Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vendéglátó képzést keresek Debrecenben! Sürgős, valaki tud segíteni? fórum

Vendéglátó képzést keresek Debrecenben! Sürgős, valaki tud segíteni? (tudásbázis kérdés)

2013. aug. 13. 20:10
Senki nem tud róluk semmit?
2013. aug. 9. 13:04
Na valaki? Modern üzleti szakközépikola? Sirius vélemények?
2013. aug. 8. 21:16

Huhh még jó hogy ilyen fejlett már a technika, mert mikor megláttam, hogy hogyan néz ki a Tessedik, hát Berettyóújfaluban a legrosszabb suli ahhoz képest egy szálloda :D

Azért várom még a tippeket, hogy hova mehetnék, nem hsizem el, hogy nincs egy jó vendéglős képzés sem Debrecenben, nekem van csak ilyen szerencsém hogy nem találok...

7. baboca94 (válaszként erre: 6. - 45b4ec3330)
2013. aug. 8. 18:23
A Tessedik Sámuel na az már egy borzasztó hely. Tehát az ott tanulók túlnyomó többsége, hogy is mondjam zűrös és egy kicsikét sötétebb bőrszínnel rendelkezik.. érted gondolom. Szerintem próbáld meg a Kerit! Biztos egy talpraesett, ügyes csaj vagy, ott nem az oktatási színvonal a probléma, mert ott leadják amit tudnod kell. Nem lesz ott probléma. :)
2013. aug. 8. 18:17

Pont az, hogy ingyenes de JÓ képzést keresek, a Keri -ről azt írták az oktatás színvonala a béka segge alatt van :(

A Tessedik Sámuel suliban is indul ilyen képzés de az is ilyen sztem

2013. aug. 8. 18:13
Munkaügyi központ által próbáltad? Ott szoktak ilyen gyorstalpalók lenni. Ha az nem, akkor pl.: Keri suli.
2013. aug. 8. 16:43
szóval*
2013. aug. 8. 16:42
Nem kötelező segíteni, persze nem akartam bunkó lenni, szóva: aki tud, kérem segítsen!
2013. aug. 8. 15:10
??kérem??
2013. aug. 8. 15:00
Vendéglátásszervező-vendéglős vagy vendéglős képzést keresek Debrecenben! Tud valaki jó sulit ahol ilyen képzés van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook