Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vélemény érdekelne! fórum

Vélemény érdekelne! (beszélgetős fórum)


2009. dec. 17. 22:17
Én nem látom aképet :((( Rossz lehet a monitor beállításom...
2009. dec. 17. 21:46

Ha neked ez tetszik használd így!

Szerintem tök jó!

Minden ember általában saját magának akar megfelelni nem másoknak.

Én is így vagyok vele!

24. Szasz23X (válaszként erre: 22. - Cde569c9a1)
2009. dec. 17. 21:36

az a bajom vele, hogy nagyon sok olyat látok, hogy (a múltkori élményemet idézem, jó? )

egy csajszi kék kabát, alatta sárga pulcsi... sárga-fekete csíkos harisnya (eleve méhecske feeling, nem húznám fel, de ez én vagyok) és mindehhez ZÖLD rövidnaci. a csaj haja meg piros volt...borzalmasan nézett ki :S

2009. dec. 17. 21:20

Gothok? :P Az meg mi fán terem? Az emot ismerem, de ez új...:)


Csatlakozom a többiekhez, ez a lábszárvédős-csizmás dolog nem tetszik. Egy apró megjegyzés: csinos vagy, és jó alakod van, de ettől a lábszárvédőtől kicsit husinak látszik a lábad:( Mármint arányaiban vastagabbnak.

22. cde569c9a1 (válaszként erre: 20. - Szasz23X)
2009. dec. 17. 21:17

De ami a te szemedbnek ízléstelen, nem biztos hogy mindenki szemében az. Épp ez a szép benne, hogy különbözőek vagyunk:-)


Amúgy mi bajod a csíkos harisnyával?

2009. dec. 17. 21:14

Nekem nem igazan tetszik igy, ahogy a kepen van, de ha neked igen, hordd!

Nem tudom elkepzelni, hogy emiatt kevesbe legyenek segitokeszek, sokkal furcsabban oltozkodnek emberek.

2009. dec. 17. 21:10

nem téged kritizáltalak :) neked elmondtam a véleményemet, ennyi :)

a kritika az ízlésficamos fele országnak szól. A gyomrom felfordul szó szerint, amikor olyanokat látok, hogy tipeg-totyog a tűsarkúban, pofára esik benne, de azért hordja...megszégyeníti a tűsarkút (fetisiszta vagyok, igen :D )

a másik, amikor a stílusok keverednek. pl a mini a sportcipővel...és most nem a sportos miniről beszélek... meg a mindenféle színes kutyahajak, nem tudom máshogy fogalmazni, sorry. A színekről és a csíkos harisnyákról már ne is beszéljünk...

Nincs bajom azzal, ha valakinek nem egyféle stílusa van...csak azzal, ha borzalom ránézni... nem tehetek róla, az ízléstelenség böki a szememet.

2009. dec. 17. 21:03

bár őszintén szólva most én is kritázáltam azokat, akik saját ízlésnek hiszik az aktuális trendet, vagy épp az antidivatot (tudjátok, emok, goth-ok...), a legkönnyebb úgy vásárolni, hogy adva van neked a stílus és csak magadra kell hajigálni a legújabbat :)

szóval mivel kritizáltam, bocsánat, meg azért is, mert eltértem a témától .)

18. c82ae2485b (válaszként erre: 16. - Szasz23X)
2009. dec. 17. 20:57

a képemen éppen egyik sem különleges darab, a stílusban meg szerintem nincsenek "szabályok" csak sablonok...

amúgy soha semmi baj nem volt az ízlésemmel, csak azért tettem fel a kérdést, mert ezt a darabot nem igazán ismerem (csak annyira mint amit a kirakatokban látok, de ott minden egyforma)


ízlésficamról még annyit, hogy e kérdésben mindenki egymásra mutogathat, én a mai divat 70%-át borzalmasnak tartom, kezdve a répaszárú nadrágtól az emofrizuráig...


nem azért tettem fel kérdést, hogy bárki is a másik ízlését kritizálja, hisz lehet a kritizálónak nincs is saját, mert nem ezt látja maga körül a "divatdiktátoroktól" :)

17. 673567bc24 (válaszként erre: 16. - Szasz23X)
2009. dec. 17. 20:45
az utolsó mondattal egyetértek! :DD
2009. dec. 17. 20:42

végülis, nem én nézek ki ízléstelenül :D

azért a stílusszabályokat ha már felveszek egy bizonyos különlegesebb-érdekesebb ruhadarabot, nem árt betartani :D

bár amennyi hülyén öltözött embert ebben az országban látni lehet. a fele ízlésficamos :D

2009. dec. 17. 20:42

Most nagyon divatos de nem sportos, hanem magassarkú csizmához is, ha az rövidszárú-vagy bokacsizma:-)

Én is szeretem:-)

2009. dec. 17. 20:39
ezt a viselője határozza meg :)
2009. dec. 17. 20:38
hogy valami extrém, vagy szimplán hülyén néz ki, az azért nem ugyanaz :D
2009. dec. 17. 20:37

miért kéne mindenkinek egysíkúan öltözködnie?

a szokatlan dolgok feldobják kicsit a hangulatot :)

2009. dec. 17. 20:37
Nekem nem tetszik!Viszont én vettem olyan zoknit ma,ami ugyan így,lábszárvédő!Térdig fel lehet húzni! :)) jó meleg!
10. f303be5590 (válaszként erre: 6. - Szasz23X)
2009. dec. 17. 20:34

viszont mégiscsak az a fontos,hogy jól érezze magát a bőrében :) nem utolsó sorban a lábszárvédőjben!

én is szoktam extra módon felöltözni, néztek, bámultak, én meg röhögtem rajtuk :D

hát ez van :)

2009. dec. 17. 20:21
Minek a csizma alá még lábszárvédő is? A lábszárvédő jobban passzol bakancshoz, vagy félcipőhöz, de abból is a sportosabbhoz ..... szerintem .... :o))
2009. dec. 17. 20:16

Nekem nem jön be így, én nem venném fel.

Nade mindenkinek más az ízlése :)

7. c82ae2485b (válaszként erre: 5. - F303be5590)
2009. dec. 17. 20:03

az a "baj", hogy állandóan azt teszem :D ezt is be fogom vállalni, csak azért kérek többnyire véleményt, mert ha holnap a szerkesztőségben esetleg visszatetszést kelt az írónőkben, nem segítenek olyan készségesen újságom kiadásánál (a nők erre is képesek) :)))


Köszönöm a válaszokat amúgy!

6. Szasz23X (válaszként erre: 3. - F303be5590)
2009. dec. 17. 20:01

előre szólok,nem kötekedni akarok, és nem beszólni!!

DE!!! valakit látsz:

miniszoknya, sportcipővel... neki bejön. te meg röhögsz, mert tök ízléstelen :D

ha valaki ilyen kérdést tesz fel, valószínűleg érdekli, hogy hogyan megy ki utcára...

2009. dec. 17. 20:00
teremts stílust! :)
4. marc§ika (válaszként erre: 1. - C82ae2485b)
2009. dec. 17. 20:00
én nem venném fel hosszú szárú főleg nőies csizmához.Egy sportosabb bokacsizmához,vagy cipőhöz inkább illene...
3. f303be5590 (válaszként erre: 1. - C82ae2485b)
2009. dec. 17. 19:59
figyu, ha neked bejön, mit is törődsz mással? :O
2009. dec. 17. 19:56
ne haragudj, lehet ez csak az én véleményem, én nem venném így fel. ha szűk szárú farmerrel és nem hosszú csizmával veszed fel, jobb szerintem. egy lábszárvédő sportos egy ilyen csajos csizmához. lehet bizonyos mértékig keverni a stílusokat, de ez pl nekem nem tetszik.
2009. dec. 17. 19:54
Kicsit banálisnak tűnhet a dolog, de ez van... van amihez én sem értek, pl. ehhez a mostanában divatos lábszármelegítőhöz. Múltkor vettem egyet poénból, és as adalapomra feltöltött formában (farmerra húzva, csizmát rá) vettem fel. Így lehet ezt egyáltalán nyílvánosan hordani? Nekem mondjuk bejön... (nemtudom mennyire adja vissza a telós kép). Szerintetek bevállalható? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook