Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A laborértékek szerint lehet vérszegény? fórum

A laborértékek szerint lehet vérszegény? (tudásbázis kérdés)


2021. dec. 8. 12:41
Köszönöm.
10. bnedora (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 8. 12:39
Sajnálom, hogy ilyen az orvos hozzáállása a betegeihez. Így kénytelen leszel magán úton utána járni, hogy mitől vagy rosszul. Feltétlen járj utána. Jobbulást!
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Bnedora)
2021. dec. 8. 12:34
Nem tudom mit teszek de az sem állapot, hogy tele van csillaggal a laborom és mindig azt mondja, h jó.Pedig nem érzem jól magam. Vőrösvértest, hemoglobin, mindig határon vagy alatta. az orvos nem nézi az embert, csak azt h hány csillag van , és ha nem nagy az eltérés akkor jónak tartja.Ő csak a koleszterinnel foglalkozik mindig és javasolja a gyógyszert , neki ez a lényeg, mert erre kiír egy tablettát, és kész, a többin viszont már el kellene gondolkozni. Orvoshiány van, és nincs választási lehetőség.szomszéd településen sins állandó, hanme egy másik városból jár át , de nem mindennap, tehát akik vannak a környéken, azok is túl vannak terhelve.
8. bnedora (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 8. 12:22
És, ha vérszegény vagy, akkor mit kezdesz vele? Amennyiben nem tetszik a házi orvosod, miért nem mész másikhoz?
2021. dec. 8. 12:19
Akkor menj el privátban egy belgyógyászhoz is, vagy írj egy olyan weblapnak, aminek van orvos válaszol rovata.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Mazee)
2021. dec. 8. 12:05
Mert ő ilyen, nem leletez, csak olyan vizsgálati eredményt, amire ő küldött, nem akarom felbosszantani, hogy mivel ő nem küldött el, én elmentem saját pénzemen.
5. Mazee (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 8. 11:58

Ezért miért ne mehetnél?

Kötelessége kielemezni a leletet, ezért van, főleg, ha panaszod van.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Scherlock)
2021. dec. 8. 11:42
Nem mehetek, mert nem küldött el vérvételre. Magánban mentem, mert nem érzem jól magam, mindig kevés az erőm, energiám, fáradt vagyok.
2021. dec. 8. 11:25
Háziorvos minden kérdésedre válaszol.
2021. dec. 8. 10:44
A vas értéke, az alsó szint felett .
2021. dec. 8. 10:42
Ezek az az értékek alacsonyabbak picit a leletemben: hemoglobin hematokrit vörösvértest ezek magasabbak kicsit: MCV retikulocyta hemoglobin

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook