Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vélemény a Creative Nail Design műkörömépítő termékekről? fórum

Vélemény a Creative Nail Design műkörömépítő termékekről? (beszélgetős fórum)


2009. máj. 26. 20:12

Ez úgy működik, h a 7végén végig ott kellett lenni reggeltől estig, és utána mostmár akkor járok be amikor akarok, csak minimum 10X kell menni vizsga előtt. Olyankor csinálok vmit, és rámnézeget az egyik tanár, meg értékelik a végeredményt.

Ma is építettem egy francia porcelánt:) Majd este felrakom:)

12. 1eb84e4bad (válaszként erre: 11. - Zsófyc)
2009. máj. 26. 08:41

ok, kiváncsian várom:-)

milyen hosszú a tanfoyam?

11. zsófyc (válaszként erre: 10. - 1eb84e4bad)
2009. máj. 25. 20:31

Ez csak sima okleveles tanfolyam, nem OKJ, de mindennel 1ütt 40000. Creative nails desingn stúdiójában tanulok, Pesten a Bazilikánál van.

A Brisa ennél a márkánál a zselé csoport neve. Az ecsetes fehér tényleg nagyon folyékony, de sztem így h nem kell belőle vastag réteget csinálni nem baj, mert szépen teríthető.

Tök durva, mert voltak 2-n is olyanok a tanfolyamon a 10ből, h már OKJ papírjuk van de nem elég yok és azért jöttek erre a kezdő tanfolyamra...:O

Am sztem nem is voltam béééna:D MAjd a naplómba rakok fel képet az első művemről:)

10. 1eb84e4bad (válaszként erre: 9. - Zsófyc)
2009. máj. 25. 19:05

40ezer a tanfolyam díja cuccokkal és modulvizsgával együtt? Ez OKJ-s vagy csak sima tanfolyam?


Közben kipróbáltam az USAforrás cuccokat, hát meggyőzött. Nagyon tetszett, jobb, mint a Crystalos. Csak ilyet fogok venni ezután. A fehér zseléje pedig nagoyn folyákony!

Ismerem a crystalos ecsetes zselét, de nekem nem jött be. Nem lehet vele olyan szpen dolgozni, mintha körmös-ecsettel terítenéd a cuccot.


Brisa? nem hallotta, róla, de utánanézek.

Mi a cég neve ahol tanulsz?


Én az Aranykéznél most.

2009. máj. 25. 12:13

Szia kricat!


Most jöttem haza a pesti 2 napos oktatásról! ÁLLATI YO VOLT!!!!

Én nagyon elégedett vagyok az anyaggal! A crystal nailses zselét már használtam mert keresztanyum azzal dolgozik. Nah a Brisa zselé nem ugyanaz;)

Nem folyik, sokkal sűrűbb az állaga, ezáltal könnyebb vele dolgozni. Nagyon tetszett az is h a fehér részt nem muszály építeni, hanem van egy ecsetes kiszerelés is, ami csak egy vékony réteget képez rajta, mint egy lakk (csak annál azért kissé minőségibb és tartósabb) és ezáltal sokkal egyszerűbb használni, és szebb mosolyvonalat is lehet készíteni.

Nagyon elégedett voltam, arról nem is beszélve, h a minimális árért RENGETEG cuccot kaptunk!!! Tanfolyammal, vizsgadíjjal mindennel együtt 40000Ft, de csak az alapcsomag 60000Ft-nál is többet ér, és még ehez jön hozzá az UVlámpa amit kaptunk!!!

Nagyon lelkes, segítőkész oktatóim voltak:) Egyik legjobb döntésem volt ebbe belevágni:)

Te hol voltál most oktatáson?

8. 1eb84e4bad (válaszként erre: 7. - Zsófyc)
2009. máj. 23. 15:09

Alfa-Kaposugyanaz mint a Kapos2007.

Aki nekünk a körmös részt oktatja ő USAforrás cuccokkal dolgozik, állítólag nagyon jó. Rendeltem clear és fehér zselét én is. Maugyan porcelán volt soron, de este ha lesz időm, kipróbálom.Az tuti, hogy a fehérzeléjével gyönyörű franciavéget lehet készíetni, megmutatta a csajszi. Úgy terül, mint az álom. Én a crystal Nails fehérjével nem volta megelégedve, illetve most látom micsoda különbség van a crystal és az Usaforráf fehér porcelánja között. Pedig elvileg a crystal is Super white..

7. zsófyc (válaszként erre: 6. - 1eb84e4bad)
2009. máj. 22. 09:54

Sajna Pestre kell feljárnom, mert itt nem találtam megfelelő tanfolyamot. A legtöbb csak szeptemberben kezdődik, én meg nyáron szerettem volna az elejét letudni. Az Alfakapost nem nagyon ismerem:$ VAgy az ugyanaz mint a Kapos2007 Bt.?

Sajna most nicns körmöm, tegnap reggel reszeltem le magamnak, mert a tanfolyamra úgy kell menni, h legalább az 1ik kézen ne legyen. Az meg hogy néz már ki, hogy az egyiken van, a másikon nincs?

De először zselés volt, azt sajna hamar ledobta a körmöm, úgyh áttértem a porcelánra, azzal nagyon yol bírtam. Kicsit összereszelkgettem magamnak 2-3 hét körül, és 5 hét után kellett csak tölteni mert szerencsére irgalmatlanul lassan nő a körmöm:)

Am általában franciavégűt szoktam csináltatni, és mindig feldobatom vmi kis csillámmal, vagy mintával...:)

6. 1eb84e4bad (válaszként erre: 5. - Zsófyc)
2009. máj. 21. 23:57

Én is csak hobbiként csinálom, imádok kömözni! :-)

Crystal Nails cuccokat használok. Most azArankéz szervezésébe járok suliba. Te? Fehérvárn van az Alfakapos is igaz?

neked milyen körmöd van most?

2009. máj. 21. 21:10

Én nagyon új vok, még az első műkörmöm is csak pár hónapja volt, de imááádom, úgyh a 7végén kezdek egy tanfolyamot:9 Remélem menni fog:)

Persze nem ezt szeretném foglalkozásnak, csak hobbiként érdekel egyenlőre a dolog. Aztán kitudja, lehet nem vesznek fel egyetemre...:S Majd lesz vmi:D

Esetleg megírod (akár priviben) h hol tanfolyamoztál és mi a véleményed róla?:$

Most melyik márkát használod?

2009. máj. 21. 20:59

:-))

tanfolyamra is járok

egyet már kijártam

körmöt is építek közben

:-)))és nemrég futottam össze ezzel a márkával, mármint a nevével.de ahhoz, hogy márkát váltsak elég sok mindent le kellene cserélni.


Te hol tartasz? :-)

3. zsófyc (válaszként erre: 2. - 1eb84e4bad)
2009. máj. 21. 20:51
Használnád vagy tanfolyamra készülsz vagy csak úgy?:)
2009. máj. 21. 20:49
engem is érdekene!
2009. máj. 21. 20:34
Használ vki körmösként vagy vendégként Creative Nail Design termékeket? Ha igen mi a véleménye róla? Megbízható, jó minőségű?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook