Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Veszteség, feldolgozás, elfogadás, lélek fórum

Veszteség, feldolgozás, elfogadás, lélek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
108. Diszi1984 (válaszként erre: 102. - Kamira)
2022. jún. 23. 07:16

Nekem is van egy utolsó képen Apuról, én is szoktam nézegetni vagy ha keresek valamit a telefonomban akkor is megállok megnézem, megsimogatom az arcát. A hiányérzeten kívül még más is kavarog bennem...

Kitartás!

Puszi.

107. Diszi1984 (válaszként erre: 103. - Vikyci)
2022. jún. 23. 07:12

Szia,


Nagyon sajnálom jól besűrűsödtek...De túl leszel rajta, szépen a gyerekekkel kézenfogva, összebújva megemlékeztek a férjedről, az apukájukról hogy ne feledjék el mert még kicsik Te vagy nekik a biztos pont. Tudom hogy Neked is jó lenne egy ilyen személy ne add fel, tarts ki gondolj a szép emlékekre, most azokba tudsz kapaszkodni vagy tervez előre párnapot, programot a gyerekekkel hogy eltereld egy kicsit a figyelmedet.


Ölellek! Puszi!

106. Diszi1984 (válaszként erre: 101. - Kamira)
2022. jún. 23. 07:07

Szia!


Nem vagy szörnyű! Szerintem amikor a Fiadra nézel a hiányt látod, a hiányát érzed emiatt nem vagy szörnyű. Kitartás!

Puszi

105. Kamira
2022. jún. 20. 22:44

Ma egyszerűen lelki nulla vagyok. Szörnyen érzem magam. Hiányzik anya, a férjem...

Ma olyan dolgokat kellett csinálnom, amiket a férjem szokott. Ez megviselt.

104. Egomanyus2 (válaszként erre: 103. - Vikyci)
2022. jún. 17. 14:29

Sziasztok!


Most egy két napja nekem is nehéz, úgy látszik nem számít az idő múlása.

Nem mondom, hogy boldog születés napot, inkább csak egy kis lelki békét kívánok, mindenkinek!

103. Vikyci (válaszként erre: 100. - Diszi1984)
2022. jún. 17. 14:16

Szia!

Az elmúlt 2 hét nagyon nehéz volt. Jöttek az elsők...


Férjem szülinapja ami egyben kisfiam szülinapja is, nagyon nehezen éltem ezt meg, annyira jó volt, hogy eddig együtt ünnepelhettek, de sajnos ez már a múlt :-(

Kislányom névnapja, tegnap az 5. hóforduló, ma az én szülinapom.


Örülök, hogy lemennek ezek, júliusban lesz még férjem névnapja, arról is megemlékezünk majd a gyerekekkel.

Nem tudom mikor lesz ez könnyebb, lesz-e egyáltalán könnyebb.

De most iszonyat érzés, hogy nincs kivel megbeszélni a dolgokat, nincs kihez odabújni, nincs kivel tervezni a jövőt.

102. Kamira
2022. jún. 16. 21:02
Mostanában sokat gondolok az utolsó időszakra, amit a férjemmel éltem meg. Nem szeretem azt az időszakot, inkább a kedvesebb emlékekre gondolok. Ma mégis sokat gondolkoztam ezen. A legutolsó képeinket sem szerettem nézegetni, mert rossz érzés fogott el. Kicsit féltem is megnézni őket. Nagyon beteg volt amikor a képek készültek. Tudatosította bennem a történteket. Ma mégis elővettem a képeket és már nem volt bennem félelem csak hiány. Annyira hiányzik. 😔😔😔😔
101. Kamira (válaszként erre: 100. - Diszi1984)
2022. jún. 16. 19:27

Szia! Meg-meg vagyok, néha jobban, néha kevésbé. Lassan itt a férjem születésnapja és az első évfordulója. Anya születésnapja is most lesz. Nem lesz könnyű, de átesünk rajta.

Ma jobb kedvem van. Velem van a fiam, sikerültek a vizsgái. Nyáron itthon lesz velem, már talált is magának egy állást. Nem akarok előtte sírni, ami nagyon nehéz. Sokszor emlékeztet az apukájára. Arra, amikor még hárman voltunk itthon. Szörnyű vagyok, mert szomorú gondolatok jutnak eszembe a gyerekemről.


Te hogy vagy?

Puszi!

2022. jún. 14. 21:03

Sziasztok!


Ki hogy van? Kivel mi történt?

Puszi!

99. Kamira (válaszként erre: 98. - Vikyci)
2022. máj. 31. 22:30
Ügyes vagy! Jól tetted! A kicsik biztosan örültek!🥰
98. Vikyci (válaszként erre: 97. - Kamira)
2022. máj. 31. 08:20
Én hétvégén a teraszt takarítottam le végre, összerámoltam, asztalt-székeket lemostam, terítőt tettem, és szombaton ott ebédeltünk a gyerekekkel. Nagyon élvezték! Régebben sokszor ettünk kint, úgy szokták mondani a kicsik, hogy piknikezünk :-)
97. Kamira
2022. máj. 29. 00:32

Sziasztok!

Ma takarítottam, jót tett a lelkemnek.

Kezdem úgy érezni magam, mint egy nyugdíjas. Az is nagy számba megy ha takarítok.

96. Kamira
2022. máj. 27. 23:07
Nagyon nagy vihar van nálunk. Wifi sincs, most kapcsoltam mobilnetre. A férjem imádta a nyári viharokat, szeretett esőben aludni. Most kicsit olyan, mintha itt lenne. Tudom, hogy nincs ezért meg mégis szomorú vagyok. :(
95. Kamira (válaszként erre: 93. - Diszi1984)
2022. máj. 27. 23:03

Örülök, hogy anyukád lefoglalja magát! Ez jó!

Sajnos az élet megy tovább. Én is próbálom ezzel nógatni magam. Néha kell a sírás, de a depi sem visz semerre. Kell, hogy még éljünk.

94. Kamira (válaszként erre: 92. - Vikyci)
2022. máj. 27. 23:00

Bizony, nem egyszerű. Nekem “csak” egy van, de vele is nehéz volt annak idején.

Én már kezdem azt hinni, hogy a robot mód jobb a léleknek. Olyankor nem mélyülünk úgy el az érzelmekben. Aztán persze felszínre tör a sírás meg miegyéb..

2022. máj. 26. 08:58

Sziasztok!

Anyumnak is az esték rosszak nem tud aludni, sokáig fent van, a délelőtt elmegy egy kis főzés, végre főz magának is mert eddig nem főzött nem volt kire címszóval, mert nincs Apa. Kertészkedik megy a szomszédba :)

Este én el vagyok a varrással lefoglal, de van hogy napközben is egyszer csak beugrik hogy nincs Apa könnygyűlik a szemembe :(

Magatokra is szánjatok időt egy kávézás, teázás elmerengve ülve a teraszon, a kanapén...sszükség van erre is hogy elfogadjuk a történteket, ami nem egyszerű.

Puszi Mindenkinek!

92. Vikyci (válaszként erre: 91. - Kamira)
2022. máj. 25. 10:42

Hétköznap nem nagyon van időm üldögélni, pláne mostmár, hogy jó az idő, ovi után sokáig kint vagyunk az udvaron, kertben, közben vacsit készítek, de szalagálok rájuk nézni, aztán az esti rutin, mire ágyba kerülünk én már rendesen kivagyok.

Nem egyszerű egyedül a gyerekekkel, de robot mód teszem a dolgom és nem gondolkodom.

91. Kamira (válaszként erre: 89. - Vikyci)
2022. máj. 24. 22:54

Jó ha van tennivalód. Az legalább lefoglal.

Szörnyen erős vagy. Két kicsi gyerekkel...a szívem szakad meg.


Én is úgy vettem észre, hogy az üres járatok nehezek, amikor van időm gondolkozni. Napközben munka, főzök, viszek az ebédből apukámnak, eltelik az idő. Este már nehéz.

90. Kamira (válaszként erre: 88. - Egomanyus2)
2022. máj. 24. 22:51

Én is csak úgy tudok. Filmezek, internetezek, tv-zek. Nagyon magányos vagyok. Sosem éltem még egyedül. Nem más kell, hanem a férjem.

Örülök, hogy jobban vagy! Maradjon így!

Szép éjszakát!

89. Vikyci (válaszként erre: 87. - Kamira)
2022. máj. 23. 13:46

Én a hétvégéket utálom nagyon. Hét közben még aránylag hamar eltelik az idő, ovi, munka, vásárlás... mindig van tennivaló.

Hétvégére marad a házimunka nagy része, de közben akad idő leülni kicsit, amikor nincs kihez szólni. A gyerekek nálam még kicsik, velük nem lehet még beszélgetni.

Főzni se szeretek már, a gyerekek válogatósak, én meg már unom azokat a kajákat, amiket ők megesznek, de magam miatt nagyon ritkán főzőcskézek.

88. Egomanyus2 (válaszként erre: 87. - Kamira)
2022. máj. 20. 07:45
Ezzel én is így vagyok, pedig lassan 15 hónapja ment el. Éjfélig nem alszom, 6 órakor már ébren. Csak úgy tudok elaludni, hogy szól a tv. A beszélgetések nagyon hiányoznak. De a fájdalom átalakult. Már nem emészt. Velem van, de ma már tudom kezelni. Azért még mimdíg nehéz. Vigyázz magadra! Szép napot!
87. Kamira
2022. máj. 20. 00:13

Sziasztok!

Nem volt túl jó napom. Szörnyen hiányzik a férjem, mert ilyenkor mindig megbeszéltük mi bánt bennünket. Most nincs kihez szólnom. Nem tudok aludni.

86. Kamira (válaszként erre: 85. - Egomanyus2)
2022. máj. 7. 22:19

Beszélgessetek sokat! Biztosan örül neki, hogy szólsz hozzá!

Nekem is az éjszaka okoz nehézséget, de kezdem megtanulni, megérteni, hogy már magam vagyok. Ez nem azt jelenti, hogy nem nehéz, hanem talán kevesebb a kérdőjel. Ma van 10 hónapja, hogy elment a férjem.


Légy erős!🧡😘

85. Egomanyus2 (válaszként erre: 84. - Kamira)
2022. ápr. 28. 20:34

Köszönöm kérdésed, most jobban vagyok. Nagyon jót tett, hogy elmentünk kicsit itthonról. Persze rettenetesen hiányzik, de ma már csendesebbek a beszélgetéseink. Szeretek már Vele beszélgetni, csak akkor van baj, ha nem ad tanácsot. Az éjszaka még nehéz. Főleg, amikor felébredek és nem látom magam mellett. De más már a fájdalom. Ehhez azonban hosszú út vezetett.

Vigyázz nagyon magadra.Ölellek nagy szeretettel! 😘

84. Kamira (válaszként erre: 83. - Egomanyus2)
2022. ápr. 28. 20:05

Most nagyon dolgozik bennem a bűntudat. Nehéz megbirkózni vele.

Igaz az, néha örülök annak, hogy fáj. Fájva gondolok az örömteli emlékekre. Egyszerre szépek és szomorúak ezek nekem.


Te hogy vagy?

Szintén vigyázz magadra!

83. Egomanyus2 (válaszként erre: 82. - Kamira)
2022. ápr. 21. 22:07

Ne legyen bűntudatod! Majd lesz amikor jól fog esni oda menni. Lesz amikor ott nyugszol meg, és lesz amikor ott esik jól sírni. Sajnos a bűntudat is része a gyásznak. Amikor örülsz, nevetsz újra, amikor úgy érzed, hogy enyhül a fájdalom. És még örülsz is, hogy újra fáj.

Csak úgy csináld, ahogy jobb Neked.

Vigyázz magadra!

82. Kamira (válaszként erre: 81. - Diszi1984)
2022. ápr. 21. 21:25

Nehéz ezeket a napokat átvészelni. Én abba kapaszkodok, hogy ők sem szeretnének minket ilyen szomorúnak látni. Olyan nehéz!:(


Számomra nem mindig esik jól kimenni a temetőbe. Néha rossz érzés fog ott el, ha nem megyek akkor meg attól van bűntudatom.

81. Diszi1984 (válaszként erre: 80. - Kamira)
2022. ápr. 20. 12:02

Ne is mond!


29-én lesz Apa szülinapja :( Most hogy otthon voltunk erre a párnapra 2x is meglátogattam. Felfoghatatlan!

El voltam, nem akartam senkit, a gyerekek anyu ott volt.

80. Kamira (válaszként erre: 79. - Diszi1984)
2022. ápr. 19. 22:43

Sajnálom! Én úgy vettem észre, hogy mindenből az első a legrosszabb. Nekünk még anyu és a férjem szülinapja következik a nyáron...

Remélem, hogy melletted is volt valaki az ünnepek alatt.

Kitartás!❤️❤️

79. Diszi1984 (válaszként erre: 78. - Kamira)
2022. ápr. 18. 21:11

Szia,

Első két estét végig bőgtem, itthon minden úgy van ahogy hagyta,nem bírja még anya elrakni valamilyen szinten megértem de evvel csak kínozza magát is.

Kedves vagy h segítesz a szülőknek is, tudom h az éjjel nehéz jár-kattog az agyad mindenen.

Örülök hogy az ünnepeken nem voltál egyedül.

Kitartás! Puszi.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook