Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vélemények a Zepter termékekről fórum

Vélemények a Zepter termékekről (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
2009. febr. 20. 07:25

Sziasztok!

Nekem sajnos csak negatít tapasztalataim vannak.

Nem a termékekkel, hanem az azt árusító személyekkel. - Persze tisztelet a kívételnek, biztos van olyan, csak még nem találkoztam vele :(

81. emmi
2009. febr. 9. 21:37

Sziasztok!


Vannak jó termékei. Vásároltam kb. 3 éve egy kis lámpát, múlthéten pedig légterápiás készüléket. Asztma, száraz levegő. 20.000.- olcsóbban hozzá jutottam, szerencsém volt. Edényei anyukámnak van, szereti. :-)

2009. febr. 4. 20:28

Egyszer voltunk egy barátnőmmel termékbemutatón, kaptunk egy 5000 ft értékű törlőruhát. Aztán mentünk gyakorlatra, mondtuk a csoporttársainknak, h. 5000 ft.t ér, de 1000 ért odaadjuk... nem kérték

jó kis rongy :) azóta is törlök vele port, nem azt mondom :D

79. zepterfrosty (válaszként erre: 74. - Franc22)
2009. febr. 4. 20:24

Szervusz!

Csak azt szeretném megjegyezni, hogy ha te nem teheted meg, hogy Zepter edények vásárlásával (és így rengeteg megtakarítással - energia, nyersanyag, idő, pénz - eggyüt) kevesebb pénzt adj ki egy hónapban, mint eddig akkor elég nagy bajban lehetsz!

Persze rengeteg embernek (és ezt nap mint nap megtapasztalom) nem számít, hogy ételeit mennyire egészségesen és gyorsan tudja elkészíteni.

Nem beszélve arról, hogy majd ha 45-50 évesen mindenféle betegsége lesz az embernek gyógyszerekre még ennél is jóval több pénzt fog kidobni!!!


Tehát valakinek mind1, h. 5000 HUF-os Tesco-s edényben főzi meg az ételeit, de van aki igen is azt mondja, hogy inkább zsíradék nélkül egészségesen és jóval gyorsabban fogja elkészíteni!


Az a baj, hogy sokan nem értik meg ennek a lényegét, illetve nem is akarják!


A Zeptert áruló emberek pedig nem azért mennek oda az emberekhez, hogy megkérdezzék a nevüket, címüket és telefonszámukat, mert mindenáron zaklatni szeretnék őket, hanem azért, mert más módon nem lehet hozzájutni a Zepter termékekhez, hiszen boltokban nem kaphatjuk meg!


:D:D:D

78. Andika416 (válaszként erre: 77. - Szedet)
2008. nov. 29. 05:49
Szedet, köszönöm a választ. :-)
77. szedet (válaszként erre: 75. - Andika416)
2008. nov. 27. 23:28
Andika, én 391.720Ft-os áron tudom az állványost, és valóban a mostani akcióban jár hozzá a masszírozó is.
76. szedet (válaszként erre: 74. - Franc22)
2008. nov. 27. 23:25

Az, hogy valami drága, vagy nem relatív fogalom. Legalábbis szerintem. Vannak esetek, amikor az olcsó a drága.


Ha az edénykészletre gondolsz, az nem drága, mert ha nem kp-re veszed, minden hónapban legalább annyit megtakarítasz vele, mint amennyi a részlete, de inkább többet. Persze csak akkor, ha nem a vitrinben tartja valaki :)


Ha a lámpára, akkor meg azért nem drága, mert egy csomó gyógyszert helyettesíthetsz vele, és ha rendszeresen használod, akkor lecsökkentheted, egyes esetekben (szigorúan az orvos utasítása alapján) el is hagyhatod őket. Persze meg is előzhetsz vele egy rakás betegséget.


Ha a légterápiára, és allergiás, ne adj isten asztmás vagy, akkor biztos nem drága, hiszen a légterápia törlesztője napi másfél zacsi papírzsebkendő, és az allergiások mesélhetnének, hogy nem annyi fogy el. Ha asztmás valaki, akkor nyugodt nappalokat, békés éjszakákat biztosító mivolta megfizethetetlen.


Ha a víztisztítóra, akkor gondolj bele, mennyi pénzt költ el egy család ásványvízre, és azt mind megspórolhatja, ráadásul a vízlágyítóval együtt rengeteg gondot megold, ami a vízkövességből adódik.


Ha a gőztisztítóra, akkor nem csak egy szuper takarító eszközről beszélünk (ami egyben vasaló is, nem is akármilyen), de atkátlanít, baktériumokat pusztít el, úgyhogy ez is az allergiásoknak megváltás.


És még sorolhatnám hosszan, szinte az összes termékről, hogy miért is nem drága, ha alaposan átgondoljuk.


Persze vannak luxuscikkek is, amik valóban borsos áron kaphatók az átlagos, hasonló célt szolgáló itthoni termékekhez képest. Ám én úgy gondolom, hogy egy luxus svájci karórát, luxuságyneműt, porcelánt, és hasonlókat nem azok vesznek, akiknek havonta át kell gondolniuk, mit mire költenek. És persze nem is ez a cég főprofilja, de vannak ilyen termékek is nálunk.


Ha van olyan, ami érdekel, kérdezz bátran, megvitatjuk :)

75. Andika416 (válaszként erre: 73. - Szedet)
2008. nov. 27. 22:09
szedet! Köszönöm a választ, sokat segítettél. Azért érdekelt, mert most ajánlottak egy "akciós" lehetőséget, miszerint 399e-ért hozzájuthatok. ( igaz nem asztali, hanem álványos, de ez részletkérdés, és ajándék kézi maszírozóval) Mert hogy ez egyébként 520e körüli, az üzletkötő szerint. Hát nagyon úgy fest, hogy nem is olyan "akciós" ez az ajánlat.
2008. nov. 27. 00:29
van olyan termékük, ami nagyon jó. Az a legnagyobb baj, hogy drága, és én ezt nem engedhetem magamnak.
73. szedet (válaszként erre: 72. - Andika416)
2008. nov. 27. 00:27

Szia!


Készpénzre 363.720 Ft. De van részletfizetési lehetőség is (többféle). Ez az ár színterápia nélkül az asztali állványos változat.

2008. nov. 26. 18:22
Sziasztok! Valaki tudna segíteni abban, hogy mennyiért lehet venni most újan egy közepes (11cm) Bioptron lámpát? Előre is köszi.
71. Titi_19 (válaszként erre: 66. - Szedet)
2008. nov. 11. 11:56
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!!!Megnyugodtam:)Köszi!!:D
70. szedet
2008. nov. 10. 20:31
Kaphatsz nálunk a XIII. kerületben a Váci úton. Ha gondolod, megírom a telefonszámom, és veszek neked egyet, aztán megbeszéljük, hol adom át. Egyébként nem egy nagy összeg, 840 Ft, de sokáig elég.
69. pappma (válaszként erre: 68. - Szedet)
2008. nov. 10. 15:02
Köszi az infót! Hol kapok ilyen Zepter Cleansy-t? Cif inox-al próbálkoztam, de nem vált be. Sajnos ez a beáztatás kimaradt,de hátha lejön róla a Zepter szerrel. Mégegyszer köszi.
68. szedet (válaszként erre: 60. - Pappma)
2008. nov. 9. 15:31

"Az edények külső fala "arany" színben pompázik az első használat után. Ez normális? Hogy lesz megint olyan, mint új korában?"


Az első használat előtt érdemes egy 10-15 percre mosogatószeres vízbe beáztatni az edényt (kívül-belül), utána NAGYON ALAPOSAN elmosogatni. A gyárban egy védő-filmréteggel vonják be az edényeket, ezt kell róla lemosni, különben ráég és attól lesz arany színe. Zepter Cleansy fémápolóval eltüntethető, csak egy kis türelem kell hozzá :)

67. szedet (válaszként erre: 64. - Pappma)
2008. nov. 9. 15:29

Ne melegítsd elő az edényt, ha nem natúr húst teszel bele elsőként.

Ha hagyományosan akarsz főzni benne (nem zeptermódra), és amit írtál, azalapján ez látszik, akkor hagyományosan indítsd a főzést is.


Ha beszerezted az edénytisztítót, akkor úgy használd, hogy először rásimítod az edény égett részére, vársz pár percet, és csak utána mosogasd el vele. Belül dörzsölheted is vele, semmi baja nem lesz. Utána viszont alaposan mosogasd el, és ha kemény a víz nálatok, akkor töröld is el, így nem lesz pöttyös.

66. szedet (válaszként erre: 65. - Titi_19)
2008. nov. 9. 15:25

Szia!


Igen, meg fogod kapni. Az éppen akciós szettekbe alapból be van építve az ajándékmixsy. már amelyikhez jár. Az akció addig tart, amíg a szett eladható. A Zepternél dolgozom, úgyhogy ha bárkit bármi érdekel - és tudok segíteni - szívesen válaszolok. Nem csak edényes kérdésekre :)

2008. nov. 4. 19:03

:) Rosszul írtam a kérdésem. . . Szóval. . . Amikor megrendeltem az edényeket, az előtakarékosság verziót választottam, ami ugye azt jelenti hogy van 3évem arra hogy kifizessem, és miután kifizettem, megkepom az edényeket. Amikor megrendeltem, azt mondták hogy teljesen ingyen megkapom mellé a Mixsy termékeket is. egy ilyen Mixsy ha jol emlékszem 60 000 körul van. . . . a szerződésen csak az edények szerepelnek, és az uzletkötőtöl amikor kérdeztem hogy jo de 3 év mulva hogyan kapom én ezt meg mellé, akkor azt mondta hogy a dátum alapján tudni fogják hogy ilyen akcio volt. . . . . Ennek van valoságalapja??

Van olyan aki igy vásárolt és minden rendben ment?

köszi a válaszokat és bocsi hogy ismétlem a kérdést...csak a bizonytalanság....

64. pappma (válaszként erre: 63. - 3e0ba54fb8)
2008. okt. 31. 08:50
Köszi mindenkinek a válaszokat! Az égésem története:felmelegítettem az edényt (sárga végéig), majd pici olaj és a hagyma,a másik edényben ugyan így a rizs és kész is volt az égett alapanyag. Egy pillanat alatt. Valószínűleg túl forró volt az edény. Első körben szerzek fémtisztítót, kívülre biztos jó lesz. Nem gondolom, hogy hibás az edény, mert már kettővel ugyan így eljártam, inkább én vagyok béna.
63. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 60. - Pappma)
2008. okt. 30. 22:46

Nekem AMC van, de szerintem főzés szempontjából nincs nagy különbség. Elmondanád pontosan, hogy égett le a hagyma és a rizs?

Velem ilyen még nem történt, de rántott húst még mindig nem tudok csinálni, pedig százan elmondták már a csíziót.


Kívülről a tisztítószerrel gyönyörűre tudod suviszkolni, amit adtak hozzá. Én az AMWAY fémtisztítóját használom.


A pöttyökről kérdezd azt, akitől vetted. Lehet hogy hibás az anyag és akkor azonnal cserélik. Én már egy csomó mindent leégettem benne, de beáztattam és egy óra múlva egy sima mosogatószivaccsal ki tudtam törölni.

62. 91d4989ab9 (válaszként erre: 60. - Pappma)
2008. okt. 30. 22:44
szia, ha jól tom van edénytisztitó szerük is ami nagyon jó, asszem nekünk is van ilyen itthon, talán azzal eltünnek
61. chelsee (válaszként erre: 60. - Pappma)
2008. okt. 30. 22:41
Sziasztok!Nemrégiben vásároltam meg én is a Zepter edényeket.Éppen most keresgéltem, hogy másoknak mi a véleményük róla, már csak a borsos ára miatt is. Én azonnal megvettem hozzá a receptkönyvet is, mert igencsak másképp kell benne főzni. Általában eddig még minden sikerült és olyan rövid idő alatt kész vannak az ételek, hogy még be sem fejeztem az előkészületeket és már lehet enni:))Nagyon jó. A szennyeződéseket citrommal tisztítom le. Eddig még semmi nem égett le benne. Nagyon szeretek vele főzni. A BIOPTRON lámpáról meg csak annyit, hogy a mi családunkban mindenki használja mindenféle problémára és mindenkin segített már 3. éve. Vigyázni kell a pici ventillátorra, ami az alján van, mert felszívhatja a szöszöket. Most a műtéti sebet gyógyítgatom és már alig látszik. Mindenkinek ajánlom!
60. pappma
2008. okt. 29. 14:23

Sziasztok! Kaptam egy Zepter edénykészletet, elolvastam a használati útmutatót, aztán nekiláttam főzni. A hagyma leégett, a rizs egy pillanat alatt lesült. Van valakinek tanácsa arra, hogy takarítom ki az edények aljáról a fekete pöttyöket? Az eceten túl vagyok...:(

Az edények külső fala "arany" színben pompázik az első használat után. Ez normális? Hogy lesz megint olyan, mint új korában?

2008. okt. 19. 15:24

:) Rosszul írtam a kérdésem... Szóval...Amikor megrendeltem az edényeket, az előtakarékosság verziót választottam, ami ugye azt jelenti hogy van 3évem arra hogy kifizessem, és miután kifizettem, megkepom az edényeket. Amikor megrendeltem, azt mondták hogy teljesen ingyen megkapom mellé a Mixsy termékeket is. egy ilyen Mixsy ha jol emlékszem 60 000 körul van.... a szerződésen csak az edények szerepelnek, és az uzletkötőtöl amikor kérdeztem hogy jo de 3 év mulva hogyan kapom én ezt meg mellé, akkor azt mondta hogy a dátum alapján tudni fogják hogy ilyen akcio volt.....Ennek van valoságalapja??

Van olyan aki igy vásárolt és minden rendben ment?

köszi a válaszokat

58. Bea70 (válaszként erre: 54. - Gabrietta)
2008. okt. 15. 07:47

Az edények mellé szoktak adni kis füzeteket, amiben az alapok benne vannak.

Ha valamit főzől, nagy lángon kezd, majd ha elérte a zöld jelzést, vedd a legkisebb hőforrásra, ebben a szakaszban fő. Ha elérte a pirosat, általában megfőtt, vagy ha rajta hagyod a fedőt még fő, ill. párolódik.

Minimális olajjal, minimális vízzel is tudsz főzni, persze nem a levesekre gondolok. Én elszoktam zárni a pirosnál és rajta hagyom a fedőt, amíg ráérek, vagy már fogyasztanánk, addigra mindig jó. Nem értem miért kellett a húslevest 4 óráig főznöd? Max. 1 óra, mindent egyszerre belerakni, minden megfő egyszerre. Gyorsfőző fedővel a marhahús is max. 1 óra alatt van kész. Küldök recepteket. Sok sikert.

57. Bea70 (válaszként erre: 53. - Magesz)
2008. okt. 15. 07:40
Magesz! Várom a mail címedet.
56. Bea70 (válaszként erre: 55. - Titi_19)
2008. okt. 15. 07:38
Az ajándék milyensége szerintem az eladótól függ, illetve ha bemutatót tartanak nállad adnak ilyen olyan ajándékot. Azt mindig akkor kaptam, amikor kiszállították a rendelésemet. Én mindig azt kapom, amit megbeszélünk, illetve amit megigérnek. Arról nem kell papír, mert az ajándék. Ha megkaptad, és szükséged van receptekre, tudok küldeni.
2008. okt. 14. 18:04

Sziasztok!

Nekem is lesz majd zepter edény készletem, egyenlőre csak a részleteket fizetem. a kérdésem az lenne, hogy van-e valaki aki szintén igy fizette?.ill. Akkor ajándékba az apríto vagy darálo szett volt hozzá ajándékba, de erről papirt nem kaptam.azt mondták, miután kifizetjuk a dátum alapján tudni fogják hogy mijen ajándék tartozik hozza...ebben én nem nagyon bízom...de..max kiverem a balhét:D köszi a válaszokat

2008. okt. 7. 18:38

Sziasztok!

Kérlek segítsetek nekem. Most vettem zepter edénykészletet, de eddig még egy étel sem sikerült benne. Valamit nagyon nem jól csinálok. A húsleves 4 órát főtt,a tarhonyás hús kb 1 cm vastagon leégett benne, a tészta tiszta nyákos lett. Abszolút nem vagyok tisztába a főzési technikákkal, mert sok oktatást nem adtak hozzá. Tehát nem csak receptek érdekelnének, hanem maga a főzési technika. Bárki segítségért nagyon hálás lennék. E-mail címem: gabrietta@citromail.hu

53. Magesz (válaszként erre: 20. - Bea70)
2008. szept. 30. 20:58

Küldjél nekem egy pár receptet!!!!


Rakott krumplit is lehet a gáz tetején sütni.

Isteni :-)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook