Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vélemények a Zepter termékekről fórum

Vélemények a Zepter termékekről (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
202. CsillagTM (válaszként erre: 201. - Gine)
2010. ápr. 30. 10:22

ezt írtam: "az anyagok előállítása pedig egyre olcsóbb szokott lenni, mivel javulnak az eljárások, egyre hatékonyabban csinálják", nyilvánvalóan a technikai újdonságokra gondoltam. és igen, egy adott színvonalú fényképezőgép pl. olcsóbb, mint 2 éve:) de hagyjuk, érthető az agressziód, hiszen rontom a boltot :P


ideges nem vagyok, nem érsz annyit...és kettőnk közül nem én vagyok a gyerekes:) vicces, h amikor nem tudsz reagálni, akkor rögtön fröcsögni kezdesz...de hát nem tehetek róla, kell neked ilyen ostobaságokat írni, mint ez az atomfizikusos...mindenesetre jót nevettem rajta.


a többiektől elnézést az offért, de egyszerűen nem bírtam megállni, hogy írjak, ekkora ostobaság láttán.

201. Gine (válaszként erre: 199. - CsillagTM)
2010. ápr. 29. 21:38

vagy lehet igazad van,okoska?:)Tényleg minden olcsóbb most,mint mondjuk 2000-ben:D:D:D:D:D

Gondolkozz mielőtt beszélsz,bár te ezt dühből teszed,olyankor meg szokott hülyeségeket beszélni az ember:DNyugi,ne idegesíts mindig fel magad,nem tesz jót!:)

200. Gine (válaszként erre: 199. - CsillagTM)
2010. ápr. 29. 21:29
téged az éltet,hogy kötekedsz?Butaság és gyerekes,de csináljad csak,engem aztán nem érdekel:D
199. CsillagTM (válaszként erre: 196. - Gine)
2010. ápr. 29. 21:03

ja, mert az atomfizikusnak sok köze van az anyagtudományhoz.

az anyagok előállítása pedig egyre olcsóbb szokott lenni, mivel javulnak az eljárások, egyre hatékonyabban csinálják.


na eltűnök megint, csak ezt nem tudtam megállni reakció nélkül:)

198. Gine (válaszként erre: 190. - 709c8a0cf0)
2010. ápr. 29. 19:24

Ha kérdésed van,nyugodtan,én sokat használom,voltaképpen más robotgépem nincs is.

Szólj az üzletkötődnek,mert az bizti csak szériahiba.

Én nem is tudnék másban főzni,mert az az igazság,hogy fogalmam sincs,hogy kell hagyományosan.Mikor az egyik barátnőm azt mondta,hogy most megy és lehabozza a levest,én csak pislogtam,azt sem tudtam,hogy mi az.Szóval hagyományos piklikben mindent elrontanék.

Egyébként az edényekben fánkot is lehet olaj nélkül sütni és finomabb,mint az a csupa olajos.Nem az olajtól sül meg a fánk sem valójában,hanem a hőtől,csak megfelelő edény kell hozzá.


Mindenhol vannak gázos emberek,de utálom,ha általánosítanak.

197. Gine (válaszként erre: 190. - 709c8a0cf0)
2010. ápr. 29. 19:24

Ha kérdésed van,nyugodtan,én sokat használom,voltaképpen más robotgépem nincs is.

Szólj az üzletkötődnek,mert az bizti csak szériahiba.

Én nem is tudnék másban főzni,mert az az igazság,hogy fogalmam sincs,hogy kell hagyományosan.Mikor az egyik barátnőm azt mondta,hogy most megy és lehabozza a levest,én csak pislogtam,azt sem tudtam,hogy mi az.Szóval hagyományos piklikben mindent elrontanék.

Egyébként az edényekben fánkot is lehet olaj nélkül sütni és finomabb,mint az a csupa olajos.Nem az olajtól sül meg a fánk sem valójában,hanem a hőtől,csak megfelelő edény kell hozzá.


Mindenhol vannak gázos emberek,de utálom,ha általánosítanak.

196. Gine (válaszként erre: 191. - E475b894d7)
2010. ápr. 29. 19:05

Jó pár éve beszélgettem erről 2 atomfizikussal,mikor Ajkán jártam.

Ezt az anyagot a NASA fejlesztette ki,az űrhajózásban használják,hogy ne égjen meg a gép,mikor beér a légtérbe.

Ebből az anyagból:40x40cm/1mm=100.000ft,de ez már régen volt,azóta még drágább.

A minőséget meg kell fizetni!

195. Gine (válaszként erre: 194. - 709c8a0cf0)
2010. ápr. 29. 19:00

Szia!:)


Szóval a CSIPETKE:


A fix késes tartályban összekevered a tésztát,ízlés szerint.Kiveszed,olyan 3-4 kisebb gumócskát csinálsz belőle.Beteszed ismét a tartályba,jól belisztezed,2-t,3-at nyomsz a gombon,attól függ,hogy mekkora csipetkét szeretnél,és már kész is:)


Mindig utáltam kézzel csipkedni,uncsi,idegesítő és időrabló.

194. 709c8a0cf0 (válaszként erre: 160. - Gine)
2010. ápr. 17. 22:00

Gine!!szia

Hogy is van a csipetke mixyvel?!!!!Hadd legyen már benne örömem:)

2010. ápr. 17. 21:55
Én nagyon szeretek benne főzni. Már megvan 11éve azóta csak azt használom .Én nem hagyományosan főzök benne .Általában zsiradék nélkül fözök mindent ,de aki evett nálam még nem vette észre . Kicsit másképen füszerezek és nem venni észre a zsiradék hiányát .
2010. ápr. 17. 21:48

És a benzin eladási ára nem tisztességtelen?és a kenyéré?csak ezutóbbit kénytelen vagy megvenni.

Na de ez a fórum nem erről szólna.

Én a zepterembe hagyományosan főzök,mert azt az ízeket szeretjük.De a nagy serpenyő minden nyaralásra jön velünk,ha felszerelt appartmanmanba megyünk is.

2010. ápr. 17. 16:02
Az eladási ár 1/100-ad része az előállítás és a kereskedői rendszer eladási módja szerintem általánosan véve tisztességtelen, de a zepter termékek általánosságban jók.
190. 709c8a0cf0 (válaszként erre: 160. - Gine)
2010. ápr. 15. 16:47

Köszi....azt hiszem nagyon nem használom ki mixy-met.Köszönhető annak valószínű, hogy egy bemutatón vettem.Csipetke?nem is hallottam róla, hogy lehet vele.Majd kipróbálom az apritásnál amit írtál.De a ágas-bogasom amit szereztem újat hozzá,az csak rövidebb mint amilyen kellene.

Egyébként a főző és tálalóedények(tálca,ovális tál)tényleg nagyon jók!!!!És ha azt veszem,hogy anno én kb 45 ezret fizettem érte(kb 20 éve)ha nem lett volna Zepterem duplája elment volna lábasokra,vagy ütött kopott lábasaim,fazekaim lennének.Mert azért a "szoci"zománcosok,már közel se voltak olyan jó minőségűek,mint nagyanyáink zománcosai.A gyerekeim kaptak ajándékba "ócsó"románt stb.főzőedényeket,3-4 év után tönkrementek.Szóval anno megérte, hogy beleugrottam:)))Gine egyébként forgalmazó és forgalmazó között nagy különbségek vannak ám!!!Van aki tényleg gázos,levakarhatatlan,van aki nem törődik tovább ügyfelével és van aki lelkiismeretes.Tehát Ők is csak emberek.Van aki alkalmas ilyen munkára és van aki nem.De az bíztos,hogy amit valaki nem ismer,az fölött ne itélkezzen!!!!

189. Bea70
2010. ápr. 15. 08:15

Igaz, hogy a fórum címe "Vélemények a Zepter termékekről", de én úgy gondoltam az indításnál, hogy a termékeket véleményezzük, technikákat, recepteket osztunk meg egymással, és nem egymás véleményét és a tapasztalatot írót "értékeljük".

Sajnálom, hogy hosszú szünet után, így indult be újra a fórum. Talán ennyi elég is lesz. Sziasztok.

188. Jenna8 (válaszként erre: 186. - CsillagTM)
2010. ápr. 14. 22:38
ha te csak ilyen arrogánsan tudod előadni a véleményedet,nagyon sajnállak,hisz ezzel csak az próbálod palástolni,hogy lelkileg milyen ingatag vagy,s kevesebbnek érzed magad másoknál.Szegénykém!
187. Jenna8 (válaszként erre: 186. - CsillagTM)
2010. ápr. 14. 22:29
nagyképű kis liba vagy még,csak tudnám,hogy mire vágsz fel ennyire:D
186. CsillagTM (válaszként erre: 185. - Jenna8)
2010. ápr. 14. 22:27

köszönöm, nincs szükségem (sem önjelölt, se másmilyen) pszichológusra.


a vita fogalmán kicsit gondolkodj el: véleménykülönbségek ütköztetése kb. nem az történt?


de hagyjuk. ha ennyire okosnak képzelem magam, akkor azt is lehetne, hogy magasról teszek rád:P (ez persze csak egy gondolatkísérlet volt:D)


nyugodalmas jóccakát és sok szép Zepter terméket kívánok neked. (komolyan:))

185. Jenna8 (válaszként erre: 184. - CsillagTM)
2010. ápr. 14. 22:24

nem a véleménnyel van gond,hanem a hogyannal!!

túl okosnak képzeled magad,pedig,ha az lennél,akkor intelligens hangnamben is el tudnád mondani a véleményedet!

Itt senk nem vitázik rajtad kívül,mások beszélgetnek:)

184. CsillagTM (válaszként erre: 180. - Jenna8)
2010. ápr. 14. 21:27

Még jó, hogy vannak itt ilyen okosok is, mint te ;) Egyébként úgy tudtam, szólás- és véleményszabadság van...miért zavar itt pár embert, ha valaki(k) máshogy látják a dolgokat, mint ők? Ez kissé destruktív hozzáállás...


De veled se szeretnék vitázni:)

183. Jenna8 (válaszként erre: 101. - Gcross)
2010. ápr. 14. 16:53
Szerintem semmi egyéb baja nincs,csak a szelepet kell megigazítani,ilyen már nekem is volt
182. Jenna8 (válaszként erre: 143. - Alapember)
2010. ápr. 14. 16:49

Aztán kapargatod az aljárol a sok káros anyagot,majd megeszed:D

Kétlem,hogy egy nem zárt rendszerben,nem sülnek,főnek ki az értékes tápanyagok

181. Jenna8 (válaszként erre: 147. - Bea70)
2010. ápr. 14. 16:47
Nekem sem volt még az üzletkötőmmel gondom,nagyon segítőkész,mindig,minden úgy volt,ahogy mondta!
180. Jenna8 (válaszként erre: 172. - CsillagTM)
2010. ápr. 14. 16:19
Jesszusom,de primitív vagy!inkább az a ciki,ahogy lejáratod magad a hozzászólásaiddal!
179. Jenna8
2010. ápr. 14. 14:38

Hi!


Nekem is van ilyen termékem,és elégedett vagyok vele nagyon!

178. Gine (válaszként erre: 176. - CsillagTM)
2010. ápr. 14. 12:10

Én nem utálom a nálam okosabbakat,hisz mindnkinél van okosabb,inkább felnézek rájuk!!


Ha te viszont utálod Őket,van még mit pótolnod úgy látom:D

177. Gine (válaszként erre: 176. - CsillagTM)
2010. ápr. 14. 12:06

Ameddig te leszólod mások munkáját,addig engedtessék meg,hogy a tiedet se Istenítsék!


Nem,én orvosi körökben mozgok Csibike,meg cépgvezetők között,kicsit többet tudhatnak nálad,tiszetlem Őket:D


Ameddig nem tudod,hogy a másik mivel is foglalkozik,ne alkoss véleményt,mert te leszel kellemetlen helyzetbeb.Mindennel ezt teszed,ahogy látom,kissé meggondolatlan vagy.

176. CsillagTM (válaszként erre: 175. - Gine)
2010. ápr. 14. 11:59

Ismersz akár egy matematikust is? Úgy érzem, nem egészen ilyen körökben mozogsz :) (Egyébként: igazad van, én is utálom a nálam okosabbakat :P)


Na részemről a szópárbaj befejezve.

175. Gine (válaszként erre: 174. - CsillagTM)
2010. ápr. 14. 11:56

Tévedsz,nem vagyok érdekelt,csupán elégedett:P


Nyugodtan számolgass csak tovább,én eközben még mindig spórolok:D


A matematikus meg amúgyis egy elég fafej népség:P(bocs,ezt meg én nem tudtam kihagyni)

174. CsillagTM (válaszként erre: 173. - Gine)
2010. ápr. 14. 11:49

Ha adottak a paraméterek (vételár, havi ígért spórolás átlagosan, stb.), akkor nem kell ténylegesen tapasztalnom, lehet velük számolni...ezért szép a matematika :P


Butaságokat beszélsz össze-vissza, de ez érthető, hiszen érdekelt vagy :P (Bocs, ezt nem tudtam kihagyni :D)


Na szép napot!;)

173. Gine (válaszként erre: 172. - CsillagTM)
2010. ápr. 14. 11:40

Addig ameddig te csak számolgatsz,addig én szerencsére tapasztalatból beszélek:)


Butaságokat beszélsz össze-vissza,de ez értehető,nem tapasztalatból mondod!


Sokan dolgoznak ilyen cégeknél,biztos nem ok nélkül,és kétlem,hogy ok nélkül kapta volna

meg ez a cég a Superbrand kitüntetést már többször is:)


Számolgass,én addig spórolok:D

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook