Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vélemények a Zepter termékekről fórum

Vélemények a Zepter termékekről (beszélgetős fórum)


172. CsillagTM (válaszként erre: 171. - Gine)
2010. ápr. 14. 11:35

Erre azért még reagálok: matematikus vagyok, és hála az égnek, közöm nincs az ilyen cégekhez :D ciki :P


(és fenntartom, hogy egy többszázezres cucc árát NEM fogja megspórolni Juli néni...az unokái lehet, de ő nem...egyszerű számítás :D)

171. Gine (válaszként erre: 170. - CsillagTM)
2010. ápr. 14. 10:43

Már,hogy ne hozná be?Még hagyományos edényekben havonta elhasznál vki több liter olajat,fűszereket,addig Zepiben én nem is használok ilyet,csak nagyon minimálisat.Energiafogyasztásomat megint csak minimálisra redukáltam,az időmről meg már nem is beszélek.Nem kell órákat töltenem a konyhába,kavargatva az ételeket,csupán pár percet vesz igénybe a főzés.


A szomszéd Juli néni(72éves)2 éve használja az edényeket,s Ő mondja,hogy mennyit spórol.Ha gyakorlatban kipróbáltad,akkor alkoss véleményt arról,hogy mennyit hoz a konyhára,addig viszont ne!


Az edényekre örökös garanciát ad a cég,tehát még az unokák is használni fogják,nekem vannak olyan edényeim,amik 30 évesek.


Úgy kezdted el sz.rozni az egészet,hogy voltál egy tanfolyamon,nagy ügy!Biztos oka van,hogy le akarod szólni...,talán valami hasonló cégnél dolgozol:)



Ameddig nem használod,nincsenek tapasztalataid,addig nem is tudhatod,hogy mennyire éri meg.Én nem mondok olyanról véleményt,amit nem próbáltam,de nem vagyunk egyformák.:)

170. CsillagTM (válaszként erre: 169. - Gine)
2010. ápr. 14. 10:31

nem magyaráztad meg, amit kértem:)


leírtam, mik a kifogásaim. (és egy nyugdíjas, aki mondjuk még 5-10 évig él, és csak magára főz, NEM fogja behozni a cucc árát...ez tény, egyszerű matematika, ahhoz pedig - fogjuk rá :D - értek)

ha kimegyek kérdőívezni, és az első kérdés: "Ez Zepter?" majd az igenlő válaszra csúnya tekintet és odébbállás a reakció, az sokatmondó.


a termékeket NEM ócsároltam, éppen azért, mert nincs tapasztalatom. amihez hozzászóltam, abban viszont (sajnos) van. de ezek szerint te úgy véled, h nem a termékhez kapcsolódik, h mennyire éri meg...?!


mindenesetre átadom a terepet. persze azért a kérdésemre választ várok, nagyon érdekel...

169. Gine (válaszként erre: 168. - CsillagTM)
2010. ápr. 14. 10:24

Érdekes,a környezetemben rengeteg embernek van Zepi terméke,köztük nyugdíjasnak is,és nem panaszkodik,sőt...áldja az üzletkötőjét!


Kérdőív?Ez nem ezzel a céggel függ össze,ha más cég megy ki kérdőívezni,azt sem nagyon szeretik az emberek.

Ócsárolsz valamit,amit nem is használsz,amiről fogalmad sincsen,elég gyermeteg


Mégegyszer mondom,olvassad el a fórum címét,hogy megértsed itt miről is szeretnénk beszélgetni:D

168. CsillagTM (válaszként erre: 167. - Gine)
2010. ápr. 14. 10:19

a rendszer matematikai részét én is megértettem:) pusztán az eladási módszer rettenetesen ellenszenves. és lehetne vitatkozni a spóroláson is, h kinek éri meg és kinek nem...(özvegy öreg néninek annyira nem:))

amúgy sokatmondó, h amikor kimentem (életemben először és utoljára) kérdőívezni, akkor mindenki reflexből húzott el, mikor kérdezték és mondtam, h Zepter...senkit sem vonzott a szupi ajándék, és a kiválasztás "lehetősége" :D

azt nem értem, h én miért érdekből beszélek...magyarázd meg kérlek!


...ui.: hát, eddigi életem során te vagy az első, aki arra céloz, h nehéz a felfogásom :D

167. Gine (válaszként erre: 166. - CsillagTM)
2010. ápr. 14. 10:04

Érdek?Én nem érdekből beszélek,ellenben veled!

A Zepi boltját Te nem tudod rontani,a termékek magukért beszélnek:)

Nasa fejlesztés,ami neked agymosás,az másnak érthető.

Amiben 6 perc alatt meg tudok főzni egy ételt,s 60wattos izzónak felel meg a fogyasztásom,tehát kbs.9-10 ft-ért csinálok meg egy vasárnapi ebédet,ott nincs miről beszélni.Havi villanyszámlákat kapok vissza,rengeteget spórolok,megértettem a rendszer lényegét.

166. CsillagTM (válaszként erre: 164. - Gine)
2010. ápr. 14. 09:57

azt hiszem, nem egyeznek az érdekeink:) sajnálom, ha rontom a boltot :P


(ps.: a "Zepi" termékekről első kézből valóban nem tudok nyilatkozni, mivel nincs pénzem rá - és ha lesz is, akkor találok jobb helyet annak a több tíz/százezer forintnak. de attól még megítélhetem, h gáz, amikor a szerencsétlen kisnyugdíjast befűzte az egyik tehetséges delikvens, akkor utána gunyoros mosollyal nyugtázta a többiek felé, h újabb nénit palizott be - ezt volt szerencsém végignézni. ettől a termékek lehetnek jók, de amondó vagyok, h amiről ennyi agymosással beszélnek, az minimum necces buli.)

165. CsillagTM (válaszként erre: 164. - Gine)
2010. ápr. 14. 09:48
:)
164. Gine (válaszként erre: 163. - CsillagTM)
2010. ápr. 14. 09:03

Én ezen nem fogok itt veled diskurálni,vitatkozni meg pláne nem,ez a fórum nem erről szól,hanem a Zepi termékekről,azt kellene inkább véleményezni,kétlem,hogy belelátsz ennek a rendszernek a lényegébe,csak azért,mert voltál egy tanfolyamon.


Te hiszel,amit hiszel,én meg tudom,amit tudok!

163. CsillagTM (válaszként erre: 162. - Gine)
2010. ápr. 14. 08:14

én is!


remélem, nem furcsállod, h nem szeretek olyan helyen dolgozni, ahol a "vevő bármennyire hülye is, mondjuk azt, h igaza van" a legenyhébb duma...

162. Gine (válaszként erre: 161. - CsillagTM)
2010. ápr. 13. 23:33
Örülök,hogy megtaláltad a neked való munahelyet:)
161. CsillagTM (válaszként erre: 155. - Gine)
2010. ápr. 13. 23:23
Azért az én munkahelyem nem az emberek átcseszésére épül...voltam Zepter tanfolyamon, gyomorforgató az ideológia...
160. Gine (válaszként erre: 159. - 709c8a0cf0)
2010. ápr. 13. 16:48

Szia!


Én ezt még nem vettem észre,pedig cseréltem már fejeket

14 ezres fordulattal dolizik,nem lehet,hogy túl sokat nyomod.Én pl.,ha sajtot reszelek és durvábbra szeretném,kétszer rövöden megnyomom a gombot.Ha apróbbra vágyom,akkor 3-szor,max.4 szer.

A fehérjém meg kö kemény lesz.Csak ezért kérdeztem,hogy mi a gond vele,mert nekem minden sikerül,amit lehet csinálni vele.Csipetke megy?:)

159. 709c8a0cf0 (válaszként erre: 154. - Gine)
2010. ápr. 13. 14:43
szia!csak annyi hogy az ágas-bogasát a gyerekeim elvesztették és szereztem hozzá ugyan egyet,de az kb egy mm-rel rövidebb,mint az eredeti volt,így használhatatlan.Még az első szériából vehettem,azóta épp ennyit változtattak.Az aprítója meg nem egyenletesen darál,nagy és kis darabok vannak vegyesen...szóval vagy pép lesz,vagy nagyon vegyes.Tojásfehérje elvétve sikerülkeményre ami az "NDK levehetőssel"mindig jó.Amúgy a tárolása,tisztántartása tök egyszerű,praktikus.
158. Gine (válaszként erre: 126. - D4b0dd2692)
2010. ápr. 13. 10:19

"Svájci,ill nyugateurópai jövedelmekhez szabottak az áraik."


Számolj kicsit utána,én rendesen körülnéztem!


Ha egy 2 lapos,jobb minőségű indukciós főzőlapot vennék,ami nem megy tönkre pár év alatt,az min.200 ezernél kezdődik.A Zeptertől ennyiért egy komplett konyhám van,edényekkel,indukcióval,robotgéppel...!

157. Gine (válaszként erre: 131. - Rézike 49)
2010. ápr. 13. 10:13
"Csak itthon tudatosult bennünk,hogy mennyibe is kerül ez nekünk" ????????????????
156. Gine (válaszként erre: 140. - Alapember)
2010. ápr. 13. 10:09

Szia!


Azért mert vkinek Zepter edénye van,még nem biztos,hogy finoman fog főzni,minden ízlés kérdése,de ezeknél az edényeknél nem is ez a lényeg,nem is ezt ajánlják!


Az üzletkötő még biztos kezdő volt,mert nem csak a takarítógépre volt ez érvényes,azt hiszem -20% jött le(vagy jön le)a termékekből.

155. Gine (válaszként erre: 151. - CsillagTM)
2010. ápr. 13. 10:04
Biztos a te munkahelyeden is vannak olyan emberek,akik nem oda valók:)
154. Gine (válaszként erre: 144. - 709c8a0cf0)
2010. ápr. 13. 10:03
Mi a baj a Mixy-vel?Nekem van,és imádom!
153. Gine
2010. ápr. 13. 10:00
Sajnos más cég sem tudja mindig jól megszűrni a munkatársait,beszivárog 1-2 selejt.Ettől még nem a céggel van gond!
152. CsillagTM (válaszként erre: 99. - Gine)
2010. ápr. 11. 00:14
nem húznak csőbe senkit?!...alkalmazott vagy? vagy legalább tanfolyamon voltál? ha lettél volna, nem írnál ilyen butaságot (bocs)...
151. CsillagTM (válaszként erre: 142. - Borso87)
2010. ápr. 11. 00:07

ne csináld, átcseszős és szar.

sztem épeszű, becsületes embernek nincs hozzá gyomra.

150. e475b894d7 (válaszként erre: 142. - Borso87)
2010. ápr. 10. 23:31
írd me a google-ba, hogy "zeptersecret" és megtudod.
149. d4b0dd2692 (válaszként erre: 146. - Kisstoth)
2010. ápr. 10. 23:24
Ha valaki úgy érzi,hogy becsapták,akkor a Gazdasági Versenyhivatalnál lehet panaszt tenni.Akár milliós büntetést is kaphat a cég,ha bebizonyosodik,hogy a vásárlókat megtévesztették.Én nem vásároltam tőlük.Illetve régen egy Bioptron lámpát de nincs már meg a számla.Emlékszem a leírásra,mindenféle betegség kezelésére alkalmas,éppen csak a vízen járásra nem.Pedig egy ortopéd szakorvos azt mondta,hogy a kicsi csak a bőr felület kezelkésére jó,nem hatol be az izületekeig.Ha ez lett volna a leírásában,akkor nem adok ki érte ennyi pénzt!
148. kisstoth (válaszként erre: 147. - Bea70)
2010. ápr. 10. 14:47
Akkor szerncsés vagy. A Váci út tényleg katasztrófa...
147. Bea70
2010. ápr. 9. 07:24
Én már többször is vásároltam részletre, a kereskedő megkérdezi hány havi részletre akarom kifizetni, és küldenek csekket. Én döntöm el mikor mennyit fizetek be, hol 5 ezret, hol 10ezret. Ez így nem kamatozik. Időnként telefonon megkérdezem az egyenlegemet, így pontosan tudom mennyit kell még befizetnem. Mióta forinra számolnak, sokkal egyszerűbb. Tehát nem csak áruvásárlási kölcsönre lehet vásárolni. A váci úti központban való vásárlást nem ajánlom, mert szerintem ott cseszik át az embert, ahol csak tudják és mindennel bepróbálkoznak. Én a külső kereskedőmben abszolut megbízom, még soha nem volt vele rossz tapasztalatom.
146. kisstoth (válaszként erre: 140. - Alapember)
2010. ápr. 9. 06:45

Már korábban leírtam, ugyanígy jártam. Születésnapomra "ajándékként" kaptam egy 60 ezres utaláványt. "Természetesen" csak légtisztítóra válthatom be, ami 400 ezer, de a Zepter születésnapja miatt akciós és így a 400 ezer helyett 200 ezerért elvihetem. Hurrá !!! Ebben csak az nem ok, hogy az eredeti ára 195 ezer. Tehát ki jár jól ? Ki hazudik és csap be embereket ? Gondolom, a sok szegény nyugdíjas, aki részt vett az előasdáson, mert az ajándék átvételekor derült ki, hogy egy előadáson is részt kell venni, ami a bipotron lámpáról szólt (mellesleg jeleztem, hogy évekkel ezelőtt vásároltam már, de ez nem érdekelte őket), biztosan bekajálja és örül, hogy féláron kapja meg a terméket. Ezzel szemben még így is rágább, mint a valódi ár.

Nem tudom ez "jómagyarszokás"-e és nyugaton is meg lehet ezt csinálni ? Nem hiszem. Csodálkozom, hogy mégsenki nem írt panaszt az anyacégnek v. a tuléajnak, hogy Magyarországon mi folyik.

2010. ápr. 8. 22:41
Sokszor megtéveszti az embert,ha csak a részleteket számolja.Aláírás előtt minimum ki kell pontosan számolni,hogy mennyibe is fog ez nekem kerülni? A víztísztítónál kimatekozták,hogy egy család,kb. havi 10 ezret költ ásványvízre,amit haza is cipel.Az ő csodagépük ugyanennyiért otthon biztosít szinte korlátlan mennyiségű tiszta vízet.Ami 5 év után lejár,tehát akkor már spórolunk!Csak éppen 60hónapX10500 Ft=630000 Ft.Megér ennyit egy víztísztítógép? Ráadásul vitatott,hogy egészséges-e,ugyanis visszasózó patron nincs hozzá és olvastam hivatalos cég véleményét,hogy hosszútávon nem egészséges ilyen lágy vizet fogyasztani.
2010. márc. 31. 18:40
Több mint 20 éve használok Zepter főzőedényeket.Egyetlen jó tulajdonságuk, hogy tényleg elnyűhetetlenek.De azért egy két teflont,pici lábost no meg palacsintasütőt ez idő alatt kellett vennem.Nem csiszitölöm őket állandóan,egy évben egyszer kétszer féyesítem.Azért ha ünnepi terítéket teszek,nem ebben tálalok:))előveszem a szép porcelánjaimat.Amiben nagyon csalódtam,az a zepter mixy.Szívesebben használom az NDK levehetőset.:))Arról nem is beszélve hogy mixinek egik kését eltüntették a gyereket,és ugyanazt méretet(hosszúsága hibádzik)nem kapom hozzá.Szóval nem érte meg az árát.Az edényeket anno 20 éve havi 2000 Ft-jával fizettem 2 évig,akkor még nem volt vészes.Azóta sem bántam meg.
2010. márc. 31. 16:43

Sziasztok! Még egy dolog: Ha valaki igazán egészségesen akar étkezni, az vegyen egy bizonyos kínai edényt(3 betű, w betűvel kezdődik a neve)

Ebben se barnulnak meg a zöldségek, ropogósak maradnak, gyorsan elkészíthetők benne az ételek, és kb. 8-10000 forintért már lehet venni egy 6 személyes serpenyőt....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook