
ápr. 21. 22:07

Ne legyen bűntudatod! Majd lesz amikor jól fog esni oda menni. Lesz amikor ott nyugszol meg, és lesz amikor ott esik jól sírni. Sajnos a bűntudat is része a gyásznak. Amikor örülsz, nevetsz újra, amikor úgy érzed, hogy enyhül a fájdalom. És még örülsz is, hogy újra fáj.

Csak úgy csináld, ahogy jobb Neked.

Vigyázz magadra!

82. Kamira (válaszként erre: 81. - Diszi1984)
ápr. 21. 21:25

Nehéz ezeket a napokat átvészelni. Én abba kapaszkodok, hogy ők sem szeretnének minket ilyen szomorúnak látni. Olyan nehéz!:(

Számomra nem mindig esik jól kimenni a temetőbe. Néha rossz érzés fog ott el, ha nem megyek akkor meg attól van bűntudatom.

81. Diszi1984 (válaszként erre: 80. - Kamira)
ápr. 20. 12:02

Ne is mond!

29-én lesz Apa szülinapja :( Most hogy otthon voltunk erre a párnapra 2x is meglátogattam. Felfoghatatlan!

El voltam, nem akartam senkit, a gyerekek anyu ott volt.

80. Kamira (válaszként erre: 79. - Diszi1984)
ápr. 19. 22:43

Sajnálom! Én úgy vettem észre, hogy mindenből az első a legrosszabb. Nekünk még anyu és a férjem szülinapja következik a nyáron...

Remélem, hogy melletted is volt valaki az ünnepek alatt.

Kitartás!❤️❤️

79. Diszi1984 (válaszként erre: 78. - Kamira)
ápr. 18. 21:11

Szia,

Első két estét végig bőgtem, itthon minden úgy van ahogy hagyta,nem bírja még anya elrakni valamilyen szinten megértem de evvel csak kínozza magát is.

Kedves vagy h segítesz a szülőknek is, tudom h az éjjel nehéz jár-kattog az agyad mindenen.

Örülök hogy az ünnepeken nem voltál egyedül.

Kitartás! Puszi.

78. Kamira (válaszként erre: 76. - Diszi1984)
ápr. 15. 21:27

Köszönöm, megvagyok.

Itthon van velem a fiacskám Húsvétra és ez bizonyos szempontból könnyebbséget okoz. Persze nehéz, mert ez az első Húsvétunk a férjem és az anyukám nélkül. Sírtunk már egy sort. Apukámat is meglátogattuk, neki is nagyon nehéz. Ott vannak a férjem szülei is, akik rám támaszkodnak. Ilyen nehéz helyzetben én vigasztalok mindenkit. Talán ez az, ami megerősít. Az este rossz, mert akkor marad időm a saját bajaimra.

Te hogy vagy?

77. Kamira (válaszként erre: 73. - Diszi1984)
ápr. 15. 21:22

Én is szedek nyugtatót, Rivotrilt, ez van. Néha segít, néha nem.

A Papa odafentről is nagyon szereti a fiúkat és büszkén fogja végignézni, ahogyan felnőnek!❤️

ápr. 12. 10:17
Kamira mi újság, hogy vagy?
75. Diszi1984 (válaszként erre: 69. - Vikyci)
ápr. 12. 10:16

Kitartás!

A szép emlékekből tudsz erőt meríteni, tovább építkezni!

74. Diszi1984 (válaszként erre: 68. - Pteri)
ápr. 12. 10:14
Érzi hogy vigasztalódásra van szükséged, segíteni szeretne de édes :) Kitartás!
73. Diszi1984 (válaszként erre: 64. - Kamira)
ápr. 12. 10:13

Szia,

anyukám is ugyanígy van pedig altatót is szed és nem bír elaludni,hiányzik neki Apu. :(

Éjszaka dolgozok kis éjjeli bagoly vagyok, végig járom a Fiúkat betakarom őket és sírok hogy a Papa de szerette őket, hogy nem látja felnőni őket, sajnálom hogy nem tudnak Papázni :( :(

72. Kamira (válaszként erre: 68. - Pteri)
ápr. 8. 04:03

Drága kiskutya, nagyon sok szeretet tud adni egy állat!❤️

Nekem is van kis nagy kutyám, ő kinti kutyus.

71. Kamira (válaszként erre: 69. - Vikyci)
ápr. 8. 04:02

Borzasztó!:( Átélem a fájdalmadat!

Én néha úgy érzem, hogy itt van. Vannak olyan pillanatok amikor érzem a jelenlétét legbelül a lelkem mélyén.

70. mallow (válaszként erre: 69. - Vikyci)
ápr. 6. 21:47

Hm. Megdöbbentő olvasni ezeket a tragédiákat, hogy ilyen fiatalon mennek el emberek mellőletek. Őszinte részvétem mindannyiótoknak. El sem tudom képzelni. Nálunk a családban, a közeli hozzátartozóim általában idős korban, magas kort megérve távoztak el, és hirtelen, nem hosszú szenvedés után, ezért nekem ez szinte felfoghatatlan. Gyermeketek nincs?

Ilyenkor talán a legjobb, ha az ember a közeli családtagjai, szerettei körében sokat van, ha jó a kapcsolat a szülőkkel, a velük való együttlét talán segít a feldolgozásban...

69. Vikyci (válaszként erre: 57. - Kamira)
ápr. 4. 12:00

Szia!

Részvétem.

Nekem januárban halt meg a férjem, 43,5 éves volt, én is annyi vagyok. Még a mai napig várom, hogy amikor megcsörren a telefonom, az ő neve lesz kiírva.

Várom, hogy mikor nyit be az ajtón, vagy mikor bukkan fel a konyha ablakban, ahogy készül bejönni. Vagy reggel amikor felkelek és megyek ki a sötét nappaliba, keresem, hátha ott fekszik a kanapén és nézegeti a youtube-s videóit amiket annyira szeretett.

68. pteri (válaszként erre: 64. - Kamira)
ápr. 4. 10:02
Én egy örökbe fogadott kiskutyàval alszom. A kislànyomnak hoztuk, de éjszaka jön hozzàm. Amint szomorúbb vagyok rögtön ràm teszi a fejét, mancsàt, megérzi.
67. pteri (válaszként erre: 62. - Kamira)
ápr. 4. 10:00
Apukàd sem örülne, ha el kellene temetnie a lànyàt! Azért maradtunk itt, mert még van dolgunk az életben.
66. vigyefene (válaszként erre: 64. - Kamira)
ápr. 4. 02:35
Megpróbálok nem gondolni a mindennapos dolgokra. Mióta a kedves feleségem elhúnyt, egyedűl sokkal nehezebb.
65. c85d1d200b (válaszként erre: 64. - Kamira)
ápr. 4. 02:28

En elozo ejszaka mar reg element baratokkal almodtam, es folyt rolam a viz, ahogy felebredtem.

Es ami meg rosszabb volt: felismerted, hogy almodok, de akkor fel kell kelni, ugy almodok mast.

De nem igy Lett.

64. Kamira
ápr. 3. 23:29

Számomra az éjszakák a legnehezebbek. Ti hogy vagytok ezzel?

Ilyenkor önt el a magány. Nehezen tudok elaludni.

63. Kamira
ápr. 3. 23:21

Köszönöm a bíztatást!

Viszont minden jót kívánok! :(

62. Kamira (válaszként erre: 59. - Pteri)
ápr. 3. 23:20
Apukám él még, igen. A fiam miatt muszáj maradnom, erősnek lennem, pedig gondoltam rá könnyebb lenne elmenni. Nem tudnám így megtenni. Járok pszichológushoz egy ideje.
61. Diszi1984 (válaszként erre: 57. - Kamira)
ápr. 3. 20:39

Őszinte részvétem!

Nagyon erősnek kell lenned mert még Neked dolgod van itt, meg kell találnod az útatad a férjed és az anyukád is ezt szeretnék! Kitartás!

60. Diszi1984 (válaszként erre: 56. - Zsozsy)
ápr. 3. 20:33

Szia,

Őszinte részvétem!

tudom mit érzel, Apukám is a kórházban hunyt el, hétfőn még semmi baj, még beszéltünk vele aztán hívjuk a kórházat nagy nehezen felveszik és közlik hogy kapott egy agyistrokot. Egy kicsit szerencsésebbek voltunk mert a Tesóm és én be tudtunk menni, megengedte a doktornő és beengedett a portás... Én is hibáztatom a kórházat, a kezelőorvost mert sztem nem kaptam meg a megfelelő ellátást...Hosszú folyamat lesz de ide nyugodtan jöhetsz támogatásért!

1 2 3

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2022, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook