Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudnátok ajánlani egy számítógépes játékot? (jó felbontású, nem verekedős, izgi) fórum

Tudnátok ajánlani egy számítógépes játékot? (jó felbontású, nem verekedős, izgi) (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 6. 21:16
bocs,most olvastam,hogy mászkálósat szeretnél :)
2012. jan. 6. 21:14
need for speed hot pursuit
19. Remike98 (válaszként erre: 16. - SzánI.)
2012. jan. 6. 21:11

Értem. Hát én sajna ilyen játékot nem tudok neked mondani, én nem szeretem ezeket az ugrálós pontszerzős játékokat.:( Harry-t meg szerencsétlent még a képernyőmön sem tűröm meg, annyira utálok tőle mindent. könyv, film.....játékot már meg sem néztem::)

De azért majd nézz bele amiket ajánlottam, semmi vérengzés nincs benne, nem kell megölni senkit és semmit és tényleg nagyon szórakoztató.:)

18. Remike98 (válaszként erre: 17. - Kirani)
2012. jan. 6. 21:07
:D
17. Kirani (válaszként erre: 14. - Remike98)
2012. jan. 6. 21:05
Ahogy elnéztem a listádat, inkább egy hónapot :-)))
2012. jan. 6. 21:00

Most, hogy keresgettem játékokat, a Hidden Mysteries: The Forbidden City is olyan keresgetős játék. Nem ismerem, csak most találtam.


Amúgy olyasmi játékot keresek, mint pl a Lego Harry Potter. Ez elég aranyos, mármint nem az a gyilkolós vacak játék, amit mostanában nyomnak.


[link]


Ez olyan kis aranyos mászkálós, varázslós.

15. Remike98 (válaszként erre: 11. - Remike98)
2012. jan. 6. 20:44
Mármint így keress rá.:)
14. Remike98 (válaszként erre: 7. - Kirani)
2012. jan. 6. 20:43
Ismerem őket, ha ezekkel elvagy, akkor ha kipróbálod amiket írtam, tuti nem mozdulsz el a gép elől. Vegyél ki egy hét szabit.:)
2012. jan. 6. 20:43

Nekünk az Escape the Museum 2 van meg.


Ez is nagyon jó, az a történet, hogy a pasi otthon marad(akivel mászkálok végig), a család pedig elmegy. Lesz egy nagy földrengés, és a város a feje tetejére áll. Minden romokban.

A pasinak el kell jutnia a múzeumig, de addig egy rakás rejtvényt meg kell fejtenie. Van közte olyan elrejtős tárgyak is (hidden objects), olyan is, hogy gyűjtögetni kell cuccokat, és azokkal pedig segíteni másokon. Vagy építeni dolgokat. Stb. ...


Ez pl. egy olyan nyomozós, gyűjtögetős játék.

2012. jan. 6. 20:42
Ja! Rejtéjes sziget kincsei- végzet kapuja.:)
11. Remike98 (válaszként erre: 9. - Basset)
2012. jan. 6. 20:41
Igen, a hidden object is egy ilyen tárgykeresős játék.
10. Remike98 (válaszként erre: 7. - Kirani)
2012. jan. 6. 20:40

Rengeteg van:

Mountain Crime, Natalie Brooks és a Hillcrest gimi rejtélye ( de Natalie Brooks-os van ezen kívül még három), Haunted Legends: the queen of spades, Red Crow Mysteries Legion, Twisted Lands- szellemváros, 1001 éjszakai meséi Szinbáddal,Vámpír történet- Pandora szelencéje, Vampirville, Varázsenciklopédia 1-2, Puppet Show 1-2-3, The clockworld man 1-2-3,Agathe Christie: death on the nile és van mégegy de nem tudom a címét ( az agathe christik nehezek!):)

Hirtelen ennyi jutott az eszembe, de vannak még és ezeket mind megtalálod magyar nyelvűben vagy magyarítva, honosítva. Ha valaki nagyon penge angolból, akkor több száz van, de nagyon kell hozzá tudni angolul mert nemcsak hogy nem hétköznapi tárgyakat kell megkeresni, de ráadásul még a szó angol verziójának a 100. szinonímáját is fogadják csak el.:)

2012. jan. 6. 20:28
hidden objects
8. Kirani (válaszként erre: 2. - SzánI.)
2012. jan. 6. 20:24
Ezeket mi mászkálós-gyűjtögetős játékoknak hívjuk. Imádom őket!
7. Kirani (válaszként erre: 4. - Remike98)
2012. jan. 6. 20:23

Ez engem is érdekel :-). Ennek a nyomozósnak megmondod a címét?

Én a Farm Frenzy sorozatot szeretem nagyon, meg persze Age of Empires II kiegészítőt. Napokig ellennék velük gond nélkül :-)))

2012. jan. 6. 20:21
Super Mario jellegű pl.?
5. Kirani (válaszként erre: 2. - SzánI.)
2012. jan. 6. 20:20
Oké, értem.
4. Remike98 (válaszként erre: 1. - SzánI.)
2012. jan. 6. 20:20
Van egy csomó tárgykeresős játék. Mi a lányommal minden este ilyenekkel játszunk.:) Van egy sztori (pl. nyomozós), és azt kell végigvinni feladatokkal, nehéz tárgykeresésekkel. Logikai játékok de nagyon szórakoztatóak. Soha nem lehet megunni.:)
2012. jan. 6. 20:20
Kicsit bővebben? :-)) Milyen jellegűeket szeretsz? Civilizációs, városépítős, kertészledős...
2012. jan. 6. 20:19

Egy olyan számítógépes játékot keresek, aminek nagyon jó a felbontása, akár 2011-es kiadású is lehet.


Valami mászkálós, de nem háborús és durva lövöldözős.

Inkább olyasmi mint a Harry Potter.


Feladatok, rejtvények + mászkálós.

2012. jan. 6. 20:18
Tudnátok ajánlani egy számítógépes játékot? (jó felbontású, nem verekedős, izgi)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook