Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vélemények a Zepter termékekről fórum

Vélemények a Zepter termékekről (beszélgetős fórum)


142. borso87
2010. márc. 31. 13:53
sziasztok!ki zepterezett már?Mert én most fogom elkezdeni és szeretném tudni hogy jó munkalehetőség vagy sem!Kérlek titeket hogy válaszoljatok!Köszönöm!
141. zsuzu
2010. márc. 31. 13:08
Sziasztok! Az én édesanyám is "nyert" egy 600.000,- Ft értékű takarítógépet, de ahhoz, hogy megkapja ki kell fizetni 250.000,--et. Miután megpróbált elállni a szerződéstől közölték vele, hogy nem lehet, csak akkor, ha kifizet 60.000Ft tárolási költséget és nemtudom mennyi szerződés bontási ktg-et. Erre ő megijedt és rábeszélték a szerződésmódosításra, amely szerint kap 90.000 Ft-ért egy edénykészletet. Mos ott tartunk, hogy beszéltem a fogyasztóvédelemnél egy hölggyel, aki elmondta, hogy ilyen nincs és lehet kérni az eredeti állapot helyreállítását. Most írunk egy levelet és meglátjuk mi lesz! Nem ajánlom senkinek, hogy ilyen dologba belemenjen, hacsak nincs sok-sok felesleges pénze, de ha sok pénze van és nemtudja hovatenni megadom a bankszámlám. haha Na de komolyra fordítva a szót: csak annyi, hogy jobb elkerülni az ilyen rámenős üzletkötőket!!!
2010. márc. 31. 11:13

Sziasztok! Én már több, mint 15 éve használom a Zeptert, és tényleg jó, de az ára elég borsos. Olvasgattam a hozzászólásokat, és én a következőket tanácsolnám mindenkinek: Csak akkor vásároljon Zeptert, ha anyagilag megengedheti magának, mert azt a havi 4-5000 FT-ot, amit esetleg 6-8 évig fizet havonta a megvásárolt termékért, jobb helyre is el lehet költeni.

Nekem, bár eddig zömében jó tapasztalataim vannak az edényekről, az a véleményem, (és remélem senkit nem bántok meg vele-én férfi vagyok), hogy egy jó háziasszony egy egyszerű mezei edényben is finom pörköltöt tud csinálni, egy főzni nem tudó hölgynek pedig hiába adnak Zeptert a kezébe, attól még nem lesz finom a főztje!

Ráadásul sajnos vakítások is vannak: tegnapelőtt a Zeptertől felhívtak, hogy a feleségem nőnapra ajándékot nyert. Tegnap kijött az üzletkötőnk, hozta az ajándékot(szakácskönyv, műanyag szedőkanál), és közölte, hogy kapunk bónuszként 300 EUR-t. Hurrá! Amikor kérdeztem, én dönthetek -e arról, mit vásárolok, azt mondta, hogy ez csak akkor jár, ha a takarító gépüket vesszük meg, ami kb.1000 EUR....Ez számomra olyan, mintha valakinek azt mondják: A Ferrari ad Önnek 50 millíó Ft-ot, ha megveszi a legújabb modellt, mert akkor azt 120 millió forint helyett csak 70 milláért kapja meg....A viccet félretéve:akkor lenne ez a 300 EUR igazán ajándék, ha én választhatnék 300 EUR értékben a termékek közül, és nem csak egy bizonyos termék megvásárlásakor járna

139. d4b0dd2692 (válaszként erre: 137. - Rézike 49)
2010. márc. 25. 11:47
Akkor ez volt a tanulópénz,máskor jobban át kell gondolni,mielőtt aláírsz.Én is csak otthon számoltam ki,hogy több mint 600 ezer lenne a víztisztító,hitelre!Szerencsére én nem írtam alá,de szerintem sokan, igen.
138. d4b0dd2692 (válaszként erre: 137. - Rézike 49)
2010. márc. 25. 11:43
Örülök,hogy sikerült!Tudod,jobb kellemesen csalódni,mint ráfázni,ha kekeckedtek ,trükköztek volna!Nagyvonalúak voltak,nem kötekedtek,ez tényleg jó hír!
137. Rézike 49 (válaszként erre: 136. - D4b0dd2692)
2010. márc. 24. 18:29

Ma kaptam levelet a Zepter-től.

Nagyon udvariasan közölték, hogy sajnálattal, de felbontották a szerződést és az előlegként befizetett pénzt postán visszaküldik.

Kellemesen csalódtam.

Csak egy álmatlan éjszaka, meg egy kis gyomorideg, egy kis postaköltség volt az ára a meggondolatlanságunknak.

De " minden jó, ha a vége jó!" Megnyugodtam.

136. d4b0dd2692 (válaszként erre: 135. - Rézike 49)
2010. márc. 21. 15:58
Ajánlva küldted? Fontos,hogy tudd bizonyítani a határidőt!Remélem ,minden sikerül!Szép hétvégét!
135. Rézike 49 (válaszként erre: 134. - D4b0dd2692)
2010. márc. 19. 07:53

Három hét múlva szállítanák ki az árut, akkor tartanának egy bemutatót a lakásunkon.Erre vendégeket kellene hívni.

Telefonon a hölgy nem mondott semmi konkrétumot, csak , hogy beszéljük át még egyszer. Mondtam neki, hogy felmondom a szerződést írásban is, erre 8 napon belül lehetőségem van.Ezt levélben a központjuknak írtam meg.

Sajnos, 10 ezer Ft-ot ott a helyszínen elkértek,mint önerőt, mivel csak kölcsönre tudtuk volna megvenni a készletet./ Kértem, hogy ezt az összeget utalják vissza a számlaszámunkra./

Adtak volna hozzá egy robotgépet , meg 6 szem. kávéskészletet. Az előre beharangozott 5 ezer ill.15 ezer Ft-os ajándék egy zöldségszeletelő lett, amit megkaptunk.

Majd megírom a fejleményeket.

Szép napot, kellemes hétvégét!

134. d4b0dd2692 (válaszként erre: 133. - Rézike 49)
2010. márc. 19. 00:04

Ha közbe hoznák,át ne vedd! Ugye még nem fizettél?

A hamarosan értesítenek,nekem kevés lenne.Arró értesítenek,hogy elfogadják-e a visszalépésedet,vagy miről?Mit mondott a telefonban,hogy viszaléphetsz?És a szerződésben mi szerepel,mennyi időn belül és milyen feltételekkel léphetsz vissza?Jó lenne mielőbb személyesen rövidre zárni,nehogy kifuss az időből!

2010. márc. 18. 19:20

Köszönöm a hozzászólásodat.

Még tegnap felhívtam a hölgyet, aki velünk foglalkozott, és kértem a szerződés felbontását.

A mai nap írtam e.mail-t és postai levelet is,amihez mellékeltem a szerződés fénymásolatát.Megírtam az indokaimat és kértem, hogy támogassák a kérésemet. Az email-re jött is a válasz, hogy hamarosan értesítenek.

A terméket még nem vettük át, úgy mondták, hogy ők fogják kiszállítani és tartanak egy főzési bemutatót.

Remélem, kedvezően dől el az ügyem és megfogadtam, hogy soha többet nem állok szóba senkivel. Pedig már ma is próbálkozott valaki, udvariasan megköszöntem, nem kérek belőle.

Szép estét és még egyszer köszi!!!!

132. d4b0dd2692 (válaszként erre: 131. - Rézike 49)
2010. márc. 18. 08:57
Van valami fogyasztóvédelmi törvény,hogy talán 8 napon belül lehet elállni a vásárlástól? Hívd fel őket,kérj tanácsot a fogyasztóvédelemtől.Ne emailben keresd őket,mert az sok idő,ha válaszolnak egyáltalán.Persze,először a Zeptert kell megkérdezni,hogy mielőbb elállnál a vásárlástól,mi a módja?De párhuzamosan kérdezd meg a fogyasztóvédelmet is!Ha megkaptad a terméket,hagyd becsomagolva,és lehetőleg személyesen próbáld visszaadni mielőbb!Láttam a Panaszkönyv c. műsorban hasonló esetet.Lehet,hogy más cég és más termékről volt szó,de húzták az időt a csomagvisszajutattással.Írd meg,sikerült-e?
2010. márc. 17. 07:30

Örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot, bár előbb néztem volna meg.

Többször megkerestek az üzletkötők telefonon, hogy van náluk ajándékunk, menjünk el érte.

Többször lemondtuk, de végül kötélnek álltunk.

Nagyon jó előadást hallottunk, ügyes volt az előadó, aminek a következménye az volt, hogy megrendeltünk egy edénykészletet.

Csak itthon tudatosult bennünk, hogy mennyibe is kerül ez nekünk.

Mondanom sem kell,, ez igen érzékenyen érint bennünket illetve a pénztárcánkat, mivel nyugdíjasok és mindketten beteg emberek vagyunk.

Igen, ezt jobban meg kellett volna gondolnunk.

Remélem, tudom sztornóztatni.

130. d4b0dd2692 (válaszként erre: 129. - Kisstoth)
2010. márc. 8. 19:28
Remélem,segíteni fog,az biztosan eősebb mint a kicsi!
129. kisstoth (válaszként erre: 128. - D4b0dd2692)
2010. márc. 8. 09:00

Nagyon nagyon köszönöm, mindent megtaláltam. Nekünk közepes van, meglátjuk mit tud. Állítólag az a lényege, hogy rendezeresen kell csinálnio, minimum naponta 2x. 3-4 hét alatt lehet érezni a javulást.

Légterápiáról van valakinek tapasztalata ?

128. d4b0dd2692 (válaszként erre: 125. - Kisstoth)
2010. márc. 7. 20:17

Nézz ide,mindent leírnak,rándulás,ficam,hasnyálmirigygyulladás,stb.


[link]

127. d4b0dd2692 (válaszként erre: 125. - Kisstoth)
2010. márc. 7. 20:13
Én emlékszem,hogy volt bioptroson füzetem,de nem tudom már hol van.Viszont mikor a lányom sportsérülést szenvedett és elvittem egy jóhírű ortopédsebészhez,azt mondta,hogy a kicsi lámpa nem hatol mélyen a bőr alá,ezért sportsérülésre,izületi kezelésre nem igazán alkalmas.A nagy hatol méllyebbre a bőr alá.Pedig arra emlékszem,hogy a kicsi leírásában is ott szerepeltek a sportsérülések,izületi problémák,stb.Ha az szerepel a leírásában,hogy csak a bőrfelszín kezelésére alkalmas,akkor nem biztos,hogy majd 100 ezret kiadunk érte! Ti mit gondoltok erről?
126. d4b0dd2692 (válaszként erre: 122. - Lemi09)
2010. márc. 7. 20:08

Svájci, ill. nyugateurópai jövedelmekhez szabottak az áraik.A minőséghez nem tudok hozzászólni,lehet hogy tényleg jók!Nekem Bioptron lámpám van a kicsi,nem sokra mentem eddig vele.A víztisztítóról találtam máshol is fórumot,ahol azt írták,hogy nem találták az ANSI NSF 58 listán.Mert ugye,ezzel az amerikai minősítéssel rendelkezik.Én sem találtam a honlapon a terméket.

Arról találtam cikket,hogy csalás a vasrudas elektrolizises teszt,mert a vasrúdról oldódik le a vas,és attól lesz zavaros a víz.Az elektrolízist grafitrúddal végzik.Egy másik cég is ugyanezzel a módszerrel demonstrálja a csapvíz szennyezettségét.Bevizsgáltatták a zavaros vizet és ezerszeres vasmennyiséget találtak benne a csapvízhez képest.Mert az ügynök (másik cég) aki házhoz ment a vízminőséget ellenőrizni és víztisztítót árulni,nem tudta hogy akihez ment az a Vízművek dolgozója.

2010. márc. 7. 18:31
Valakinek bioptronos betegség füzet ??? Honan lehetne szerezni ??
124. kisstoth (válaszként erre: 118. - Lemi09)
2010. márc. 7. 18:30

Hát nem semmi. El is hiszem, mert ezen az előadáson is rajtam kívül mindenki nyugdíjas volt.

Tényleg jók a termékek, de ez az üzletpolitika egyszerűen undorító.

Azért kíváncsi lennék más országokban hogyan működik? Mert Magyarország sajna mindig egy kicsit átesik a ló túlsó oldalára... Az Eu-ban szerintem ilyet nem lehetne csinálni. Csak itt van az, hogy itt mindenki azt csinál a fogyasztókkal, amit akar, nincs egy szervezet aki figyelne, aki megvédene bennünket. Ki vagyunk szolgáltatva ilyen sok szemétségnek. Ha ezt Zepter úr tudná??? Biztosan nem engedné...

123. Bea70 (válaszként erre: 116. - Kisstoth)
2010. márc. 7. 18:26
Én is ugyanezt mondom. Engem már háromsuor hívtak egymás után. Az első után mondtam engem töröljenek a telefonlistájukról, és ha akarok venni valamit, megkeresem azt akitől eddig is nyugodt szívvel vásároltam.
122. Lemi09
2010. márc. 7. 18:07

De az tetszett a legjobban az egészben, hogy az állás, amire jelentkezett, nem ügynöki volt... hanem Menedzser asszisztens! :DD

És olyan jól hülyítik az embert, hogy csak a második napon vált világossá, hogy ez végképp nem az, aminek hittük, hanem épp az, aminek egyre jobban látszik!


De még egyszer, a termékek lehetnek nagyon jók is ... Csak nem ilyen ínséges idők családi költségvetéséhez szabottak...

121. d4b0dd2692 (válaszként erre: 120. - Lemi09)
2010. márc. 7. 17:57
Sejtettem! Hopp,már van egy újabb vevő!
120. Lemi09 (válaszként erre: 119. - D4b0dd2692)
2010. márc. 7. 11:41

De, mindenből a legnagyobbat! :DDD

Méghozzá ugyanezen ürüggyel!

2010. márc. 6. 23:53
És a férjedre nem akartak rásózni valamit? Én régen voltam az Amwaynél és ott az volt az üzletpolitika,hogy vásárolni,használni is kell a termékeket,hogy tapasztalattal tudjam ajánlani őket!
118. Lemi09 (válaszként erre: 116. - Kisstoth)
2010. márc. 6. 22:15

Hát, megfogott az, hogy azt írod, totál hülyének nézik az embert... Nos, ez 100%-ig igaz!


A férjem munkanélküli és egyszer elvetődött ehhez a céghez is... "Kiválasztották", mehetett hozzájuk dolgozni, ha részt vesz egy 3 napos tanfolyamon és utána vizsgázik...


Nos, 2 napig bírta gyomorral. Nem állítom, hogy az általuk forgalmazott cikkek rosszak, csak az értékesítési módszereik utálatosak és felháborítóak... A második napon gyorstalpalót tartottak nekik, elég alpári stílusban, hogy hogyan kell rásózni emberekre dolgokat...


És mi volt a megcélozandó 2 legfőbb fogyasztói csoport? Igen, a kismamák, meg a nyugdíjasok, mert "azok minden sz**t megvesznek". Ott ecsetelte a fickó, hogy valamelyik előadáson mennyire viszolygott a szociális otthonban a Marinéni undorító, öreg bőrétől, de muszáj volt eladni a vén satrafának, meg a többi vénségnek a bioptron lámpát... De bezzeg neki sikerült, és rájuk sózott egy rakomány cuccot.


Na, akkor állt fel a férjem, és hagyta ott őket a fenébe!

117. d4b0dd2692 (válaszként erre: 116. - Kisstoth)
2010. márc. 6. 22:04

Szia!

Én is voltam előadáson,és találtam egy oldalt,ahol írnak ahogy egy másik cég szintén az elektrolízises trükkel akarja eladni a víztisztítóját.Nézz bele a Szkeptikusok fórumára,odamásoltam.Több helyre nem lehet.Ha hitelre veszed a víztisztítót,akkor 636000-ret fizetsz ki 5 év alatt.Azt is mondták?

2010. márc. 6. 19:11

Sziasztok. Most voltam egy előadáson. Igazándiból felhívtak, hogy szülinapomra ajándékkal kedveskednek, menjek el, mert át szeretnénke adni.Elmentem és egy előadáson találtam magam. Urtána jött a hölgy és közölte 60.000 Ft-os utalványt kapok ajándékba, ami beváltható vagy bioptron lámpára vagy légtisztítóra. Mivel bioptron lámpánk van érdeklődtem a légtisztítóról. Ára: 398.000 Ft, most az én ajándék utaláványomat és a zepter születésnapi kedvezméyét levonva 200.000. Komolyy an mondom totál hülyének nézik az embert. Ennyi az ára, miért kell össz-vissza hazudozni ? Egy ilyen komoly cég lejáratja magát. Nagyon kiakadtam.


Apropó nincs meg valakinek a bioptronos könyv, amiben a betegségeket és gyógyításukat írják le részletesen ? Állítólag kapnom kellett volna a lámpához, de valahogy "elfelejtették" odaadni.

Sajnálom, hogy így "fognak" vásárlókat, mert egyébként nagyon jók a termékek, csak az embernek elmegy az egésztől a kedve.

115. badonyimariaeva (válaszként erre: 108. - Szaby55)
2010. márc. 5. 22:57

Nem tudom miért nem akarsz bemutatót a lakásod?

Bemutatnák a porszívót, gyönyörűen kitakarítanák a szőnyeged és még egy értékes ajándékkal is meglepnének.

114. d4b0dd2692 (válaszként erre: 113. - Bea70)
2010. márc. 5. 21:36

Én nem a központban voltam,de mindegy.Most utánaszámoltam a részletfizetésnek.A víztisztító 60hóX10600Ft=636000 Ft(338ezer helyett). A légtisztító: 48hóX6591Ft=316000Ft (197ezer helyett).Rövidebb törlesztőidőnél kevesebbre jön ki.Szóval,ez a nagy nőnapi akció!

Azt hiszem,kihagyom,akármilyen csodakészülékek!

113. Bea70 (válaszként erre: 112. - D4b0dd2692)
2010. márc. 5. 18:23
A központban mindig csak neked, csak most, akciós minden, amúgy a légtisztító minden kereskedőnél ennyi, nem akciósan is. Nekem tökre elegem lett a V.úti központ hozzállásából.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook