Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Verekedős gyerekek fórum

Verekedős gyerekek (beszélgetős fórum)


2010. aug. 13. 07:28

Sziasztok!

Elkeseredve tapasztalom, hogy a játszótéren mennyi verekedős- agresszív kisgyerek van. Ok nélkül ütik a kisebbeket, lelökik a csúszdán a bizonytalanabbul állókat.

Egy- két anyuka csak elnézően mosolyog amikor a gyermeke homokot vág a másik gyerek arcába és ha véletlenül szólni mernek nekik még ők kérik ki maguknak.. Az én fiamnak eszébe sem jutna bántani mást és csak pislog nagy szemekkel amikor nekimennek vagy bántani akarják.

Mitől ilyenek a gyerekek? honnan van ennyi agresszió bennük?

2010. jún. 28. 22:05
sziasztok az én kisfiam még csak 15 hónapos, soha nem jut eszébe kezet emelni senkire, nem irigy, de a játszótéren rendszeresen belemar a vele egykorúak arcába. nem agresszív baba, de akkor ez mégis mi, így akarja őket "megvizsgálni"? kérlek segítsetek hogyan szoktassam le róla, mert már nem merem gyerekek közé vinni
2007. okt. 24. 14:18

az ocsem nagyon az volt. sok gondot okozott a szuleinknek mindenhol. oviban, suliban. altalaban nem o kezdte a verekedeseket. de nagyon forroveru volt. minden vitat okollel fejezett be. es mai napig

nem tudjuk, kire hasonlit. ugyanis az egesz csaladom

alapjaban veve eleg nyugodt. legalabbis nem esunk egymasnak.

4. 754c7e07c3 (válaszként erre: 3. - 53cc09e608)
2007. okt. 24. 11:04
Sajnos nem csak a nevelés. Az utánzásos korszakban előfordulhat ilyesmi, nevelés ellenére. Főleg, ha valaki megverte a pajtásai közül a gyereket.
2007. okt. 24. 10:36
Nekem is verekednek az unokáim ,és hiába mondom ,hogy mi soha nem verekedtünk soha igy , annak ellenére ütik egymást ! Szereintem ez valami rossz nevelés .Mi soha nem verekedtünk igy a testvéreimmel ,számomra ez nagyon furcsa és elis keserít .
2. hanyimagi (válaszként erre: 1. - Kawics)
2007. szept. 4. 13:29
Sajnos az én két unokám is verekszik, főleg egymással az eggyik 4 éves a másik 2. Próbáljuk mi is leszoktatni, de nem megy. A nagyobb kezdte amikor oviba került, de most már a kicsi is verekszik. Reméljük előbb-utóbb kinövik. A fiam is verekedett az óvodába annak idelyén, de mikor bekerült az iskolába abba maradt.
2007. aug. 30. 17:20

Sziasztok!

Most 21 hónapos a kisfiam és amióta az egyik kis barátja megverte azóta ő is verekszik.Ráadásul a kisebbeket bántja.Már mindent megpróbáltunk,de nem tudjuk leszoktatni róla!Ha tudtok valami jó ötletet,kérlek segítsetek!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook