Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vélemények a Zepter termékekről fórum

Vélemények a Zepter termékekről (beszélgetős fórum)


2010. márc. 5. 17:55
Ma voltam az előadáson.A víztisztító ára 338700Ft.A levegőtisztítóé:197700Ft. Mindkettő akciós ár,most.Van valakinek ?
111. Bea70
2010. márc. 5. 07:08
A víztisztító is 300 körül van és úgy emlékszem a levegőtisztítót 200 körül ajánlották.
2010. márc. 4. 23:56

Sziasztok!

A víztisztítójukkal ,és levegőtisztíójukkal kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Az ára is érdekelne,sehol sem találtam a neten.

109. Bea70
2010. febr. 19. 07:39
430e.
108. Szaby55
2010. febr. 18. 22:01

Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogy vett-e valaki Zepter Tuttoluxo s6 porszívót!? Nagyon érdekelne, hogy a kiegészítőkkel együtt mennyibe kerülhet, de csak ezért nem szeretnék bemutatót a lakásomba a neten meg persze nem közölnek árakat!

Előre is köszike:)

107. Vidoje (válaszként erre: 103. - S700)
2010. febr. 15. 20:20

Sziasztok!

Mi 15 éve használunk Zepter edényeket.

Szinte mindegyik edényünk van, szerintem elég tapasztalat gyűlt össze ennyi idő alatt.

Az edények szuper jók. Feleségem pillanatok alatt elkészül a főzéssel és nem mindegy mennyi időt tölt el velünk a konyha helyett.

Negatívumok:

Az ig

2010. jan. 27. 11:09

Sziasztok!

Nemrég voltam egy bemutatón ahol a tuttoluxo s6-ot mutatták be. Ha valakinek van írja le a tapasztalatait, véleményét. Nagyon gondolkodok rajta de nehezen döntök.

105. Kormica (válaszként erre: 103. - S700)
2009. okt. 20. 22:12

Indult zepter receptes fórum a hoxán, gyertek, írjátok le a bevált receptjeiteket, hogy tanulhassunk egymástól!

[link]

104. szedet (válaszként erre: 103. - S700)
2009. okt. 3. 11:05

Szia!


Mire vagy kíváncsi? Úgy könnyebb tanácsot adni, ha tudjuk, hogy mire :)

103. s700
2009. szept. 1. 08:44

Sziasztok!

Nem lehetne ezt a fórumot kicsit felfrissíteni?

Nemrég vettünk ilyen terméket és érdekelnének a tapasztalatok, receptek. Persze nem arra gondolok, hogy ki hogyan tudja szídni a céget!

Én eddig meg vagyok elégedve vele és nagyon örülök, hogy megvettük. Persze emeletesen nem igazán főztem még benne, az bonyolultnak tűnik.

Ti hogy vagytok ezzel?

102. chelsee
2009. jún. 26. 17:47
A zepter szervíz és reklamációs osztály címe: 1044 Budapest, Megyeri út 51. információs vonal: 06-1-437-6633.Hirtelen ennyit találtam. Remélem még érvényesek az adatok!
101. Gcross
2009. jún. 26. 08:04

Ajándékba kaptam kb 5 éve egy Zepter készletet. Nemrégiben főzés közben a kuktafedő csattant egyet és azóta gond van vele, nem tartja meg a nyomást. A pereme szélén körben ereszti a gőzt. Nem tudnátok tippet adni hova fordulhatok a javítása ügyében, ahogy hirdetik és az én tudomásom szerint "örök garanciás".


Köszönöttel

100. chelsee (válaszként erre: 99. - Gine)
2009. máj. 6. 15:35

Az edényekről írtam le a véleményemet elsősorban. Az pedig pozitív. A csőbe húzásnál arra gondoltam, hogy ki ne szeretne egészségesen élni és megtakarítani pénzt a víz, olaj, gáz stb. kapcsán. A válasz szerintem mindenkinél igen. Csak lehet, hogy az emberek anyagi helyzetüket nem gondolják át alaposan, hogy valóban szükség van-e rá. A döntést szinte azonnal meg kell hozni, mert éppen "aktuális akció" van mindig. Az ember csak később gondolja át igazán, hogy megéri-e vagy kitudja-e fizetni. A havi pár ezer Ft nálam 9000 két évig és még előleget is fizettem be+a legolcsóbb garnitúrát kértem.A 8 napos visszamondás valóban jó, csak leírtam, hogy van ilyen lehetőség és lehet vele élni!!!

Ahogyan írtam az edényekkel nincs bajom.És nagyon remélem, hogy az unokáim, már ha megélem, is ebben fognak főzni!Ja, és Én pontosan tudom milyen drága az egészség, de nem a Zepter edények fognak meggyógyítani!Csak segítenek egészségesebben élni, talán.....

99. Gine (válaszként erre: 98. - Chelsee)
2009. máj. 5. 21:56

Szerintem ez így azért kicsit durva,nem húznak csőbe senkit,mindenki maga dönti el,hogy mire van igénye,Ők csak felajánlanak egy lehetőséget!

A 8 napos visszamondásról meg annyit,hogy szerintem inkább örülni kellene,hogy erre is van lehetőség(bár nem értem,ha vki csütörtökön ki tud adni X összeget,akkor hétfőn már miért nem,szóval kamu az egész,egyszerüen apu begoromblt otthon),mert sok helyen ez sincs,megrendelted,nem kell,Te bajod!

Az árát nagyon gyorsan visszapörgeti,ma már havi pár ezer ft-ból megvan egy garnitúra,de sokan inkább bagóra költenek.

Hogy mi a drága,relatív!Pl.:az egészség nagyon drága...

Az edényekre viszont örökélet garancia van,ilyen sehol nincs,nem hiába,NASA technológia!!!!Akkor mit nevezünk drágának?Még az unokáink is használhatják,a mi Zepis edényeink 30 évesek,s még csak meg sem látszik rajtuk.

Többen megengedhetik maguknak,mint azt sokan gondolnák:)

Egy ismerősöm mesélte,hogy volt egy helyen,ahol a konyhában még az a döngölt talaj volt,de a Zepi edény ott volt a tűzhelyen!!

2009. máj. 5. 09:06
Sziasztok!Én már fél éve használom a Zepter edényeket, a Vacsyt és a Bioptron lámpát. Betegségem miatt vettem meg, hogy egészségesen tudjak főzni! A pozitív tapasztalat, hogy az ételek nagyon ízletesek, gyorsan elkészülnek, kevés víz és olaj kell hozzájuk!A Vacsy annyira nem jött be. Könnyű használni, de mégsem az igazi. Magában nem vettem volna meg. A Bioptron lámpa nagyon jó, csak használni kell folyamatosan. A dobozában nem fog jót tenni. A negatív vélemény elsősorban az ára, ami nagyon magas, ebben a gazdasági helyzetben kevesen engedhetik meg maguknak. Én sem venném meg mégegyszer, mert nem létfontosságú. Az edényeket nagyon nehéz tisztítani egyszerű mosogatószerrel. Gondolom a saját tisztítójával könnyebb. Az eladókkal nagyon vigyázni kell, mert könnyen csőbe húznak a kedves kis beszédükkel. Ha nem kéred a terméket ne felejtsd el írásban visszamondani 8 napon belül!!!Remélem egyszer visszahozza az árát!
2009. máj. 3. 22:09
sziasztok! Cserére lenne 2 db zepter vacsy vákumszettem ,teljesen ujjak.
96. Bea70 (válaszként erre: 95. - Zakarkutyi)
2009. ápr. 9. 08:45

Szia!


Megkaptam, elolvastam, bocsi, hogy csak most válaszolok. Hozzám jönnek a zepteresek, akik nagyon aranyosak, két héten belül, ha pesti vagy és eltudnál jönni szívesen látnálak, és tarthatnának egy kis bemutatót is. Amiről van leírásom, vagy füzetkém, szívesen eljuttatnám hozzád ha megadod a címedet vagy összefutunk.

95. zakarkutyi (válaszként erre: 92. - Bea70)
2009. ápr. 8. 16:55
Szia Bea! Zepter-rel kapcsolatban, Kb. 4-6 napja írtam egy privát e-mailt, válaszolni fogsz rá?-ha igen, előre is köszönöm! zakarkutyi
2009. ápr. 6. 22:52
Nekem egy Zepter hepás vízszűrős porszívóm van. Az ismerősök nem kicsit utáltak, amikor megtudták, hogy mennyiért vettem. A történet az volt, hogy voltak nálunk egy bizonyos svéd porszívógyártól és megpróbáltak ránk sózni egy 400.000. Ft-os porszívót, ami közel 1 millióra is felment volna a kiegészítőkkel együtt. Mondtuk, hogy épp a múlt héten bedöglött a porszívónk és újat akarunk venni, de egy fizetésből (én még akkor tanultam) szóba sem jöhet egy félmilliós porszívó. Megkérdezte a srác, hogy mégis mennyit szánnánk rá. Mondtuk, hogy maximum 30.000.-et. Ezután közölte, hogy el ne merjük mondani, ha telefonálnak a cégtől, de a ő régebben Zepterezett, utána belevágott ebbe a másik márkába, úgyhogy otthon áll egy zepter porszívója és megkapjuk 30.000.-ért. Még akkor este házhoz is szállította. Egyedül a hosszú vékony, polcalábenyúlós alkatrésze hiányzik, azóta sem sikerült pótolnunk, plusz az elemtartója lötyög, de egyébként kifogástalan. Az egyetlen bajom vele, hogy böhöm nagy és ritkán van kedvem elővenni, de egyébként csak jókat tudok róla mondani. Főleg ennyi pénzért.
93. Gine (válaszként erre: 92. - Bea70)
2009. márc. 24. 12:27

Szia!:)


Oké,kérdezz nyugodtan,szívesen leírom,hogy mit,hogy kell csinálni.Sokan miután már nyolcadszor nem sikerál vmi,azt mondják,hogy nem is lehet megcsinálni,pedig lehet csak egy apró hibát vétenek:)

92. Bea70 (válaszként erre: 91. - Gine)
2009. márc. 24. 07:36
Gine! Itt a fórumon mond el légyszíves a tanácsaidat, gondolom mindenki szívesen fogadná, még ha régebb óta is használja ezeket a termékeket, hisz a jó pap is holtig tanúl. Előre is köszi. Bea
91. Gine
2009. márc. 23. 17:47

Szia!:)


Én a palacsintát,rántott-sülthúst...szinte mindent olaj nélkül sütök.

Voltaképpen ebben nőttem fel,több mint 15 éve Zepterben főzünk,nincs is más edényünk,én a hagyományossal nem is tudnék mit kezdeni.

Ha gondolod,adok pár tanácsot,hogy mit hogy csinálj:)

90. keryya
2009. márc. 23. 15:40

Üdv,

Mi is vásároltunk néhány Zepter terméket. A VacSy egyelőre bevált, bár a nagyobb méretű tároló edények esetén kicsit sokáig tart létrehozni a vákumot.

A MicSy-t még csak 1 alkalommal használtuk, így érdemben nem tudok róla nyilatkozni.

Az edényben nagyszerűen lehet tudunk zöldséget párolni. Pár perc alatt elkészül és az íze remek.

Készítettünk rizst, de az sajnos egy íztelen massza lett. Talán sok vizet raktunk hozzá... ???

Halfilét próbáltunk sütni olaj nélkül, de odaégett, így végül a régi teflonos serpenyőben fejeztük be a műveletet.

Legutóbb natúr húst sütöttünk olaj/zsír nélkül. A hús finom lett, de az első szeletekről ottmaradt anyag idővel füstölni, kozmálni kezdett. Feltételezem, hogy nem volt elég meleg az edény.


Kétségek még vannak bennem, hogy megérte-e az árát. Gyakorolni kell, és sokat használni!

Szerintem ha nincs gyakran használva akkor nem éri meg. Kitaláltam egy abszúrd számítást.

Az első főzéskor az ételünk 130e HUF-al volt drágább. A másodiknál már csak 65e-vel nőtt a két étkezés költsége. ha majd 130 alkalommal használjuk akkor minden ebéd "csak" 1000 HUF extra költséget szenvedett az edény miatt,

és remélhetőleg eljön az idő,

- mondjuk 10 év múlva - amikor már csak pár forint többletet jelent (visszaszámolva).

2009. márc. 9. 11:35

Segítségre lenne szükségem. Örököltem egy multifunkcionális sütőedényt, de fogalmam sincs miket lehet benne sütni.Se leírás, se szakácskönyv nincs vele.

Tud valaki segíteni?

88. Bea70
2009. márc. 4. 07:55

Ezt a fórumot azért írtam ki, mert kiváncsi voltam azok véleményére, akiknek van és használják ezeket a termékeket és VELÜK tudjunk tapasztalatot cserélni.

Az ellenségeskedés nem való semmilyen fórumra, ha valakinek pozitív vagy negatív tapasztalata van az írja meg, nem kell kapásból "fikázni", pláne ha nem is próbálta ki amit éppen kritizál. Persze mindenhol akad olyan aki csak azért ír, mert unatkozik. Az nyisson új fórumot, "mindegy mit, csak fikázzunk" címen.

87. szedet (válaszként erre: 83. - Őszinte)
2009. márc. 4. 00:28

Szia!


Te nem őszinte vagy, hanem buta!

Reklámoztam én valahol bármelyik terméket is?

Kérdeztek, és én válaszoltam, de nem mondtam, hogy vegye meg, ahogy azt sem, hogy ne. S mindezt veled ellentétben kulturáltan tettem.

Nem csak elolvasni kell a mondatokat, megérteni is.


És még valami a második mondatodhoz. A kórházak, klinikák, szinte kizárólag állványost vásárolnak, csakúgy, mint azok a családok, ahol fekvőbeteg van.


Senki nem tette kötelezővé a Zepter-termékek vásárlását. Egyes termékek egészségfüggők, másoknál az igény, vagy épp az igénytelenség dönt. Sorold be magad!


Fogalmad sincs, hogy mit csinálok, mióta, de ítélkezel. Máskor, mielőtt véleményt formálsz, légy szíves és gondolkozz!


Köszi.

2009. febr. 25. 17:30

Én nagyon szeretem a termékeiket,kifogástalan minden,igaz az áraik elég magasak a mi árainkhoz képest,de ez a világszínvonal!

Ez bizony meg kell fizetni!

85. Gine (válaszként erre: 84. - Őszinte)
2009. febr. 25. 16:50

Érdekes,a lámpát klinikákon,kórházakban is használják,de szerinted gagyi

Ha hagyományos edényben,15 perc alatt,egy energián megfőzöl egy komplett ebédet akkor te zseni vagy

Tudsz hagyományos edényben rántott húst stni olaj,zsíradék nélkül?Vagy esetleg palacsintát olaj nélkül?A túrógombóc,zsemlegombóc víz nélkül megy??...

Gondolom te ott vagy órákat a konyhácskádban,és kevergetsz.te bajod.Én egybe belerakok mindent az edénybe,kis energiát adok neki,lezárom és kész is.

Igen,sajnos sok helyen dolgoznak,szánalmas,becstelen,bunkó emberek,nehéz kiszűrni az ilyet.Látom a te munkahelyednek sem sikerül minden esetben:D

2009. febr. 24. 14:38
Negatív tapasztalatok vannak bőséggel, ha elmégy a "Zéghez"! A termékeik gagyik, a dolgozók 3havonta cserélődnek, sajnos sok becsületes embert behúznak akár vásárlásra, akár munkára! Szánalmasak! Főleg az a dagadtse..ű paprikajancsi, aki "regisztráltat"! Fele sem igaz, amit ott "előadnak" 2,5 órában. Hát röviden ennyi a véleményem róluk! :(
83. őszinte (válaszként erre: 77. - Szedet)
2009. febr. 24. 14:32
Szia! Látom jól betanultad ezt a "relatív drágaságot"! Az állványos meg akkor se kéne senkinek, ha ingyen adnád!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook