Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vélemények a Zepter termékekről fórum

Vélemények a Zepter termékekről (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
292. pilonka47 (válaszként erre: 291. - Gine)
2011. márc. 3. 06:08
Ugy gondolom, hogy igen. Akkor nem értem mi lehet a baj vele. Le is fotóztam a sajtot, majd felteszem. Teljesen elkeseredtem, hogy ennyi pénzért annyit sem tud, mint egy sima műanyag doboz. üdv.
291. Gine (válaszként erre: 290. - Pilonka47)
2011. márc. 2. 22:11

Szia!


Nekem a sajt tényleg 60 napig is bírja,a megpucolt krumpli,víz nélkül napokig jó,nem lesz barna,meg még sorolhatnám...az egyik ismerősöm meg az ősszel szüretelt szőlőt,Karácsonykor teszi az asztalra,szóval nagyon jó.Rendesen kiszívatod belőle a levegőt?

2011. márc. 2. 14:35

Sziasztok!

Kérem, hogy irjatok mi a véleményetek a Vacsy tárolóedényekről. Nekem nagyon rossz!!!!

A sajt pl. levákumozva 1 hét alatt, penészes, a zöldségféle pedig tiszta nyálkás lesz ( 1 hét alatt) Jól befürödtem ezzel, az biztos

várom a véleményeteket.

üdv.: Pilonka!

2011. febr. 1. 11:40

Sziasztok!


Én kb. egy éve vettem Vacsy termékeket, de közben kiderült, hogy nem igazán használom azokat és csak a helyet foglalják a szekrényben. Szóval, ha valakit érdekel, szóljon és megbeszéljük, hogy jó legyen mindenkinek :-)


Köszi:

Éva

288. Zita51 (válaszként erre: 283. - Erzsike51)
2011. jan. 8. 06:58

Szia Erzsike51!

A számom 06203591651.

Vagy add meg a számod és elmagyarázom hogy kell használni.

Üdv Zita

287. szedet (válaszként erre: 278. - Anyuka2)
2010. dec. 28. 21:24

szia Judit!


amit venni szeretnél, az egy 5,8 literes edény a saját fedőjével, pluszban egy gyorsfőző fedő, aminek a segítségével "kuktát" tudsz csinálni az edényedből. ami pluszban jó, hogy nem csak ebből, hanem 5 különböző méretű edényből: 3 literes, 3,7 literes, 4,2 literes, 4,7 literes és 5,8 literes. szóval van lehetőséged :)

286. szedet (válaszként erre: 281. - Csakismami)
2010. dec. 28. 21:21

szia csakismami!


40 foknál nem tenném be többre a tetőt, mert az van ráírva, hogy max. 40 fokon mosható mosogatógépben :)

mindenesetre, ha beteszed, a szelepet állítsd zárt állásba, különben pangó víz maradhat benne.

285. szedet (válaszként erre: 282. - 3cbdff671e)
2010. dec. 28. 21:19

szia Marzipan!


a hús 2-3 nap helyett minimum 5-7 napig friss marad benne.

284. szedet (válaszként erre: 283. - Erzsike51)
2010. dec. 28. 21:18

szia erzsike!


a szürke szelepet kell megnézni. mind a két oldalán kívül kell lennie a szelepnek. sajnos az nekem is, másnak is gyakran bepattan az egyik oldalon, és ha nem pattintod vissza, akkor jön a csalódás és kivág a szelep.

2010. dec. 28. 18:45

Szép napot mindenkinek!

Szeretnék segítséget kérni. Két éve vásároltunk egy edénykészletet, amiben gyorsfőző - kukta - is van. Sajnos a főzés ezzel nem mondanám azt, hogy mindig sikerül. A kuktafedő minden ötödik alkalommal működik hibátlanul, mondhatnám azt is, hogy tökéletesen. A többi alkalommal csak a frász kerülget, mert kivág a szelep. Már kicserélték a fedőt, de ez is hol jó, hol meg nem. A mozgatható alkatrészeket kicseréltük. Ki tud nekem segíteni, hogy használni is tudjam, ha már megvettük.

2010. dec. 27. 15:19

Sziasztok!

Tudtok-e ajánlani olyan oldalt, vagy valaki megtudná-e írni, hogy a vacsy-ban kb. mit mennyi ideig lehet tárolni?

Konkrét kérdésem is lenne. Ünnepek előtt szoktam jobbára elővenni, ahogy most is. Múlt héten szerdán - 5 napja - pakoltam bele csirkecombot. Igazából nem érzek rajta semmit, de mégiscsak motoszkál a kisördög, hogy felhasználhatom-e még.

281. csakismami (válaszként erre: 277. - Gine)
2010. dec. 15. 16:35

Szia!

Köszönöm a választ.

Szerinted 50 fokra tehetem?

Elégedetlenség? (hosszú, de ha tényleg szeretnéd tudni, szívesen megírom privátban, ha meg tudom tenni)

További szép estét kívánok.

280. csakismami (válaszként erre: 275. - Zita51)
2010. dec. 15. 16:28

Kedves Zita51!

Köszönöm a reagálást.Üvegedényeket gondoltam, hogy betehetem a gépbe, az én kérdésem igazából a fedőkre irányult. Abban esetleg van tapasztalat. A gépem 30-50-70 fokon tud mosogatni.

Előre is köszönöm, és további szép estét kívánok.

279. csakismami (válaszként erre: 274. - Kata122)
2010. dec. 15. 16:24

Kedves kata122!

Köszönöm a reagálást a hozzászólásomra. Azt írja, hogy "minden amit belerakok az megmarad az eredeti állagába". Ez maximum hány nap? (esetleg 5-7, vagy mondjuk pld. két hét is lehet?)

üdvözlettel, és további szép estét kívánok

278. anyuka2 (válaszként erre: 263. - Zita51)
2010. dec. 10. 18:56

Szia.

Nekem lenne néhány kérdésem, megköszönöm ha segítesz nekem Zepter edényekkel kapcsolatban.

Én most készülök venni egy 5.8L edény+sincro clik2 fedőt.Kérdésem,hogy ez egy kukta vagy egy szimpla edény a gyorsfőző tetővel?

Üdv: Judit

277. Gine (válaszként erre: 273. - Csakismami)
2010. dec. 9. 18:06

Szia!

Nyugodtan beteheted a Vacsy fedőket is a gépbe,semmi bajuk nem lesz!

Mivel nem vagy pontosan elégedett?Hátha tudunk segíteni.Nekem minden úgy műkszik,ahogy kell!:)

276. Zita51 (válaszként erre: 272. - Krisztaperso)
2010. dec. 9. 11:58

Krisztapersonak!

Sütés után edénybe kell kis vizet önteni és hagyni kihűl ni utána sima szivaccsal kimosni és ha maradnak kis fehér foltok akkor Zepter edény tisztitóval még átmenni egyszer.

275. Zita51 (válaszként erre: 273. - Csakismami)
2010. dec. 9. 11:55

Szia csakismami...uvegedényeket mosogatógépben moshatod nyugodtan.65 fokon moshatod.

Üdv Zita

274. kata122 (válaszként erre: 273. - Csakismami)
2010. dec. 8. 13:57

Kedvescsakismami!

Nekem zepter wokom van, de nagyon meg vagyok elégedve vele, egyszóval imádom. ahogy, és amit főzök benne az szuper, és gyors. a zepter edényeknél nem kell semmi gombot állítani, az egy fiksz a hőfok magától beáll, és attól függ hogy milyen erősségű gázon használod. a vascy termékekből az üveg narancssárga tetős dobozok vannak meg, nem régen vettem, de mostanra, azt is imádom. nagyon szuper, minden amit bele rakok az meg marad az eredeti állagába.

Lehet hogy másnak más a véleménye, nekem nagyon beváltak.

szép napot kívánok!

2010. dec. 5. 17:20

Kedves Zepter-Vacsy használók/fórumozók!

Vacsy edényeimet (amely már "ősréginek" is mondható, még zöld fedővel) egyéb okok miatt három éve nem használtam. Az üveg/jénai edényeket bemertem tenni a mosogatógépbe, de a fedőket a gumigyűrűkkel nem. Nagyon hálás lennék, ha akár egy vásárlótól, vagy tanácsadótól kapnék választ, hogy bemerjem-e tenni a mosogatógépbe, ésha igen, akkor max. hány fokon tisztíthatom. Az volt az igazi gondom, hogy - mivel már évek óta nem használtam - a fedőkön nem tudtam/bírtam elfordítani a zárógombot, forró víz alá tettem, így egy kicsit könnyebben volt mozgatható. De mivel, mint írtam is már régebben nem használtam gondoltam rá, hogy mosogatógépben "felfrissítem", viszont nem igazán kaptam egyértelmű választ, hogy ezt megtehetem-e vagy sem, ezért fordultam a Tisztelt Fórumozókhoz.

Előre is köszönöm a szíves tanácsokat.

Még azért azt el szeretném mondani, hogy a termékekkel igazából 100 %-os mértékben nem vagyok megelégedve. Nem nyújtják azt, mint amit a bemutatókon hall az ember róluk. Az biztos, hogy exkluzív, szemetgyönyörködtető termékek, és csábító hatásuk van. (Ez az árában meg is jelenik.) Perszehogy nem bántam meg, hogy megvásároltam, mert az én döntésem volt.

További szép estét!

2010. dec. 4. 18:25
Nekem évek óta van zepter edényem, de most került igazán előtérbe, mert a fiam speciális étrendet követ a gyúráshoz, amihez natúr csirkemellett kell ennie. Most merült fel bennem, hogy jól tanítom-e neki a tisztítást, mert én úgy emlékszem, hogy miután megsütöttem benne zsír nélkül a csirkemellet, tovább a lapon kell hagyni, hogy "kiégjen" belőle az égési termék. Jól teszem? vagy teljesen hagyományos módon kell tisztítani? Tudna nekem valaki ebben tanácsot adni? Előre is köszönöm!
271. kata122 (válaszként erre: 270. - Zita51)
2010. nov. 28. 15:47
köszönöm a segítségedet!!!!!!!!!!
270. Zita51
2010. nov. 28. 15:16
Üveg edényeket csak hűtöben használom...lexi edényeket meg száraz élelmiszerek tárolására. Bab,mák,dío,lencse, búzadara.liszt ....stb
269. kata122 (válaszként erre: 268. - Zita51)
2010. nov. 28. 14:37

akkor én egy kicsit el tájékozódtam, mert azt gondoltam hogy az üvegdobozokat fagyasztóba is lehet rakni. mert a tájékoztatóból ezt szűrtem le. de úgy látszik tévedtem, még jó hogy adtál felvilágosítást, és nem raktam be, mert akkor biztos hogy kidobhatnám. Az egy csúcs lett volna. Ha 1993 tól használod, akkor Te már profi vagy és tudatosan tudod hogy melyik dobozba mit rakjál. Én még csak tapogatom, de majd meg szokom. (remélem)

Köszi

268. Zita51
2010. nov. 28. 10:55

Kata ez a kérdés hogy milyen célra vetted az edényeket.

Én 1993 óta használom őket minden nap és csak tárolásra használom.

267. kata122
2010. nov. 27. 15:09

találtam egy oldalt ahol ez volt írva.

"A Zepter üvegedények hőállóak, melegíthetők, mikróban is, mosogatógépben is tisztíthatók, de fagyasztásra nem alkalmasak.


A tetőket ne melegítsék és lehetőleg kézzel mosogassák úgy, hogy a szelepbe lúgos folyadék ne kerüljön.

266. kata122 (válaszként erre: 265. - Zita51)
2010. nov. 27. 14:21
"Tegyük az edényt, igény szerint a hűtőbe, vagy a mély-fagyasztóba", ez a használati útmutatóban van a 9. oldalon 7. pont. van egy pici használati útmutató ami minden dobozba benne van, igaz angolul, és az ábra és a szöveg is azt írja, hogy sütőben, mikróban, fagyasztóban, hűtőben, és mosogató gépben lehet használni. akkor most mit lehet, és mit nem lehet csinálni, ez itt a kérdés.
265. Zita51 (válaszként erre: 264. - Kata122)
2010. nov. 27. 01:14

Kedves Kata!

Fagyasztóba nem ajánlom mert edények nem erre a célra vannak kitalálva.Arra vannak más edények.

Sütőbe beteheted...mikroba is de fedelét nem ,mert egy fém szelep van benne.

Üdv Zita

264. kata122
2010. nov. 26. 20:01

Kedves Zita !

Most vásároltam vacsy tároló edényeket egy egész készletet ami üvegből van 5 db-os + a vákumozót. és az volna a kérdésem, igaz olvastam a használati utasítást, de kérdezném hogy valóban fagyasztóban, mikróban, lehet használni? az üveg nem törik el a mélyhűtöben, vagy a kivétel után? és kikell e engedtetni a mélyhűtés után a valamit, és úgy betenni a mikróba, vagy űgy fagyosan is belehet rakni, kaptam minden dobozkába egy kis prospektust de nem magyarul van írva, ás a kép alapján sütőbe is lehet sütni benne, vagy mégsem?. bocsi a sok kérdésért.

köszönö a válaszodat.

üdv kata

263. Zita51
2010. nov. 26. 17:11

Sziasztok!

20 éve vagyok Zepter vásárló és 8 éve értékesítem őket ha valakinek van kérdése szívesen válaszolok .

Üdv Zita

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook